Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
@vrac je pravda, že skalák je dost u silnice a musíš tam počítat i s jinými lidmi-ubytovaný atd, ale nadruhou stranu tam mají nádhernou terasu,kde se pořádají svatby. Ptala jsem se na Tálský mlýn a prý je to tam velký a dobrý, tak to zkus
Odpovědět
@bounty2012 Ahoj, Lisensky Dvur je super, je perfektne nafoceny, ve skutenosti take nadhera, perfektne do detailu zrekonstruovane. Mam s pani majitelkou naprosto odlisnou zkusenost, byli jsme se tam v lednu podivat jen tak nezavazne, vubec jsme ji nerikali, ze bychom tam chteli svatbu. Ona nam cely hotel ukazala od sklepa po pudu, kdyby nemela vsechny pokoje obsazene, tak nas protahne vsim. Na zaklade tohoto velmi mileho a pratelskeho jednani jsme se rozhodli zamluvit hned termin, zajisti nam take kadernici, kosmeticku, dorty, kolacky, nic nebyl problem. Ona tam ma tech svateb pomerne dost, takze je urcite lepsi dojet tam osobne a vse probrat. Ale ted uz asi mate zamluveno neco jineho, tak uz je to jedno. Ostatnim ale vrele doporucuji osobni navstevu.
Odpovědět
@handulilinka Skalák je OK, u té silnice se mi nelíbí Starý dvůr :-) . Je tam podstatně větší provoz než u skaláku. Jsem už tam dohodnutý na 28.6.2012. Mám cca 14 dnů na rozmyšlenou, ale asi to tak nechám a budu zajišťovat další.
Odpovědět
@vrac tak ti popřeji ať se ti tam líbí. Je to tam moc hezký- no hned si vzpomenu na svoje dětství, kdy jsme tam pořád blbli
Odpovědět
@handulilinka Díky za přáni. :-) Snad to bude OK.
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte nějaký dobrý tip na svatební kapelu? Svatbu budeme mít v Pelhřimově, ale jak jsme zjistitli sháníme kapelu pozdě - Blueband a Tě100 už mají plno :-( Chtěli bychom nějakou veselou kapelu, jelikož chceme veselou svatbu :-) Děkuji všem za podněty a přeji Vám hezký den :-)
Odpovědět
@merand Kapela PM Band z Havlíčkova Brodu, mohu jen doporučit. Taky ji budu mít na svatbě. Hrajou vše od dechovek po modernu. Pokud by jsi měla zájem mohu ti poslat kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
@adma nevím, jestli jste už něco sehnali, ale napadá mě třeba Sedlácký dvůr v Jiřicích nebo Karamba v Humpolci..... My to budeme mít na Bělici u Kališť, ale všechen catering si budeme zařizovat sami
Odpovědět
Ahoj:) Nám na svatbě bude hrát StatusM. Brácha je měl taky a jsou úplně skvělí:) Jinak na hostinu jsem si vybrala penzion v Hrbově u Polné, máme s nimi výbornou zkušenost, jelikož to tam měl i brácha. Za mě můžu rozhodně doporučit:) Rozhodli jsme se to mít u nich na zahradě, ale samozřejmě při špatném počasí můžeme být i v restauraci.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky já zas můžu doporučit kapelu Zuberská pětka- jsou super,ale nevím vůbec kolik stojí
Odpovědět
@krejci1510 : Ahojky, diky za typy. Misto hostiny mame stale otevreny. Jeste jsem vycetla, ze delaji svatebni hostiny na Zelivce nebo Kletecny, dve rekreacni strediska temer vedle sebe. Tak se tam pojedeme podivat. Kdyby nahodou mel nekdo zkusenost, tak sup sem s informacema ;-) Diky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adma Želivku dost rekonstruovali, tak by to tam nemuselo být špatné. Kletečnou moc neznám. A ještě je poblíž penzion Trnávka, kde se taky dost dělají svatby včetně obřadu na břehu řeky (my jsme tam na jedné takové byli a byla nádherná)
Odpovědět
@adma Zkus se podívat na zámek Rozsochatec. Je to tam skvělí. Zámek je luxusně zařízenej a je u něj i velká zahrada. Můžete se tam i nechat oddat a to buď v zámecké kapli nebo na zahradě. Samozřejmostí je naprosté soukromí. Na celý víkend si to můžeš pronajmout jen za 5000,- a to je oproti zámku Úsobí, který je za 15000,- opravdu slušná cena. Já jsem byla nadšená, když jsem to viděla:) Zařizovali jsme si to přes paní Markovou, která tam dělá catering(není tam kuchyně). Jestli chceš napíšu ti webovky nebo přímej kontakt, aby jsi se na něj mohla podívat. Podle mě to za zhlédnutí určitě stojí:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hledám vizážistku a kadeřnici z Vysočiny (Křižanov, Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, atd...), svatba bude v obci Moravec. Potřebuji někoho, kdo za mnou přijede přímo na místo obřadu. Poradíte?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, bydlím v Bystřici nad Pernštejnem, hledam nějakou dobrou kosmetičku a kadeřnici nevíte o nějaké v okolí??
Odpovědět
Ahojky holky, pokud chcece dobrou kadeřnici, velice doporučuji moji sestřenici- určitě dorazí i k vám do okolí Bystřice. Stříhá v Dalečíně na zámku- tak mrkněte na stránky- má tam i fotky
Odpovědět
Nemůžete mi na oplátku poradit fyzioterapeuta z Vysočiny? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, můžeš mi prosím poslat webovky do zprávy? Nejsem si jistá, zda jsem našla ty správné. Díky
Odpovědět
@hanula1111 Ahoj, mám jen facebook- jinak její stránky jsem nenašla. https://www.facebook.com/pages/Kade%C...
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Díky moc :-)
Odpovědět
@hanula1111 Tak snad budeš spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Už jsem jí napsala :-)
Odpovědět
@hanula1111 Nechci se vnucovat, ale pocházím z vysočiny(konkrétně Žďár n.s) a pokud bys potřebovala něco doporučit, tak ráda pomůžu- měli jsme tam i svatbu. A kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, my budeme mít svatbu v obci Moravec, máme tam pronajatý penzion. Potřebovala bych ještě kosmetičku/vizážistku, která by za mnou přijela na místo svatby. Nevíš o někom?
Odpovědět
@hanula1111 Tak to bohužel. Kdybys chtěla i muzikanta, tak znám skvělého za pár korun.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Díky, my už kapelu dávno máme :-). Kdyby mě něco napadlo, tak se s dovolením ozvu 8-)
Odpovědět
@hanula1111 tak to je fajn. Já už to mám za sebou, ale ráda pomůžu
Odpovědět
@chechta Mohla bych poprosit o telefonní číslo na pana fotografa Cafourka? Děkuju! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?