Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Jé, tady se probírají miminka :-) . My se začneme snažit hned po svatbě, moc se těším ;-)
Odpovědět
jj všichni v mém okolí se zbláznili :-D :-D :-D ale krásně ;-)
Odpovědět
Clarko to je super - já půl roku po svatbě majko to u nás teď zase skoro nic - v mém okloí rodily všichni loni a teď je mimčům kolem roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkíííí, já se musím pochlubit. Právě jsem dostala prodlouženou smlouvu na dobu neurčitou. Ani jsem v to už moc nedoufala. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Vero tak to gratuluju - tak to je super :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Vero to je super, gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero taky gratuluju.... Holky už jste přemýšleli kam pojedete na svatebn cestu? A jak dlouho po svatbě? My chceme Řecko, Egypt nebo Tunis , každý nám ale doporučuje něco jiného tak vůbec netušíme.
Odpovědět
Vero, taky moooc gratuluju... A zaroven vsechny moc zdravim :-)
Odpovědět
gimulko u nás vedou maledivy, ale nevím kdy pojedeme a jak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dík. 8-)
Odpovědět
gimulko - my asi poletíme do Bulharska, ale to je ve hvězdách - nejraději bych jela ten týden po svatbě
Odpovědět
majko to jako fakt??????????????????????????? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jééééééééééééééééééé Maledivy, Majko vezmete mě sebou? Teď tam je mamčin šéf...a psal, že paráda. Už procestoval snad celý svět, ale nejvíc se mu líbí v Egyptě...
Odpovědět
Gimul klidně pojeď, maledivy jsou naše, chtěli jsme tam jet už loni, ale jeli jsme za Jadrankou, nevadí, letos se mi tedy popravdě nikam nechce, no uvidíme, začíná mě totiž šíleně lákat Egypt, kámoška tam teď jede, tak až doveze fotečky tak to zkouknu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky láká ten Egypt a v porovnání i s Řeckem je levnější....mamka nám furt říká, jeďte do Egypta....moc se jí tam líbilo. Viťův strýc tam má jachtu a taky říká, že je tam krásně....
Odpovědět
Hodně říka že egypt je překrásný no uvidíme co bude....
Odpovědět
za hodně mělo být lidí, ty já už dneska fakt končím, je to semnou hrozný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem pochopila... tak ahoj...., já jdu taky pracovat, už mám 31 minut zpoždění...
Odpovědět
My bysme rádi někdy o prázdninách nebo v září do Říma :-) , na takovou opožděnou svatební cestu. Ale uvidíme, pokud by se zadařilo a já bych čekala mimčo, tak by to třeba bylo úplně jinak ;-) . Týden po svatbě se budeme tak maximálně opalovat na balkóně :-)
Odpovědět
gimul já dneska plácám šílený blbosti, taky jdu pracinkovat ;-)
Odpovědět
Clarco, Řím je překrásný, doporučuji na více dnů ;-) Včera jsem už připravovala tablety na bazém a kontroluji zásoba, už mi vážně hrabe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já bych se taky klidně opalovala a pak hupsla na mimi, ale to bohužel nejde... ;-( a asi pojedu pracovat do budějovic a na svatební cestu pojedeme o měsíc později, ale kdo ví jak to bude....
Odpovědět
No já už raději nic neplánuju.... tak se mějte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ten internet chtěla vypnout už ve 12 (to mi končí pauza na oběd) a nějak ne a ne ho vypnout...
Odpovědět
jj to znám :-D :-D :-D :-D ,ale těď už vážně...
Odpovědět
Profilova fotka
a že to neuděláš ;-)
Odpovědět
Holký, mám radost :-) - Zdenda zítra přijede a bude u nás až do neděle :-) :-) . Zítra jdeme kupovat barvu na to sobotní malování, pak se chceme podívat na nějaký tyče na záclony...ve čtvrtek ráno pojede autobusem do práce, odpoledne se autobusem vrátí do Třebíče...pak budeme pracovat pro změnu u nás doma...v pátek pojede taky do práce i z práce autobusem a pak už nás čeká klasická pracovní sobota a odpočinková neděle :-) . Dneska jede s maminkou do Jihlavy - mamka si bude kupovat boty na svatbu, pak prý koupí ještě nějakej alkohol...super :-D .
Odpovědět
Tak koukám, že už jsem tu zbyla sama :-( . Užijte si odpoledne a třeba zítra zase ahoj :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem tady já....vždycky před tím, než mám padla tak zkouknu co je nového.... clarko tak si vyber pěkné botky a užij si miláčka...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se loučím. Tak papá. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?