Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@kaaaczenka to já myslím, že to na mě padne až ten den ráno :-) tak počasí jsem si "pojistila" tím, že jsem nechtěla obřad venku. Četla jsem pár předpovědí, má to být hodně střídávě, zhruba po týdnu vždy střídání hrozných veder a bouřek a na druhé straně spíše chladnější počasí, ale bez dešťů... ale ono je to strašně dopředu, takže předpokládám, že to nemusí vůbec vyjít :-)
Odpovědět
@mtc @kaaaczenka holky vy ste se rozjeli
Odpovědět
@hannnahs Náš svatbu týden po mně. Já doufám, že nebude moc teplo. A pršet by nemuselo.
Odpovědět
My 17.8 2012
Odpovědět
@lenda26 No zatím předpovídají toto: Letní měsíce budou nejdeštivějšími z celého roku, přívalové srážky se budou vyskytovat v silných bouřkách, kterých bude rychle ubývat v druhé polovině srpna. Od 20. sprna se budou do Česka vracet přízemní mrazíky a ranní mlhy. 9.8-17.8.2012, po ochlazení z předchozího období, přes víkend větrno avšak slunečno, v závěru období stále teplo až na 15. večer zase nějaká bouřka či spíše prostý vydatný déšť, zataženo s přeháňkami může pak vydržet i ve čtvrtek 16. 8.
Odpovědět
@akinomkaka vítej mezi námi! :-)
Odpovědět
@hannnahs A to zrovna budeme na svatební cestě. No necháme se překvapit. ;-)
Odpovědět
@akinomkaka Vítám tě tady.
Odpovědět
@lenda26 jj, však je to opravdu hodně daleko, relativně akorátní předpověď se dá udělat tak na max 3 týdny dopředu, a ani to neni moc spolehlivý... myslím, že tak týden před budeme vědět co a jak :-)
Odpovědět
@hannnahs Nechám to koňovi.
Odpovědět
@lenda26 přesně :-) nějak bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já se zrovna předevčírem bavila nad tím, jak jeden den hlásili deště a na druhý den a druhý den ráno na ten den byla už jiná předpověď....Já si říkám, ať je třeba zataženo hlavně ať neprší
Odpovědět
Článek se načítá
@mtc no, to se jim většinou povede :-D jako mně by nevadila ani nějaká ta přeháňka, čeho se bojim, tak je vichřice a bouřka s pořádnym slejvákem... ono ani 40 stupňový parno by nebylo moc nejlepší, ale to si říkám, že letost asi moc nehrozí, natož v srpnu, ten už bývá chladnější.
Odpovědět
@hannnahs No, já to mám většinou, tak týden před nějakou větší akcí, v ten den ráno bych měla už být klidná, jako želva, za předpokladu, že se nic podstatného nezvrtne ;-) S tím počasím doufám, jak píšeš - je to ještě daleko a předpovědi se můžou stokrát změnit, tak snad to vyjde, alespoň na těch 20min., co trvá obřad + pár fotek venku, to by mi úúúúúplně stačilo, pak už klidně můžou padat trakaře ;-) Ani by mi nevadilo, kdyby nesvítilo slunko, stačí úplně, když nebude pršet apod. ...Tož nám nezbývá než si navzájem 18.8. držet palce, když už jsme si vymyslely svatbu venku : -)
Odpovědět
@kaaaczenka já to mám jak kdy.. někdy jsem nerves už jak bůh ví jak dlouho dopředu a pak v ten den klídek a nebo naopak. Zatím jsem nepřišla na to, kdy to jak funguje :-D Já si radši neříkám, jaký počasí nechci, páč to by přesně bylo :-D ale ani déšť by mi nevadil, i za deště jsem viděla krásné fotky, stačí šikovný fotograf a dají se dělat zázraky :-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
@hannnahs Tak to si mě potěšila, máme fotografy dva, tak snad aspoň jeden by zvládnul hezké fotky i v dešti ;-) No, uvidíme, stejně s tím nic neuděláme, a jak se říká, když prší, tak jedině štěstí, což je taky pozitivní :-)
Odpovědět
@kaaaczenka no přesně tak, člověk to musí brát pozitivně.. holt to počasí je jedna z mála věcí, kterou si neobjednáme :-)
Odpovědět
Největší zážitek s počasí jsme zažili v srpnu 2010 v Českém Švýcarsku , blesková povodeň, autobus který s námi projel rozbouřené Kamenici. Nikdy více. Proto se budu modlit za sluníčko a povolenou mírnou přeháňku.
Odpovědět
@lenda26 no tak to se ti nedivím! To je člověk rád, když se mu takovýhle zážitky vyhnou, nebo max. stanou jen jednou v životě. S námi zas visel zadek autobusu ze srázu, když jsem byla malá. To jsme byli s rodičema na dovolené v Rakousku, a řidič nezvládl jednu z těch jejich alpských zpětně zatočených zatáček.. my jsme zrovna seděli vzadu, takže jsme měli "krásný" výhled na to, jak pod námi nic není.. taky bych to nemusela mít znova :-N babičce se prý doma zastavily hodiny, tak nám hned 5 minut potom volala, jestli se nám nic nestalo. To při nás asi stáli všichni svatý.
Odpovědět
@hannnahs No tak to je síla. To bych nedala. Já byla ráda, že nás řidič převezl, i přesto, když autobus strhával proud.
Odpovědět
@lenda26 no já si naštěstí pamatuju jen takové útržky. Bylo mi asi ani ne 12, takže jsem to asi ještě docela dobře vytěsnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, svatbu mám 18. srpna a z těch důležitých věcí jako fotograf, obřad, hostina, hudba, mi chybí ještě šaty. Je mi jasné, že už nebude takový výběr, ale tento a příští týden to chci konečně vyřešit, můžu chodit klidně 2x za den do salonů, jen by mě zajímalo v kolika salonech jste tak byly a jaké salony jsou dobré dle Vašich zkušeností? (v Praze).
Odpovědět
@lucykote najdi si tady diskuzi salony v Praze - vaše zkušenosti. Je to výborné téma, píšou tam holky zkušenosti se všemi pražskými salony ;-) tam najdeš vše, co potřebuješ navíc odpovědí je tam opravdu hodně. Já osobně jsem šaty zkoušela "jen" ve 3 salonech, než jsem našla ty pravé (snad :-D ) v jednom salonu mimo Prahu, pak v Maggie Sottero a v Nuanci, kde jsem si nakonec i vybrala - jinak komplet mojí zkušenost najdeš taky v tomhle vláknu (tady je odkaz http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs ooo děkuji moc :-)
Odpovědět
@lucykote neni vůbec zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak se hlásím po úspěšně absolvované zkoušce....hurá.... Chci se s vámi poradit. Dostala jsem typ nedávat koláčky do košíčků, ale do celofánových sáčků. Docela se mi to líbí. Převázat sáček bílou stuhou a dát tam mirtu....jen jsem si říkala jestli se tam ty koláčky nezapaří, ale zas už nebudou teplý, tak by nemusely a v krámě jsou kolikrát koláčky taky pod nějakou folii, aby vydržely....co si o tom myslíte??? Se přiznám, že dost musíme koukat na finance a takhle by nás vyšlo 100 sáčků na necelých 70kč což košíčky vyjdou daleko dráž
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že 17. a 18. 8. bude na radnicích a v kostelech plno .-)))
Odpovědět
My jsme si vybrali 11.8.2012. A důvod - sestra má datum 11.6, naši rodiče 11.7 a já 11.8. :-)
Odpovědět
Lendo máme hezké datum, 11.8. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?