Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
@renfri To opravdu naštve,ale budou ti ty šaty moct ještě zúžit,ne? Já jdu na zkoušku týden před a pak ještě den před svatbou,takže kdyby náhodou,tak mi to ještě povolí nebo zmenší na počkání.
Odpovědět
@nicky25 : Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jááá jsem svobodná :-D @sajusinka strašně moc vám to na svatbě slušelo a s manželem sluší! A měla jsi moc krásný šaty, jednoduchý, nepřeplácaný, prostě nádherná a dokonalá nevěsta, vážně moc krásný!!! Jinak já už tak nějak pomalu nemam co dělat, abych řekla pravdu nic mně ani už dělat nebaví, vše je zařízeno - teda ještě kromě kytek, to jsem prostě líná jak veš zajet do květinářství :-) ještě mi chybí jmenovky - natisklý jsou jen tam přidělat mašličky, který už taky jsou :-) dneska mi přišla kytka na auto (umělá) ale vypadá moc hezky... Řekla jsem si že se nebudu nervovat a prostě si to užiju - hlavně tedy ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě Balet to má před sebou, takže jsme 4 :-) a s nicky25 je nás 5 :-)
Odpovědět
@petulabrez : jee Petul, dekujem, to je mile. Hele ja treba koupila kameru hlavne kvuli svatbe a moje segra ji pak nechala doma, takze jsem byla nastvana,ale rekla jsem si, ze si nebudu kazit den. Nervni jsem byla trochu i kdyz jsem cekala, ze se nekde sesypu, to jde vsechno tak rychle, ze nemas cas premyslet, jeslti se ti chce brecet. nebo jestli se na neco zapomnelo-Vsichni me obdivovali, ze jsem se porad usmivala a brala jsem to free. Ale ja jsem se citila bezvadne, tak proc brecet a tak. Jedine, co nas rozbrecelo oba, kdyz družba dekoval za nas rodicum, to bylo teda drsny. To uz jsem nevedela, kam s ocima, celej byt lidi, brada se mi klepala,ale tam to proste neslo se smat. Nicim se nenervuj, nema to cenu.
Odpovědět
Ještě je nás tu hodně svobodných:-). Sajusinko,to se nedivim,že vás rozbrečelo požehnání,z toho mám taky strach. A ještě z babičky,protože ta brečí už ted,takže se bojim,aby mě nenervovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka přesně takto to zatím beru (ještě taky o nic nejde) a chci brát i o svatbě - a to bych asi měla taky slzy v očích - to je budu určitě mít i až si pro mě Pavel přijde a až budem děkovat rodičům - nebo teda mít proslov na hostině pro rodiče - no to ho bude říkat Pavel, já bych to nedořekla a rozbulela se, jak se znám :-) mně rozeřve i blbá pohádka, natož pak nějaký takovýhle události :-) a ještě že budu u oltáře zády k mojí mamce, ta taky prořve všechno :-), bude stačit že budu slyšet jak lidi posmrkávaji :-D
Odpovědět
Jooo, mě to taky ještě čeká!!! :-D No já taky doufám, že nebudu moc bulet, ale něco málo určitě ukápne... Bohužel teď šlo nějak plánování stranou, protože mě čeká ještě 5 zkoušek..:-/ Ale pomalu mě čeká zkouška účesu a líčení a na to se moc těším :-)
Odpovědět
tak holky, ja to vydrzela nebulet, kdyz nebudu pocitat to dekovani, ale to mi ukaplo par slzicek,ale kdyz jsem videla nas obrad na videu, tak jsem to orvala a to jsem tam pritom byla vysmata jak leco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jeje, nás svobodnejch holek ještě je :o) Zejtra díky stávce makám z domova, takže konečně snad i něco vyfotím a dám do alba :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naštěstí tady v ČB jezdí MHD úplně normálně, jen maji busy za sklem cedulku že podporujou dnešní stávku, nic víc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak my s Šárkou jsme další, které to máme za sebou :) ale byl to nejkrásnější den v mém životě i když u každého se něco přihodí, ale to už k tomu patří. :) já jsem si třeba dávala mašle na auta jenom na ty naše na zrcátka jinak všechno ostatní s tím mi pomohli holčiny moje a svědkyně. :) a co se řevu týče držela jsem se až do té doby než jsem procházela s tatkou z brány ale ne že bych nějak moc řvala ale nějaká ta slzička prostě ukápla stejně jako když už jsme se řadili v obřadní sini na nástup přišlo mit o najednou tak nějaký rychlý a jako sen, že zrovna já jdu k oltáři, ale vím, že to byli slzy štěstí :) a ten život po ??? nádherna nestěžuju si, jinak už máme i oddací list a ted všechny ty extempore jako vyřidit nové občanky, řidičáky, nahlasit to v bankách u doktorů no hrůza prostě :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andrej_ka a co fotkýýý ? :-) aspon jednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, dala jsem do alba zatím 3 fotky co jsem sehnala od kámošky, profesionální fotky budou až tak za 14 dní :)
Odpovědět
my už máme doma vytištěné fotky i DVD! super fotečky moc se všem líbí:-)
Odpovědět
holky pomoc :-) kde jste kupovaly svatební botky? běhám po krámech jak šílená, s mým vysokým nártem, širokou nohou a ještě potřebou ne bílých bot (ivory nebo šampáň) začínám panikařit že nic neseženu. A ještě se mi za boty nechce dávat majlant ... botky na podpatku běžně vůbec nenosím ale pod ty šaty jsem ochotná to podstoupit :-) ale ne zas moc velkej mám nohu po úraze a pak mě z toho děsně bolí nohy
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Koupila jsem si na aukru za 700 pěkný salamandry, nesvatební ale kvalitní, pohodlné a kožené botičky :) Takže nepomůžu :( BTW včera jsem na ně nadrátkovala ty ozdobičky z bižu, moc pěkný :)
Odpovědět
@renfri tak aspoň někdo má botky :-)já s těma svejma nohama se internetových nákupů obávám ale asi to budu muset risknout
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek ja taky koupila na netu a dlouho jsem váhala, a jsou mi :-) byla jsi v daichmanu? O barevných si neuvažovala? @andrej_ka moc pěkné!!! :-) @twigik a ted už jen užívat manželského života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Ale prosím Tě, já mám taky nohy široký, vysokej nárt... :) Zajímavé je, že čím víc se to blíží, tím víc jsem klidnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si přečetla, že první tejden v červenci bude pršet, no super....
Odpovědět
snad se to pocasi jeste umoudri
Odpovědět
oni to nikdy neodhadnou tak dopředu! klídek:-) my to počasí máme taky objednaný na 2.7, manžel ten den má narozky a k svatbě jsme dostali soudek tak se chystáme na grilovačku a tak...takže počasí bude ok!!!
Odpovědět
Tady je něco o počasí z webu, z kterého vždycky zjišťuju, jak bude a vetšinou jim to vychází... II. Dekáda 1.7.-10.7.: Měl by převládat proměnlivý charakter počasí s velkou oblačností a četnějšími srážkami. Ubývání oblačnosti na polojasno až skoro jasno očekáváme jen přechodné a krátkodobé. Nejnižší noční teploty 15 až 9 st.C. Nejvyšší denní teploty 19 až 25 st.C, ve dnech se zmenšenou oblačností do 28 st.C. III. Dekáda 11.7.-20.7.: V této dekádě očekáváme typicky letní charakter počasí se střídáním oblačných a slunečných dní, ale slunečních bude přibývat. Místy přeháňky nebo bouřky, zejména v odpoledních hodinách. Nejnižší noční teploty 16 až 10 st.C. Nejvyšší denní teploty 20 až 26 st.C, postupně 23 až 29 st.C.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri ja sem vás se snoubencem včera viděla :-) Jeli sme stejnou tramvají akorát sem si vás všimla když jste vystupovali na náměstí míru a šli ste si koupit točenou zmrzlinu :-) kdybych nešla pozdě na tance tak bych vyskočila z tramvaje vás pozdravit. Markét je znát že si zhubla, moc ti to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A já mu pořád říkám - je to Kristýn? A on - já vidím jen vlasy - a já říkám - nj, já vidím blbě i s brejlema, ale já si myslím, že je to ona! :D Ale raději jsme neriskovali, abychom nedostali od nějaké cizí paní přesdržku :D Ojojoj děkuji, jen doufám, že mi budou sedět šaty. Které ještě nemám, uíííí! @balet Třeba jim to nevyjde :-I Kdyby pršelo, tak nebudu moc ráda, nemohli bychom si dát na auto psa, jelikož by se nacucal :(
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak vy jste si mě taky všimli :-) ja čekala jestli se neotočíte že bych vam zamávala a ono nic :-) no jo ja bych taky váhala potkat vás zvlášť, už se mi takovej trapas stal :-D ale dohromady jsem si byla jistá :-) a maš je hna šněrování? jestli jo tak by to mělo jít ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Šněrovačka tam je, uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem, paní a slečny, volala do salónu a zjistila jsem, že šaty budou tak čtyři dny před svatbou :) Paní mě uklidnila, že mám být v pohodě, že se to stihne... No :) Nevím, jestli mě uklidnila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak hlavně aby je stihli... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?