Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, máte to oznámení moc pěkný, neokoukaný a originální!!! Já zrovna brousim na netu a vybírám vzor těch ozdobných nůžek, a že je i děrovač okrajů, to vůbec nevim :-) Jinak sme chtěli svatbu do bílo-zelena, jenže sem zjistila že to přesně tak měla i kamarádka loni, takže by to bylo docela blbý, i sem chtěla aby měl P. zelenou kravatu a to měl její manžel taky, tak by to vypadalo že kopírujem, tak to uděláme nejspíš do bílo-lososova nebo světlounce oranžova - uvidim až se mrknu do tý restaurace jak to tam maji barevně, aby se to netřískalo nějak moc...
Odpovědět
tak co jsem koukala na fotky tý restauračky, tak světlonce růžovou nic nezkazíme:-) kdy tam Petul jdete? tak už dávám vývazky do albíka, mrkněte, akorát je to ještě hrubá ,,STAVBA" páč musím ještě koupit korálek doprostřed:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za pochvaly :-D :-) S těma balonkama se mi to taky líbilo. Líbili se mi ty puštěné u stropu. Ale vzhledem k tomu sálu... se to tam nehodí. Chtěla jsem taky výzdobu růžovo fialovou ale to se tam taky nehodí :-( červenou nechci - nemam jí moc ráda, tak nevím jak to udělat, jestli se přispůsobyt s tou žluto-pískovou jako mají v tom sále záclony?? :-S Nebo výzdobu sálu udělat podle těch záclon a zbytek jako auta a nás dát v té fialovo růžové? Já fakt nevím :-( fotku sálu jsem přidala do alba. Začínám mít z toho divné pocity...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla původně zítra, ale zjistila jsem že je u nás pouť, tak uvidim v kolik se od našich dostaneme, a pokud to nestihnem zítra tak každopádně v pondělí.. Já právě přemýšlim buď tu lososovou, oranžovou nebo světlounce fialovou.. Ale to se asi rozhodnu až to tam uvidim (jak je na jedný fotce zelená stěna tak nevim jestli je to v tom salonku kde bude hostina nebo je to v tý restauraci nebo je to nějak propojený..) Taky sem si říkala že asi výzdobu stolu na nich nenechám (původně jsem myslela že jim tam dovezu věci, řeknu co a jak a odjedu), ale raději se s ní domluvim a ve čtvrtek tam sjedu, dovezu vše i s cukrovím a vyzdobim si to tam podle svých představ - doufám teda že bílý ubrusy tam maji :-D když budu chtít tam dávat ty jmenovky, možná list kde bude svatební menu atd. tak mam strach abysme tam v pátek nepřijeli a nebylo to úplně jinak než sem si představovala..
Odpovědět
tak já teda nevím no...Kristý tak můžeš i zelenkavou, ta by byla pěkná. Petul tak mrkni já mám světle růžovou - viz vývazek, a to myslím že se tam hodí..nebo myslíš že ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vývazky se ti fakt povedli!! Já asi koupim místo korálků rovnou špendlík s takovou tou perleťovou hlavičkou a to píchnu doprostřed.. Jinak Kristý ten sál je fakt noblesní, ale ta červená jak tam maji se mi tam moc nelíbí vypadá to jakoby "těžce" nebo jak to popsat :-) Jinak pokud to uděláš v tý podobná barvě jako maji záclony tak to bude vypadat dobře.. I by se tam hodila jak sem psala - do lososova, žluto-oranžova (světlejší odstín) - ale to soudím podle sebe, třeba někomu by se tam líbila jiná barva...
Odpovědět
díky Peti:-) ted koukám na tu restauraci...maj i židle do zelenkava...jenže mi přijde že kdybych udělala zelenkavou výzdobu (což ani nechci, měli jí ted Tomovo příbuzní) tak by to bylo už jak na louce:-) no tak myslím že u té barvičky zůstanu a jdu pokračovat s vývazkama:-) jj s tou perletovou hlavičkou jsem viděla, ale ak musíš ted špendlík ohýbat - pač jak bys to pak dala na košili když by ti držel kolmo?:-) no já jsem si vybrala perličky:-)
Odpovědět
jo a na obrázku vypadají poměrně veliký ale jsou z blízka focený janak maj : na výšku : 6,5cm a na šířku: 4,5:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci moc pěkný a povedený ty vývazky ;-) Já taky pužiju špendlík s prleťovou hlavičkou, ještě uvidíme. Mě se ta červená právě zdá taky taková moc "těžká" chtěla bych nějakou tu organzu doprostřed stolu a na to jen "plechové" kyblíčky kolem kterých zavážu mašli a do nich třeba rozkvetlé gerberky nebo bramboříky jak se prodávají v květináčkách. To si pak hosti můžou rozebrat domů.
Odpovědět
děkuji. červenou taky bych nadávala...tak se zeptej zda maj jinou barvu závěsů...mohli by mít na výměnu, když tydle perou :-D
Odpovědět
teda nedávala
Odpovědět
Profilova fotka
O tý zelenkavý jsem tam taky přemýšlela že by se tam hodila :-) Luci já právě začínám čim dál víc uvažovat a světle fialkový, takže pokud tam pujde fialová, tak určitě i růžová..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych ten špendlík zapíchla jakoby dovnitř a pak ho protáhla ven, aby ten špičatej konec nebyl vevnitř sak a šatů, ale aby koukal ven...
Odpovědět
jasný tak to mám taky:-) fialovou jsem chtěla taky, ale změnila jsem páč chci kytičku, kde jedna fialová růže stojí přes 100kč tak jsem si našla jinoua ta je světle růžová...tak asi tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já začínám uvažovat o kytce z bílých kal a jen tak trošku nějakou drobotinu do toho fialovou.. No abych řekla pravdu tak každej den se mi libí něco jinýho, takže sem zvědavá co nakonec bude :-D
Odpovědět
kaly jsem chtěla taky, ale jak jsem byla na té svatbě, tak bych se opičila, takže vymýšlím něco jiného :-) ale je fakt že růže jsou moje srdeční záležitost:-) Peto a do čeho se vrhneš ty jako první?:-) myslím tvorbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se zas hrozně líbí bílé růže :-)
Odpovědět
jj mě všechny:-) holky co robíte v takovém blééé počasí?:-) doufám že takovýhle nebude 23.4:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No zkouším teď dávat dohromady nějaké pozvánky, ale nevim jestli nakonec někam nezajdem si je nechat vyrobit :-) a po víkendu si chci nakoupit ty stužky (až teda uvidím tu restauraci, abych věděla barvu) a začnu asi taky s těma vývazkama a začínám nám dělat ty noviny :-)
Odpovědět
pozvánky myslíš oznamko? noviny dělat nebudu. nevím co bych tam psala:-)
Odpovědět
zrovna když sem dostala ten grif tak mi došla stuha:-( njn, tak zas příště:-) ještě 30 a mám to:-))) tak ted se tu číhnout na jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já brouzdám po netu a přemýšlým nad tou barvou. Taky se chystám utřít umyté nádobí. Jinak asi k tomu oznámení vyrobím i pozvánky ke stolu když už jsem takhle začala.
Odpovědět
koukám že máme všechny víkendové chutě něco dělat:-))) koukněte do albíka na těch 8 vývazků - nejsou fakt blbý???řekly byste mi to že jo????
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nejsou vůbec blbý, právě že naopak, šikulka!!
Odpovědět
děkuju!:-) však proti holkám tady co sou schopný si udělat oznamko jsem antitalent:-)))
Odpovědět
dobrý je že jeden mě vyjde tak na 5Kč, možná i mín...to jde ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, taky si je udělám sama, oznamko jsem už vzdala, řekli sme před chvílí že nejspíš zajdem někam kde si je necháme udělat, nemam na to nervy :-)
Odpovědět
já ani hlavu:-) bylo by to fakt tragický a pak by nám nikdo nepřišel kdyby viděli oznamko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ty vývazky jsou moc pěkný, budeš je ještě napichovat na živou mirtu před svatbou nebo přidáš jen korálky? Já si to nemůžu udělat protože ještě nemáme rozmyšlenou tu barvu, ale asi se na to vyprdnu a u vyberu v galanterce stužky který se mi budou líbit :-) No já sem to taky nevymyslela sama to oznámko, inspirovaly mě oznámení na fotosvatebka.cz co mi doporučila kolegině co se nedavno vdávala.
Odpovědět
Profilova fotka
Chválím vývazky i oznamko! Krása, krása, krása :-D Jen vás nějak nestíhám děvčata :-o Zítra se snad dostanu k tomu nafotit, co je hotové. Hodím do alba kočičí jmenovky - my to máme tak, že jsem koupila v obchodě pěkné jmenovky (bordó a krémové) a na ně nalepím tištěnou cedulku. V takovým maličkým obchůdečku za Perštýnem prodávají papíry a obálky všech rozměrů a barev, tak tam poté i sladíme menu, které budeme tisknout pro hosty.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?