Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, nemáte někdo paypal abyste mohli objednávat třeba z ebay.com nebo amazon.com ?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Já bohužel nemám :-(
Odpovědět
Ahoj holky,nemáte některá zkušenosti s fotografem Klímou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak my jsme měli dovču včera a taky jsme objížděli - zaplatili jsme na matrice obřad, na restauraci zálohu a pak jeli nakupovat ještě nějaký drobnůstky.. Chystám se taky pro kytku - vyzvědět ceny a tak - Luci měla jsi ty u kytku od tý pani Urbanový? Já se chystám tam a ještě do jednoho květinářství, chtěli sme zajet k Pavlovo tetě do cukrárny domluvit cukroví ale jaksi měla teta v pondělí zavřeno, takže jindy no :-) @nicky25 My máme Klímu zamluvenýho, viděla jsem jeho fotky - kamarádce fotil svatbu a měl je moc hezký...
Odpovědět
@petulabrez Díky,kamarádka ho má zamluveného a chce se ujistit,že bude mít fotky jedinečné. Já mám totiž někoho jiného,Landu,tak doufám,že budou fotky stát taky za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já co jsem viděla tak mně jeho fotky nadchly hned takže jsem ani o nikom jiným neuvažovala ani nikoho jinýho nehledala :-) a fotil je i pak jindy než na svatbě, někde v přírodě a taky moc pěkný... Já mam hlavně strach jak na nich já budu vypadat - nejsem moc fotogenická a nefotim se nějak ráda, ale tak snad to bude dobrý :-D Jo a málem bych zapomněla že máme doma prstýnky, v pátek jsme je byli vyzvednout.. Tak až se na to dostanu tak vyfotim a hodim do alba :-)
Odpovědět
@petulabrez To mi povídej,já taky moc fotogenická nejsem,ale nejvštší strach mám z budoucího manžela,ten by se nejradši snad ani nefotil,takže to bude asi peklo,ale třeba překvapí :-D . Ale co,nějak to dopadne. Už jsem si tu smůlu snad vybrala ted,změnil se mi fotograf a dj,takže snad už nám potom vyjde vše,jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez @nicky25 nestrašte, ja taky nejsem fotogenická, ale doufám že když dostanem cca 450 fotek že se tam nějaká hezká najde :-D
Odpovědět
@kristyn.g doufám,že jich bude víc,než jen jedna :-) . Ale uvidíme... Čim víc se to blíží,tím větší mám z toho obavy,aby vše vyšlo jak má a hlavně,abych si to užila a nikdo mi to nepokazil.
Odpovědět
holky máme profi fota!!! mám je naFB, je jich hodně a ještě je dávat sem...časem jo:-) zatím mrkněte tam
Odpovědět
@twigik ahojky nevím jestli si to už nepsala :-) můžu se prosím zeptat za jak dlouho jste dostali oddací list? nebo jaký jsou možnosti? :-) a co doklady už máš vyřízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí, ty fotečky jsou nádherné, ted jsem na ně jukala :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g přesně tááák, taky v to doufám :D
Odpovědět
Ahoj holky, před časem jsem semka možná psala. Mám poukaz do salonu Avalon v ČB. Je na 5.000 Kč na půjčení šatů do června 2011. Třeba se některé z Vás bude hodit. Já už svatbu měla. Kdyžtak volejte, pište: 603 777 773. Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jéééé krásný a koukala jsem že na pár fotkách je i Milan, Markét s prckem a andrea :-)
Odpovědět
@twigik moc Vám to slušelo :-) sem zvědavá na ten svůj ksichtíček .-D vypadám dobře asi na 1 fotce z 50 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No taky jsem koukala, že jsme se tam vetřeli - a to jsme se snažili stát v koutečku :-D Včera jsme si je společně prohlíželi, doufám, že budeme mít taky tak pěkný :) Pah, to já vypadám dobře na jedné fotce za život :-D A pořád čekám, až to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci jak koukám na vaše fotky (jsou krásný), tak kde jste parkovali? Vy ste neparkovali jakoby zezadu zámku ale jeli jste normálka kolem Šteklu a tam někde jste auta nechali? Já jen jak jsem koukala na fotky tak že jdete úplně jinudy a i auta máte jinde tak mně to zarazilo :-)
Odpovědět
holky moc děkuju:-) tak odpovědi na Vaše dotazy: Peti parkovali jsme přímo u zámku, kamarád co tam má mamku nám domluvil VIP stání, takže tam se normál neparkuje (ale nevím jak to chodí jinak). co se týče oddacího listu, tak sem ho dostala v úterý (dojela sem si pro něj) ale až po domluvě s paní Peprnou. občanka je ve stádiu výroby, asi kolem 20 bude. a info pro ostatní- občanka se nemusí dělat v místě trvalého bydliště!!! jen to trvá asi o 14dnídýl!!!! jinak děkujeme zachválu, fotek je skoro 600 a musíme vybrat ty nej do tisku...ufufuf:-)))
Odpovědět
holky prosim, kdo jste byl ve svatebnich doplnkach v praze v kamenne prodejne, da se tam platit kartou?
Odpovědět
jj dá:-)
Odpovědět
dik
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo takhle, protekcička :-) ono se jinak parkuje vzadu jakoby pod zámkem, tak jsem si říkala že to možná změnili... ale nezměnili teda :-) díky za info :-)
Odpovědět
no krapítek jo :-))) ale malinká:-) hlavně jsme otom vůbec nevěděli:-))) ségra taky parkovala pod zámkem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Nevím, kterou myslíš, jestli tu na 5. května, tak se tam kartou platit dá. A vřele to doporučuji, protože na papírové peníze mi paní vrátila o stovku méně :) Ovšem když jsem ji na to upozornila, tak mi vrátila správně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jj dá se tam platit kartou, byla jsem tam zrovna ted v sobotu v Praze v té kamenné prodejně v ul. 5.května ale najít to :D
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri No neke, mě se tam stalo to samý, musela sem jí to říct!!! Že by to praktikovala na každýho??? @twigik @petulabrez My taky parkovali nahoře před zámkem, dole bylo plno tak na nás čekali a nechtěli ani ty vjezdovky :-D Ikdyž nevim co je na tom VIP, je to mnohem dál a my tu štreku běželi protože sme šli pozdě :-D :-D
Odpovědět
Andrej: přesně tak, VIP na tom je, že tě zdržují turisti kteří si náš furt fotili a prosili at se natočíme a koukáme tam a tam a bylo to dál, takže jsem měla taky nervy že to nestihneme:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, holčiny, dneska mi přišel závoj (bomba) a Lukášovi košile - krásná, ale prý kouše. No, snad to vydrží :-/. Teď si ještě honem objednal kravatu, kapesníček a manžetky, které se mu líbí, tak snad už budeme cele vybavený. Teď už se budu jen klepat, aby dopadly dobře moje šaty :o)
Odpovědět
a kdy budeš mít šatičky???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?