Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej jsou nějaké speciální, tak to si asi taky pořídím :-D já sem se hrozně bála těch skvrn
Odpovědět
proto je ten bublifuk svatební. tak cylindr mám na poště a prý je zásilka porušená tak jsem zvědavá, asi na ně vlítnu....
Odpovědět
Profilova fotka
to je pošta no... :-(
Odpovědět
jenže mě nepřišlo nic, že bych měla něco na poště a dle toho co slečna povídá, (a i sem viděla já) tak zásilka je na poště poškozena, očemž mě nikdo neinformoval a nic mi nechtějí dát bez dokladu ve schránce...a slečně to je fuk. asi založím diskuzi - na koho si dávat pozor a od nikoho nic nekupovat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
cože? Ten prodejce nereaguje? To je hrůza :-( a pro poštu chodíš na pankrác? Oni ty lístky do schránky dávají až s druhou výzvou... mě tedy na občkanku všechno vydali co mi přišlo a to jsem si byla pro balíček dneska :-o
Odpovědět
já tam ještě zkusím zajít uvidíme. ne nereaguje. mazec co? ještě že to nebylo víc peněz!!! ale i tak to štve!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam zajdi a uvidíš... Třeba bude poničený jen obal...
Odpovědět
třeba...za hodku se tam chystám, a to víš že jim dám čočku!!!!:-) jsem od včerejška v ráži:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim palce, hlavně aby ti to vydrželo... ze mě to tedy vyprchá a pak už je to jen slabej odvar :-D
Odpovědět
ze mě teda ne:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si tě užijou , to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
právě tam pomalu vyrážím, dám vědět z práce co a jak:-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak ho mám doma, byl jen trochu zmáčklej ale já to narovnala a ok. oni jak nevěděli co vtom je, tak si mysleli že to bude poškozený. mám ho s růžovýma kytičkama a prstýnkama. pak vám ho vyfotím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak to gratuluju :-)
Odpovědět
děkuju:-) zítra jdu pro bublifuky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
do obchodu v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jich budeš kupovat na počet hostu? Taky je chci :-)
Odpovědět
jj ten kamenný obchůdek je u nás na Pze 4, ale objednala jsem to přes net. já jsem objednala jen 4, nekupuju to na počet hostů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ja pravě nevim kolik jich mam vzít aby si hosti nezáviděli :-D Jo to znám, je to kousek od zastávky na veselí kde kousek bydlim :-) Prosím tě, aby to bylo za těch 10kč tak se to musí přes net objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
holky budeme se muset fotit před obřadem. Nevíte jak udělat "předávání" nevěsty? Pochybuju že bysme sezvali hosty tři hodiny před obřadem na "předání" nevěsty a pak se vraceli a všichni vyráželi na obřad. Nebo pak udělat předávání oficiální pro hosty jako naoko a udělat si takový soukromí předávání před tím focením?
Odpovědět
tak to já netuším...ale já to objednala přes net ale dojdu si tam tak to bude bez poštovného. ještě jsem tam objednala kytičky, asi je dám na šerpu na auto, ještě nevím:-)
Odpovědět
co znamená předávání nevěsty??? myslíš jak přijde ženich s kytkou? nebo co přesně? já teda nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo že rodiče předají nevěstu ženichovi - jako že si pro mě ženich přijde.... To jsem zvědavá jak to vymyslíme...
Odpovědět
tak s tím nebudeme dělat cavyky, prostě přijde dá mi kytičku a bude:-) nebudu svolávat všechny, kdo u toho bude, bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-)
Odpovědět
tak co holky už máte dárky na Vánoce? a jdete taky do práce mezi svátky jako já?:-( mám ještě dost dovči ale celý týden si vzít nesmím, musíme se vystřídat. ach jo:-( a holky co šatky, už máte vybrané, nechané ušít nebo zamluvené??? a řešíte už dortíky a kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se vám hlásim už z novýho a hlavně vlastního kvartýru!:-) Dneska jsem se těšila jak se večer nadlábnem a nejenom, že čekáme na tu po..... kuchyň, ale navíc nám vypověděla službu indukce, takže nemáme ani na čem vařit...ach jo, to je zas den...no ale zase mi dnes dorazily tvořítka, takže až se vrátíme z prahy pustim se do oznamek!:-) Se těšim jak malá... Holky vy ste se zas rozepsaly...takže postupně - bublifuky mít taky bude, takový ty jakoby šampíčka, předávání dělat nebudem - prostě si pro mě přijde asi do salonu kde se budu česat a oblíkat, když bude chvilka pojedem se fotit a pak na obřad, pak fotit na hluboký a na hostinu...nějak ty tradice vypouštíme... Dárky ještě nemáme....ještě je čas :-N Lucí to je holt to zdravotnictví...nemocnice se zavřít nemůže :-/ Já asi budu mezi svátkama taky pracovat, uvidim jak na tom budem se zakázkama, třeba dostanu pár dní volna k vánocům :-D A šatky? Mám jen představu...zatim nic objednaný ani vyhlídnutý...no jo vlastně - dort!!!Ho musim objednat, já bych na to zapomněla!!!Díky Lucí!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, andrei tak aspon že tak ;-) s tou kuchyní to je k po***** :-( Dárky mi chybí 2 a pak už jen balit do papíru. Já budu mezi svátkama taky v práci, dovolenou mame dva dny 13,14.12. Přítel je tramvaják, takže bude jezdit i přes vánoce... O šatách docela přestavu mám, ale uvidim až pujdu do salonů. Kytku už mam předvybrané dva typy, ta to se rozmyslím podle šatů. Holky vám už se to dost blíží :-) mě se dnes zdálo o svatbě že ji mam mít za 3dny a není objednané cukroví a dort... to byl zas sen :-)
Odpovědět
nazdárek tak dneska pádím pro bublifuky a ty kytičky a pak ještě pro telefon pro mámu k Vánocům. pak vám to vše vyfotím:-) mě ani nepřijde že se to blíží, pořád říkám, jééé ještě až za 5 měsíců....:-))) ale to uteče, je mi to jasný:-))) příští týden už bysme mohli mít ty prstýnky. po Novém roce rozjedu akce kytky a dorty, a pak taky kadeřnici (pokud nebude moct kamarádka) a kosmetičku...máte nějaký tipy na jihu???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mam akorát kontakt na Miracl studio v ČB tak uvidíme..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?