Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tak a jsem tu :-) opět
Odpovědět
Holky ahoj :-) chtěla jsem se pozeptat budete nebo chodite teď tak nějak pravidelně na kosmetiku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.... chechto já asi ne, jen jsem teď začala víc pečovat o pleť doma (peeling, maska). Minulou neděli jsem to samé dělala i přítelovi, celkem jsme se pobavili....vypadalo to tak nějak divně
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno! Já jsem byla na kosmetice minulý měsíc. (Moje kámoška je kosmetička.) Podstoupila jsem masáž obličeje a dekoltu a pak peeling a čistící maska. Žádný hloubkový čištění. Zas to tolik přehánět nehodlám. Ale tak jednou za tři měsíce tuhle masáž chci absolvovat. Je to příjemný relax. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už mám závoj. Před chvilinkou mi ho donesla kolegyně, co mi ho šila. Je krásný. :-N
Odpovědět
ahojky ;-) Chechto, začínám chodit už pravidelně ;-) Vero, to je super ;-)
Odpovědět
Je Vero, tak doufám, že ho dáš do albumu - nebo už tam je musím se jít podívat :-) Já jdu v pátek na novou kolekci šatů - moc se těším Jo a na tu kosmetiku asi aspoň jednou 2x do dvatby zajdu - 14.4 jdu ke kadeřnici a to se sní musím domluvit na zkoušce a typu účesu atd.adt... :-D Jen ještě zjistím jestli mi výjde ta vizážistka a jestlin ne ta jsem nahraná a asi řeknu kámošce
Odpovědět
Pro Třebíčačky:Holky teď jsem byla ve městě - řeka se vylévá ze břehu - stařečka už je zatopená - no děs a hrůza - doufám, že už to nebude stoupat - chudáci ti co bydlí u řeky :-(
Odpovědět
ahojky chechto, už mi psali holky, zda náhodou nebydlím u řeky ;-) Je to síla, to zase bude něco...Praha už evakuje, volal kámoš, už je odstěhovali
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Chechti: Fakt? Stařečka už je zatopená? Hm, tak se možná ráno nedostanu do práce...fakt super 8-( Nám už dneska v práci od rána od pěti čerpali hasiči spodní vodu ze sklepa (myslím v práci na sociálce), šéfici tam celý den lítali v montérkách a vynášeli sklep a archiv...no tak to potěš, co nás čeká ráno... I když mně to může být jedno, ale šéfici tam dneska zůstávali a asi tam budou až do rána...
Odpovědět
HOlky, vrátili jsme se od řeky, je to hrůza, horácký autodružstvo pod vodou, máme to všechno vyfocený, zítra sem zklusím hodit pát fotek, ale veselý obrázky to nebudou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme udělali okružní jízdu po Třebíči...je to u autodružstva pěkně zatopený...a holky byly jste se taky mrknout do poušova? Tam je to největší nářez...taková ta lávka, jak je k chatkám a zahrádkám.....tak ta je zatopená...leze jenom vršek zábradlí...
Odpovědět
Článek se načítá
V Poušově jsme byli taky, horší než loni, kemp pod vodou...brrr
Odpovědět
Ahoj Holky, tak doufám, že hladina řeky nestoupla - jitek ta stařečka byla asi pravděpodobně z části pod vodou kvůli ucpané kanalizaci nevím - jela jsem okolo a byl tam zákaz vjezdu a stali tam všude poliši - raději jsem autem nikde nezastavovala bylo tam všude mraky lidí - fakt strašný - přišlo mi meilem pár fotek tam je sem taky na chvíli můžu dát, ale jak už píše clarka není to hezkej pohled :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ....ta voda je fakt síla... V Budějovicích je to zatím v pohodě (až na tu ptačí chřipku, tu druhou labuť našli asi 200metrů od našeho baráku) ...taky říkali v rádiu, že by včera kolem 6 hodiny večer měla přijít povodňová vlna a naštěstí nic. My bydlíme v přízemí a tak jsem měla celkem nahnáno, v roce 2002 jsme měli byt zaplavený prý až po strop....
Odpovědět
Jéžiši gimul tak ať se Vás to letos vyhne - už jsem dala fotky do alba tak se koukni :-( Labuť říkáš - já jsem teď tu ptačí chřipku nějak přestala sledovat - tak to je síla
Odpovědět
Profilova fotka
Jo už jsem se dívala.... včera mi volala mamka a říkala, že ve Vladislavi už celkem taky nějaký baráky plavou...
Odpovědět
No to si myslím, tam na ty straně je to vlastně ještě níž :-( No ale aspň tady teď svítí sluníčko a obloha nevypadá, že by se měla rozpršet
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teď psala kámoška, že se ráno nedostali ani do TR protože je to tam uzavřený, tak museli jet oklikou, jinak ve Vladislavi je uzavřená školka, zaplavený zahrady a nějaký baráky co jsou hodně u vody
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. My jsme se šli včera podívat u nás na Jihlavu. Je pěkně rozvodněná, ale naštěstí je to ještě v pohodě. V zoologický mají štěstí, že upravovali nedávno břehy, jinak by už byla pod vodou.
Odpovědět
Ahojte, právě jsem koukala na chechtiny fotky... po tom mostě jsem jela minulý týden... děsný, fakt... Doufám, že vy jste všechny v pořádku! U nás se nic neděje, všechny řeka a rybníky se plní, ale zatím naštěstí nic...
Odpovědět
Gimulka jj - teď jsme jeli po obchvatu a na náměšť je to zaplavený - byla jsem docela v šoku. My naštěstí bydlíme na kopci a ještě ke všemu v 7 patře - takže se obávat nemusíme i mí rodiče bydlí poměrně vysoko. Ale je to asi hodně špatný - sněhu je všude pořád ještě dost :-(
Odpovědět
dobré ranko ;-) tady svítí sluníčko a nebe je zatím bez mráčku ;-)
Odpovědět
Majky tady naštěstí taky
Odpovědět
No ale su zvědavá zda bude svítit dál, právě říkali, že nás čekají srážky a srážky, ach jo a my u ořechu máme krásné jezero :-D a byla bych ráda aby už zmizelo
Odpovědět
Profilova fotka
Naši mají zahradu (v zahrádkářské kolonii) úplně pod vodou. Taťka je z toho celý nešťastný. Doufám, že to co nejdřív vyschne.
Odpovědět
Vero, tak to věřím, taky bych byla nešťastná :-(
Odpovědět
Vero :-(((((( ;-( tak ať to brzy vyschne
Odpovědět
ahojky :-) , právě jsem se vrátila z města a pokusím se sem hodit pár fotek z velký vody
Odpovědět
Ahoj Clarko, teď jsem ty mí smazala - jak to ve městě vypadá??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?