Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
ahoj Chechti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, a je to už lepší? Vůbec ti to nezávidím.
Odpovědět
chechti to ti fakt nezávidím ;-) , ale už je líp viď ;-) Sluníčko pěkně svítí jupíííí
Odpovědět
Už je mi líp - včera jsem byla na kontrole - dali mi sice ještě jedny ATB, ale to jen pro jistotu, aby se to tam ještě jednou neprobudilo a od zítřka už jsem uschopněná - teď šrotím genetiku - zítra píšu test - tak jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
chechti, držím palečky, určitě to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
majko díky, akdyž ne tak se svět nezbortí - já teď nějak moc nestresuju - vždycky to nějak dopadne Chtěla jsem se tě ještě zeptat budeš kupovat ty lahvičky vína??? Tak mě napadlo, žeuž je na to nejvyšší čas, protože jestli je nebudou mít na skladě a budou to objednávat tak, aby to pak do svatby došlo :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) , zdraví vás jedna mladá paní :-D
Odpovědět
ahoj Clarčo, jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,to je dneska krásně 8-)
Odpovědět
zdendo ahojík x-) jj to je, dneska razím do Brna dřív, musím navštívit salon, potřebuji se na něco podívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu za chvíli do města. Mám nějaký vyřizování. Včera jsem po práci tři hodiny běhala se skorotchýní po městě a sháněly jsme pro ni kostýmek. Všude mají dost mizerný výběr. Nakonec jsme něco koupily. Ale byla jsem pěkně ucapkaná. |-|
Odpovědět
majko jde to, Zdenda už je u Bosche, od včerejška najel na dvanáctky, takže já osobně si to fakt užívám :-S , ale je pravda, že směny nemá zas tak hrozný. Včera a dneska má den, z pátka na sobotu a ze soboty na neděli jde na noc a pak má volno, do práce jde až ve čtvrtek. A takhle to jde pořád dokola - 2 krát den, 2 krát noc a téměř 4 dny volna :-) . Včera mi slíbil, že mi to ve volnejch dnech vynahradí, tak jsem zvědavá ;-) . Včera se vrátil v osm večer a po devátý jsme šli spát, takže jsme si ani nestačili všechno říct a navíc mi bylo docela blbě, tak to byl takovej divnej den...Ale Zdenda je zlatíčko, večer umyl nádobí (já toho nebyla schopná), staral se o mě a honil mě do postele :-D , abych si šla lehnout.
Odpovědět
Článek se načítá
clarčo tak to znám :-D :-D :-D chvíli jsem u bosche dělala :-)
Odpovědět
Vero tak to věřím, jj to máš pravdu, v Ji je malý výběr ;-) pro tyto příležitosti
Odpovědět
Jste tu ještě některá?
Odpovědět
já ještě jo :-D
Odpovědět
za hodinku vyrážím pápá
Odpovědět
ahoj clarko
Odpovědět
holky, včera jsme s miláčkem řešili harmonogram v den svatby katastrofa
Odpovědět
A jak to dopadlo? Tak to já raději ještě vůbec neřeším
Odpovědět
ahooooj chechti :-)
Odpovědět
Clárko, to máte dobrý, že má pak 4 dni volna to ten můj dělaá 12tky pernamentně a žádný volno nemá ( mám hold doma workholika)
Odpovědět
chechti zajímavě, přišla jsem na to, že je toho moc a moc a moc :-D :-D :-D no bude to určitě velice zajímavé, ale už jsme určili človíčka co bude roznášet, nabízet cukroví :-D :-D :-D chudák a ani o tom neví
Odpovědět
Clárko - tak nám napiš nějaký zážitky ze svatby - ještě jsi psala, že nám musíš říct jak to bylo s tou vizážistkou
Odpovědět
jj Clarča slíbila zážitky...
Odpovědět
juj a co takhle srazík??? :-)
Odpovědět
to by bylo super ale kdy???
Odpovědět
harmonogram jsem neřešila ;-) , akorát jsem věděla, v kolik k nám má přijet autobudem ženichova strana, v kolik máme být v kostele a kdy zhruba v kulturáku (což nám časově asi o třičtvrtě hodinky nevyšlo ;-) )
Odpovědět
to by chtělo založit nějaké téma na srazík a domluvit se :-D :-D :-D
Odpovědět
no my ho nijak neřešíme, jen nás to tak napadlo včera, jak bude probíhat náš den D, ještě musíme určit nějakého chlapa na panáky slivovice pro lidi co se přijdou juknout :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?