Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
To máš tak nabitý den???čím prosím tě??? my jen vyzvedli kytky na stoly, dojeli do penzionu, tak vše zajistili a jeli domů grilovat:-) hlavně v klidu sím tě:-) vše bude ok!
Odpovědět
Avalon České Budějovice Ahoj všem Rádi by jsme se s Vámi všemi podělili o naše zkušenosti se svatebním salonem Avalon v Českých Budějovicích. Studio Avalon si dnes již manželka vybrala na základě přívětivého a velice ochotného vystupování pracovnic slečny nebo paní majitelky Noskové. Byly velmi příjemné a ochotné. Jejich vystupování je opravdu příkladné. Další návštěva již byla za přítomnosti i majitelky a už takové nadšení z návštěvy nebylo. Pořád to ale nic neznamenalo. Paní majitelka nám doporučila, že nabízí i 10 procentní slevy na další „servis“… (oblek pro mě, výzdoba, prstýnky…) prostě na první pohled příjemná nabídka. Využili jsme deklarované 10ti procentní slevy na prstýnky. Výběrem v katalogu došlo k tomu, že ve smlouvě byli špatně uvedené ceny za výrobu a tak jsme museli uzavřít novou smlouvu. Chybovat je lidské a tak jsme tuto chybu v klidu přešli i když šlo o navýšení ceny. Slečna majitelka nás navíc obdarovala omluvným prezentem. Zaplatili jsme polovinu ceny prstýnků, jako zálohu na vyrobení, že při předání doplatíme zbytek, již ale ponížený o celkových 10procent. Tak bylo domluveno a šli jsem spokojeně domů a těšili se na velký den. První zklamání přišlo v momentě doplacení prstýnků. Najednou už nebyla sleva 10 procent jak bylo slibováno… najednou se sleva nevztahovala na prstýnky, ani na práci a vložené kamínky… Ale jen na zlato… takže slibovaná sleva 10procent se rázem rozplynula… Prstýnky se nám velice líbili a tímto podrazem jsme si nechtěli kazit náladu. Hlavně jsme se nechtěli se slečnou majitelkou nijak přít, jelikož jsme u ní měli již zaplacené půjčovné za šaty. Bylo již vidět, že slečna majitelka rozhodně není upřímná a těžko předvídat její chování. Přislíbený prezent za chybu při objednávání prstýnků jsme rázem štědře zaplatili-přeplatili. Sice dražší, ale s prstýnky… Půjčení šatů proběhlo v naprostém pořádku. Nevěstě to v šatech a závoji náramně slušelo a všichni jí obdivovali… závoj se líbil i fotografovi a focení si velice užil. Celá svatba byla krásná. Definitivní zklamání přišlo při vracení. Bylo vidět, že slečna majitelka na nás byla již připravená… při předávání tak důkladná nebyla, jako při kontrole. Ano šaty jsme nevrátili sněhově bílé a bylo vidět, že je nevěsta nosila. Měli jsme svatbu za slunného počasí, tak se nelezlo žádným bahnem ani vodou. I tak byli šaty byly ze spodu zamazané. Na svatbách našich kamarádů jsme již viděli mnohem více zamazané šaty a nikdo neměl takový problém při vrácení. Asi se s tím počítá a proto se i půjčují. Ale to je náš názor podpořený naším okolím, když jsem jim to vyprávěli. Prostě spousta lidí se divila… Takže jsme nedostali zálohu na šaty zpátky, protože je museli prát… A pak jsme k tomu zaplatili navíc nový závoj. Na konci opravdu krásného 6ti metrového závoje jsme nedopatřením udělali 2 dírky a majitelce se je po 20minutové kontrole podařilo najít. Závoj byl dlouhý a Poškodit ho bylo určitě snadné… tímto se chyby nezříkáme. Při předávání šatů a závoje, taková procedura nebyla, tak ani nelze vyvrátit, že tam již klidně dírka byla. Záleží již na fantazii každého… My jsme majitelce zaplatili závoj nový, ale není vyloučeno, že ho půjčila dál. Jinou než popelkovskou kontrolou nejde dírku na 6ti metrové „zácloně“ najítJ Takže závěrem. Šaty ze salonu Avalon byly krásné a 6ti metrový závoj je nádherný. Můžeme jen doporučit. Ale co určitě nemůžeme doporučit, je to půjčit si to v tomto salonu, jako i další slevy nabízené slečnou Noskovou. Při placení to už taková sleva není. Určitě je i spousta párů, který jsou se studiem spokojení, nechceme to rozporovat. Svatba je krásná věc a toto je z celé přípravy a průběhu jediná naše negativní zkušenost. Možná proto nás i víc mrzí. Toto jsou naše zkušenosti a případné rozhodnutí je pak na každém z Vás. Jen jsem se chtěli podělit Přejeme krásnou svatbu a šťastný život všem novomanželům. Michal a Martina
Odpovědět
koukám, že se podělujete o zkušenosti na všech stránkách! já Avalon doporučuju, šaty sem měla dole poškozené, všimli si a zálohu mi vrátili a vůbec neřešili, že byli zespodu špinavé...takže nevím jak u koho...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri napíšu ti to do ip
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Já teď nijak, zase jsem ve stádiu, kdy mě to nebaví. Třeba o víkendu něco udělám :) Tak moc držíme palce, ať vám to skvěle dopadne a těšíme se na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka @andrej_ka Holky, tak vám přeju ať vám zítra vše klapne!!! Myslela jsem, že se dorazim podívat, ale nakonec přijede návštěva :-/ Užijte si to a i kdyby něco nevyšlo hoďte to za hlavu ;-) Je to váš den! Každopádně se už teď těším na zážitky a taky fotodokumentaci! :-D
Odpovědět
já se přidávám, budu na vás myslet!!!! a těšte se i na to, co bude po svatbě - je to krásnější!!!!:-)))) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Bože to tak utíká ty dni - zejtra další dvě nevěstinky - a za 28 dní my :-) Holky přeju vám aby vám vše zítra klaplo podle představ a abyste si to krásně užili bez nervů!! A už se těším na fotečky a zážitky!!! :-)
Odpovědět
no a Petulko co ty, co přípravy?
Odpovědět
holky diky moc, jste hodny. uz bych to chtela mit za sebou. vsichni jsou chytry jak radia, chjo. me nervy dneska maji tezkou zkousku výdrže :-D
Odpovědět
to tak bývá, mě to taky lezlo na nervy. ale ten den to bylo super, úžasný! držíme palečky a těšíme se na fotečky!!! tfuj tfuj tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka taky držim oboum palečky! Určitě to bude supééér a těšim se na fotečky :-) teda to to strašně letí!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sajusinka to je nás takových víc :-) taky mě štvou všichni kolem..........hodně štěstí na zítra, snad nám nebude pršet, viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky - hodně štěstíííí!
Odpovědět
holky tak jak bylo???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se Vám konečně hlásím, už to mam také za sebou a paráda. Celý ten den utekl hrozně moc rychle :) ale byl úžasný. Ještě u oltáře jsem si myslela,že je to celý jenom sen :)Jinak fotečky budou, jakmile je dostanu od fotografky,tak pak sem nějaké hodím. Jinak Luci, také jsme nestíhali bo nás dlouho zdrželi na bráně :) přišli jsme tam přesně ve dvě, jinak cdčko pustili v pohodě, takže to jsem byla ráda :), v penzionu to krásně nazdobili z toho co jsem jim tam všechno dovezla a nestačila jsem se pomalu ze začátku ani na slovo jaká to byla nádhera a o dortu ani nemluvím to co vytvořili to jinde bych za to dala hroznou pálku a ještě byl uplně stejnej jako jsem ho chtěla z obrázku, jinak jídlo v penzionu bylo luxusní, všichni byli nadšený, vždyt je také tahle restaurace vyhlášená :) Dj Roman Anděl z Kissu byl taky úžasnej dokonce jsme měli v ruce později druhý mikrofon a mohli jsme i zpívat :) raut byl také luxusní, výslužky a cukroví a koláčky co jsme si nechali napéct z toho byli lidé přímo unešeni jak jim chutnalo ale hlavně jak to měli fakt nádherně nazdobené :) kytky byli také nádherné a vydrželi :) a párty o té ani nemluvím ta byla suprová ta nejlepší prostě :) a ohnostroj se také povedl :) děkuju Luci za reference :) všichni z toho byli nadšeni prostě den se vydařil a hlavně počasí vyšlo tak jak jsem si přála :)
Odpovědět
Andrejko moc gratuluju! je to super že vše ti vyšlo, tak to má být!!§ těším se na fotečky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Tak to je super! Fotky! Fotky! :o)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Tak to je paráda, andrej moc gratuluju!!! :-) Už se těším na fotky! :-D A co @sajusinka ??? Kdepak jí máme? Neodjela nám na svatebku???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zvědavá, jestli nakonec tu bižu budu mít :) Dostala jsem návrh, poprosila jsem o dodání do půlky června, půlka června je zítra a pořád nic nemám :) Naštěstí jsem se dostala do toho "laxního stadia", kdy už je mi to jedno :o)))
Odpovědět
Ahoj holky, tak se také hlásím. Bylo to nádherný,ale všechno to moc rychle uteklo. Obřad venku byl luxus, na naše ANO vylezlo slunícko, dokonce nam tam nabizeli penize, abychom jim to tam pujcili i jine svatbe. V penzionu to bylo nadherne vyzdobene. Takze jsme urcite spokojeni. Kapela hrala az do pulnoci, takze jsme radili jak utrzeni ze retezu. Fotky budu mit az tak za 3 tydny, tak je sem pak dam. Jinak dekuji za podporu holky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka @andrej_ka mooooc gratuluji!!! Je ksvělé že vám to oboum tak krásně vyšlo :-) už se těším na fotky :-) @renfri tak a ted z nás zbýváme podle mích propočtu jenom mi dvě na vdávání :-) Kolikátého prosím tě že to máš, ja si to nepamatuju:-( na tebe jsem hrozně zvědavá. Tu výzdobu na stoli jim necháš v hotelu aby ti to udělali, nebo to budeš dělat sama? A máš asi objednanou květinovou výzdobu i na stoly že jo? S tím šperkem je to pěkně na houby... asi to nestíhá vyrábět. Hlavně když to stihne do svatby... A co šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ještě Peťula! ;-) No i na vás holky dojde, to se nebojte :-D
Odpovědět
@sajusinka Velká gratulace a těším se na fotečky :-) . Už se mi to taky blíží...
Odpovědět
nicky25:když budu v ševajzu, přijdu číhnout:-)
Odpovědět
@nicky25: Je dekuju, jsi hodna. no taky uz to mas za par vid, to utece jako voda. Dám sem fotky od kamaradu, co se k nam zatim dostaly, profi fotky budu mit az tak za tri tydny.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak šup sem s nima :-) tak dneska jsme byly dát tisknout oznámení. Uděli nám jednu stranu na počkání, protože zítra chceme první už dát Milanově tetě a strejdovy tak sem ho doma doupravila a už je v obálce i s pozváním na hostinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
tak něco málo fotek jsem dala na ukazku do alba
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ještě Peťula zbývá :) Tak jsme tři. My to máme osmého července v jednu :) Šaty ještě nemám a je to jak k vzteku, celou dobu jsem čekala s ušitím, jestli náhodou nezhubnu, nezhubla jsem ani deko. Jen jsem si je nechala ušít, tak mám pět kilo dole :( VRRR! Květinovou výzdobu na stoly nemám, jednak řezaným kytkám moc nefandím, jednak po návštěvě toho květinářství si nejsem jistá ani tou kyticí a v neposlední řadě mi přišly ty kytky moc drahé. Ale mám jiné věci, dám sem fotky - asi dnes :o) S paní v hotelu jsem dohodnutá tak, že jim tam dám výzdobu a fotky nebo náčrtky jak to chci a udělají to. @sajusinka Nádherná nevěsta, těším se na víc fotek :)
Odpovědět
@sajusinka Krásná nevěsta a s manželem vám to moc sluší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?