Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj gimul :-D Majko tak to je taky řešení je tam zavést - tak to je pak úplně v poho
Odpovědět
ahoj gimul... Chechti, tak za malou chvilku jedu za paní majitelkou, tak su zvědavá :-D který šaty nakonec vyhrajou, jj to už tu bylo, mám vybráno, ale tato příležitost mi fakt nedala :-N
Odpovědět
To je jasný člověk se vdává poprvé jen jednou ( a já doufám, že u toho poprvé zůstane :-D )
Odpovědět
:-D :-D :-D no uvidíme jak to dopadne, jsem docela na rozpacích, bojím se, že to nevyjde :-| No nic, budu muset jít na bus :-) Tak krásný den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za rady, ale lázně u nás asi neprojdou, dědu bysme nikam nedostali, on není moc mezi lidid, natož někam do lázní :-| Jinak oni tvrdí, že nich nechcou, že všechno mají, že nic nepotřebují, tak je to dost těžký :-( Fakt teď nevím, co budu dělat, a s tím Miadesignem jsme už mluvila, když to pošta neuzná, tak mi to Miadesign zaplatí, ale zase budu čekat na peníze, ale slíbili, že je dostanu zpátky. Já jsem tak nasr....... ]-( ]-( , to si ani nedokážete představit ;-)
Odpovědět
Zdeni, to je fakt pěkně blbý. Nejhorší na tom je že už si myslíš, že to máš zařízený a pak se stane něco takovýho a máš to celý přeházený a musíš vymýšlet novou variantu
Odpovědět
Moje babička s dědou taky pořád ať jim nic nekupujem a že všechno už mají. To jsme bábičce teď koupili jen bonboniéru a vaječnej koňak a stejně jsme dostali nadáno proč utrácíme atd a hned mi řekla, že ten koňak nechá na svatbu - takže asi tak :-D :-D :-D Ráda bych ti poradila co jim koupit - co takhle nechta zarámovat nějakou fotku - třeba celé rodiny - nebo jen Vás dvou apd.
Odpovědět
Profilova fotka
Chehti, to s tou fotkou není špatný nápad - dekuji :-) ;-) , jenom nevím, jestli se to stihne do pátku, no uvidím zkusím něco vymyslet, ale ještě musím nějakou fotku někde najít, kdyžtak ještě pořád beru i další nápady..... jsem z toho pěkně vytočená ]-( ;-)
Odpovědět
To se ti nedivím, ale nic jiného mě fakt nenapadá No pošta je instituce sama pro sebe a kdyb jsi to tam šla reklamovat ještě před rokem tak by jsi musela zaplatit 50 Kč za reklamaci - dobrý ne?? Jinak nemáš nárok reklamovat ( to naštěstí už teď zrušili) a když jsme jim pak zaplatili 50kč - tak nám řekli, že to stejně musí reklamovat ten co to posílal - horší státní instituci jsem fakt neviděla a jelikož tam mám pár známých kteří tám dělaj - tak mě to v tom ještě utvrzuje - kamarádku tam zaměstnávali asi 2 roky stylem na dobu určitou vždy na tři měsíce po půl roce ji jako propustili - takže všechno vyřizování na pracáku atd. a za týden ji zase přijali a zase ji to 2x prodloužili na 3 měsíce a zase propustili a ona chudák nemohla nic jiného dělat, protože prácu nemohla jinou sehnat - naštěstí se jí to teď povedlo a má klid. A vlastě neměla nárok ani na dovolenou atd. - pošta no coment. Ale je taky pravda, že odkud to posílali tak měli skleničky pořádně zabalit, ale když jsem viděla jak na poště hází s balíkama - tak to sklo nemá chudák ani šanci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se vede? My jdem dneska kupovat vestičku pro ženicha. Máme ji zamluvenou v OP. Tak teď už bude kompletní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já znám, jak to tam chodí, moje švagrová tma taky dělá, vůbec to tam nemá jednoduchý, ale taky nemůže sehnat jinou práci, tak jí nezbývá nic jinýho než tam vydržet :-| No nevím, zkusím něco vymyslet, ale je to hrozně těžký, snad mě něco napadne. Možná jim koupím nějaký pěkný kořenky na stůl, prodávají se takový pěkný keramický, an takovejch pěkněj podnosech, to ještě nemají,tak by se jim to snad mohlo líbit, ještě k tomu necháváme péct velký svatební dort a nějakou flašku spolu s našima, tak to snad bude stačit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase na chvilku tady....a nějak si ani nestačím teď tyhle stránky prohlížet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký odpoledne holky 8-) , jste tu někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, já už jen půl hoďky. Za chvíli totiž padla. :-D
Odpovědět
Vero to je super, tak pak šup s ní do alba :-D Zdendo, ta fotka to je dobrý nápad ;-) Jinak jsem se vrátila, byla jsem s paní majitelkou sv. salonu u jedné paní, super, tak už mám zaplacenou zálohu, šaty ještě doladíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se loučím. Mějte se. ;-)
Odpovědět
Vero přeji krásný den :-) pozdě, ale přece :-N
Odpovědět
Majky tak už mi přisla pošta - takže předám - a penízky ti pošlu snad hned dnes večer
Odpovědět
Chechti super, tak si ještě přečti dopísek ;-)
Odpovědět
Přečetla jsem a nic si z toho nedělej já dopis psala někdy na základce naposled a teď už jen mail a kdyby jsi viděla jak to bylo strašný se zase naučit psát, když jsem přišla do školy po 5 letech , kdy ťukám jen do počítače - to bylo fakt hustý
Odpovědět
Jj to je přesný :-) Dneska jsem konečně zaplatila zálohu na šatičky, ale který to vyhrajou nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
Musím se smát - ty už máš skoro všechno koupený, vyrobený, nachystaný a naplánovaný, ale šatičky tak nějak pokulhávaj - to u mě to byla pomale první věc co jsem měla vybraný a já zas nemám oznamka a začínám to brát v klidu - tak přinejhorším se mi vyplní sny - že na svatbu nikdo nepřišel protože nebyli oznámení a to se mi zdálo 2x
Odpovědět
no nic jdu uklízet jdu uklíze jdu uklízet - musím si to zopkovat několikrát, protože opakovaná lež se stává pravdou a já musím a :-( příšerně se mi nechce
Odpovědět
Chechti, jen se směj :-D já totiž musím taky, no to byla akce, prostě nemůžu mít to co bych chtěl, bylo by to přeplácaný a já nevím pro co se rozhodnout...no krize :-D :-D :-D
Odpovědět
:-( :-( :-( tak běž a moc se neunavuj ;-) někdy se objednám na masáž ;-)
Odpovědět
tak když to říkáš tak já teda jdu a neboj unavovat se moc nebudu - na to se má moc ráda a za to mi ten pořádek nestojí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak mi to nějak blbne :-| Jak ti jde uklízení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Zdeni: Ten obraz byl dobrej nápad. A co takhle sehnat jejich fotky nebo třeba svatební a nechat jim udělat každýmu jeden hrníček s motivem těch fotek? Myslím, že to někde v Třebíči dělají, ne?
Odpovědět
ahoj Jitek ;-)
Odpovědět
Holky tak jsem se doslechla, že jedna holčina, dnes už mladá paní měla cukroví z Myslibořic a že se to prý nedalo vůbec jíst :-| a to jsem původně o nich přemýšlela, ale už na kosmetice mě varovali a teď toto, prý říkalo hodně lidí co dostalo výslužku, že cukroví dostali slepice apod.... :-| to je tedy blbé....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?