Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak oni je stihli :D Už cestujou ke mě.... jen prej na celnici bude zdržení, jinak by byly dřív :(
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri no jo celnice jsou potvory..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím zpět z dovči! ;-) Týden na vodě byl super...a teď už jen zase práce práce práce :-D A jak užíváte vy?
Odpovědět
ahojky Andrej:-) a ostatní:-) tak se zase hlásím:-) my jdeme ještě týden do práce a pak dovča:-) podle počasíka pojedeme na Slovensko pod stan. když počasí nebude tak budeme jezdit na výlety z domova:-) jinak u nás žádné novinky. už mám občanku a zařizuji zbytek. akorát jsem dostala na úřadech sprda, že jako proč nemám už dávno řidičák, kartičku vzp atd...a já že jsem čekala na občanku že mi to řekli na obecným úřadě....a prej kde sem na to přišla...sice je to bez pokuty ale tak naštvalo mě, že každý říká něco jiného...zítra jdu do banky:-) jinak nic nového, s manželem máme zatím idylku v manželství:-) tak se mějte smějte!paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, na tyhle změny je ohlašovací povinnost osm dní a občanka k tomu potřeba není. Jenže to málokdo ví :D @a.n.d.r.e.a Máme předsvatební idylku - až na ty šaty :( Moc se oba těšíme - v těch krátkých chvílích, kdy se Lukáš neučí a já nepracuju :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak u nás už je snad ve připraveno a zařízeno, jen Pavlovi chybí košile, sice si jí koupil ale chtěl s prodlouženýma rukávama jak je vysokej, a oni mu prodali s normálníma, ale tak košile se sežene všude... Včera jsme byli upřesnit počet jídel a lidí na svatbu.. Nejhorší pro mě bude tenhle čtvrtek jít k zubaři, z něj mam panickou hrůzu, a to jdu jen na prohlídku, od doby co jsem objednaná mně bolí břicho strachy :-) navíc vim že mi bude jeden zub vrtat a to je pro mně bolest jak blázen - no jsem co se zubař týče magor a to mi nikdy víc než vrtání nedělal :-) takže až pujdu od zubaře tak to ze mě všechno spadne :-) v sobotu zapiju svobodu s kamarádkama a pak to už uteče jak blázen a bude to tu.. Ve čtvrtek sem byla na zkoušce u kadeřnice, udělá mi účes jakej chci a sem jí vděčná že přijde v 6 ke mně domu a učeše u nás a nemusim ráno letět někam k ní.. To znamená že budu muset vstát tak přes pátou, to bude boj... :-) Když mi řekla cenu za ten účes 280Kč tak sem šla do kolen, já čekala kolem 600,- ... A pak v 8 pro mně přijede taťka a odveze k naim domu....Já už mam takovou chuť na to cukroví.. :-D Sem se nějak rozepsala :-D Luci prosim tě, nevíš přibližně kolik lidí vás sedělo na tý dlouhý straně u stolu?
Odpovědět
Peti: já jsem si to sama nakreslila a oni mi to udělali. ale na jedné straně bylo myslím 17lidí z jedné té strany:-) pokud myslíš jak jsme seděli my.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já už naštěstí mám vše vyřízeno - novou občanku, pas, řidičák, v bance, SIPO...teď už mi zbývá jen zdrávka a ostatní ty super slevový karty co mám na všechno možný :-D Je sice hezký, že se to má všude nahlásit do osmi dnů, ale my třeba oddací list měli až ve středu, takže zbyli už jen 4 dny a to aby sme se rozkrájeli :-D Vyřizovali jsme pozdějš a nikdo ani necek :-) Holky to je neskutečný jak to utíká ;-) za chvíli budem už všechny mít po svatbě a budem vzpomínat :-) Těšim se na zbytek ještě slečen, všem to dopadlo parádně a já se těším na další fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, přesně to jsem myselela Luci, díky :-) A to se ty údaje mění až po tom co je oddací list? Já myslela že hned v pondělí to oběhám a ono teda asi ne.. to se ten oddací list ukazuje? U občanky mi to je jasný, ale já myslela že u řidičáku atd. se nemusí dokládat?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Většinou chtěj oddací list, někde stačí jen ten papírek žlutej co dostaneš k ustřižený občance. Na řidičák to asi stačí ale vyzvedávat musíš už s novou občankou jinak ti ho nedaj - nebo aspoň tady u nás ;-)
Odpovědět
čau holky, ja jeste nemam vyrizeny vubec nic, jedina snaha byla vyfotit se na obcanku,ale vypadam tam trochu jak mentoska, tak pujdu znova. Nikdo me na to neupozornil, ze to ma byt do 8 dnu, tak at se treba postavi na hlavu. Ta papirova obcanka uz je nejspis propadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty občanky se musí vyřizovat v místě bydliště nebo jak to je? jak jedeme hned po svatbě na svatební cestu tak to nemame šanci stihnout... jinak my už jsme řádně pokročili že už spíš doděláváme ty drobnější věci. Ještě rýži dát do sáčků - ale to počká, aby tam pak nenalítali moli. Možná budu ještě něco vyrábět a vyřešit šaty pro družičky.. závidim, že to máte zasebou...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, mě teda říkali,že mi občanku vyřídí u nás na obci-městysy,takže snad to tak dopadne. Navíc si půjdem vyzvednou oddací list tam,bude prý v pondělí,ale to jedem na Moravu,takže si ho vyzvednem až v pátek. Už jsem si vovlala i na magistrát,kvůli autu a tam musím taky,ale naštěstí formulář mám,To bude běhání:-(. My měli teď v sobotu bránu a slavilo se do 8 do rána,tak jsem zvědavá,do kolika budeme pařit na svatbě. :-) Nějak rychle se to přiblížilo. Mám dotaz,měl ženich v klopě kapesníček? My ho toiž buď ztratili nebo si myslim,že nám ho zapomněli dát.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem si napsala "to do list", co je všechno potřeba který den udělat, jsem zvědavá, jestli budu nebo nebudu mít šaty, jinak už skorem nic nedělám. Jen příbuzní (moji, aby nedošlo náhodou k omylu, nejedná se o příbuzné ženicha) mi to trochu komplikují věčnými změnami, ale za ta léta jsem na to zvyklá :) Zítra dělá Lukáš státnice, tak snad aspoň jedny "nervy" odpadnou :)
Odpovědět
já vyřídím nejdřív OP, řidičák a zdravotní pojišťovnu zbytek se udělá postupně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 doporučuju se podívat přímo do klopy jestli tam nezapadnul, taky jsme ho hledali :-) tedy pokud jste ho zkoušeli.. Tak to je fajn že ste si to užili a svatba bude určitě super ;-) @renfri tak že mu držíme palce :-)
Odpovědět
@kristyn.g Tam bohužel není:-(. Vůbec si totiž nevybavuji,že nám ho dávala paní do tašky,protože jsme měli vestu na ramínku i s kravatou a kapesníček nikde. Asi holt půjde bez kapesníčku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 aha, tak to se asi nedá nic dělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak státnice dopadly, sláva, jeden vopruz za náma :) A pořád nemám šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Gratulace!!! :-) A šatky určitě budou včas, držim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Markét to bych na to asi neměla nervy, týden před a nemít šaty.. :-) a kapesníček má být nebo ne? To mně teda ani nenapadlo... Jinak u nás je už vše nachystané, zatim se nic nepokazilo, nikdo nic neodřekl tak snad - ťuk ťuk to dopadne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Markét to bych na to asi neměla nervy, týden před a nemít šaty.. :-) a kapesníček má být nebo ne? To mně teda ani nenapadlo... Jinak u nás je už vše nachystané, zatim se nic nepokazilo, nikdo nic neodřekl tak snad - ťuk ťuk to dopadne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Víš jak, buď se to stihne nebo nestihne, však co... kdyby mi upadla hlava, bylo by to horší :o) Mladej kapesníček má, protože v sadě, kterou si koupil, byl. Kdyby tam nebyl, tak by ho neměl :) @a.n.d.r.e.a Jsem ráda, že je ten vopruz za náma :) Teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty. Upřímně vám mohu říct, že se se.e všechno, co se s.át může, když mi zvoní telefon, tak už se děsím, co se zase děje.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak že gratuluju :-) a co se ti se.e? Vždyt si psala že pohoda ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g chi, já jsem v pohodě, ale všechno se se.e :)))))) Třeba včera jsme měli problém vůbec s oddáním :D Naštěstí se to snad nějak dořešilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, šaty nemám.... nestihnou je dodat. Naštěstí mi vrátí peníze, takže ještě ušetřím :o) Rozčílilo mě to tedy strašně moc, hned jsem vletěla do Nevěsty a po chvíli zkoušení jsme našli nádherný, který se mi líbily tedy už předtím, takže jsem šťastná a spokojená :) Hodím je do alba, kupodivu v nich vypadám tak o 30 kg lehčí :)
Odpovědět
ahojky,tak se hlasim do klubu novomanzelek:-). Vse vyslo na jednicku,nebyla jsem vubec nfrvozni,az jsem se divila a nadherne si ten nas den D uzila. Fotograf Michal Landa byl naprosto uzasny a vrele doporucuji. Az budem mit fotky,dam je do alba. Ted jsme na svatebni ceste na morave.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Markét tak aspoň že tak!! Já v sobotu zapíjela s kamarádkama svobodu, oslavili jsme to fakt dobře, Pavla byl s chalapama, pak sme se sešli v Lucerně a nad ránem jsme ho táhli dom, byl úplně KO, nohy gumový, ale fakt sme si to užili :-) Zatim ještě pořád nejsem nervozní kupodivu, počasí má být pěkný tak snad to nezakřiknu.. Ještě mi teda pořád chybí vytisknout jídelní lístek, kterej už mam připravenej, tři jmenovky ke stolu a vybrat písničky na obřad, ale do toho až se dám tak to bude hotový rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri no teda... no vyřešila si to hezky :-) jsem na tebe zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 gratuluju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?