Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 super, děkuji za tipy a postřehy. oni mi právě strašně doporučovali takovou.....http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/podprsenka-samonosna-julimex-bs-02/d-76903/ takovouemoticon četla jsem recenze na tyto podprdy a chválí to,tak to možná zkusím...uvidímeemoticon
já bohužel nejsem ten typ co může jít nahoře bez, páč mám nějakejch 75A emoticon
punčošky mi určitě držet budou, mám s nima zkušenosti když jsem byla na sklerotizaci ze žílama (což mě před svatbou ještěčeká). mám toho v plánu v lednu hafecemoticon nehty, čočky, žílyemoticon))
tak pěkný zbytek víkendu, já už vylezla z pelechu, sice mám ještě rýmu jak trám, ale to se podáemoticon
papa
19. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahojky holky emoticon Vy ste se zas rozepsaly...nestíhám číst emoticon Sem se sem dlouho nedostala...
Taky vítám nově příchozí emoticon Aspoň bude víc hlav na rady emoticon
Tak už sem se konečně dostala k výrobě oznámení, zatím mám sice jen torza,ale aspoň už něco tvořim....snad stihnu udělat aspoň několik pro rodinu pod stromeček...
Lucí s tou bezramínkovou podprsenkou bych se nebála, taky s ní mám dobrý zkušenosti a to mám céčka. Jen bych ti doporučila tu klasickou jen bezraamínek a aby měla kolem obvodu takovej silikonovej proužek - pak dobře drží a neklouže dolů emoticon S tou co máš v odkazu zkušenost nemám...:-/ Já chci ten korzet s výstřihem, takže žádnou mít nebudu, jinak asi nějaký pěkný krajkový tanga a samodržky punčochy...
Kristyn s tim dárkem pro babičku je to super nápad!emoticon Určitě jí to moc potěší!!!
S těma překvapeníma - chtěla bych lampionky do páru, ohňostroj by se mi líbil taky ale vyhrály lampiony emoticon Pak budou snad noviny, fotoreport promítanej na plátně s našima fotkama, a nějaký propriety na focení,, aby se taky pobavili...snad sem na nic nezapoměla...jo a pak každej dostane dáreček - asi ty čajíky jak už sem tu zmiňovala..myslim, že toho je až až emoticon
No jinak nic novýho, kuchyň furt nemáme, naposled mi řekli, že to bude tento týden co bude, tak uvidíme zítra jestli se ozvou!!! emoticon Ráda bych na Vánoce něco uvařila, jinak jdeme do hospody!!!emoticon
19. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, já mám celkem dost frmol v práci takže jsem tady nebyla ani nepamatuji - ale dneska jsem naposledy a od zítřka budu válet šunky - sice budem muset ještě do města na dárky ale hlavně že vypnu z práce... Jinak já jsem si objednala asi pře 14 dnima podprsenku s o depínacíma ramínkama, tak jí čekám každým dnem a jsem na ní zvědavá - mám velikost F takže tady něco sehnat je hrůza, ještě že je ten internet emoticon ale do korzetu jí asi taky mít nebudu, budu doufat že mi je korzet unese emoticon a na nějaký samodržící punčochy se mrknu tady po budějcích - jo s podprsenkou jsem si objednala i podvazek, tak uvidíme jaký bude emoticon
20. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Petul tak to držím palce. Podprsenku bych se bála brát přes net. Teď jsem zkoušela podprsenky v HM a uplně stejná podprsenka ve stejné velikosti akorát jiná barva, jedna byla a jedna byla menší. To jsem se docela divila.
20. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nazdárek holky tak vás všechny zase zdravímemoticon
tak já jsem už dneska zase šupala do práce, ač skoro nemluvím, tak jsem prostě muselaemoticon jojo, to je ten dostatek personáluemoticon
jinak já už doma mám svícínky, z té ikey, a jsou fakt pěkný. někdy je vyfotímemoticon
ty lampionky právě měli na svatbě jak jsme byli, tak chceme něco jiného. a nějak nevím co...a taky co když nebude počasíko? a holky, co když to vtom penzionu Bezdrev nedovolí, kolem samý lesy...emoticon ještě to tam podpálímeemoticon))
jinak děkuji za tipy s těma podprsenkama, po Vánocích se na ně vrhnuemoticon
nám se furt neozývaj s těma prstýnkama, a to říkala 3týdny až měsíc, což už je...ach jo, nic nemůže bejt bez komplikacíemoticon
jdu do vany a hají. tak zase zítra!
paaaaaa
20. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 Když nebude počasko, tak si lampiony pustíme jindy emoticon
Kamarád slíbil, že oznámení budou do konce roku, tak jsem moc zvědavá emoticon
Jinak makám furt jak šroub, v pátek jsem už myslela, že se někde v klidu zhroutím a bude pokoj emoticon

A za chvíli budeme volat na matriku! :D
21. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 ahojky, koukam že se mame všechny podobně, taky makam jak šroub ale připadam si jako zarezlej šroub, jde to hrozně emoticon už aby byl pátek...
21. pro 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 stačil by čtvrtekemoticon renfri: klidně zkus volat dřív než ti řekla, na duben to šlo už koncem října a říkala začátkem listopaduemoticon
21. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Holkýýýýýýýýý, tak mi kamoš poslal první návrh oznámení :o))))
21. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @twigik - zkusíme to mezi svátky, já mám teď moc práce a Lukáš má zítra poslední zkoušku, takže drtí emoticon
21. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Markét fakt nááááádhera!!!! emoticon emoticon emoticon
22. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Markét pěkný!!! já dneska koupila na Národce v obchodáku My kravatu + jedna dle výběru zdarma a vyšly mě celkem tedy na 150Kč. a fakt pěkný!!! jedna je proužkatá růžová (takové různé odstíny) a druhá odstíny šedivéa taky proužkatá. tak si může vybrat : bud bílou košili+dorůžova kravata, nebo dorůžova košile + došediva kravata...doufám že se mu budou líbit. jinak dárky mám už všechny, ještě vystát frontu na kapra zejtra a tradáááááemoticon)))
22. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Tak už mám oznamko, stačí jen tisknout :o))) A tedy doufat, že na matrice bude tu hodinu volno :o))))

Luci: Asi bych byla za bílou košili a dorůžova kravatu :o) To je super, že se Ti povedl takovejhle kup... já ani nevím, jakou si mladej vezme kravatu, to mě jéžišmarjá vůbec zatím ani nenapadlo :-OOOOO
22. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 mě právě Tom řek, že at jí vyberu já, že neví jakou chci kytku, takže jsem to vybrala jáemoticon jasný, bílá košile určo budeemoticon jen mě napadla i taková kombinace, ale nemyslela jsem na svatbuemoticon jen se mi moc nelíbí jednobarevné kravaty, stěma proužkama se mi líbí. zkusím nějakou najít podobnou na netu a dám sem ty svícínkyemoticon
Markét to oznamko je bomba, fakt pěkný!!! kde to budete tisknout???
22. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky emoticon
Markét oznamko je bomba, moc se vám povedlo!!!emoticon Já už mám na ně vše přychystaný a dneska je chci ještě kompletovat...zítra už mám volno, tak bych to měla do vánoc stihnout...
Lucí taky bych byla pro bílou variantu s růžovou!.-) Mě Tom růžovou bohužel zamít, tak bude mít zelenou...emoticon A ty svícínky to jsou ty na ty dlouhý úzký svíčky???
Dneska jsem dokoupila nějaký dárečky, ale nesehnala jsem ještě dva, tak je pojedem dokoupit ještě v neděli ráno před návštěvou emoticon Ještě že jezdíme po rodinách až po štědrym dnu....emoticon A kapra jsem před chvílí dokuchala a naporcovala tak už to mám naštěstí za sebou...uuufff

Jo a Peťul, velkej výběr podprsenek maj v nějakym novym krámku v igy, ale nevim jak se to jmenuje, ale maj tam od ničeho až po ff a fakt dost na výběr emoticon
22. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Tisknout to budu osobně, je to tak, aby se na A4 vešly dvě nad sebe. To zvládnu :o))) Jen musím koupit nějaké tužší papíry a pak si s tím asi ještě trochu nějak vyhraju, aspoň pro rodiče emoticon

Holky, přeju vám krásný Vánoce a do nového roku ať nám to všechno vyjde tak, jak si představujeme emoticon
22. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrej jasný, bílá košileemoticon však my to stou růžovou moc nepřeháníme, a kdyby neměli před námi zelenou, tak jsme jí měli myemoticon ale tak hlavně aby vše vyšlo jak máemoticon ty jo kapra bych nevykuchala, ne žeby mi to vadilo(všichni z rodiny rybáři a já taky trochu zasvěcená)ale asi bych to neumělaemoticon takže mi to udělají na stánkuemoticon ještě zítra koupit jídlo,a snad budu mít všeemoticonudělám salát a rybu nasolím a už jen hodím nožky nahoruemoticon
holky moc si to užijte, a též se přidávám k přání Markét vše nej do nového roku - vždyt ten bude náááááášemoticon)))
jo jinak Andrej ty svícínky jsou oboustranný, i na úzký z jedné strany a z druhéna normální, koukni do alba.
maj je i ve svatebních obchůdkách, ale dost nadsazený, v ikee za 15Kč a jinde 25Kč (ptala jsem seemoticon )
jdu spát, zítra naposledy do práce a pak až v úterýemoticon
dobrou noc berušky
22. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahojky,
markét moc krásný oznámko emoticon
Luci to je hezká cena za kravaty emoticon Ten muj mi bohužel kravatu rovnou odmítl. Snad překousne regatu k vestičce...
23. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 taky přeju hezkého ježíška emoticon
23. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Kristý a co by chtěl, motýlka, nebo nic? Tom je zvyklej kravaty nosit, nosí někdy i do práce, takže pohoda, u něj je to bez problémůemoticon
23. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 On právě nesnáší cokoliv kolem krku, i roláky nemá rád emoticon takže prý překousne tu regatu - že je to na gumičce nebo na šňurce a na knoflíček. Tak to oskoušíme až budeme kupovat oblek a bude toemoticon
23. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Andrej já si kupuju v Lindexu, tam je mají i za dobrý peníze, ale nikde jsem právě nenarazila na nějakou s odepínacíma ramínkama - ty jsem viděla snad do nějakýho D..

Příští týden nejspíš ve středu razíme do Prahy, chci do Ikey a mrknout se na nějaký stojánky (nebo psíš skleničky na svíčky), a pak P. na oblek a taky ybch chtěla nějaký papíry na tisknutí oznamek, a pokud neseženu ak vedle u baráku máme tiskařství tak to asi nechám u nich..

Nevím jestli se tady zítra ukážu, jestli budu stíhat, tak vám všem přeji krásné Vánoce a bohatého Ježíška, krásně si svátky užijte (na nový rok přát ještě nebudu, to se tady určitě do té doby objevím emoticon
23. pro 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojky holky tak vás zase po pár dnech zdravímemoticon jaký jste měli Vánoce, nebo jaký ještě máte? naše první společné Vánoce byly krásný, akorát rychle uteklyemoticon jinak dárečků bylo dostatek, potřebné věci i ty pro radost...ale už ty Vánoce nějak neprožívám co se týče těch dárků, i když k tomu samo patříemoticon dostala jsem oblečení, knížky, lístky na muzikál, a pak potřebné věci do kuchyně, jako digitální váhu, elektrickej kráječ atdemoticon
tak papa
26. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 ahojky emoticon taky ten ježíšek nějak rychle přišela a zas rychle odešel. Ale nechal mi spoustu krásných věcí emoticon Mam kabelku,kabát,peněženku,naušnice,knižky, utěrky, svíčku...... emoticon
Na jaký muzikál pujdeš Luci? bracha taky dostal listky na muzikal, asi taky pujdeme i když nam to ježišek nepřinesl.
26. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 na Tři Mušketýři. chodíme každý rok, aspon na jedenemoticon ale letos prvně mi je ježuch dal pod stromečekemoticon po Novém roce to zase všechno začneemoticon dortíky, kytky atd atd...emoticon
ale docela se těšímemoticon
26. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 holky našly jste tady někde svatební plánovač???
26. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 tak holky, na úterý mám domů objednanou nehtařku Simču (ceny za gelovky luxusní a ještě jezdí po klientkách)...
tak jsem zvědavá, pak Vám je vyfotímemoticon))
26. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Na mušketýrech jsem už byla a bylo to dobrý emoticon
Plánovač jsem ještě nehledala...
27. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 emoticon Ahojky holky, tak u mě je po Vánocích. Během tohohle týdne zavoláme na tu matriku, jsem zvědavá emoticon
27. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahoj, tak jsem zase v práci.... renfi držím palce emoticon
27. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš