Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
tak čučím na malou mořskou vílu, tedy už pomali končí :-D
Odpovědět
holky taky se loučím papa :-) Třeba sem po chvilách nakouknu :-))
Odpovědět
Holky v sobotu su se dívala na svatbu, tak jsem vše zkoukla abych věděla jak to bude vypadat přibližně v srpnu a super, jsem spokojená :-D
Odpovědět
Tak papa
Odpovědět
Ahoj Holky :-D Tak jste všechny políbené, aby jste neuschly?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Chechto, já jooo. :-N Dokonce ráno a ještě večer. :-D
Odpovědět
Vero ty se máš, já jsem políbená asi milionkrát, ale bohužel né pod rozkvetlým stromem, ale až budud zdravá tak si to vynahradím. Já jsem dostala pusu pod kytkou v květináči :-D :-D
Odpovědět
ahojky holky, taky jsem byla políbená :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ránko. Přidávám se k políbeným ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zase v něčem pokročili. Mám oblečenýho ženicha - nový oblek, košile a kravata. A včera jsme byli domlouvat svatební menu. Tak zas další bod škrtám. :-N Musím jít dělat, tak se tu zatím mějte.
Odpovědět
ahoj Zdendo ;-) jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, docela dobře ;-) . Akorát to počasí o víkendu mě dost naštvlao, chtěli jsme udělat větší vyjížďku ne kole a nic z toho. Úplně promarněný víkend, jako by ani nebyl :-S Potřebuji trénovat na léto, abych zvládla ujet čundr na kole a to počasí mi pořád nepřeje ]-( Ale jinak včera jsme byli s miláčkem ma krásné jarní procházce, takže tím se to trošku vylepšilo 8-) A jak se vede tobě? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zdendo, celkem to jde, v pátek nám přivezli dlažbu, písek a tak se pracovalo a miláček si užíval na firemní akci :-N v sobotu se začalo bourat a dělat dlažba v průjezdu, já s tchyňkou jsme se šly podívat na svatbu a vařili jsme a odpoledne jsme jeli na narozky, takže pohodička, neděle šílená to byla pěkná kosa,takže to jistily domácí práce, ale chlapi dělali průjezd, vypadá to pěkně, už se dodělává venku x-) x-) x-) takže spíše pracovní víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
Majko,ťak to budete mít krásný bydlení ;-) My jsme doma taky trochu poopravili zdi kolem oken, protože máme starý netěsnící okna a je tam pořád vlhko, tak nám přes zimu opadala malba, tak jsme to v sobotu zatírali, je z toho dobrý pocit, když si to člověk udělá a pak to má pěkný :-) To kolo budem muset dohnat přes týden, i když z práce chodím domů ve čtyři a to už se mi pak málokdy chce vyjet, když je ještě potřeba nakoupit a doma něco podělat, tak se k tomu taky moc nedostanu :-S Snad to doženu, abych byla fit na léto ;-)
Odpovědět
No to mi povídej, minulý týden jsem toho moc nestihla, tento týden je taky pěkně na budku, k tomu má tento týden miláček hotovost, takže ....a to jsem ještě v pátek dělala na zahrádce, no ještě mi tam něco zbývá :-) taky plánujeme projížďku ale to pačasí vždy zklame ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Měli bysme s tím počasím něco udělat, donutit ho, aby nám konečně dovolilo se slunit a sportovat a užívat jara :-N
Odpovědět
Holky to jo - koukala jsem, že by mělo být dneska 17 stupňů a zítra má být 21 - tak to jsem zvědavá - moc mi to teda nepřipadá, že by mělo být tak teplo :-|
Odpovědět
no tak to bychom měli..... jinak mi to tedy taky nepřijde, venku je chladno a už mě to vážně štve.....
Odpovědět
Profilova fotka
Musíme to sluníčko nějak přivolat, ale navím jak ;-)
Odpovědět
Holky tady už svítí sluníčko a asi bude odpo teplíčko :-D
Odpovědět
majko tak mu dej mapu ať trefí i knám :-D
Odpovědět
chechto, tak už se zase schovalo, ale zase za chvilku vyleze....mapu jsem mu poslala, tak snad se vyzná ;-)
Odpovědět
už zase svítí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě už taky trošku vykukuje, doufám, že dostane rozum a bude na nás svítit až do večera 8-) x-)
Odpovědět
Tak už sem pomalu trefuje - začíná se nesměle prodírat mezi mrakama :-D
Odpovědět
super, tak to mu mapka pomohla, asi se zdrželo u komínů :-D
Odpovědět
Ahojky vyvolavacky slunce :-)
Odpovědět
zdravím žirafku, právě jsem dorazila z Brna, jedna slečna si vezla domů krásnou plyš.žirafu, zabrala celou jednu sedačku :-D :-D :-D :-D dostala ji od přítele ;-) , tak jsem si hnedka vzpomněla na tebe ;-)
Odpovědět
Jeeee... plysova zirafkaaa... to by se mi libilo x-) x-) x-) Ja od pritele taky mam par plysovejch zirafek a jedna je jenom o 10 centaku mensi nez ja :-D
Odpovědět
žirafko to věřím, musela jsem ti to semka včera písnou, pak su šla rovnou do postýlky, byla jsem grogy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?