Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tam byla o rok nebo dva před tebou, tak jsme se tam nepotkali ;-) Ale ty zákusky mají fakt moooc dooobrý :-p
Odpovědět
Zdeni a víš co je zvláštní - my jsme se tam neustále cpali jak neuvázaní a ještě jsem 2 kg zhubla a taky se mi povedlo tam rozbít celej štos talířů - to bylo ]-( celá jídelna ce na mě čuměla jaký jsem hrejto :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak už jsem tady, už jsem z toho měla depku.... ale mám toho v práci moc, tak jen mrknu na alba a hurá na faktury :-S
Odpovědět
Marki nádherný fotečky :-D :-D :-D Mimuško je krásňoulinký :-) Přeju hlavně hodně zdravíčka
Odpovědět
Jsem tu ještě na malý pokec a pak hurá Brno volá :-D
Odpovědět
Já jdu za 10 minut na obídek a pak vzhůro do masírování - doufám, že budu mít po té 14 dení pauze sílu :-D
Odpovědět
Gimul ahoj tak jak jsou přípravy?? Ty jo taky už se Vám to blíží
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se za mojí absenci. Kupujeme byt, zařizujeme svatbu :-D , takže teď jsem trošku v časovým presu. Mám jeden dotaz. Nevyšla nám kapela, tak se ptám, jestli máte někdo kontakt na nějakou nebo má někdo zkušenost z nějaké oslavy? Tak aby byla asi z Vysočiny. Předem moc dík.
Odpovědět
Simi vedle v baráku bydlí jedna ženská co má prý kapelu ale vůbec nevím jak hrajou - doma bych měla mít vizitku tak ti to pak pošlu do IP
Odpovědět
Chechti, taky bych si měla dát něco k obídku :-| simka ahojky, tak to ti neporadím, znám sice kapelu, ale svatby nehrajou, mají s tím blbou zkušenost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, ty jseš masérka? :-) To bych mohla někdy využít tvoje služby ;-) 8-) Já jsem se v Eurestu taky krásně napapala, když jsem tam dělala a taky sem rozbila pár skleniček, ale nic hroznýho. Já myslím, že pro ně štos talířů zas taková ztrát není a aposň bylo veselo,ne? :-D Jinka já už jsem z obídku zpátky, dala jsem si zapékaný masíko s broskví a sýrema a bramborové dukáty a trošičku zeleninky... byla to mňamka :-p Přeju Vám dobrou chuť ;-)
Odpovědět
tak za chvíli budu muset pádit ach jo :-|
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak jsem z obídku zpátky a za 10 min jdu makat zdendo - taky - jestli chceš můžu ti do IP poslat na sebe kontakt a tak všechny možný informace, jo štos talířu asi pro ně fakt nic není - jen to byl strašnej randál :-D Tak se zatím loučím papa
Odpovědět
hele chechti nechceš napsat aj mně do IP :-D
Odpovědět
Holky, taky se loučím a pádím na bus papa a hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj holky, papa :-D Chechti, napiš mi to prosím.... děkuji moc moc :-)
Odpovědět
Ještě jeden odkaz to je síla :-| http://www.novinky.cz/krimi/84809-opi...
Odpovědět
Profilova fotka
A co budete mít vy na svatbě, Dje?
Odpovědět
Profilova fotka
Simco: Písla jsem ti do IP kontakt na kapelu mýho táty...jinak já budu mít kapelu mýho strejdy Alcaband, jsou nová kapela, tak jsem na ně zvědavá ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Majko: Děkuji za pochvalu :-) Jo a jinak...jsem si dneska donesla pro Ráďu bílou košili - frakovku a pozooooor...MÁME OZNÁMENÍ!!!!! :-) Konečně :-) Zkusím je vyfotit a hodit do albumu... Ale jsou pěkné...musím si to pochválit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuju poradit. V sobotu babička s dědou slaví zlatou svatbu. Jako dárek jsme jim nechali udělat svatební skleničky s datem jejich svatby. Nechala jsem je dělat od Miadesignu, včera přišly poštou a jedna je rozbitá, myslela sem, že mě asi trefí ]-( ]-( ]-( . Tak sem to reklamovala na poště, ale vzhledem k tomu, že to nebylo dostatečně zabalemné, my ta reklamace asi neprojde, tak to musím zkusit přímo u toho Miadesignu :-( Ale hlavní problém je, jaký náhradní dárek jim mám koupit, poraďte prosím, vůbec nic mě nenapadá a už mám jenom 3 dny :-S Děkuji za každou radu ;-)
Odpovědět
ahojky ;-) Zdendo tak to je hotovo, to by měl Miadesingn uznat, páč pokud to nebylo řádně zabalené je to jejich chyba ]-( , jj to je tedy nářez :-( ..... Tak s dárkem fakt nevím, co mají rádi? Zkus se zamyslet, co by jim udělalo radost, jestli třeba o něčem někdy nemluvili co nemají nebo tak něco ;-) Loni kámoška dávala bábi a dědouškovi poukazy do lázní no super teď si nevzpomenu na jméno, byli hodně nadšení a moc se jim tam líbilo....
Odpovědět
Suhlasím s majkou - taky o tom uvažujem, že bábičce s dědem dáme poukaz do lázní - buď na víkend nebo na celý týden
Odpovědět
Holky už vím Luhačovice :-D :-D :-D
Odpovědět
Ale je pravda, že je to docela drahé - tak se na to budeme asi skládat s víc členama z rodiny
Odpovědět
Tam je to prej krásný, ale ono taky záleží jak na tom je babička s dědem zdravotně, aby to na ně nebylo třeba moc daleko - moji by nasedli na vlak a v pohodě, ale né všichni jsou tak mobilní
Odpovědět
jj, oni se taky skládali s bratrem a jeho ženou :-D ,ale starouškové byli nadšení, nejprve tam nechtěli a když se vrátili tak prý jenom básnili x-) x-) x-) jaké to bylo krásné :-N
Odpovědět
To je fakt, u kámošky tedy mobilní jsou oba, ale jeho syn je tam zavezl autem a pak pro ně jel, takže to měli v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?