Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri né dala jsem je jen na tu koláž.... ale uvažuju o nich
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 Ahojky, taky máme svatbu na Hluboké a co se týče fotografa Jirky Tvaroha, slyšela jsem na něho opravdu výborné reference, dokonce známej Dj z Kissu, co mi bude hrát večer na svatbě ho měl také na svojí svatbě, řekl, že je opravdu výbornej, ale samozřejmě dražší, aby jsi s tím počítala :) Já mám fotografku lifefoto tecka cz můžeš juknout a hlavně bude fotit od rána až do noci,takže to je super a hlavně za dobrou cenu :) Jinak to zařizování je super, ale jukala jsem, že jsi psala, že to budete mít v hotelu Záviš, tam je to pěkné a je dobrý, že Ti většinu zařídí oni :) Ale takovou dálku a svatba právě tady na Hluboké jo? :) to je hezký :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak já mluvila včera s kameramanem, který tak nějak už ví o svatbách na Hluboké a ted v září se mu tam žení jeho kamarád a taky má problém s tím, že bude mít více hostů, co se tam na ně přijdou juknout a tu galerku mu prý taky nechcou snadka povolit, že se bojí, aby se tam nic nezničilo. A prý tam snadka už žádné jiné možnosti nejsou, tak nevim nu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak nám dneska přišel ohňostroj, tak jsem na něj zvědavá až přijde ten velký den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela0047 je to jiritvaroh tecka cz/ ale nevím jestli bude mít ještě volný termín. My ho máme zamluveného už od srpna. Už sme s nim měli osobní schůzku a je to fakt super kluk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka No já se vdávám po druhé,víš.A můj sen od děcka byl zajet jednou na Hlubokou.Ten můj o tom věděl.Na silvestra jsem mu řekla,že si teda už vezmu(už totiž 11 let spolu žijeme a máme spolu 9-letého syna).Myslela jsem ,že svatba bude na zámku Lešná a on na to, proč ne na Hluboké.A tak se toho chytl,že si to nenechal vymluvit.On se totiž žení poprvé,tak chce mít svatbu se vším všudy.Ale začínám z toho mít žaludeční neurozu.Chodí kolem mě po špičkách ,abych si to ještě nerozmyslela.Tak doufám teda,že to na tom hotelu Záviš bude pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla dneska na kytkách, paní dost nepříjemná a řekla mi, že mám přijít jindy, po zavíračce, aby se mi mohla věnovat. A že jsem si měla zavolat, tak jsem jí řekla, že jsem jí volala, ale měli permanentně obsazeno, tak mi řekla, že mají pevnou linku rozbitou. VRRRR!!!! Moc dobrej pocit z toho nemám, ale kytky vážou fakt pěkný, tak uvidíme v pondělí.
Odpovědět
kde si byla???
Odpovědět
Profilova fotka
Květiny pro radost. cz :) Kytice dělají krásné, ale ten přístup.... :-|
Odpovědět
hm...tak to je odrazující
Odpovědět
Profilova fotka
Tak schůzka se Zuzkou naprosto super! Absolutně smazala negativní dojem z květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to je dobře :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marcela0047 Tak to jo, jj zámek Hluboká je opravdu nádhernej a jak někdo říká ty pověry o něm, že se člověk rozvede, je mi to jedno, je to prostě klasika a mně se tam ty svatby prostě líbí, Hluboká má takové své kouzlo, tak to je a tak to bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri ty jo, a to je v tý praze? To bych se na ně asi vyprdla :-( @marcela0047 a má se proč bát? :-) na hluboké to budete mít krásný :-) To chapu že to chce mít se vším všudy... A co bílé šaty? Budou nebo to chceš pojmout trochu jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já váhám. Ty jejich kytice jsou fakt krásný :/ Uvidíme, v pondělí tam skočím a když budou nepříjemný, tak se seberu a půjdu pryč :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to budu držet palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renfri: také držím palce, protože přeci by to pro ně mělo být fajn, že mohou dělat květiny na svatbu a ne být nepříjemní :( :) Jinak včera jsme měli s mamčou, sousedkou a její dcerou (mojí kamarádkou) dámskou jízdu do Prahy na nákupy - ráno snídaně u Meka :) mnam :), pak Fashion outlet aréna, kde jsem sehnala perfektní elegantní černé krajkové tričko za super cenu, asi si ho vezmu na půlnoc až sundám šatečky :), pak jsme jeli směr Svatební doplnky.cz a pak poslední směr Ikea, kde jsem pořídila krásné tři vázičky a fotorámeček jako kniha hostů´, kdese mi podepíší jen ti co budou u svatebního stolu :) :) a pak jsem ještě v pátek koupila u nás v Globusu dva kufříky (pro mě černý s bílýma a růžovo fialkovýma kytkama a pro přítele modrý s ovečekama), kde budeme mít nejnutnější věci, takový kufřík první pomoci :D a co vy jak pokračujtete jinak ?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme si vzali v patek dovolenou a oblitavali dodavatele a urady. Hluboka je zaplacena, kdyz bude hezke pocasi, tak obrad bude venku, kdyz bude prset, obrad bue v obradni sini. Blby je, ze po na je nejaka velka svatba poradana agenturou, tak doufam,ze tam nevzniknou nejaky komplikace, kdyz by to taky meli mit venku. Jeste jsme se byli podivat u toho rybnicku, ktery je dole v parku a je to teda peknej brcalnik, takze nakonec bude obrad pred obradni sini, nebude tam tolik turistu. Kytky objednane, dort take objednany, pani Eliásková z moky je moc mila. Jen me mrzi, ze dort nebude marcipanovy, protoze bily marcipan se nedela, takze bude potahovaci hmota. Chteli jsme ten fialovy, co mam v albu, ale pani nam ho rozmluvila, protoze pry ta hmota barvi a vsichni by meli fialovou pusu, takze nakonec bude bily s fialovymi doplnky. Takze v podstate uz mame vsechno dulezite zarizene a ted uz se budou resit jen ty drobnosti. Jezis, kez by vyslo pocasi a obrad mohl byt venku, byla by to nadhera. anrej_ka: no kdyby se v galerce nezmenil reditel, tak by to tam asi slo, ale toho noveho nikdo nezna, takze ani tlacenka nam nepomuze. Nu, co se da delat.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak to jste si také dobře mákli v pátek :), já už mám všechno důležité zařízené, tak jsem ráda, už jenom dodělávky :) a ty jsou občas horší než cokoli jiného :( :) A na kolik to vyjde ten obřad venku? Je tam nějaký příplatek? Mně by se to tam také líbilo, už jenom kvuli těm lidem co se tam na nás všichni přijdou juknout. Ale když prý je horší počasí, tak tě přesunou před tu obřadní síň pod ty schody a to už by tak hezké nebylo :( a asi si říkají něco i za ty doplnky kolem ? třeba oblouk, potahy na židle či jinou další výzdobu? nebo jak by to venku vůbec probíhalo???
Odpovědět
Profilova fotka
no holky tady to nějak vázné, za chvilku už budete komplet vdaný a já furt nic ]-( už aby to bylo :-) dneska jsem byla na zumbě - hrůůůůůůůůůza! Fak po druhý písničce jsem myslela že omdlim, po třetí že budu zvracet a p páty že to snad vzdám, tak jsem šla za lektorkou že to nezvládám tak mi řekla že je to normální když jsem prvně a že ostatní holky už cvičí rok takže jsem místo poskoků tam jenom dělala ty kroky. No vzpoměla jsem si na tebe Andrei, jak si říkala jak mi to ani nepříjde atd. :-D @a.n.d.r.e.a
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ten čas nějak letí ... :) jinak zumba je super, když jsem tam byla poprvé, tak jsem také netušila, ale hrozně rychle se do toho člověk dostane, neboj :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky ;-) @kristyn.g ;-) Kristý, já ze začátku taky nevěděla co dělat a myslela sem že to se mnou sekne, ale pak se do toho dostaneš a je to zábava! :-) uvidíš, furt je to lepší než se trápit v posilce a navíc je to efektnější ;-) Jak vázne?? S Luckou sem chodíme furt, jen už nemáme žádný přípravy, tak spíš už jen vyzvídáme co je novýho u vás! :-D Kristý, chcete na tu truhlu iniciály co jsme měli nebo mi pošli nějakýho toho ptáčka na obrázku, já to vytisknu na ten pauzák a lípnu ti to tam :-) ať na to pak nezapomenu :-D @sajusinka Šári, určitě budete mít hezky, obřad venku bude senzační. Taky sem to tak plánovala, ale nechtělo se mi to pak řešit :-/ Ale uvnitř to nakonec bylo taky super :-D @renfri Markét, tak podej zprávy, snad měla pani jen špatnej den a dnes bude v pohodě, jinak bych je poslala do háje! Takový jednání 8-( to ti akorát pak zkazí náladu. @andrej_ka Tak to gratuluju k pořízení, to už máš teda lážo plážo do června ;-)
Odpovědět
přesně tak:-) sice sem ještě chodím, ale už moc nepíšu, přípravy žádné nemám:-) tak jen koukám co nového u ostatních:-) jinak v létě pojedeme na Slovensko po kempech a tak:-) to asi bude naše svatební cesta, mezi mravencema:-)))
Odpovědět
@andrej_ka: No Andrej, příplatek by chtít nemeli,ale zidle a ty veci okolo si musime dodat sami. Takze nejake starosti s tim budou,ale nas by mel oddavat starosta, pokud mu do toho neco nevlitne a tim padem nebudeme nejak zavisly na matrikarce, ktera se musi presouvat a chtej na to cas. Spis nevim, jak to udelat s hudbou, protoze tahat tam nekde kabely se mi teda nechce. A z radia to nebude tak slyset.venku je preci jen jina akustika
Odpovědět
@andrej_ka: Jo jeste jsem zapomnela dodat, ze ono zalezit, kde by ten obrad byl venku. Protoze, pak uz se to resi se spravou parku a ne s obradni sini, takze tam se neco plati zahradnikum a kdyz je vetsi svatba, tak je tam dozor zahradniku, aby tam nebyl bordel. No je to fakt slozity. Kazdej by jen chtel prachy. NO klasika
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tedy taky celkem složité, koukám :/ Jinak holky, z kytky moc dobrej pocit nemám. Paní sice v pohodě, věnovala se mi dost a snažila se vyjít vstříc, ale barvu kal mi prý nezaručí a jelikož to chceme takhle dopředu (den před svatbou), tak se to muší udělat z nějakejch trochu trvanlivějších kytek, nabízela orchidee, ty v pohodě, jenže zase jim akorát dobíhá sezóna... takže jsem na to moc zvědavá :-| Jsem si holt vybrala moc atyp :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no tak už jsem si to rozmyslela, bylo by to venku nádherné, ale takovéhle komplikace kvuli tomu všemu, opravdu ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej kéž bych měla do června lážo plážo, tak by to bylo super, ještě musím udělat menu, vybrat písničky na obřad, písničky na první dva tance v restauraci, dodělat noviny, vytisknout je a svázat, je toho opravdu moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak já ti pošlu toho ptáka jo? :-) snad najdu tvůj emil mezi svejma, furt mi tam choděj kraviny ze slevomatů kde jsem se registrovala :-( otrava... S tou zumbou to uteklo určitě rychlejc ale zase sem pulku tý hodiny myslela že se za chvilku rozbulim protože jsem to vubec nezvládala udejchat, a když jsem poskakovala tak mě bolela kolena, takže jsem dělala jen ty kroky, což docela šlo. Zítra jdu na zumbu gold - je to pro lidi s nadváho(pro mě :-D ), pro ženský na mateřský a pro důchodce :-D tak snad to bude lepší :-D jinak si asi pujdu hodit mašli! Ale ta lektorka říkala že se člověk do toho rychle dostane a že si udělá kondici rychle a pak už to zvládne udejchat. Já mam problém stím poskakovánim, to fakt neni pro mojí váhovou kategorii :-( No v létě se chcni přihlásit na orientální tanec se závojem a s hedvábnáma vějířema, tak to bych zvládnout měla :-D Třeba se do září něco naučim a pak hostům na svatbě vytřu zrak :-) Že už nezařizujete, tak aspon napište jak se máte jako novomanželky? Co se změnilo nebo nezměnilo atd? @twigik náhodou mezi mravencema bude určitě fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý u nás se vůbec nic nezměnilo :-D Furt ta samá pohoda jako před svatbou. Jen manžel teď obrátil a jak předtim byl zpruzlej a tvrdil že to sou kraviny tak teď mě všude vychvaluje :-D :-D Takže už pomalu dávám dohromady můj koncept malého podnikání a začnu se tomu věnovat naplno ;-) Jinak ve středu jedu pro fotky tak pak začnu tvořit album :-) To už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?