Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon víme kam pro ně jít :-) jsem noční pták páč jsem na neschopence, a ještě se mi nechce spát, prospala jsem celý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem tu zase :-) Dneska jsem dostala ten balík s kytičkama na stůl. Tak mám fotky v albu :-) Vypadá to hezky, ještě sehnat ty kyblíčky a možná ještě nějakou tu zelenou, nebo přírodní "trávu" na vyplnění prázdných míst okolo kdyby bylo potřeba a je to :-)
Odpovědět
jsou pěkný, koukala jsem!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, včera jsem objednala plátky růží a špendliky, jsem zvědavá, jak to bude v reálu vypadat (ty látkové plátky růží, špendlík si představit dovedu) :) Kristýn, ty kytičky jsou moc pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mě z toho asi hrábne .... podívala jsem se na caneapraha.cz koukla na záložku sortiment a fakt... asi mě z toho trefí šlak x-) :-( jestli tohle všechno tam budou mít v tom obchodě, tak fakt nevim. Kdykoliv vidim něco co se mi líbí, tak už to vidím jak bych to použila. Já se asi nerozhodnu, chtěla bych mít všechno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D Tímhle stádiem jsem si prošla taky :D Ono omezený rozpočet člověka přinutí držet se při zemi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no asi si budu muset rozmyslet přesně jak to chci, napsat si co budu potřebovat a nerozhlížet se okolo :-N Markét ty už to máš za sebou ? :-) závidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn přesně :D Napsala jsem, vymyslela jsem, nakoupila jsem a už nikam nekoukám :) Ale občas mi to nedá a pak ještě třeba něco upravím... ještě mi chybí pár hloupostí za cca 1000.-, ale to zas musí počkat až na listopad. Přesně jsem dospěla k názoru, že jestli to takto neudělám, tak mi asi hrábne :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si udělala dobře, ale mě by to taky asi vubec nedalo :-) A píšeš si nějaký seznam kolik za co utratíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám detailně propracovanou tabulku v excelu, kde jsou všechny náklady za každou blbost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, když se tim živíš, tak by asi bylo divný kdybys neměla nějakou super tabulku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky co je sváma? Už není co připravovat? Já jsem si udělala základ pro čelenku, takovu jednodušší z perliček. Ještě musim koupit takovou tu jednoduchou tenkou čelenku abych to mohla na ní přidělat :-) Pak dám fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak, dneska mi přišly lístky růží, byly trochu dražší, ale jsou opravdu pěkné a dokonce voní. Jen budu muset objednat ještě jedny :D Kristýn jsem na Tvůj výtvor jedno velké oko, bych nevěřila, jak umíme být všechny šikovné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ty jsou látkové nebo ty sušené? Nechceš taky hodit do alba? Ještě jsem se chtěla zeptat jestli si nějak v kontaktu s tou pani z Goldu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou látkové, mražené (sušené) by obávám se tak dlouho nevydržely, alespoň, co jsem četla. Tyto látkové ovšem vypadají skorem jak skutečné, jsou různě velké. Do alba je hodím zítra event, už se mi je nechce hrabat z krabice :o) S paní z Goldu nejsem v kontaktu, poslala mi smlouvu s tím, že zbytek poladíme v lednu, až bude termín :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dodělala čelenku a vyrábím naušnice :-) nemohla jsem to vyfotit, došla baterie ve fotáku, takže fotky budou jindy. Zatím packy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jen jsem chtěla napsat, že moje výrobky jsou už v albíčku :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem se na vás zase přišla podívat, Kristý teda ty jsi šikulka. já už mám pár jmenovek a poděkování z druhé strany, mám je už taky v albíku:-) jinak nevím co pak budu kutit:-( čokoládky uskladním u našich ve sklepě a určitě vydrží!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste šikovný, já jsem se o víkendu k ničemu nedostala, tak to snad v týdnu doženu :)
Odpovědět
holky co to chcete v dubnu zavolej si na tu matriku, mluvila jsem s p. Peprnou a už mám termín zamluvenej a dokonce ten den už jsou tak 3 časy rezervovaný:-) my máme 23.4.2011 ve 12hod
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt hustý :-| Volám hned po Novém roce :-D
Odpovědět
nevím jestli to není tim, že jsem známá té paní na zámku ale že by byli 3???? no je to možný fakt nevím!:-) ale radši volejte dřív než pozdě, já jsem to měla jen tak tak, v půl 12 a v půl 1 bylo už plno, naštěstí 12hod je super!
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to vlastně probíhá, co dalšího se děje/bude dít? Zavoláš, rezervují termín - a co pak?
Odpovědět
já jsem tam volala ale termín už byl zamluven, přes tu známou. co se týče počtu aut, tak jsem se jí ptala že budu mít víc tak říkala že nebude problém! prostě bude víc, v poho. paní Peprná velice příjemně mi řekla že se vše platí až po novém roce, že je závazně termín zamluven, kdybysme ho nechtěli at zavolám. no a pak co mi ještě řekla, že si máme přinést rodné listy, občanské průkazy, a že tam vyplníme pak formuláře. tot vše. na nic jiného jsem se zatím neptala. kdyby něco tak jí mám zavolat. ale přípitek tam je prý,pod prstýnky taky mají, jinak nevím...hudbu si vyberu sama, vím že to jde, tak na to jsem se neptala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, a luci víš už jakého budete mít oddávajícího?
Odpovědět
ne na to jsem se neptala. neznám je tak je mi to vcelku i jedno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááá no tys mě teda vyděsila....uufff tak mám taky zamluveno :-D Mohla sem si dokonce i vybrat čas! ;-) Páni.. Takže to máme dvacátýhodevátýho ve dvě :-) Holky zdravím vás po dlouhý době zase....téda koukám vy ste pěkně mákly...čokoládky, vývazky, čelenka, bižu, oznamka...holky vy ste ták šikovný!!!!:-) Moc pěkný fakt...už ztrácim naději, že vás někdy doženu...přivádíte mě do pěknýho stresu....a to ještě tak měsíc nic neudělám...ikdyž tom mi možná odjede na víkend, tak aspoň ty vývazky bych mohla :-D A copak Peťula??Ta se tu taky dlouho neukázala....Kristý,Markét s tou dekorací to mám stejně, skoupila bych celou síť.....pro co se nakonec rozhodnu těžko říct :-D
Odpovědět
tak aspon že jsem včas alarmovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš, já vám ty zamluvený termíny opravdu závidím x-) Nic nestíhám, snad ve čtvrtek konečně něco dovyplodím....
Odpovědět
no holkymě se zase zdál sen, že jsem byla nasvatební den bez kytky.pořád něco...já se picnu. takpomalu vybíráme oznamko a pak se vrhneme asi na dortíky a kytičky. no a samo na šaty:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?