Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
Registrovala se 14. října 2010 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 5 přátel. Momentálně Praha, Region České Budějovice.
 @andrej_ka: Andrej, tak tomas vcera mluvil s reditelem galerie a ten mu rekl,l ze by byl hrozne rad, kdyby tam byla svatba,ale ze mu to tam neodsouhlasi, protoze jsou tam drahy obrazy a kdyby se tam neco stalo, tak je to na jejich triko.
Takze s galerkou mame taky peška. No v patek se pudem domluit s tou pani na zamku, rikala, ze by mela jeste jinou varinatu, tak uvidime, co z ni vypadne. Ale uz moc nedoufam, ze by byla zmena a budem se taky mackat.
4. kvě 2011 ve 12:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 @a.n.d.r.e.a: Jo už jsem si to přečetla na tvé kartě, takže krumlov.
4. kvě 2011 ve 12:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 @renfri Markét to jsou jen ochutnávky emoticon Ale zuzka mi psala že už by snad do příští středy nejpozdějš měly být emoticon Se těšim, prostě má na to oko, a jak já se sama sobě na fotkách nelíbim, tak tady si připadám nádherná emoticon

@sajusinka Šári, děkuju, jojo všechno v krumlově, sem ráda, že i fotky sme stihly v krumlově před obřadem, hrozně sem chtěla mít v pozadí zámek a fakt se mi to líbí. Prostě s výběrem foto sme udělali dobrou volbu emoticon
4. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 @a.n.d.r.e.a Krásný ochutnávky emoticon Máme se Zuzkou schůzku v pátek večer, až dofotí svatbu, tak jí ty fotky pochválím i osobně emoticon
4. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @a.n.d.r.e.a koukám že furt přidáváš a musim říct že náááádhera! emoticon už se těšim na tu naší svatbu, zkusím navrhnout že bychom v rámci focení zaběhli taky do města. Budeme mít předobřadový focení v zámeckom parku, ale mohli bychom seběhnout do města a po cestě fotit emoticon Když to tak vidím tak se mi to mooc líbí emoticon Jak dlouho jste se před tím obřadem fotili? A v kolik to tak bylo hodin? Protože nás fotograf strašil tím, že přes poledne je to focení blbý kvuli tomu, že je sluníčko vysoko a blbě se fotí a dělají se kruhy pod očima a mi zrovna to focení plánujeme od 11-13hodin...
4. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g Kristý mi se fotili asi od půl 12 do 12:40, pak už sme museli pádit na hlubokou emoticon A občas byl se světlem problém to je fakt, ale vždycky se našlo dobrý místo emoticon Toho bych se nebála emoticon Už se těšim na tu vaší bondovku emoticon
5. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Hluboka nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
 @sajusinka ahojky, jen projizdim diskuzi. ja mela svatbu na Hluboke 2009 a hostinu a ubytovani jsme byli v hotelu Podhrad. Naprosta spokojenost, teda pokud jsi si nenasla neco jineho.
Jinak dost jsme mela taky z Moka a naprosto uzasny, vsem mooooc chutnal, skoro na nas ani nezbylo, myslim, ze mam dort v albicku emoticon
5. kvě 2011 v 11:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
fotoportrét
fotoportrét
sajusinka
6
 @cutce: Ahoj, my už ubytko i penzion máme, bude to pension Olympie v Plané. Vypadá to tam dobře, tak snad bude vše OK. Budeme mit cca 100 lidí a kdyby byla hostina v hotelu Podhrad, tak by nas svatba vyšla hodně draho. Kolem 300 tisic a to si bohuzel nemuzeme dovolit. Ale jsi hodná, díky za radu.
5. kvě 2011 v 11:21  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
fotoportrét
fotoportrét
cutce
 @sajusinka neni zac, kdybys neco potrebovala rada pomuzu emoticon
5. kvě 2011 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a no vidíš, a to my budem mít o hlavní focení zrovna, ale fotky vypadají hezky, tak snad to dopadne dobře i nám... emoticon to jste to stihly teda rychle oběhnout to město než ste odjížděli. A co ženich když tě prvě viděl? Zíral?
5. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
4

“Prodej mých věcí v albíčku, končí na konci měsíce.Jestli máte ještě o něco zájem napište.Pak budu mít věci k prodeji až koncem února.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

“Prodej mých věcí v albíčku, končí na konci měsíce.Jestli máte ještě o něco zájem napište.Pak budu mít věci k prodeji až koncem února.”
(Před 4 lety)

My to máme 27.8.2011.Ale jsem z Havířova,tak to všechno zařizujeme na dálku.Je to mazec.Marcela
5. kvě 2011 ve 14:34  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g No ani sme nijak nechvátali, prostě sme šli a vždycky někde něco vyfotili emoticon Jinak já ženicha oblíkala a pak mě kámoška převlíkla, takže nalíčenou a učesanou mě viděl už dřív a pak v šatech, řek akorát že mi to moc sluší. On byl chudák trochu mimo emoticon
Kristý určitě vám ty fotky vyjdou perfektně to se neboj emoticon) Sou to profíci, tak věděj co a jak emoticon

@marcela0047 Ahoj, tak holky to zařizujou dá se říct na dálku, je nás tu jen pár kdo bydlí blíž emoticon A kde plánujete hostinu a ostatní dodavatele? emoticon
5. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

@a.n.d.r.e.a Hostina by měla být na hotelu Záviš.Tam nám slíbili,že vše zařídí.Tak z jedné strany jsem ráda,je to pomoc,ale z druhé strany nevím zatím co mě čeká.Jestli bude dobrý fotograf,dort,kadeřnice,hudba atd.Mám nějakou představu ale nevím jestli budou schopni mi ji naplnit.No bude to sranda.
5. kvě 2011 ve 14:54  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @marcela0047 Ahoj, tak my zařízujeme taky na dálku, nakonec ne na Hluboké ale v Krumlově ale to je kousek emoticon Jsme z Prahy, takže taky jsme byli na jedné zařizovací dovolené v jižních čechách a pak už tam pojedem těsně před svatbou vše doplatit a doladit. Koho máte za fotografa?
5. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Tak, před chvílí volala Zuzka, zítra se sejdeme v mé oblíbené Potrefené huse emoticon A prstýnky už máme také vyryté, stálo to pěkných 700.- (zatímco prsteny nás vyšly oba na 300.- emoticon) Dneska jsem dostala návrhy bižu, jsem spokojená. Před schůzkou se Zuzkou jdeme ještě na kytky, tak už to vypadá, že se to všechno stříbří i nám emoticon A pak si hodím nohy na trnož a tejden se ani nehnu! emoticon

@kristyn.g Jestli se nepletu, Vy máte toho pana Tvaroha, co jsem od něj viděla, bylo krásné, takže neboj emoticon
@marcela0047 Na jednu stranu je to moc super, na druhou bych trochu trnula - i když podle webovek jsou to profíci a bude to určitě v pořádku emoticon Taky si něco nechávám zařizovat přes hotel emoticon
5. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 holky poraďte, večer plánejem natáčet v nočních uličkách Krumlova něco jako bondovku. Přítel bude mít klobou a doutník a já se chtěla taky trochu stylizovat, myslíte že by to nevypadalo už moc kdybych měla k závoji - sítce ještě rukavičky?
http://www.beremese.cz/fotoblog/kristyn.g/album/uz-pripravujem-co-uz-mame-doma/6817233/
5. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @renfri tak to taky za chvilku budeš mít emoticon já mam ještě konec příprav v nedohlednu... taky jsem si nevymejšlela spoustu blbinek...
5. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

@kristyn.g tak to nevím,no já vlastně nic nevím.Je zaplacený hotel,zajednaný obřad.Neví zatím koho nám doporučí.
5. kvě 2011 v 16:28  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @kristyn.g S těma rukavičkama nevím, uměla bych si k tomu představit nějaké delší... tyhle po zápěstí - hele, to by se muselo vidět v celku přímo na Tobě emoticon
5. kvě 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

@renfri Bože jakého Tvaroha. emoticon
5. kvě 2011 v 16:32  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @marcela0047 :D To ví Kristýn, jelikož ho má (jestli se tedy nepletu), já ho neznám emoticon
5. kvě 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

No, tak to jsem na něho zvědavá.
5. kvě 2011 v 16:37  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @marcela0047 Jirka Tvaroh je náš fotograf emoticon Moc neváhej protože ti lepší jsou brzo rozebraní.

@renfri to bych je ale musela nejdřív koupit a jak by to vypadalo bych stejna zjistila až bych to oblíkla. Mě se právě líběj ty po zápěstí. No uvidíme, nejspíš pujdu bez nich.
5. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

@marcela0047 Už aby bylo konec června a jeli tam.Začínám z toho mít průjem. emoticon
5. kvě 2011 v 16:38  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 @kristyn.g Jo tak, já myslela, že už je máš, když jsou v albu "co už máme" emoticon
5. kvě 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marcela0047 (51 r.)
Marcela
PRO

4

(Před 4 lety)

Poslala bys mi na něj prosím kontakt?
Na toho Tvaroha?
emoticon
5. kvě 2011 v 16:42  •  Svatba byla v srpnu 2011  •  marcela.rusnakova@centrum.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @renfri né dala jsem je jen na tu koláž.... ale uvažuju o nich
5. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
 @marcela0047 Ahojky, taky máme svatbu na Hluboké a co se týče fotografa Jirky Tvaroha, slyšela jsem na něho opravdu výborné reference, dokonce známej Dj z Kissu, co mi bude hrát večer na svatbě ho měl také na svojí svatbě, řekl, že je opravdu výbornej, ale samozřejmě dražší, aby jsi s tím počítala emoticon Já mám fotografku lifefoto tecka cz můžeš juknout a hlavně bude fotit od rána až do noci,takže to je super a hlavně za dobrou cenu emoticon Jinak to zařizování je super, ale jukala jsem, že jsi psala, že to budete mít v hotelu Záviš, tam je to pěkné a je dobrý, že Ti většinu zařídí oni emoticon Ale takovou dálku a svatba právě tady na Hluboké jo? emoticon to je hezký emoticon
5. kvě 2011 ve 23:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @sajusinka Tak já mluvila včera s kameramanem, který tak nějak už ví o svatbách na Hluboké a ted v září se mu tam žení jeho kamarád a taky má problém s tím, že bude mít více hostů, co se tam na ně přijdou juknout a tu galerku mu prý taky nechcou snadka povolit, že se bojí, aby se tam nic nezničilo. A prý tam snadka už žádné jiné možnosti nejsou, tak nevim nu.
5. kvě 2011 ve 23:17  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 Ahojky holčiny, tak nám dneska přišel ohňostroj, tak jsem na něj zvědavá až přijde ten velký den emoticon
5. kvě 2011 ve 23:19  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš