Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 kristý: necháváme tomu volný průběh až to přijde tak to přijde. ale úplně až tak se nesnažímeemoticon))
31. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
 @kristyn.g : mela jsi ji rict, ze chces mluvit s jeji nadrizenou. To bys videla, jak by zmenila chovani, baba plesniva.
31. kvě 2011 ve 13:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @sajusinka no už to nebudu radši řešit, stejně bych u nich nic nekoupila... emoticon s takovim přístupem ale díky

@twigik to je supér emoticon

@renfri na mě to taky vidět neni... věřím že ty 3kg zhubnu ještě párkrát a pak to doufám vidět bude emoticon
31. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 Včera jsem skládala origami - srdce emoticon Docela jsem se u toho vyblbla, myslela jsem, že to ze čtvrtky nepůjde - a šlo to docela dobře emoticon
3. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 holky bude mit vas tatka kytku v klope jako zenich nebo jen mirtu?
3. čer 2011 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 můj tatka měl jen vývazek jako všichni ostatní svatebčani. kytku by měl mít jen ženich. a ještě se to dává ten vývazek tak, že svobodní ho mají na pravé straně a ženatý a vdané na levé u srdceemoticon (ženich taky na levéemoticon )
3. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 U nás bude mít větší kytku ženich, svědkové (máme dva chlapy) menší kytku a jinak nikdo nic. Tátu už nemám, tak tyhle věci řešit nemusím emoticon)
3. čer 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Ach jo, holky, tak dneska jsme ochutnali dort od kamošky, co nám ho bude péct, byl by výbornej, ale zdrc se piškot, takže to bylo jak cihla :( Dobré, ale neuvěřitelně hutné :-I Tak jsem z toho mírně rozladěná, co když se to stane i na svatbě :(
4. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
 Ahojky holčiny, tak se zase hlásím :D Už se to nějak krátí :( emoticon všechno už je relativně doladěné emoticon v úterý jdu naposledy do práce a hnedka k přítelovo rodičům rozvézt výslužky a druhý den je rozvézt ještě do práce atd emoticon Jinak u nás bude mít korsáž asi i svědek přítelovo, jinak budu mít menší kytičky pro babičky, maminky, družičku, svědkyni, jednu na házení a pak velká pro mě, jedna na stůl a na auto a to je asi tak vše emoticon tak to jsem s těma vývazkama vůbec nevěděla Luci, že svobodní na pravé a ostatní na levé emoticon Jinak jsem an to všechno zvědavá jak to vůbec dopadne, hlavně to počasí, z toho mám asi největší hrůzu :( já vím, že se říká, že pak prší štěstí, ale at si prší třeba v 5 když už budeme v penzionu :( emoticon
@sajusinka - můj tatka bude mít normálně mirtu a korsáž bude mít ženich a asi i svědek jeho emoticon
5. čer 2011 v 10:46  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 @andrej_ka: Andrej, máme mít hezky, takze pohodicka, my to nakonec budeme mit venku.Ted jsme dodelali vyzdobu na auta a jeste jdu rozmerit organzu na me auto. Hele a to ti ta vysluzka do soboty vydrzi?
Ja si ji objednala az na patek, aby nam to neskyslo.
5. čer 2011 ve 14:33  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @sajusinka to doufám s tím počasím emoticon vysluzky mám objednané na úterý ale to ostatní cukroví na pátek aby to také vydrželo ;)
5. čer 2011 v 16:17  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @renfri tak to není zrovna dobrý, ale tak na to nesmíš myslet... emoticon já myslela že taky budete mít tu moka?

@andrej_ka
@sajusinka počasí určite bude krásný emoticon
5. čer 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @kristyn.g Z Moky nebudeme mít svatební, ale dva ovocný emoticon A asi ještě vezmu dva cheesecaky emoticon
5. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @renfri jo tak, tak vidíš, když tak bez dortu nebudete emoticon
5. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @kristyn.g No to né, jen bych nerada měla nějakej nepovedenej emoticon
6. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahoj holky, tak koukám že už pěkně plánujete emoticon
@renfri Markét neboj, dortík se určitě povede! emoticon Jo a to sem zapomněla, sem byla v Praze a asi sem potkala tvýho prcka na pankráci emoticon

@twigik Ty jo, to sem taky vůbec nevěděla s těma vývazkama - no ještě že tak, ještě se stresovat se stranama emoticon
@andrej_ka @sajusinka Holky, tak už se vám to krátí, hlavně buďte v klidu, a vše si dosyta užijte emoticon Počasí má bejt taky supr, takže bomba! Přípravy už skončily nebo ještě něco doháníte?

@kristyn.g Ta špička je parádní, škoda, že mě to nenapadlo, mohla sem mít luxus fotky emoticon A jak to budeš dělat když nekouříš?? Hlavně aby ti nebylo špatně :-/ Nebo nebudeš zapalovat???

Jinak u nás vše super, začínáme připravovat na stavbu koupelny emoticon Jen kdyby nebylo takový vedro emoticon
7. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a špatně mi nebude, koupim si mentolky, mají bílý filtr, takže i estetika, ja kouřila dřív občas na diskotékách když jsem chodila, takže když si párkrát šluknu tak se myslím nic nestane emoticon

@renfri tak když se nepovede tak ho kamoška určitě nepřiveze a nebo vymyslí náhradní řešení emoticon
7. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g emoticon) No tak budu držet palce emoticon
7. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a to se víc bojim o Milana, on níkdy nekořil a nikdy nevyzkoušel doutník, o svatbě bude premiera, tak aby jemu nebylo zle emoticon
7. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g Ajajaj tak to opatrně, doutníky jsou zrádná věc, hlavně nešlukovat ať se z toho nepo.... emoticon
7. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g A jak pokračuješ s přípravama? emoticon
7. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @a.n.d.r.e.a Prcek je teď doma a učí se na státnice (14 dní už), i když na Pankráci bydlí moje matka, je to nepravděpodobné emoticon

Včera jsm skládala origami, ó je emoticon Vždycky si myslím, že už si ten postup pamatuju a vždycky zjistím, že ne :D
7. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 mám prstýnkýýýý emoticon hodím je do alba, dneska vyzvednuté a jsou krásný, Milan nakonec zustal u polotovaru, že je to víc chlapský. I ten náš dlouhý text se v pohodě vešel emoticon taky mám velikost 57 a Milan 63... takže bylo kam emoticon

@a.n.d.r.e.a takže tak. Jinak jsme ted o víkendu s kamoškama plánovali jak to uděláme a jak budou vybírat tombolu a kdy se co bude po nich chctít emoticon takže stále připravujem a ještě bude co připravovat
7. čer 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @kristyn.g A co tam máte? Já mám velikost 52 a Prcek 57, takže jsme to nesměli moc přehánět :o)))
7. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 holky, můj prstýnek je 48emoticon))) a mám tam Tomáš 23.4.11 emoticon))
7. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 Ahojky holčiny, tak sem tu po delší době, výslužky jsou rozvezeny, ještě nějaké ty menší kravinky dodělány a pátek uplně narvanej už od sedmi od rána až do pozdního večera :D ty jo nějak se ten čas krátí, a já začínám mít z toho všeho nervy, stres a já nevím co ještě, bojím se, že to nedopadne tak jak si představuju :( emoticon a co vy jak pokračujete vy ostatní ? emoticon
8. čer 2011 ve 23:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 To máš tak nabitý den???čím prosím tě??? my jen vyzvedli kytky na stoly, dojeli do penzionu, tak vše zajistili a jeli domů grilovatemoticon hlavně v klidu sím těemoticon vše bude ok!
9. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinamichal
Registroval se 9. června 2011 na beremese.cz. Přidal 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Lomec, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
martinamichal
Registroval se 9. června 2011 na beremese.cz. Přidal 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Lomec, Region České Budějovice
 Avalon České Budějovice

Ahoj všem

Rádi by jsme se s Vámi všemi podělili o naše zkušenosti se svatebním salonem Avalon v Českých Budějovicích.
Studio Avalon si dnes již manželka vybrala na základě přívětivého a velice ochotného vystupování pracovnic slečny nebo paní majitelky Noskové.
Byly velmi příjemné a ochotné. Jejich vystupování je opravdu příkladné.
Další návštěva již byla za přítomnosti i majitelky a už takové nadšení z návštěvy nebylo. Pořád to ale nic neznamenalo.
Paní majitelka nám doporučila, že nabízí i 10 procentní slevy na další „servis“… (oblek pro mě, výzdoba, prstýnky…) prostě na první pohled příjemná nabídka.
Využili jsme deklarované 10ti procentní slevy na prstýnky. Výběrem v katalogu došlo k tomu, že ve smlouvě byli špatně uvedené ceny za výrobu a tak jsme museli uzavřít novou smlouvu.
Chybovat je lidské a tak jsme tuto chybu v klidu přešli i když šlo o navýšení ceny. Slečna majitelka nás navíc obdarovala omluvným prezentem.
Zaplatili jsme polovinu ceny prstýnků, jako zálohu na vyrobení, že při předání doplatíme zbytek, již ale ponížený o celkových 10procent.
Tak bylo domluveno a šli jsem spokojeně domů a těšili se na velký den.

První zklamání přišlo v momentě doplacení prstýnků. Najednou už nebyla sleva 10 procent jak bylo slibováno… najednou se sleva nevztahovala na prstýnky, ani na práci a vložené kamínky…
Ale jen na zlato… takže slibovaná sleva 10procent se rázem rozplynula…
Prstýnky se nám velice líbili a tímto podrazem jsme si nechtěli kazit náladu. Hlavně jsme se nechtěli se slečnou majitelkou nijak přít, jelikož jsme u ní měli již zaplacené půjčovné za šaty.
Bylo již vidět, že slečna majitelka rozhodně není upřímná a těžko předvídat její chování.
Přislíbený prezent za chybu při objednávání prstýnků jsme rázem štědře zaplatili-přeplatili. Sice dražší, ale s prstýnky…

Půjčení šatů proběhlo v naprostém pořádku.
Nevěstě to v šatech a závoji náramně slušelo a všichni jí obdivovali… závoj se líbil i fotografovi a focení si velice užil.
Celá svatba byla krásná.

Definitivní zklamání přišlo při vracení. Bylo vidět, že slečna majitelka na nás byla již připravená… při předávání tak důkladná nebyla, jako při kontrole.
Ano šaty jsme nevrátili sněhově bílé a bylo vidět, že je nevěsta nosila. Měli jsme svatbu za slunného počasí, tak se nelezlo žádným bahnem ani vodou.
I tak byli šaty byly ze spodu zamazané. Na svatbách našich kamarádů jsme již viděli mnohem více zamazané šaty a nikdo neměl takový problém při vrácení.
Asi se s tím počítá a proto se i půjčují. Ale to je náš názor podpořený naším okolím, když jsem jim to vyprávěli.
Prostě spousta lidí se divila…
Takže jsme nedostali zálohu na šaty zpátky, protože je museli prát…

A pak jsme k tomu zaplatili navíc nový závoj. Na konci opravdu krásného 6ti metrového závoje jsme nedopatřením udělali 2 dírky a majitelce se je po 20minutové kontrole podařilo najít. Závoj byl dlouhý a Poškodit ho bylo určitě snadné… tímto se chyby nezříkáme.
Při předávání šatů a závoje, taková procedura nebyla, tak ani nelze vyvrátit, že tam již klidně dírka byla. Záleží již na fantazii každého…
My jsme majitelce zaplatili závoj nový, ale není vyloučeno, že ho půjčila dál. Jinou než popelkovskou kontrolou nejde dírku na 6ti metrové „zácloně“ najítJ

Takže závěrem. Šaty ze salonu Avalon byly krásné a 6ti metrový závoj je nádherný. Můžeme jen doporučit.
Ale co určitě nemůžeme doporučit, je to půjčit si to v tomto salonu, jako i další slevy nabízené slečnou Noskovou. Při placení to už taková sleva není.
Určitě je i spousta párů, který jsou se studiem spokojení, nechceme to rozporovat.
Svatba je krásná věc a toto je z celé přípravy a průběhu jediná naše negativní zkušenost. Možná proto nás i víc mrzí.
Toto jsou naše zkušenosti a případné rozhodnutí je pak na každém z Vás.
Jen jsem se chtěli podělit

Přejeme krásnou svatbu a šťastný život všem novomanželům.

Michal a Martina
9. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 koukám, že se podělujete o zkušenosti na všech stránkách! já Avalon doporučuju, šaty sem měla dole poškozené, všimli si a zálohu mi vrátili a vůbec neřešili, že byli zespodu špinavé...takže nevím jak u koho...
9. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @renfri napíšu ti to do ip
9. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš