Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kylli Mně přijde, že hodně záleží na tom jak se to šněruje. V jednom salonu mi řekli, že když mě bude někdo šněrovat, že se mám chytnout pod prsama a držet si je nahoru, že tím se pak do toho korzetu dobře zašněrujou a udělaj takový ty hezký hrbůlky...
Odpovědět
Profilova fotka
to já dělám vždycky. Jen ten korzet mi kupodivu není malý, takže mi ta prsa nepřiplácne, ale ani nezvedne.
Odpovědět
@mtc no snažím se, když už něco píšu, aby to mělo hlavu a patu, ale občas se nezadaří :-D tak snad jsem aspoň maličko pomohla. Jinak mně taky v jednom salonu, kde mi vysloveně nutili, abych šla bez, říkali, že si mám prsa (i v podprsence) držet, aby prsa držela výš 8-) je fakt, že když je dobrý korzet tak to fakt udrží.. nekvalitnímu se zlomí kostice i ve velikosti A, a je konec. @kylli ono záleží co od toho nadzvednutí čekáš. Push-upku ti bezramínková udělá jen málokdy (to spíš opravdu u menších prsou), ale když zvolíš dostatečně pevný obvod, tak ti takový "poloviční push up efekt" udělá určitě každá kvalitní podprsenka. Když mám jistý push up efekt i já při velikosti 32G, tak je ověřený, že to jde ;-)
Odpovědět
hezký večer srpnové nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ono to pak při tom šněrování nějak víc utáhneme, než mi ty šaty utahovala paní salonu. To je vše tak narychlo. Moje svědkyně je zkušená a ta to zvládne. Při poslední zkoušce šatů si podprdu zkusím vzít a uvidíme. Ještě mám dotaz: stále přemýšlím o účesu - chci mít závoj a kdytž budu mít nějaký drdol, tak nechci aby mi ho kryl závoj. Ale když si dám závoj pod drdol, tak je ten závoj moc dlouhý
Odpovědět
@kylli ono to chce, správný zašněrování dělá divy :-) No je fakt, že nějaký hezký drdol je škoda zakrývat. Ale zas na druhou stranu, já to beru tak, že závoj budu mít na obřad a pak na půlku focení. Takže se tak nějak splní oboje - jak mít závoj, tak i to, že prostě budu mít fotky jak se závojem, tak bez... takže nakonec závoj budu mít tak možná 2 hodinky max. z celkových x hodin focení a celé svatby... to není tak hrozné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si právě zkoušela 2 délky závojů a svědkyně mi pohanila ten krátký a ten dlouhý mě zase připadá až po zadek. Já chci závoj jen abych zakryla trochu moje ne moc rovná záda. A ten účes mě štve-fakt nevím co
Odpovědět
@kylli jj, tak to máme stejně, záda teda už rovnám dlouho, tak se budu snažit stát rovně jak prkno, ale nemám moc ráda holý ramena.. mám pár kilčo navíc a bojím se, že ten korzet občas zvýrazní nějakou nedokonalost na rukou apod. takže radši závoj :-D ať žije maskování 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak. A nad tím korzetem vzadu se mi trochu hrne kůže (možná špek) a i ten závoj hezky zakryje. A o rukou nemluvím-já jsem v ramenou jak Jarda Jágr .-))))
Odpovědět
@kylli jo, to je přesně to, o čem mluvím! kůže jedna! :-D já to pak odpolko nějak přežiju... ale je těžký být za nádhernou s nahrnutou kůží (teď to trošku přeháním, ale myslím, že takové prkotiny napadnou každou nevěstu :-D ). Já jsem původně dokonce i chtěla šaty s ramínkama (nejlíp za krk), s korzetem jsem měla blbou zkušenost z maturiťáku, tak aby ta prsa pořádně držela. Ale paní v salonu říkala, že mi nepůjdou, stejně jsem si prosadila vyzkoušení a vypadala jsem jak rambo! :-p takže úchvatný no... do většiny korzetů jsem se přes prsa nevešla, jakýkoliv ramínka na mně vypadaly děsně, prostě super.. Paní se smála, jak mi budou šaty upravovat, protože šněrování na prsou a bocích mi bylo malý, ale v pase zase tak velký, že se to nedalo ani pořádně dotáhnout. Ať žijou přesýpací hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No děvčata měla jsem stejný problém a paní v salónu mi říkala,že to dělá každý, že tam ta kůže přebejvá, ale mně vadilo i jak se mi udělala boule nad korzetem u podpaží....vyřešili jsem to bolérkem a musím říct, že úplně super....jako jsem vážně nadšená..nemusím teď řešit jestli mi někdo něco přetýká, protože je to zakrytý a vypadá to dost vkusně....a kamarádka co se vdávala před 2 lety mi taky říkala,že kdyby se vdávala znovu, že by si taky vzala bolérko
Odpovědět
@mtc právě, kůži máme každá, a když se pořádně přitáhne korzet tak to holt někam musí no.. zákony fyziky jsou drsný :-) ale co se dá dělat, abych začla nějakou dietu alá "dej si za den jen banán a bude ti dobře", tak to mi nikdo nedonutí, takže se s tim asi budu muset smířit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs No já měla v plánu hezky cvičit a dát dolů tak 5kg...no plán by to byl pěkný nebýt mojí nohy....Ale co říkám si,že Tomi mě má rád takovou jaká jsem, takže co....ale je pravda,že ten co vymyslel oblečení by zasloužil Nobelovu cenu....oblečení skryje tolik nedokonalostí....takže v tomhle ohledu se nebojím jak budu vypadat v šatech...díky bolérku....ale spíš té noci pak 8-)
Odpovědět
@mtc no já jsem tohle radši ani neplánovala :-D ale říkám si, že trošku by to jít mohlo.. přeci jen, sedím teď furt jen doma nad učením, skoro se nehýbu, takže až začnu zas normálně žít, tak snad.. minimálně bych chtěla zas trošku zpevnit to, co zbylo z těch chudinek svalů :-) ale to spíš fakt pro můj pocit, protože se cítím neuvěřitelně rozkydnutá tím nicneděláním =-) a když v tomhle procesu i něco shodim, tak to budu brát jako bonus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No já se měla vdávat před 2 lety a to jsem na sobě fakt makala...a měla jsem tehdy 62kg a byla jsem se sebou spokojená, ale pak jsem se s přítelem rozešli měsíc před svatbou a jak prostě stresem jím a tak jsem přibrala 10kg.....teď jsem na nějakých 68kg, ale chtěla bych minimálně za ty necelé 2 mšsíce být aspoň na 65kg....jenže je problém,že mně prostě chutná a jsem ujetá na zmrzlinách...což je problém....a můj drahý mě rozmazluje, takže vždy když vidí někde zmrzku, tak tam pro ni hned míří
Odpovědět
@mtc no to věřím, to bych se pustila taky do sladkého :-| já jsem zas ujetá na čokoládě.. utěšuju se jen tím, že je prej zdravá.. (v tom množství, co já snim to ovšem už tak slavné asi nebude :-) ).Takže ti naprosto rozumim! I když je fakt, že já když přejdu už do hodně velkýho stresu, tak přestávám jíst skoro úplně. Na bc. státnicích, jak jsem nevěděla do čeho jdu, tak jsem zhubla asi 7 kilo.. teď by se to taky šiklo, ale nějak to nejde... už holt asi nejsem nejmladší, teď už to samo nepůjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jestli ty nejsi nejmladší co mám pak říkat já...ale je pravda,že čím je člověk starší tím to jde hůř
Odpovědět
@mtc no právě.. kde jsou ty časy, kdy jsem jen pomyslela na to, že bych potřebovala zhubnout a šup, už to bylo dole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo přesně kde jsou ty časy :-) Dnes mi přišly vývazky, jsem štěstím bez sebe, ještě,že jsem se do toho nepouštěla sama. Jsou tak kráááásný
Odpovědět
@mtc taky jsem vývazky nakonec obednávala... a naštěstí taky rozhodně nelituju :-)
Odpovědět
Zdravím, my taky máme v plánu svatbu v 18.8.2012, svatba bude ve žlutém stylu kupodivu stylu slunečnice, což jsem si myslela, že se tato květina jako svatební nehodí, ale floristka mě přesvědčila, no tak později uvidíme. Jinak vývazky ještě nemám, to si pak zajedu ještě dokoupit, jakmile si můj budoucí "manžel" vezme dovču bo ještě pak musíme na matriku. Budoucí nevěsty, chci se zeptat, už máte objednané prstýnky? Nemůžu toho svého donutit, aby si změřil obvod prstu bo jinak prstýnky nenosí.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinak028 My byli objednávat prstýnky minulý týden a bylo nám řečeno,že jdeme na poslední chvíli. A je určitě lepší, aby si ty velikosti zkusil. Měření je hodně nepřesné. Většinou výroba trvá 4-6 týdnů.
Odpovědět
@martinak028 vítej mezi námi! :-) slunečnice jsou překrásné, už je tu pár nevěst mělo, a i když by se to třeba nezdálo, tak se s nimi taky dokáží divy :-) navíc na léto je perfektní květina, je zářivá, veselá. Prstýnky máme už delší dobu, ale každopádně je nutný počítat s tím, že si asi jednak hned nevyberete (popř. se neshodnete) a plus to, že tak 3 týdny se vyrábějí, takže to nenechávat naposlední chvíli! A co se týče měření, to je nejlepší přímo v tom zlatnictví, kde si prstýnky budete nechávat dělat, tam na to mají speciální vybavení :-) a navíc, i tak se trošku ty obvody mění, každé zlatnictví to může maličko jinak.. mně taky někde spíš seděla velikost 48 někde 49... takže rozhodně bez vyzkoušení neobjednávat! Je dost velká šance, že by vám nebyly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinak028 Taky mám slunečnice ;-) rozhodla jsem se pro ně hned a to sama od sebe,miluju tyhle kytky ;-) a tudíž svatbu máme taky laděnou do žluta...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme datum 24.8.2012 od 14 hodin, takže se sem přidávám ;-)
Odpovědět
@macinax Vítej.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste na tom s přípravama? Nám už se to doma docela začíná klubat a vypadá to, že brzy bude vše hotové ;-) Už jsme rozdali asi 8 oznámení a tento víkend máme v plánu se pokusit o zbytek, ale nevím nevím, jestli to stihneme :-| Ale jsem moc ráda, že už se to začíná nějak rýsovat a bude brzy hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den milé nevěsty, uvolnil se mi termín 18.8. na svatební focení, takže pokud byste měli zájem, nabízím last minute slevu na tento termín. Pátky také volné :)
Odpovědět
@macinax tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) Na našem facebooku http://www.facebook.com/media/set/?se... právě probíhá hlasování o tu nej svatební fotografii beremese.cz! Zapojte se do hlasování a "lajkněte" tu, která se Vám líbí nejvíce ;-) Třeba se další měsíc do soutěže zapojíte také :) Pěkný den! Jennyska Asmira team
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?