Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrei prosím tě nevíš jestli by šel Švejk restaurant?
Odpovědět
Profilova fotka
Noviny neplánujeme a máme teď doma dvě koťata (a dvě dospělé kočky), takže mám dovolenou a kruhy pod očima :o))) Jejky, to jsem tu poslední, kdo nemá zamluvenou matriku? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, to máš dovoleno speciálně pro koťátka? To máte doma asi veselo :-) Sousedi u rodičů mají tak krásný koťátka! x-) nožičky mají bílé a zádička a vršek hlavičky šedivě mourovatý. O jedom jsem taky přemýšlela, ale radši nee.
Odpovědět
menu budu dělat do barvy těch čokojmenovek a dám je na stůl. noviny dělat nebudu...určitě sem dneska dám to oznamko, už jsem začala kompletovat. moc se mi líbí. nic extra:-) se srdíčkama, Tom chtěl něco pořádně svatebního:-) a jinak u nás žádné novinky, musím ted nakoupit pár dárků:-)
Odpovědět
tak vám sem du naházet to oznamko:-) jo a normálně jich poslaly víc o 3 a i ty pozvánky ke stolu o 5 víc (a to jsem platila stejně:-))
Odpovědět
Profilova fotka
šup šup :-) jinak máš moc hezkou bižu :-)
Odpovědět
děkuju:-))) máš to tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkný, takový opravdu svatební :-) a ty pozvání ke stolu to vypadá moc hezky jak je to taky zavírací :-)
Odpovědět
no jo jsem říkala že fakt svatební:-) ale mě se to líbí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo je to hezký to jo :-)
Odpovědět
tak někdo na klasiku už není:-) co vy už máte taky?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, zatím jen návrh, už jsem ho tu jednou i měla v albu. Bude to jen kartička s fotkou a oznámením a jeden okraj bude "vystřižený" tou ozdobnou děrovačkou(teda jestli to pujde).
Odpovědět
Článek se načítá
jj pamatuju si
Odpovědět
Profilova fotka
právě si čtu emaily :-) už mame zamluvený kočár, v Prokyšově sále mají volno a taky už nám to rezervovali :-) To je fajn když to jde jak po másle :-) Teď jen to místo pro večerní oslavu...
Odpovědět
kolik chtěj za kočár a koně??? budeš jak bejvalý manželé Pomejovi:-) to je pěkný!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Kristyn ve švejkovi jsem ještě nebyla tak nemůžu říct...Téda tobě se to teď ale rozjelo s přípravama... S těma novinama ještě nevim, mám nějakou představu, ale uvidim jak na tom budu s časem...a menu bych taky chtěla, ale budeme mít jen raut, tak nevim jestli to spíš nedat do těch novin... A ty děrovačky pokud jsou ostrý tak procvaknou i silnější papír, to se neboj :-) jo a dneska sem dostala zprávu, že ty věcičky na tvorbu oznamek apod už dneska odeslali, takže snad to v pondělí už budu mít :-) Se těšim jak malá!:-D Lucí moc hezký oznamka, opravdu typicky svatební!Celkově vám to moc hezky ladí, z toho co už máte, prostě romantická svaba!:-) Si šikulka! Tak dneska jsem vyrobila konečně adventní věnec...zkusim ho zítra hodit do alba :-) Markét neboj se, termín bude volnej...leden už je za chvíli ;-)
Odpovědět
děkuji:-) jj já jsem na romantiku jak blázen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vy máte co řikat na tý Hluboký :-D :-D já Pomejovi uplně nesnášim! A zrovna Milanovi dneska někdo řekl to samí :-D Tak jsem napsala ještě do krčmi šatlava, tak uvidíme co nakonec bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn v šatlavě je to dost drahý a výběr malej, to už spíš doporučuju maštal! My byli v šatlave oslavit výročí - kola za 35 a ještě ke všemu do dvojky a rozlejvaná takže bez bublin!:-/ Maštal patří stejnýmu majiteli a ikdyž ceny jsou trošku vyšší, kvalita tomu odpovídá...už sme tam byli třikrát a pokaždý super! A ty jejich steaky!Mňam!
Odpovědět
holky strašně ráda bych ještě něco dělala ale nevím co:-) do novin se mi nechce a menu musí počkat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, premyslime o te jejich stredoveke hostine... tak uvidime... a Mastal je dost velka? podle fotek to prave vypadalo male?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska udělala ve všem tom bordelu celé tři organzové kytičky, jde to pomaleji, než jsem myslela :-I Zítra je hodím do alba :) Twigík: Já to mám naopak :o)) Mám toho k udělání spoustu a nemám kdy :-(
Odpovědět
renfri: a co všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem s nima? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Třeba poděkování na pytlíčky s bonbonama, pozvánky ke stolu, jmenovky, naskládat si ubrousky, vyzkoušet si výzdobu, jestli tak, jak jsem si to vymyslela, to bude pěkné, nadělat víc těch kytiček, protože jsou opravdu hezké :o) Jdu zkusit udělat nějakej adventní svícen... pak to event. nafotím všechno, díky těm malejm čtyřnohejm hajzlíkům to tak nějak nestíhám :-) :)
Odpovědět
holky kdybyste chtěli bublifuky, tak ve svatebních doplňcích na netu mají akci za 10Kč ten dort:-) já si je hned objednala, mám to asi 200m od domu:-) a pak ještě nějaký kytičky a tak...jo holky jak velký krabičky budete kupovat na výslužky???
Odpovědět
Profilova fotka
a Luci nebojíte se že to bude dělat fleky na oblečení? Měla tu fotky nějaká nevěsta šatu jaké fleky jí udělal bublifuk na šatech a že to nejde vyprat.
Odpovědět
to mě nenapadlo. fakt???tak je prodám...jak to vyzkouším????:-)
Odpovědět
helet oni všude píšou že nezanechávaj skvrny na šatech, že ty dortový mají speciální nápln.
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad se s tim počítá když se to má foukat na novomanžele, že to nebude obyčejný bublifuk :-) ale už jsem to tu viděla, zrovna před pár dny :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?