Menu Forum

Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

18. pro 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
Registrovala se 12. května 2012 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
Registrovala se 12. května 2012 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @hannnahs Ty letos státnicuješ??? Já si ještě dodělávám specializaci ... zdravotníkům prostě nestačí mít střední a vejšku, musí mít ještě specializace v daním oboru, tak mě čeká teď ve středu poslední zkouška a pak v říjnu závěrečky. To jsem zvědavá jak se mi po svatbě bude chtít učit. Protože ještě k tomu přítel jse 13.9. na operaci s kýlou, tak budu mít úplně jiný myšlenky. Ale snad ve středu udělám zkoušku, v pátek mi sundají dlahu a napíšou mi nějaké vycházky a budem pokračovat v plánování. Potřebujem se jet podívat na prstýnky, protože je nechcem jen objednávat přes net,ale chcem je vidět na vlastní očit, ale máme to hodinu cesty, tak potřebuju vycházky
1. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinka32
Registrovala se 13. března 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Plzeň, Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
tinka32
Registrovala se 13. března 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Plzeň, Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Břeclav
 @lennii ahoj,máme svatbu 18.8. ve valtickém zámku v kapli.Byli jsme se tam podívat a kastelán a nějaká holka nás tam provedla a to byl zámek zavřený, byli moc milí, zato matrika nám dává zabrat, tak s nimi trochu bojujem emoticon
1. čer 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
Registrovala se 21. května 2011 na beremese.cz. Přidala 392 příspěvků. Má 6 přátel. Kladno, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
Registrovala se 21. května 2011 na beremese.cz. Přidala 392 příspěvků. Má 6 přátel. Kladno, Region Kladno.
 Ahoj, my máme svatbu 11.8. a začíná to letět. Koupené šaty už mám velké. emoticon
1. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @mtc no jo, už je to tak emoticon taky toho teda nemáš zrovna málo poslechni, tak tfuj tfuj na zkoušky! A máte nějakou představu o prstýncích?

@tinka32 on se vždycky někdo najde, kdo dělá malinko problémy, bez toho by to bylo moc jednoduchý emoticon a jaký s ní máte problém?

@lenda26 takže bude přešívání?
1. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
 @hannnahs Ne, jdu si zkoušet jiné.
1. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @lenda26 to jsou ti velké ty antické, jak si chtěla vědět, co k nim?
1. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. čer 2012 ve 20:23 • svatebnirajbarbucha
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
 @hannnahs Jojo, ale kamarádka mi řekla, že půjdou zabrat. Uvidím nakonec jsem k nim už doobjednala následující položky - http://www.svatbadekor.cz/svatebni-dekorace/svatebni-dekorace/doplnky-pro-nevesty-a-druzicky/bizuterie/kytickova-kolekce/produkt/korunka--s-listky-a-perlami-mala a http://www.bizushop.cz/perlove-nausnice/nausnice-visaci-31941.
1. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
Registrovala se 26. února 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků.
  • Svatba byla 18. srpna 2012
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
    Orlová, Region Karviná
 Taky se přidávám, máme krááááásné datum 18.8.2012 emoticon
1. čer 2012 ve 21:12  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
fotoportrét
fotoportrét
lenda26
10
 @kaaaczenka Vítej mezi námi
1. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @lenda26 já si myslím, že ty půjdou v pohodě, nebude to na nich vůbec vidět emoticon Takže nakonec tiárka a naušničky? Výborná volba, zvlášť ty naušnice k tomu pasují luxusně emoticon

@kaaaczenka vítej mezi námi a krásné plánování emoticon
1. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yvulienka
Registrovala se 16. září 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 26 příspěvků. Má 74 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
yvulienka
Registrovala se 16. září 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 26 příspěvků. Má 74 přátel. Praha, Česká republika.
 Ahojte nevestičky, pripájam sa k vám emoticon svadba 18.8.2012 emoticon Zatiaľ máme rezervovaný obrad, hostinu, šaty, fotografa, kúpené topánky aj popolnočky, na oznámeniach sa pracuje emoticon stále nie som rozhodnutá pre kameramana, dj a starejšieho emoticon ostatné je v štádiu príprav emoticon
1. čer 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
 @tinka32 My máme svatbu na radnici a tedy matrika je docela v pohodě. Vyšli nám vstřív a nějaké proéblémy nám nedělají...
2. čer 2012 v 09:50  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs Jo víme jaký bychom chtěli prstýnky. Od Žabky, ale když jsme tam psala, tak mi odepsali, že přímo ve výrobně jich mají víc než na netu, tak se nám třeba budou líbit ještě jiný, ale zatím máme takovouhle představu http://www.prstenyzabka.cz/cs/kolekce-prstenu/kolekce-smart/d14.html
2. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc to je velká výhoda si je jet prohlídnout... na webu většinou ty prstýnky vypadají trošku jinak, jsou dobře nafocené emoticon ale hlavně, co se nám líbily na fotce, tak nám vůbec neseděly třeba na ruce.. prostě to nějak nešlo emoticon takže je opravdu dobrý si to vyzkoušet, když je možnost emoticon ty vaše vybrané jsou moc pěkné emoticon takové nadčasové emoticon
2. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs no já hlavně nemám ráda jen žluté zlato a Tom zas nechtěl kombinované, tak jsme se rozhodli pro bílé a tyhle se nám libili moc. Ale teď čekáme na to až budu mít vycházky,abychom se na ně mohli jet podívat. Aby to taky stihli udělat do svatby....ale většinou to travá 4-6 týdnů, tak to snad bude v pohodě
2. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc já taky nemám ráda žlutý, přítel ho miluje a nesnáší stříbro, takže to byl problém - jo a oba jsme nechtěli kombinaci emoticon teď už se tomu vcelku směju, ale když jsme vybírali, tak mi bylo do breku, protože to vypadalo, že budeme mít každý jiný materiál i design... nakonec jsme natrefili na ty "pravé" - kombinace bílého a červeného zlata.
No nám se vyráběly asi 3 nebo 4 týdny, pokud si dobře pamatuju. Záleží, kolik budou mít objednávek, ono hodně lidí si je nechávalo dělat už dopředu, tak by to nemuselo být tak strašné emoticon
2. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs no to my se shodli docela rychle emoticon Taky jsme je chtěli mít hotové dopředu. Ale teď jsme už měsíc zabržděný tou nohou. A máte tam něco vyrytého??? My o tom s přítelem ještě nemluvili, alemě by se docela líbilo tam mít vyryté jméno a datum. Ale nevím jestli se to tam vejde....většinou se asi dávájí jen monogramy
2. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs Úplně původně jsme chtěli prsteny z damasteel oceli, ale u toho je blbý, že když člověku utečou nebo naopak se zmenší prsty, tak se to nedá nijak upravovat. Na to je zlato výhodné
2. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc to jo no, a většina výrobců do nich nezvládne vyrýt rytinu... což je taky škoda..
Tak podle toho jakou máte velikost emoticon já mám strašně malý prstýnek - vel. 49 a ještě 3 kamínky emoticon a vešlo se mi tam H&H 18.8.12, takže docela v pohodě emoticon chtěli jsme hlavně něco jiného než jen jméno a datum, jenže mně by se tam fakt nic delšího nevešlo asi, i když říkali, že jméno ještě jo. Tak jsme to vyřešili takto emoticon
2. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs Jéj to je pěkný nápad, to mě nenapadlo tam dát písmenka od obou. No jo velikosti sice jo, ale já třeba zásnubní mám myslím 53 a jsou chvíle kdy ho z prstu skoro rvu a jsou chvíle kdy mi z něj skoro padá. Já mám totiž takový problém s prsteníčkem levé ruky...Když jsem byla malá, tak jsem hrála s klukama na ledě hokej a oni mi přerazili prst, Takže mám zvětšený kloub. Takže přes kloub prtýnek rvu a na prstě se mi pak zas pořád přetáčí, protože tam je mi zas velký....
2. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc anebo si tam teď už hodně dávají i různá "hesla", jako třeba "miluji tě", "navždy" apod. emoticon taky je to moc hezké, zvlášť, když třeba využiješ možnosti vlastního psaní (nevím, jestli to Žabka nabízí, ale náš zlatník to dělá, že tu větu napíšeš na papír a on ten vzor pak přenese na prstýnek, takže to máte vlastní rukou). Je to fakt moc hezké, my jsme za to nechtěli utrácet (nemáme nic extra slovního emoticon), ale taky to neni zvlášť závrátná suma, spíš je to levné emoticon - ten náš to dělal myslim za 350 Kč / prsten. Takže když bych si tam nechala vyrýt nějaké takové motto, tak rozhodně jen vlastní rukou, má to své kouzlo emoticon
Jo tak to můj zásnubák se mi taky točí všema směrama, já mám teda jen to klasické, že v zimě mi pomalu padá z prstu sám o sobě, bojím se, abych ho neztratila a v létě, jak mi natékají prsty, tak ho rvu dolů pomalu silou a už se mi párkrát stalo, že jsem ho nesundala, takže šoupnout ruku pod ledovou vodu, pak namazat mýdlem a hurá na páčení emoticon
2. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs No tak to je právě to dilema, že teď nevím jakou velikost prstýnku si mám dát.....Jinak Žabka dělá rytí v ceně prstýnku, takže to je dobrý...no je pravda, že zatím jsem to neřešila co si tam budem dávat, ale je to rozhoděně zajímavé....
2. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. čer 2012 ve 14:16 • svatebnirajbarbucha
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc jj, to ten náš zlatník taky dělá v ceně emoticon jen to vlastnoruční rytí je za příplatek emoticon já jsem si ho nechala dát na radu zlatníka raději menší, je lepší ho hůř sundavat, než ztratit - teda v mém případě.. zkus se jich tam taky zeptat, co a jak. Anebo se zeptej, jestli nedělají poloviční velikosti. Přítelovi zlatník udělal nějak 63,5 nebo kolik, prostě se mu zdál 64 moc velký a 63 zas moc malý emoticon takže to vyřešili takhle.
2. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
fotoportrét
fotoportrét
mtc
1
 @hannnahs Právě proto jsem se taky rozhodli tam jet podívat, protože takhle člověk vyřeší věci co by přes net nevyřešil
2. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mtc jo jo, přesně. Ono se to nezdá, ale je toho docela dost, na co člověk pak přijde, že je potřeba trošku upravit, co a jak jde a co ne. Na to jsou osobní schůzky k nezaplacení emoticon
2. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
    Orlová, Region Karviná
 @hannnahs Děkuji emoticon Momentálně jsem lehce v pohodě vše důležité máme objednané, složeny zálohy.... Myslím,že nejvíc budu stresovat, tak týden před termínem naší svatby, aby všechno klapalo apod. emoticon Jediné, co si neobjednáme je počasí a svatba bude venku, tak už teď doufám, že nebude pršet....
2. čer 2012 ve 21:41  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kaaaczenka
    Orlová, Region Karviná
 @lenda26 Děkuji emoticon
2. čer 2012 ve 21:42  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @kaaaczenka to já myslím, že to na mě padne až ten den ráno emoticon tak počasí jsem si "pojistila" tím, že jsem nechtěla obřad venku. Četla jsem pár předpovědí, má to být hodně střídávě, zhruba po týdnu vždy střídání hrozných veder a bouřek a na druhé straně spíše chladnější počasí, ale bez dešťů... ale ono je to strašně dopředu, takže předpokládám, že to nemusí vůbec vyjít emoticon
2. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš