Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
maj webovky? nic mi to ani neříká ty jo...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mají studiomiracle.cz ale vyskoušené je nemám...
Odpovědět
tak vše máte v albíku, v těch svatebních doplncích mi objednávku kompletovala až tam a co se mi nelíbilo tak sem si brát nemusela. maj vše skladem, tak je možná lepší se tam podívat a vybrat. a dostala jsem čoko srdíčka jako dáreček viz mé album:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé no vidíš, tak tam si taky zajdu koupit bublifuky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky moc heký!!! cilindr máš stejný jako já akorát s kytičkama :-) dobrý výběr ;-) :-D budeš mít ale romantickou svatbu x-)
Odpovědět
jsme oba romantici a tak to vypadá:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky romantici ale asi ne takový jako vy :-)
Odpovědět
my jsme až moc říkáš jo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to néé :-) vy jste správně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted koukala na spodnice k šatům. Přijdou mi zajímavé ty španělské přímo s tou vlečkou, chci šaty s vlečkou ale zase aby se dala připnout. to u té spodničky ale bude asi problém. Nezkoušela jste to některá?
Odpovědět
já nevím, zkoušela jsem šaty bez vlečky, nechtěla jsem jí.tak to ti neporadím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidíme :-) mě se to totiž líbí, ale nejsem si jistá jak to je když člověk chce spodničku připnout...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda vlečku..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já na vánoce nemam zatim vůbec nic, nějak se mi po práci nechce lítat do obchodů, tak to zas budu honit na poslední chvíli. Zítra jdu s maminou do salonu vyzkoušet šaty, tak jsem zvědavá i natěšená:-) Po novým roce pak si je nechám ušít,už mam typy vybraný, tak zejtra se jen potřebuju mrknou jakej typ ke mně pujde... Našla jsem jednu pani tady v čb která je šije a vypadji mooc pěkně, tak do nich pujdu. A holky dubnový vám se to fakt dost krátí, ještě 4 měsíce :-) Nám ještě 7, ale pamatuju si když sme si v červenci domlouvali s Pavlem termín a najednou je 5 měsíců pryč... Po novým roce musíme jít zamluvit k Pavlovo tetě to cukroví (tedy jako termín :-) ), taky bych chtěla do vánoc na prstýnky.. Jinak mi bublifuk mít nebudeme.. Ke kadeřníkvi vůbec nevim kam puju, sice sem chodím do jednoho studia ale na netu maji jen 2 fotky účesů a docela hrůza, takže k nim určitě nepujdu... No a na květinářství jsem slyšela chválu u budvaru, tak asi pujdu nechat uvázat tam, jen musim najít kde přesně to tam je... 8-)
Odpovědět
Peti u budvaru je ta moje známá, paní Urbanová, jemoc šikovná :-) doporučuju:-) tak pak chceme taky vidět fotky ze zkoušek:-) já už mám dárky nakoupený ještě teda něco Tomovi a je to:-) pohoda ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se před chvílí vrátila z toho avalonu - fotky bohužel nemam protože jsem si je nechtěla půjčit jen vyzkoušet a jinam jsem nešla, ale musim říct že šaty tam maji nádherný, nejdřív jsem si vybrala asi 8 druhů, ale nakonec jsem vyzkoušela jen tři, a ty hned první byly naprosto úžasný, nová kolekce La Sposa, takže jsem vyzkoušela ty, pak ty další dvoje ale nic se těm prvním nevyrovnalo, prostě nádhera... Půjčovný dneska 9.500Kč, jindy 14.000, takže celkem mazec, nedovedu si představit kdybych je nějak umazala nebo natrhla... ale aspoň mam představu jaký si nechat ušít - budou hodně podobný.. Prodavačky moc ochotný a vstřícný... Luci fakt, tak to je super, a váže hezký kytice? Doufám že jo :-D a nevíš jestli má třeba nějakej katalog kde jsou vyobrazený různý druhy nebo si musim sama donést obrázek?
Odpovědět
avalon také chválím. moje vyšly teda na 6900Kč. jaký si zkoušela??? já taky vzala hned ty první a bylo, pak jsem porovnávala:-) koukni tady http://www.thesposagroup.com/monde/ nejsou mezi nima? váže nádherný, fakt:-))) akorát je to babičky známá, a sbabičkou jsem rozhádaná, takže uvidíme jak to ještě bude:-) myslím že ségra říkala že měla katalog (před 6lety) ale já siponesu svůj obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!:-) Tak jsme zpátky z výletu z prahy a jsem nadšená. Byla jsem v grandpapíru - bože tam toho maj - nakoupila sem spousty papíru na oznamka a na jmenovky, pauzák a taky sem tam objevila krasný album - z toho pak udělám fotoalbum a ozdobim ho podle svýho - mo nechala sem tam 600,- Už mi to začíná nabíhat. Taky sme se byli mrknout na prstýnky, na ty wolframový - sou úžasný i naživo takže je budem mít stoprocentně!:-) Jen neměli naše velikosti - tom má 62, takže je nakonec objednám taky z netu :-) No a taky sme běhali po oblecích a i když to ze začátku nevypadalo, tak nakonec sme sehnali úžasnej- stříbrnej lesklej za 2500 komplet i s vestou!:-D Takže úspěch...jediný co neklaplo, tak sem nesehnala ty saténový stužky co potřebuju :-/ ach jo. No a od zítřka se chci vrhnout na výrobu tak jsem zvědavá co vyrobim...:-) Jinak dárky na vánoce zatim taky nemáme, asi projdu net a nechám si to poslat...taky se mi nikde nechce lítat :-/ Jo a musim říct, že jsem ráda, že sme se z tý prahy odstěhovali, takovej bordel tam, silničáři stávkujou nebo co? Sme za tu dobu nepotkali ani jednoho...no holky držim palce, protože to je fakt děs ta doprava tam - tady na jihu vše ok!:-))
Odpovědět
taky se chci časem vrátit na jih:-) jak říkáš je to tu mazec. oblek za tak málo???kde prosím tě??? a kde je grandpapír??? ty já jsem ale nevzdělanec, a to jsem tu už 6let:-) dárkyuž mám, jen něco pro Toma ještě, protože jsem mu dnes dala jedendárek - rukavice, protože je zimajak blázen a žádný nemá:-) takže dáreček k Mikuláši:-) už pečete? já už začala, mám dva druhy:-) ale jen z půl dávky, u nás to nikdo krom mě nejí.tak papa holky zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí grandpapír sem našla na netu, prodejnu maj naproti máji na národce na tý pěší zóně nalevo.... Oblek sme nakonec sehnali na smíchově v C&A, maj tam dost na výběr úplně vzadu nalevo a za super ceny!Doporučuju zajít!:-) No na pečení se chystám s kámoškou příští týden, tady troubu nemám, ale taky to letos nebudu přehánět.Jen slaný tyčinky, perníčky a pak nějaký nepečený - vosí hnízda a tak...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já začnu péct v soboru, ale jen dva druhy, u nás to taky jim jen já, a to mam strach že budu muset do vánoc přidělávat ještě jedny rohlíčky protože jak se znám budu pořád chodit ochutnávat až nebudou :-) Jinak ty šaty co jsem zoušela jsou kolekce 2011 a jmenujou se Lieja - no musim říct že když jsem je pak viděla na obrázku tak se mi nechtělo věřit že jsou to oni, ve skutečnosti (a na mě) vypadaly úplně jinak, řekla bych hezčejc - kdybych vybírala šaty podle katalogu tak do těhle bych asi nevlezla ani si je nevybrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj Peťul, chtěla jsem se zeptat budete teda objednávat ty wolframový z netu??? A odkud? Já se bojim, že se netrefim do velikosti :-/ tak potřebuju poradit...
Odpovědět
Peti úplná pravda ty šaty co mám já jsem si pak našla na netu a děsný, asi to bude tím že ta slečna tam nemá ty kruhy takže to nedělá ten pěkný efekt či co:-) díky holky za tipy, mastím Tomovi do bývalý školy (dostal diplom, nepodepsaný od děkana :-D ) takže tam musím, on nemá kdy. mazec co:-) tak zatím určo se tu odpo objevím.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej nám by se líbily ty wolframový nejvíc, dívali jsme se na titaniumkay tečka kom a hned jak je první řádka v tom lsoupku tungsten rings a líbil se nám druhej v druhý řádce - ale viděla jsem naživo z bílýho zlata docela dost podobnej a to už tak pěkný naživo nebylo.. Tak nevim jestli neobjednat nějakej hladkej lesklej... Jinak nás taky napadly titanový prstýnky, ty seženu i tady v čb - ty wolframový se daji v čr sehnat taky ale co jsem prolejzala net tak jich je na výběr jen pár druhů... já mam právě taky strach to objednat, protože tady si změříš velikost u zlatníka, objednáš podle toho a u nich to může být trochu jinak a už nebudou sedě... Taky se toho bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já pect nebudu, nemam na to kdy... tak asi leda před štědrým dnem koupíme cukroví. šaty jsou Peto moc krásný :-) I na obrázku, jsem zvědavá jak budou vypadat na tobě :-)
Odpovědět
Peti koukala jsem na ty šaty a vím přesně jaký to jsou, chtěla jsem je taky zkoušet ale byly veliký, já měla velikost 34 a ty myslím byly 36 nebo 38 ne? ale byly krásný taky:-)
Odpovědět
jo a Andrej sehnali jste kravatu? a kde, taky v CA?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul já si právě našla prodejnu v praze kde je mají (steel-edge) a byli sme se na ně mrknout, jenže měli jen ty obyč hladký, ale byli krásný, dokonce i Tomovi se líbily...a to je co říct...jenže já bych chtěla právě s diamantíkem a s vroubkama...hodim je do alba...tak to asi risknu...ještě zkusim tu diskuzi přímo na wolframový prstýnky...je to úžasnej materiál a já prostě za měsíc po svatbě nechci řešit škrábance... Lucí kravata byla k tomu, ale stejná jako oblek a já chci zeleno bílou, myslim, že sem jí viděla u Kristyn v albu. Už sem jí málem měla, ale propásla sem konec aukce a někdo mě přehodil, tak čekám na další šanci...když to neklapne tak prostě vyberem nějakou někde v obchoďáku...
Odpovědět
Profilova fotka
Andrei tuhle jsem myslím vyděla prodávat v mimibazaru
Odpovědět
Profilova fotka
andrei prosím tě, jak máš v albu ty první šaty, co je to za šaty? obrázek je hrozně malý. Díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?