Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
tak jsem přišla na cukrárnu kde to není tak mastný tak asi budeme objednávat tam. je to cukrárna v Týně nad Vltavou, což je kousek i od toho penzionu. a dělají i výslužky. jo jinak jsem zjistila že je i učiliště kde dělají cukroví a dorty na svatbu. tak přemýšlím i o nich. Mokka je moc drahá, sice asi výborná ale i z ruky. co vy máte nějaký tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn to ti bohužel neřeknu, prostě sem si ukládala fotky aniž bych se dívala co to je...:-( A děkuju za tip, mrknu na to :-) Já jdu jednoznačně do Moky, a cenově si nemyslim, že by to měli drahý...nebo to na příští rok nějak výrazně zdražili??? :-. Se musim informovat :-/
Odpovědět
Profilova fotka
aaa holky zejtra nám až do pátka vypnou beremko....se mi bude stejskat!!!Takže tvořte, foťte, ať se máme po výpadku nad čím rozplývat!:-)
Odpovědět
já nevím, jak je to tam drahé, ale ta tomovo teta se strejdou jak se brali tak ta říkala že je to tam drahé (a to oni zrovna na peníze nemusí koukat). nevím já do Mokky nepůjdu:-( vyberu něco jiného. tak se tu mějte smějte a v pátek zase ahooooooj!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem je našla :-)) tak páčko
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já mam tak velikost 38-40 (aspoň myslim :-) ) a i mně byli veliký a dlouhý, tak mi je vzadu stáhla špendlíkem - a byly pověšený na figuře hned u tý zkušební kabinky - no já jsem včera našla zase jedny jiný, podobný těmhle ale bez toho volánku (já chci nějaký jednoduchý, ne moc přezdobený, a ty přesně odpovídají mým požadavkům - střihově byly stejný jako v tom avalonu, jen měli jedinou chybičku - korzet u prsou byl zdobenej kamínkama Swarovski a cena 21tisíc, tak sem psala pani jestli by nešli tam dát klasický kamínky - je to pani tady z čb tak pudju k ní, už si s ní i píšu a po novým roce k ní jdu, a říkala že neni problém ušít šaty i podle obrázku, některý má i skladem na vyzkoušení, šije na míru, takže parádička... Jinak Andrej i v mimibazaru jsem viděla wloframový, měli tam moc hezkej na mně - se třema kamínkama ale nebyl k nim žádnej takovej pro Pavla, ale jinde jsem viděla zas jiný a byly do páru, tak nakonec je objednám asi tady z čech, pár jsem jich našla co by se mi líbily a hlavně pak nebude jazykovej problém kdyby byla nějaká reklamace...
Odpovědět
koukám že to ještě nestopli:-))) tak to jo, já mám 34:-) ty jo to je pálka za kamínky navíc:-) tak at dobře pořídíte!!!! vím jaký šaty myslíš, úplně přesně:-)
Odpovědět
čauky holky po týdnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to bych neřekla jak mi tahle stránka bude chybět!!! ;-) teda já se tady v tom nevyznám... :-.
Odpovědět
já jsem z toho tady jelen:-( vůbec nemůžu se vtom zorientovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sme dvě...fíha, furt sem zmatená...tak uvidíme zda to byla změna k lepšímu...
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarjá pano, velebnosti, co to je, co to je? :o)) Zatím se tu neorientuju... ale to se poddá :) Doufám, že hezky připravujete, já mám teď dalo by se říci "dvě zaměstnání", takže nestíhám svatbu, vánoce, nic :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem tu z toho celkem vedle... Markét já taky teď nějak na svatbu nic nestíhám ,nedělám... času dost :-)
Odpovědět
já teda taky nic na svatbu nerobím:-) až po novém roce to bude druhá vlna - na matriku zaplatit poplatky, raut atd....bude toho ještě dosti:-) holky troufámsi říct že stránky předtím byly lepší....
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chystám o víkendu na vývazky...jinak nic... nooo holky sem tady z toho fakt mimo....a souhlasim s tebou lucí, je to zmatený a předtim to bylo lepší a přehlednější... :-(
Odpovědět
tak at se ti vydaří. dej pak do albíčka:-) já nebudu dělat nic, jen tedvybírám kravatu pro přítele, že bych mu jí dala k Vánocům, ale to uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem z toho taky trochu překvapená... jelikož už jsem byla předtím na modrastrecha tak už je to trošku lepší :-D Ale líbí se mi to, fakt už jsem uvítala některé změny. Například "skoč na nejnovější příspěvek" a taky vkládání do alb, ušetřilo mi to spoustu minut :-) :-) Taky jsem se divila jakej mam svatební "absťák" :-D ještě chvíli bez beremka a zapomenu že se vdávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem asi slepá, ale kam se skryly "wishlisty"? Já tam měla ten svůj kočičí komix, a samozřejmě si ho nepamatuju... akorát jsem chtěla začít dělat stránky :-I Moc se těším na ten svatební veletrh!
Odpovědět
Profilova fotka
ja se obávám že to ještě nespustili :-( ja se těším taky, má být i začátkem ledna nějaký festival svatební na vysočanský, pujdete tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Tento? svatebnifestival.eu? Ale tak já bych šla :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ten :-) jsem zvědavá, už jsem na pár veletrzích byla ale spíš šlo o to nahrabat si letáčky než že tam fakticky něco prodávali...
Odpovědět
jééé ani nevím že na vysočanské má něco být...mrknu a asi taky tam zajdeme:-)
Odpovědět
jééé ani nevím že na vysočanské má něco být...mrknu a asi taky tam zajdeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jo taky jsem na to koukala a řikala si, že bysme se zašli podívat....jenže pojedem do prahy na vánoce a pak bysme museli o tejden pozdějš znovu a to se nám moc nechce :-(
Odpovědět
holky můžete mi někdo říct, kolik písniček je potřeba vybrat na obřad a na co všechno?:-) jako na nástup nevěsty, na gratulačku...a dál? fakt nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!:-) Lucí to ti asi neporadim, sama netušim....vůbec nevim jaký sou na hluboký možnosti, jestli tě nechaj zahrát svoje nebo jen to co maj na výběr....Jinak pár písniček bych v hlavě měla, ale nevim jestli to půjde nebo ne. Tak nakonec o víkendu nic, žádný vývazky, měli sme návštěvu tak sem nic nestihla! Lucí už se nám to hrozně krátííííí Jo a už si začínám zvykat na nový stránky tady, dokonce jsem se přistihla, že jsem u nějakejch funkcí nadšená :-) Tak snad to tak půjde dál...:-) Co u vás holky? Něco novýho?
Odpovědět
určo tam jdou své písně ale nevím kolik:-( tak to se asi poptáme. mám v plánu někdy v únoru doject na matriku, říkala tak měsíc předem. tak to bude snad stačit. :-) jinak u nás žádná novinka
Odpovědět
Profilova fotka
jj, holky, s těma písničkama určitě dejte vědět, rozhodně bych chtěla svoje :)
Odpovědět
podle mě to v cajku de:-)
Odpovědět
Doufám, že mě neukamenujete za můj názor, ale na Hluboké jsou strašné svatby. Žádná romantika, odsejpá to tam jako na běžícím páse!! Jedna svatba se fotí, další naženou do obřadní místnosti-šup, šup, další svatba se připravuje, další svatba čeká až se bude moci připravit. A mezi tím vším pobíhají svatebčané a hledají ke které ze svateb vůbec patří ;-) Jinak uznávám, že fotky ze zámku Hluboká jsou opravdu romantické a krásné, ale mě to tam přišlo strašně hektické a stresující.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?