Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@barciii tak to je hlavní, já si občas zanadávám, že je to jak kdybych si brala sama sebe, páč moje drahá polovina není zrovna plánovací typ, ale snaží se to aspoň napravit, jak může :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs mě je to jasný, že jich bude dost plnejch...původně jsme si chtěli vzít jenom DJ z vlastních řad, ale to se moc nelíbilo našim, tak nakonec chceme k ofiko hostině kapelu cca do 19-20h a pak už jenom DJ. Jenže to se rozhodlo teď o víkendu a já abych se z toho teď po :-| Jinak diskuze projíždim, vyhledávače už mam zavařený a buď je to drahý nebo maj jinej háček.... No snad mě z toho neklepne :-D
Odpovědět
@mekii jj, tohle je složitý.. ty kapely jsou povětšinou drahý, zvlášť, jestli mají 3 a víc lidí. To jsme chtěli my, takhle větší skupinu, aby to nějak znělo, ale finančně to na delší dobu nebylo vůbec možný. Takže nakonec jsme vybrali DJe a doufám, že budeme spokojení stejně jako s kapelou :-) tak snad se ti poštěstí a brzy najdete někoho vyhovujícího :-) ještě se taky může stát, že někdo odřekne datum a budou mít volno už i ty obsazený kapely :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAK TEĎ JSEM SE DOČETLA,ŽE BARVA IVORY SE HODÍ K BLONDÝNÁM....NO ...JÁ TEDA BLONDÝNA NEJSEM.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa jj proto ji mám,ale podle mě bude šlušet každé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa já už mám všechno vymyšlené a objednané :-) teď začnu vyrábět jmenovky a napůl oznámení....
Odpovědět
@hannnahs :) já jsem chtěla bay se zapojil a tak se zapojuje :) vybral třeba prstýnky :) měla jsem trochu strach ale vybral krásné ;)
Odpovědět
@barciii tak to mně stačí, když spolupracuje :-) vybírat sám by asi ani nechtěl, a ani já ne :-) navíc, máme úplně odlišný náhled.. třeba na ty prstýnky, on měl odpor k mým vybraným a já k jeho (včetně materiálů), takže to byl docela oříšek :-D
Odpovědět
@hannnahs tak já byla s ním jen jsem chtěla aby alespoň něco bylo na začátku jeho rozhodnutí ;) aby on navrhl jak budou vypadat, až mě překvapilo jak se zapojil ;) asi si beru toho správnýho ;)
Odpovědět
@barciii to jo, máte to perfektně propracované :-) já jsem to teda nečekala, že u nás to bude takovej problém... přítel vůbec šperky nenosí, ani hodinky, takže jsem počítala, že mu to spíš bude fuk, nebude snubák nosit... Jenže jsem narazila na to, že chce žlutý zlato a to já vůbec nenosim.. A on zase nechtěl bílý... =-) naštěstí jsme narazili na takový prstýnky, do kterých jsme se zamilovali oba na první pohled..
Odpovědět
@hannnahs jáj ;) tak nakonec kombinace, ne? ;) jsem ráda když si chlap trochu dupne a nakonec to dopadne kompromisem ;) nechci být ta nevěsta která to bude brát tak jako..... on jen přijde ;)
Odpovědět
@barciii přesně, mě timhle dost rozčiloval ze začátku, že jsem si fakt přišla, jak když si beru sama sebe :-D Jo jo, nakonec jsme vybrali kombinaci - bílý a červený zlato. :-) a jsem fakt ráda, protože mi to tenkrát přišlo strašně líto, že to dopadne tak, že budeme mít každý jiný prstýnek... přeci jen mají symbolizovat, že k sobě dva lidi patří, a když by byl každý jiný.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Můj přítel,zase nechce klasickej úzkej snubák,ale širokej asi 6,5 až 7 mm z bílého zlata což se dost prodraží... :-N
Odpovědět
@eiram2010 to už je docela dost no.. to jsou tak dva dámský :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
z rodinných důvodů posunut termín..... tak jsem tu ;-)
Odpovědět
@barciii Ahojte, přidávám se.. svatba 8.8.2012 ve 12,00. A v červnu mimochodem taky státnice.. takže tak trochu nevím co dřív .. :-S
Odpovědět
@rysca tak vítej mezi námi a krásné plánování pokud možno :-) já taky nevim, co dřív.. první státnice mi čeká už v polovině května a další v polovině června.. takže hurá do toho :-D už taky nevim, co mám dělat, jestli dokončovat DP, učit se na zkoušky, učit se na státnice, plánovat svatbu nebo plánovat přestěhovávání a přestavbu.. prostě totální binčus :-) aspoň se nenudíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je normální když se chce fotograf sejít kvůli schůzce na půl cesty ikdyž to je pro nás třeba 60 km. Má dobrou cenu,ale zase tak úžasnej není.Jeli by jste kvůli dobré ceně tak daleko? Nám se moc nechce :-|
Odpovědět
@hannnahs Jj, díky :-) To je právě ono.. Už bych se strašně chtěla věnovat plánování svatby na 100% a zatím mě zdržuje škola.. ale tak už máme místo, datum, mám šaty.. tak se musím zatím spokojit.. v květnu obhajoba, v červnu a státnice a hurá na svatbu :-) aspoň, že stěhování už máme za sebou..
Odpovědět
@rysca jej no výborně že v tom nejsem sama - ne že bych ti to přála ;) já ještě ani nevim z čeho je budu děělat tak jsem zatim v klidu - i když naštvaná ;)
Odpovědět
@eiram2010 podle mě to je na domlluvě ale myslím si že by se měl přizpůsobit on ;) je to jeho práce - s nastávajícím taky fotíme a tohle bychom fakt neudělali ....
Odpovědět
@hannnahs hezky napsané ;) taky si myslím žee by měli být alespon trochu podobné ;) ale líbí se mi že má svůj názor.... nemám ráda chlapi co jsou takovýto "mouchy sežerte si mě"
Odpovědět
@eiram2010 tak čistě teoreticky by se měl přizpůsobit on a dojet... ale když to vezmu ze svého pohledu a našeho fotografa, tak já bych i dojela do té půlky. Taky bysme to měli vcelku dost daleko (Praha X Vysočina), ale zas až tak hrozně by mi to nevadilo.. Už jenom proto, že je to fakt můj "vysněný" fotograf, takže nejsem na tohle posuzování objektivní :-D @rysca no mně momentálně nezbývá čas na takové věci jako je dodělávání oznámka a tak, což mi štve, protože to budeme brzy potřebovat :-N a zase si řikám, že na jednu stranu je přednější škola, hlavně kvůli finančnímu hledisku, nechce se mi dávat další peníze za odklad státnic nebo za opakování :-S Takže se furt tak pohybuju mezi školou a svatbou a občas mi z toho už jde hlava kolem.. @barciii přesně.. jiný materiál bych ještě i zkousla (třeba stříbro X bílé zlato není až tak hrozný rozdíl, teda na pohled), ale i jiný design, to už opravdu ne :-( A máš recht, radši názor, i když opačný, než žádný :-) to plně souhlasím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barciii tak jsme mu napsali a přijede on za náma,řekli jsme,že nikam nepojedem a ať si rozmyslí,jestli naší zakázku chce...a asi chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 můžeš mi prosím dát kontakt na toho fotografa a zhruba cenu?
Odpovědět
@eiram2010 o je dobře tak si myslím že by to mělo být..... i když je to cena benzínu apod.... je to jeho kšeft... tak to tedy bereme my ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se také přidávám :) svatba bude 18.08.2012 ve 12 hodin :) a kupodivu datum sme nevolili z důvodu hodně osmiček, ale 18.08. máme oba s partnerem narozeniny :-D
Odpovědět
@marrwenn tak to je nádhera! To se vám opravdu povedlo, takhle se narodit, najít se a ještě si uspořádat svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
4.8.2012 take se pridavam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?