Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo a co vůbc ta vizážitka? říkala jsi že jdeš zkusit ještě jednu, povedlo se?:))
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Ne ne já jsem ze Sokolova, bydlívala jsem ve Varech, hnd po škole, protože jsem tam dojížděla od první třídy až do čtvrťáku, pak jsem si tam našla práci a byt.:) Ale přítel je ze Sokolova a v Sokolově jsem se usadila a je to moje miloučké město ať si každý říká, co chce, je tady Nádherně a klid.:) jasně nějaký ten rušivý element by se našel, ale mě tu vesměs nic nechybí a nic nepřebývá..:))) :-) Tak jo pošlu ti email.:) děkuji..
Odpovědět
Profilova fotka
@ji2llka my jsme přesně v Citicích a za barákem máme budoucí jezero,takže pohoda klid a příroda.Na ty rušivé elementy už jsem si taky zvykla,tak můžeme někdy dát v Sokolově kávu a probrat přípravy. Co vám dala za ultimátum ta matrika?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak mi mame svatbu 3.srpna 2012 a vubec nevim co mam uz zarizovat :-) ted si jdu pocist co jste tu uz psali
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady to je nějaký polomrtvý :-D kde jste všechny?
Odpovědět
@estrellita86 pro samý přípravy není čas drbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii ahoj, tak my máme termín 18.8. ve Valticích v zámecké kapli a je fakt že ceny jsou vysoký ale neměla jsem moc na výběr protože mě tlačili do kostela a to je takovej kompromis protože tam dělají civilní svatby jelikož není vysvěcená.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@estrellita86 všechny jsme na dietě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine A jak tady bejvávalo dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 za našich mladých let :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine ale to už je dáááávno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova ano ano, máš pravdu, už si to ani nepamatuju... ty jo? :-D
Odpovědět
@lamorgaine nééé, ale u mě za to může ten němec! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky bereme v srpnu.. možná v září..ale termín ještě není přesně určený.. tak snad to vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, my máme velký den 10. srpna na zámku v Liblicích :-)
Odpovědět
@jullietta1987 @jiko29 Ahoj holky, tak ať vám to plánování hezky odsýpá...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ahoj, děkujeme moc. Nám to celkem jde, už máme zarezervovaný a zaplacený obřad, příští týden si máme vyzvednout prstýnky, oznámení je také rozjednané :-) Svatební šaty mi navrhuje a šije mamina :-)
Odpovědět
@jiko29 parádní teda!!! Tak to máš šikovnou mamku! A budou dlouhé?
Odpovědět
ahojky sluníčka...my máme termín 4/8 a už náme taky dost vyřízeného, obřad zaplacen, sál na hostinu rezervován, prstýnky ve výrobě, výzdobu na stoly doba, dekorace na auto, šaty mám vybrány-objednány na ušití..ale čekám na kačky;-) Mazec jak tisíce lítají:-( Teď budu domlouvat koláče, jen tápu s hudbou:-( Co skupina Spektra??neznáte někdo??Jak hrajou???D9ky a krásný den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ano, budou dlouhé a jednoduché. Nějak si občas říkám, že se sem ani nehodim, neb můj sen nebyl nikdy mít velkou svatbu anebo být princeznou. Chtěla jsem se vdávat pod vodou, neb se potápim, ale můj budoucí manžel se bohužel potápět nemůže a má velkou rodinu, která by nepřenesla přes srdce, kdyby jsme někam odjeli a tam si jen ve dvou se svědky řekli ano :-)
Odpovědět
@jiko29 :-D já taky nikdy nechtěla žádnou velkou svatbu, šaty budu mít krátký, a nastávajícího jsem přemlouvala aby šel v džínách, ale on je "konzerva" takže bude oblek. No a s rodinou je to asi všude stejné, taky by nám to neodpustili, takže prostě z původní představy nezbylo nic jiného než ty krátké šaty, a všechno ostatní bude úplně jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simiiii Tak tu bohužel neznám :-( My budeme mít hudební skupinu Karina.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to jsem ráda, že jsem takovou představu neměla sama, protože mi občas někdo říkal, jestli nejsem divná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nově příchozí a pozůstalé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Děkujeme :-)
Odpovědět
@jiko29 nejsi, neboooj :-) Já když svojí představu přednesla před rodinou málem mě lynčovali :-D Jediná babička se projevila celkem kladně, a hned prohlásila, že mám jít v béžovém kostýmku, protože bílé šaty v mém věku a s dětma by stejně byly nemístné! :-D
Odpovědět
@lamorgaine Já ti dám pozůstalé! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Béžový kostýmek :-D :-D :-D já padnu :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine náááhodou babi tomu rozumí! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?