Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
už jsem koukala, jsou nádherný, jsi jak princezna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Jsou krásné :) Škoda, že je neuvidím naživo, asi se tam vážně mineme :)
Odpovědět
já uvidím, kde 8.7 budu, máme celozávodní dovču, manžel taky, tak chceme někam ject. dle počasíka...ale ráda bych přišla...
Odpovědět
Profilova fotka
Petul už jsem se na ně také jukla a jsou opravdu nádherný, sluší Ti moc a hlavně ta zadní strana jak je krajková přes to, to je úžasný :), když to vyjde, určitě se přijedu toho 8. července také juknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, jestli se Vám bude chtít, také Vás ráda uvidím na Hluboké za necelé tři týdny - tedy 11.6. od 14:00 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Ráda bych, ale nastávající se učí na státnice, takže sedíme pořád doma jako pecky :-S Což má tedy i výhody, že mám dost času na ty svatební blbinky :) Chi chi, 8.7. přijedu určitě :-D Ale když bude mít Peťa obřad, tak budeme chodit se Zuzanou po Krumlově a fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri :-D Tak to se po tom Krumlově asi projdu taky a budu vás sledovat :-D
Odpovědět
bohužel 11.6 určitě nepřijedu, mám v pátek odpolední a na jih nepojedeme:-( budu se těšit na fotečky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a :D U všech fotek na pozadí temný stín :D Dnes jsem měla další úžasný sen - celou svatbu jsem téměř neviděla svého manžela, protože on se staral o hosty a já jsem (v šatech!!!) grilovala maso a připravovala jídlo :) Jak já jsem byla nasupená, že nejsme spolu, to si neumíte představit :) Asi se mi mé podvědomí snaží připomínat, že mám do GOLDu zaplatit zálohu, aby to takhle nedopadlo, už se to krátí holky, ach jo :)
Odpovědět
Tak holky, včera jsme byli na matrice, paní Peprná je úžasná ženská, zrovna tam byla sama kolegyně měla dovolenou (a to jsme tam jeli kvůli dovoleným před prázdninama :-D) jinak nám říkala, že p. Píša hraje v pátek a v sobotu hraje ten druhej, co si ho nemůžu zapamatovat, přípitek zajištěn a na prsteny mají sametový tácek. Povolení k vjezdu pro 8 aut, ale případně jich tam pustí i víc. Takže další úkol z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek je to tak, proti paní Peprné nemohu říct ani slovo, nás vzala "nad rámec" mimo úřední dny a utíkala kvůli nám ze svatby, takže RESPEKT :) S tím parkováním je to dobrá zpráva, asi nás bude víc než osm aut, ale ne o moc :) Musím to spočítat :)
Odpovědět
@renfri jo fakt je skvělá :-) pobavil mě ten seznam co tam má za sebou s těma termínama :-) pro nás dobrá zpráva zatím jsme ten den sami
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evajzek Tak to máte super. Když jsme tam byli, tak jsme byli poslední, což bylo taky fajn, ale to asi nevydrží :-S Tak nevím, holky, s těma gelovejma nehtama, bolí mě to jak prase, asi si nechám udělat jen obyčejné ]-(
Odpovědět
renfri: co tě bolí? mě užod začátku neboleli teda, tak je nemáš dobře udělaný....
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri gelové nehty nebolí, jak píše Lucík asi nejsou kvalitně udělaný ... Ale jestli ti můžu poradit zkus třeba ještě akrylový, jsou výborný, nedavají se do té UV lampy, to je možná také ono to co tě pálí třeba víš :) a ty akrylový jsou opravdu super a drží perfektně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic jiného nezbyde, bolí mě to celej den. Udělané jsou dobře, tahle manikérka dělá manikúru i "celebritám", jen jsem holt na to asi citlivější, četla jsem si na internetu, že nejsem sama (což mě vždycky potěší). V pondělí tam jdu na pedikúru, tak se s ní domluvím na tom akrylu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jejej tak ještě žes to skusila před svatbou! @andrej_ka ja taky bohužel nebudu moct, to byla vyloženě náhoda že jsme byli v Krumlově zrovna na Lucika svatbu. Ale budu se těšit na fotky :-) jinak dneska jsem si došla na poštu pro rukavičky a jsou supééér :-) přesne takový jaký jsem si představovala! Takže mam štěstí a nelituji ani toho strašnýho poštovnýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Prosím vás, co už jste mladé paní, kdy jste si vyzvedávali kytičky? Den předem nebo až v ten den? Já pujdu asi téměř na 100% k budvaru, líbila se mi moc Luci tvoje kytička, podobnou mam v albu tak chci ve stejným duchu, jen nevim když si je vyzvednem o den dřív jak jí uchovat, tak potřebuji vaši radu.. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Markét my máme po obřadu focení s rodičema a ty skupinky a pak hodinu focení v zahradě, tak si myslim že je šance že tě uvidim :-) To focení bude tak do tý jedný, možná dokonce i dýl.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Peťul já jí vyzvedávala ten den ráno, ale vydržela mi ještě 14 dní potom. Měla jsem jí venku ve váze. Já bych se den před asi nebála, dělá se to běžně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Tak to bude super :) Jinak já kytku vyzvedávám den předem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak mě dneska nehorázně nas..li dvě babi v baronese v hostivaři, je to obchod se společenskou modou a oni mi řekli že mě nenechají šaty co jsem si vybrala zkusit že bych jim je roztrhla - jako že jsem moc tlustá!!!! :-o :-o přitom to byla moje velikost a ještě mi ta obtloustlá důchhodkyně s maxiprsama řekla "vždyt tuhle velikost mám já" jako že já mam víc. Milan mě začal tahat pryč. Pani po mě hodila drze centimetr že si to mam klidně přeměřit když si tak věřim, a samozřejmě podle centimetru mi to bylo pod prsama ještě o 2cm větší a v pase o 2 cm menší - ale neměřila jsem pořádně a ještě jsem měla svetr, ale mě to tak na...lo že jsem jim řekla že oni přišli o kšeft, že mi to je fuk a pak jsem bulela v autě :-( Chtěla jsem si stěžovat ale nenašla jsem email na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je naprosto neskutečný. Kdyby si tohle dovolili ke mě, tak s nima vyběhnu tak, že nebudou vědět, kudy utéct, to jsi byla ještě mírná. Jak si tohle můžou vůbec dovolit? Bože můj, to je úroveň! Hlavně si to neber, takový dvě krávy Tě přece nerozhodí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri no už je to dobrý, zase mě něco posílilo a příště to na to pujdu třeba jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky Petul, určitě den před můžeš, já to taky tak budu dělat, ale pak si je odvezu do penzionu, kam mi je dají do chladáku víš :) Jinak já budu mít nakonec kytičku od známé, co je květinářka, dělá kytičky za uplně perfektní ceny a hlavně jsou nádherné, pani Urbanová z Pražské mi to sečetla na 5000,- orientačně a tady je mám za 3200,- všechny (auto,stůl,kytice nevěsta, korsáž ženich, korsáž svědek, družička, svědkyně, jedna kytička pro mě na házení, 2x maminka, 2x babička) což je cena uplně perfektní a udělá jakou si řeknu, taky budu mít takový ten styl jako Luccka, vždycky se mi e tenhle tvar líbil není to nic složitého a to je na tom to krásné, budu tam mít krémové a fialkové růže a možná uvidím že bych tam hodila fialkové kaly :) tak uvidíme ještě za ní pojedu tenhle týden takže to doladíme už uplně jaký tvar na auto hlavně jinak tak nějak všechno orientačně ona už ví nu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý, tak to je síla, ale jak píšeš, přišla o kšeft ale asi bych to taky tak nenechala a nějak bych to řešila, a na internetu není opravdu žádný kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se Vám hlásím živá a zdráva po včerejší náročné rozlučce se svobodou, ze které jsem dorazila domu v půl 6 ráno a za dvě hodinky jsem stávala :D, a divím se sama sobě, že jsem nebyla vcelku po tak krátkém spánku unavená :D Dostala jsem úžasné dárečky (pouta, velké lízátko pindík :D, podvazek nádherný, píštalku pindíka, šerpu s nápisem Nevěsta roku 2011, hru :D a další a další :) )
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak to je krásná cena - ale ty máš přes známou tak ti tam hodila asi i slevu nebo ne? A ta známá je na Hluboký jak si psala v nějým zahradnictví nebo váže jen tak pro známý? Já vim jen o zahradnictví na hluboký jak je jakoby u toho regeneračního centra co tam postavili nově...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez jj cena je to parádní,ale ona je opravdu levnější než ostatní, a kytičky dělá nádherný, teta když se tu vdávala na Hluboký se strejdou, tak jim dělala kytičku na auto protože tu jedinou jim už Štekl neudělal, bo ta pani se omlouvala ale omarodila jí dcera, a můžu říct,že byla nádherná všichni si jí fotili a ta strejdovo na autě vydržela asi tak 500 m a odlítla, jestli chceš můžu se ti poptat nebo dát na pani rovnou kontakt, když budeš chtít:)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko to bys byla zlatá - a pani má květinářství? Já si totiž chci ty květinky objet osobně abych řekla co a jak chci - protože po mejlu se to asi nedělá, nebo jo?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?