Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@pupickova jj, tohle je blbý, někoho z blízkých postavit jako DJe, to je pak pro něj na prd, to se tam odsud nehne :-S navíc dobrej DJ ti dokáže udělat i zábavu, ví kdy co pustit, je skvělej moderátor, a to ti hned tak někdo asi neudělá - ne teda že bych podceňovala tvoje známé nebo tak, ale na tohle jsou spíš asi potřeba zkušenosti.. :-)
Odpovědět
@hannnahs mě je to právě jasný....uvidím jak na tom budeme finančně, možná bych někoho vzala i bez P vědomí a budu doufat, že to v den D přehlídne, nebo aspoň líp rozdýchá! .-D
Odpovědět
@pupickova :-D :-D to je taky dobrý řešení teda :-D ale je fakt, že ten DJ se dá pořídit opravdu v hodně široký škále, co se ceny týče, a navíc je jich i dost, takže i výběr solidní.. uvidíš, jak ti to nakonec dopadne :-)
Odpovědět
@hannnahs ono jde o to, že obřad bude v poledne pak hostina, pak rout a protáhne se to až do rána...a potřebujeme ozvučit i obřad....a to se pak ta suma za toho Dj vyšplhá sakra vysoko
Odpovědět
@pupickova jo takhle.. no tak to je potom dost silná částka :-| my máme ozvučení od zámku (drahý sice, ale co se dá dělat... ) a pak DJe zhruba od cca 16-24 hod. Akorát právě plánujem skončit relativně brzy, nechceme to táhnout přes půlnoc..
Odpovědět
@hannnahs no...kdybychom to měli na dvou různých místech, tak je to v pohodě...ale takhle fakt nevím co s tím, obřad venku v altánku, pak by teoreticky na hostinu mohlo jen velmi tlumeně hrát rádio a pak na raut by to chtělo nějakou tu hudbu...no ale že bych řekla Djovi, přijeď na obřad, pak tak na 4 hodiny někam táhni a zase se vrať?! :-D Nevím teda jak by se tvářil :-D
Odpovědět
@pupickova no docela jsem tu i viděla, že si holky vezmou to kvarteto apod. na obřad, že tam mají houslový podklad a tak. A pak nic, nebo to rádio / CD, a na večer, na pokročilou hodinu třeba toho DJe.. takže se to tak nějak rozloží...jak časově, tak i finančně. Beztak na oběd, a tak dvě tři hoďky po obědě nikdo na hudbu myslet nebude, všichni budou přežraný, takže bych dala spíš klid :-D
Odpovědět
@hannnahs no to mě taky napadlo, matrikářka mi děsně vnucovala houslistu na obřad, akorát mě to nějak nesedí, když nechceme nic slavnostního, jenom si prostě venku řekneme, že se teda bereme :-D A k tomu by měl šmrdlat houslista? :-D Nevím nevím teda :-D
Odpovědět
@pupickova hmmm, tak to taky neni ončo.. jestli to plánujete takhle, tak je fakt, že housle se nehodí. Ale co taková harfa? ta mi přijde taková přírodní :-) jinak mi fakt už nic asi nenapadá :-D tohle jsou přesně ty detaily, kterejma si člověk furt musí lámat hlavu.. takový maličkosti, a jak to dokáže zkomplikovat věc.. :-p
Odpovědět
@hannnahs já ti nevím....zajdu do lidušky a ukecám tam někoho s kytarou a to bude netradiční :-D Máš pravdu, detaily a maličkosti člověku nadělají nejvíc vrásek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova řeším podobný problém, tedy z poloviny. Navečer máme kapelu o třech lidech, ale jelikož jsou to známí, tak nemám ani obavu z ceny ani z repertoáru. Ale nevím, co přes ten obřad. Že by ta kytara? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak jak vám jde zařizování? Nám se do toho všeho podařila vyřídit hypotéka, takže to máme doma krásně rozdělený. Přítel mi hlásí co zařídil a co je ještě třeba zařídit na baráčku a já na oplátku zase hlásím, jak jsem pokročila se zařizováním svatby :-) jinak prstýnky jsou objednaný, šaty mám vybraný troje, počkám, až mi dorazí botky a vyberu si definitivně, kadeřnice, kosmetička taky zamluvený, hudba nám ještě chybí, ale máme kontakt na jednoho mladýho klučinu, tak si snad odškrtnu v plánovacím diáři i to. jo a kytku si půjdu domlouvat příští týden v pátek... ještě vybrat šaty pro malou a pořešit odvoz... Ale zřejmě si nazdobím svoje VW Vento a budu mít pořešeno i tohle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@katasv fajn, aspoň nebudu sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mam svatbu v srpnu. Konkrétně 11.8.2012 v Plzni..Jdu Vás dočítat..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Děvčátka tak jak vám to jde ? :-) Mě dnes přišly botičky a padnou skvělě,to jsem se bála,když jsou přes internet a ted už jsem komplet oblečená :-). Ještě oblíknout toho mího chlapa.Na všechno má dost času.Myslí si,že blázním a nechápe,že jde o to poplatit všechno postupně.Pak se lísá,když už máme něco hotové :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 já mám botičky objednané a zatím se bojím, aby padly :( mně ještě chybí vybrat nějaké prádlo. naopak chlap je kromě kravaty hotový :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katasv teda prádýlko ještě nemám,ale to už je to nejmenší,tak přeju,aby botičky padly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, 4.8.2012 :) a ještě nemám nic :D
Odpovědět
@eiram2010 tak to já bych si botky přes net asi netroufla.. potřebovala bych většinou půlenou velikost a je to horor, než vůbec nějaký boty vyberu... takže u mně pravděpodobnost, že by nepadly, by byla hodně veliká... Jinak už jsem, co se týče oblečení asi taky komplet.. akorát to prádlo mi dělá největší starosti.. ale snad se to nějak vyřeší :-) @nikitka2012 tak vítej mezi námi! :-) však ještě to jde zařídit, čas je :-) jestli máte potvrzené datum, tak to je základ, od čeho se odpíchnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannnahs: tak jsem se bála,ale měřila jsem to podle jejich tabulky,jinak mám boty otevřené jednu velikost a zavřené jinou,uf hlavně,že mi jsou. Prádýlko s dá sehnat všude,asi půjdu do Newyorker tak je obrovský výběr a hosně velikostí,koupím tam jak pod šaty tak i na noční řádění.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mi vyzážista napsala,že přijede v 6h ráno,chci nalíčit sebe a 5 svatebčanek....a kdy mám jako vstávat ??? To umřu :-N .V 10h chci být hotová.Naštěstí jedeme na svatební noc do hotelu až druhý den,tak na svatební noc nebudu mrtvá :-D .A svatební noc bude v hotelu U Prince na staroměstském náměstí,večeře na terase i snídaně,to bude krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikitka2012 Vítej :-) stačí dobrý plán,ten máš i za 2 dny, tak užívej plánování :-)
Odpovědět
@eiram2010 jj, to je hlavní, že padnou! Já i když chodím po obchodech, tak hodně bot musím oželet, protože 37 jsou mi malé a 38 už velké.. :-| s tím prádýlkem ti to závidím.. já nemůžu sehnat momentálně nějakou pěknou noční košilku, takže to asi vzdám.. Všecko to má strašně malý "trojúhelníčky" na prsa... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Odkud jsi ? V Praze na Václaváku v newyorkeru mají košilky s košíčkama do podprsenky krásné všechny velikosti a korzety všechny velikosti,to bude podle mě v Newyorkeru v každým městě :-)
Odpovědět
@eiram2010 od Prahy ;-) no v NewYorkeru jsem párkrát byla a jukla se, co mají za velikosti, ale nikdy jsem nenarazila na větší velikost než C / D... že by změnili sortiment? :-) To bych byla mile překvapena :-)
Odpovědět
Souhlasím s hannahs. Dj dělá zábavu, moderuje soutěže a program. Na první pohled se zdá, že to může dělat každý, ale já bych si před lidi s mikrofonem stoupnout nedokázala. A navíc vybrat muziku, aby zábava frčela asi taky není žádná sranda. A nemyslím si, že by se DJ ožíral. Vždyt musí na svatbu přijet autem a přivézt si techniku. Jak by potom jel domu?
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 tak to je úžasný nápad ...zařídit si svatební noc až druhý den, já jsem si zatím říkala, že prostě nebude, ale začínám o tom přemýšlet :) a s těmi botkami doufám, že to vyjde, chtěla jsem fialové a to je dost problém sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Mají velý D,já mám 75 C-D a D je mi velký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katasv Určitě se dá sehnat vešchno jen to chce hledat a v bazárku taky někdo prodávat fialový boty,tak se poptak kde to koupili :-)
Odpovědět
@eiram2010 a větší asi ne, viď? Nevím, jak velké D bych potřebovala, mám 32G / GG, takže do českýho, i když jistá si nejsem, český sem nekupovala ani nepamatuju, asi nějaký 70 I / J? Na to bohužel asi Déčko nestačí :-N Holt se musim pořádně pokoukat.. chce to dost práce a ještě víc štěstí, když shánim prádlo :-D Ale jinak moc díky za radu ;-) třeba překvapí a ty košilky budou pro mojí velikost použitelný :-) Jo a P.S. zdáš se mi podle fotek hubeňoučká na to, abys měla 75 obvod, není ti velký?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?