Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@mtc tak to je trošku kuriozitka, jak tě zachraňovaly mamči :-) ale jinak věřím, že to není nic příjemného. Já jsem taky zavřená doma (kvůli učení), ale přeci si jen můžu jít kam chci - i když nemám na nic moc náladu... Tak už máš aspoň víc jak polovičku času s dlahou pryč, tak to už snad poběží rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ty letos státnicuješ??? Já si ještě dodělávám specializaci ... zdravotníkům prostě nestačí mít střední a vejšku, musí mít ještě specializace v daním oboru, tak mě čeká teď ve středu poslední zkouška a pak v říjnu závěrečky. To jsem zvědavá jak se mi po svatbě bude chtít učit. Protože ještě k tomu přítel jse 13.9. na operaci s kýlou, tak budu mít úplně jiný myšlenky. Ale snad ve středu udělám zkoušku, v pátek mi sundají dlahu a napíšou mi nějaké vycházky a budem pokračovat v plánování. Potřebujem se jet podívat na prstýnky, protože je nechcem jen objednávat přes net,ale chcem je vidět na vlastní očit, ale máme to hodinu cesty, tak potřebuju vycházky
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii ahoj,máme svatbu 18.8. ve valtickém zámku v kapli.Byli jsme se tam podívat a kastelán a nějaká holka nás tam provedla a to byl zámek zavřený, byli moc milí, zato matrika nám dává zabrat, tak s nimi trochu bojujem :-S
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 11.8. a začíná to letět. Koupené šaty už mám velké. :-(
Odpovědět
@mtc no jo, už je to tak :-) taky toho teda nemáš zrovna málo poslechni, tak tfuj tfuj na zkoušky! A máte nějakou představu o prstýncích? @tinka32 on se vždycky někdo najde, kdo dělá malinko problémy, bez toho by to bylo moc jednoduchý :-D a jaký s ní máte problém? @lenda26 takže bude přešívání?
Odpovědět
@hannnahs Ne, jdu si zkoušet jiné.
Odpovědět
@lenda26 to jsou ti velké ty antické, jak si chtěla vědět, co k nim?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hannnahs Jojo, ale kamarádka mi řekla, že půjdou zabrat. Uvidím nakonec jsem k nim už doobjednala následující položky - http://www.svatbadekor.cz/svatebni-de... a http://www.bizushop.cz/perlove-nausni....
Odpovědět
Taky se přidávám, máme krááááásné datum 18.8.2012 :-)
Odpovědět
@kaaaczenka Vítej mezi námi
Odpovědět
@lenda26 já si myslím, že ty půjdou v pohodě, nebude to na nich vůbec vidět ;-) Takže nakonec tiárka a naušničky? Výborná volba, zvlášť ty naušnice k tomu pasují luxusně :-) @kaaaczenka vítej mezi námi a krásné plánování :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, pripájam sa k vám :-) svadba 18.8.2012 :-D Zatiaľ máme rezervovaný obrad, hostinu, šaty, fotografa, kúpené topánky aj popolnočky, na oznámeniach sa pracuje :-) stále nie som rozhodnutá pre kameramana, dj a starejšieho :-| ostatné je v štádiu príprav ;-)
Odpovědět
@tinka32 My máme svatbu na radnici a tedy matrika je docela v pohodě. Vyšli nám vstřív a nějaké proéblémy nám nedělají...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo víme jaký bychom chtěli prstýnky. Od Žabky, ale když jsme tam psala, tak mi odepsali, že přímo ve výrobně jich mají víc než na netu, tak se nám třeba budou líbit ještě jiný, ale zatím máme takovouhle představu http://www.prstenyzabka.cz/cs/kolekce...
Odpovědět
@mtc to je velká výhoda si je jet prohlídnout... na webu většinou ty prstýnky vypadají trošku jinak, jsou dobře nafocené :-) ale hlavně, co se nám líbily na fotce, tak nám vůbec neseděly třeba na ruce.. prostě to nějak nešlo :-) takže je opravdu dobrý si to vyzkoušet, když je možnost :-) ty vaše vybrané jsou moc pěkné :-) takové nadčasové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no já hlavně nemám ráda jen žluté zlato a Tom zas nechtěl kombinované, tak jsme se rozhodli pro bílé a tyhle se nám libili moc. Ale teď čekáme na to až budu mít vycházky,abychom se na ně mohli jet podívat. Aby to taky stihli udělat do svatby....ale většinou to travá 4-6 týdnů, tak to snad bude v pohodě
Odpovědět
@mtc já taky nemám ráda žlutý, přítel ho miluje a nesnáší stříbro, takže to byl problém - jo a oba jsme nechtěli kombinaci :-D teď už se tomu vcelku směju, ale když jsme vybírali, tak mi bylo do breku, protože to vypadalo, že budeme mít každý jiný materiál i design... nakonec jsme natrefili na ty "pravé" - kombinace bílého a červeného zlata. No nám se vyráběly asi 3 nebo 4 týdny, pokud si dobře pamatuju. Záleží, kolik budou mít objednávek, ono hodně lidí si je nechávalo dělat už dopředu, tak by to nemuselo být tak strašné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to my se shodli docela rychle :-) Taky jsme je chtěli mít hotové dopředu. Ale teď jsme už měsíc zabržděný tou nohou. A máte tam něco vyrytého??? My o tom s přítelem ještě nemluvili, alemě by se docela líbilo tam mít vyryté jméno a datum. Ale nevím jestli se to tam vejde....většinou se asi dávájí jen monogramy
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Úplně původně jsme chtěli prsteny z damasteel oceli, ale u toho je blbý, že když člověku utečou nebo naopak se zmenší prsty, tak se to nedá nijak upravovat. Na to je zlato výhodné
Odpovědět
@mtc to jo no, a většina výrobců do nich nezvládne vyrýt rytinu... což je taky škoda.. Tak podle toho jakou máte velikost ;-) já mám strašně malý prstýnek - vel. 49 a ještě 3 kamínky :-D a vešlo se mi tam H&H 18.8.12, takže docela v pohodě :-) chtěli jsme hlavně něco jiného než jen jméno a datum, jenže mně by se tam fakt nic delšího nevešlo asi, i když říkali, že jméno ještě jo. Tak jsme to vyřešili takto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jéj to je pěkný nápad, to mě nenapadlo tam dát písmenka od obou. No jo velikosti sice jo, ale já třeba zásnubní mám myslím 53 a jsou chvíle kdy ho z prstu skoro rvu a jsou chvíle kdy mi z něj skoro padá. Já mám totiž takový problém s prsteníčkem levé ruky...Když jsem byla malá, tak jsem hrála s klukama na ledě hokej a oni mi přerazili prst, Takže mám zvětšený kloub. Takže přes kloub prtýnek rvu a na prstě se mi pak zas pořád přetáčí, protože tam je mi zas velký....
Odpovědět
@mtc anebo si tam teď už hodně dávají i různá "hesla", jako třeba "miluji tě", "navždy" apod. :-) taky je to moc hezké, zvlášť, když třeba využiješ možnosti vlastního psaní (nevím, jestli to Žabka nabízí, ale náš zlatník to dělá, že tu větu napíšeš na papír a on ten vzor pak přenese na prstýnek, takže to máte vlastní rukou). Je to fakt moc hezké, my jsme za to nechtěli utrácet (nemáme nic extra slovního :-D), ale taky to neni zvlášť závrátná suma, spíš je to levné :-) - ten náš to dělal myslim za 350 Kč / prsten. Takže když bych si tam nechala vyrýt nějaké takové motto, tak rozhodně jen vlastní rukou, má to své kouzlo :-) Jo tak to můj zásnubák se mi taky točí všema směrama, já mám teda jen to klasické, že v zimě mi pomalu padá z prstu sám o sobě, bojím se, abych ho neztratila a v létě, jak mi natékají prsty, tak ho rvu dolů pomalu silou a už se mi párkrát stalo, že jsem ho nesundala, takže šoupnout ruku pod ledovou vodu, pak namazat mýdlem a hurá na páčení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No tak to je právě to dilema, že teď nevím jakou velikost prstýnku si mám dát.....Jinak Žabka dělá rytí v ceně prstýnku, takže to je dobrý...no je pravda, že zatím jsem to neřešila co si tam budem dávat, ale je to rozhoděně zajímavé....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mtc jj, to ten náš zlatník taky dělá v ceně ;-) jen to vlastnoruční rytí je za příplatek :-) já jsem si ho nechala dát na radu zlatníka raději menší, je lepší ho hůř sundavat, než ztratit - teda v mém případě.. zkus se jich tam taky zeptat, co a jak. Anebo se zeptej, jestli nedělají poloviční velikosti. Přítelovi zlatník udělal nějak 63,5 nebo kolik, prostě se mu zdál 64 moc velký a 63 zas moc malý :-D takže to vyřešili takhle.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Právě proto jsem se taky rozhodli tam jet podívat, protože takhle člověk vyřeší věci co by přes net nevyřešil
Odpovědět
@mtc jo jo, přesně. Ono se to nezdá, ale je toho docela dost, na co člověk pak přijde, že je potřeba trošku upravit, co a jak jde a co ne. Na to jsou osobní schůzky k nezaplacení :-)
Odpovědět
@hannnahs Děkuji :-) Momentálně jsem lehce v pohodě vše důležité máme objednané, složeny zálohy.... Myslím,že nejvíc budu stresovat, tak týden před termínem naší svatby, aby všechno klapalo apod. ;-) Jediné, co si neobjednáme je počasí a svatba bude venku, tak už teď doufám, že nebude pršet....
Odpovědět
@lenda26 Děkuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?