Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hezky odpočívej Majky, já už utíkám na autobus a hurá domů x-) Možná se sem ještě mrknu dneska, a když ne, tak papa zítra. :-)
Odpovědět
papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) :-)
Odpovědět
Dobre rano vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! :-)
Odpovědět
Ahojky holky tak jak to vidíte s tím srazen??
Odpovědět
Profilova fotka
No, já to nechám na vás, Třebíčankách. ;-) Do Jihlavy určitě nepojedete. :-D
Odpovědět
Já bych klidně do Ji aj jela, ale asi to nevyjde ostatním holkám, takže já se přizpůsobím tak v kolik? V Třebíči můžu být už o půl 12 ;-)
Odpovědět
sem koukala, že plánujete srazík... viděla jsem správně že 6. října? tak to nemůžu ani vůbec... ;-( já se s vámi snad nikdy nesrazím!
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem úplně mimo, objevila se tu myš :-o A tak jsme s miláčkem chytali, ale nechytili, pronikla nám do obýváku...krize, tak jsme ji hledali a já odsunula starou sedačku a málem mě švihlo, tam prostě blbá houba, tak jsme to oddělali a fakt krása.....Nechápeme, kdyby venku pršelo a nebo něco takového, ale to ne, a z ničeho nic je tu :-( Jsem už tak hotová, že sem docela dost už nadávala....takže ve finále jsme zvědavý jak to skočíme po bojové poradě až zítra dorazí taťka. Takže to tu vypadá jak po výbuchu :-| Asi pár věcí nastěhuju do ložnice... takže fakt veselo :-S Všude jsou pastičky na tu mrchu, teď ještě tohle a mamka je z toho taky hotová ;-( Takže pokud se zblázním, doufám, že mě přijedete navštívit :-D :-D :-D
Odpovědět
Nako mi sem nejde psat... Dobre ranko, vysocinky :-)
Odpovědět
No konecne...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdenda: Zdeni, omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale nějak nestihám nic, asi se budu muset nechat překvapit obřadní síní sama, když nestihám zkouknout tvé svatební fotky. Holky chci se zeptat, nezkracovaly některé z vás svatební šaty tzv. "na tupo" ? Prý to viditelné. Včera jsem byla na zkoušce šatů a jsem rozčarovaná, protože jsou šaty delší než jak bychpotřebovala, a je pár možností a to, že buď je ohnout "na tupo" což je viditelné :-( nebo mi zkusí přidělat tenká saténová ramínka, což mi nevadí, jen si myslím, že by musela být ramínka hodně krátká aby byly šaty dostatečně nad zemí a pak bych měla prsa až někde u krku, no ještě jsme to nezkoušeli, ale myslím si, že to tak dopadne :-( jsem zklamaná. Mají objednané ještě jedny stejné šaty od dodavatele, ale ještě jim nepřišly a těžko říct, jestli přijdou do svatby, kdyby jo, tak by mi je zkrátili přímo na moji výšku, ale nevím, jestli mě potká takové štěstí.
Odpovědět
Vajli tak s tímto neporadím, z jaké půjčovny je máš? Jestli se můžu zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majka07 : z Claudie
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vajli, to nevadí, že nestíháš, já taky nemám tenhle týden vůbec čas. Jestli by ti to vyšlo, tak bysme mohli někam zajít ještě během příštího týdne ;-) , ale to už asi budou přípravy v plném proudu finišovat. Však uvidíš. Ale v obřadní síni je to tam moc pěkný, nic extra ani nic obyčejnýho, je to příjemný :-) A těma šatama ti taky bohužel neporadím, já jsem šaty nemusela nijak upravovat, tak nevím jak je to se zkracováním :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přeju všem dobré ránko :-)
Odpovědět
Taky preju krasne rankovsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, jestli bude chuť a čas, tak můžeš s námi v pátek 6. října na srazík. ;-)
Odpovědět
Vajli díky za odpověď, myslela jsem si to...Držím palečky aby se to vyřešilo, ptala jsem se známé na to zkracování, říkala, že jí to ohnuli na tupo a vypadalo to hrozně, nakonec si půjčila jiné šaty... Také krásné ranko a zároveň víkend papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to bude přesně s tím srazíkem? Dejte někdo tip, kam by se mohlo jít a v kolik hodin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak zdravím konečně z Třebíče a z nové práce. Stěhování proběhlo dobře, a za 2 měsíce nás to čeká znovu, na to se hodně těším....
Odpovědět
ahoj gimul a kdepak teďka pracuješ? Už se těšíš do svého, vydrž, 2 měsíce utečou rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimul, tak tě vítám v Třebíči ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdenda : děkuji za popis obřadní síně :-) vero : díky za pozvání na sraz, ráda bych šla, záleží na místě a čase :-) majka : vůbec jsi mě nepotěšila, pořád jsem tajně doufala, že to zahnutí "na tupo" nebude zas až taková hrůza :-( fakt nevím, který z těch dvou špatných úprav bude lepší, jestli raději něco dole na šatech nebo prsa až pod bradou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám ve firmě Mico je to v kopci když se jede do Boroviny..... Jo víte co řekli studentky manželovi, když je měl na tělák? Že je celej krásnej, jenom ten snubák mu nesluší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gimulka : hihi no jo holky to zkouší :-) naštěstí má manžel doma pěknou ženušku ;-)
Odpovědět
holkýýýýýýýý, konečně vás zdravím z domu, celý odpoledne jsem instalovala na náš starej počítač windows xp a ono to funguje, hurááááááááááááá :-D :-D teď už se mě nezbavíte :-) :-)
Odpovědět
ahoj Clarčo, to je superrrrrrrrrrrrr. Omlouvám se, chtěla jsem už poslat sms, tak mám doktora, nakonec to vyhrál úplně někdo jiný :-D :-D :-D , ale díky všem za tipy ;-)
Odpovědět
Holky tak 6.10. v černém domě,od 11:45 :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?