Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Andrej: jasně že jsme měli duran duran, vždyt sem ti to už psala 100x :-D :-D :-D tak výběr je na každém, my vybírali podle zážitků k těm písničkám:-)
Odpovědět
@andrej_ka: čau Andrej, taky řešíš písničky? Mě už z toho hraboší. Mám už pár favoritů,ale nemůžu se rozhodnout. Kdyz jsme byli na Hluboký, tak paní Peprná říkala, že nám stačí dvě tři, no ale tomas bude mit jinou na nastup, ja budu mit jinou na nastup na ty reci okolo a pak na gratulace a odchod, takze dve tri asi nestaci. Jo a tu uz nejsem volna, jsme my chteli dat na gratulace a tak, kdyz uz tam budou lidi bulet, aby se taky zasmali. Chteli jsme neco vtipnyho, takze nas napadlo tohle a jeste od Lucie- černí andeleé, ale to by asi babicky pekne koukaly :-D Jinak holky, je mi jasny, ze jste to uz tady psaly, ale dohledat to, je trochu narocnejsi, nemam v praci tolik casu. Můzete mi prosim rict, co se tyce tech pisni, jak to tam delaji? prinesete cedecko s vypalenyma pisnickama, nejdrive jde zenich, ten ma prvni pisnicku, pak to utnou, pusti dalsi na pochod nevesty a tu nechaji hrat a rikaji se ty reci okolo nebo na ty reci to stopnou a pak zase pusti dalsi pisnicku nebo jak to tam je? Diky za info, podle toho to pak budu vybirat.
Odpovědět
čauky taik jelikož to mám za sebou tak u nás to bylo takto: dali jsme jim dvě CD (pro sichr jedno vypálené rychleji, jedno pomaleji). měli jsme jednu na nástup (obou) pak proslov, prstýnky, pusa, pak další nagratulace a poslední odchod....pán co to měl pouštět, tak ty písničky si poslech až co jsme nastoupili (takže je furt přepínal) a dokonce se to CD jednou seklo:-) ale bylo to potichu, nevím zda se to vnímalo, holky co u toho stály tak asi jo:-) ale písničky stejně nehrajou celé....taky jsme se s tim patlali a vybírali a pak to je tak potichu že stejně jsme to až tak důležitý pak nebrali:-) jak to měla Andrej co to má za sebou nevím:-)
Odpovědět
myslite ze sou ty varhany tak hrozny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no jak sme byli na svatbě Lucky tak to tam hrálo furt ale on to furt přepínal protože se mu to každou chvilku sekalo,takže když se to začlo sekat tak to přenul na další písničku a stlumoval a zesiloval to podle toho co se dělo. @evajzek no slyšela jsem že fakt hrozný ale praktickou zkušenost nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Ahojky, jj už mi z těch písniček taky hraboší :D já mám vybranou na náš nástup písničku halo od Beyonce, na prstýnky proslov a pusu bych chtěla tu od Petry Janů - Už nejsem volná, myslím si že ta by se na to hodila, jak říkáš i ty :) na gratulaci duran duran a na odchod ještě nevím a určitě budu mít písničky, dvě tři jsou opravdu málo :) budu to mít na CD a budu chtít aby si to ten co to bude přehrávat už pustil a poslechl úvodní od každé písničky dopředu a ne aby to tam pak pouštěl jak se mu ¨zachce já čekám ještě až mi pošle nějaký hezký seznam p¨loužáků Romča Andělů na email abych si kdyžtak vybrala nějakou z toho víš :) protože mi nějak dochází nápady písniček :) na první tanec nás dvou po obědě budeme mít písničku od Jiřího Korna - Chci tě mít a druhou společnou až tam budou už hosté večer neecháme výběrem asi na Romčovi Andělů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my sme si nechávali hrát přímo od nich...a bylo to moc hezký, měli sme pana Píšu, kterej má zrovna ty modernější songy takže u nás to bylo - nástup Falling slowly z filmu Once, všichni byli moc dojatý i mě se to moc líbilo, pak anetu voda živá, od kryštofů tak nějak málo tančím a odchod chinaski vakuum. Ty čtyři písničky jsou až dost, celej obřad netrvá víc jak 10 minut a ženich nastupuje během minutky a hned jde nevěsta....byla sem rozhodnutá že pokud nechytnem Píšu že sesmolim něco na cd ale v úterý sem tam volala a naštěstí sme ho měli. A podle mě hrál moc hezky a i ostatní to chválili tu modernější verzi...a první tanec proběh na schody z nebe od kerndlový, já jí moc nemusim terezu ale tahle písnička se jí povedla...a co mi psala tchýně tak pořád řve když slyší v radiu falling slowly nebo ty schody z nebe...takže to bylo zřejmě působivý :-) Každopádně sem hudbu moc řešit nechtěla a nakonec to bylo fajn. A jak píše Lucka, to cd opravdu poštějí dost potichu a pán se v tom moc nevyzná, stáli sme přímo u něj a chvílema si nevěděl rady, zvlášť když ta jedna písnička začla skákat :-/ Toť můj postřech ohledně hudby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej a oni se tam střídají dva ty varhaníci vid, obě měsíc, že ? takže říkáš že ten p.Píša je výbornej? ted začínám nad tím nějak přemýšlet, aby to CD pustil dobře a nedělal v tom nějaké zmatlaniny, asi si zavolám na Hlubokou jak to tam s tím CD probíhá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a fakt je to tak pusobivý? :-) to je krásný :-) my budeme mít to kitarové duo, tak snad to taky na ostatní zapusobí ( a na nás taky :-) ) A jak je jinak v Krumlově? :-)
Odpovědět
Andrej nevím c o ti paní Peprná na to poví:-) ale ty dvě cd jsme mu dali aby vyzkoušel které bude hrát a které se sekat...proto to bylo vypálené pomalu a rychle, že jsme nevěděli...a on se na to vysral a zkoušel to při obřadu:-))) ale vzpomínám na to z úsměvem, rozhodně mi to náladu nezkazilo:-)
Odpovědět
my jedem na matriku příští týden tak to tam snad taky nějak vyzjistím
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no ještě aby ti to skazilo, nebylo to tak hrozný, obřad byl krásný ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andrej_ka jj střídají, ale nemyslim si že ob měsíc protože paní peprná nevěděla kdo na nás vyjde, takže spíš si domlouvají dny v týdnu... @kristyn.g No mě i ostatním se to líbilo, takže myslim že to bylo dobrý :-D Nepřišlo mi že by hrál falešně nebo tak...Jinak v krumlově super, makáme na zahradě, příští měsíc by jsme snad už měli začít přistavovat koupelnu ;-) Jinak já sem teď sama doma až do pondělka, manžela mám v lotyšsku na závodech :-) Dneska sem byla fotit na fotbale takže se ani nenudim, a zítra mě čeká generální úklid doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no tak to je hezký, ted je pěkné počasí takže na zahrádce to jde :-) Já myslela že už nezávodi? Ale tak sea aspon dobře baví :-) to je zvláštní říkat manžel že? :-) ja se ted musim učit :-( nevíš náhodu kde najdu posuvník v excelu?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a a ještě prosím pošli mi odkza na ty tvoje stránky
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to netušim, co to vůbec je??? :-D To ti spíš poradí Markét ;-) On nezávodí, ale jeden závodník tam jel s jeho závoďákem tak mu jel jako mechanik když to auto zná jak svý boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Taky prosím odkaz na stránky!! :) @kristyn.g No, to bys musela víc specifikovat, co myslíš posuvníkem v Excelu :o) holky, mě se zdál dneska sen o mých svatebních šatech. Byly příšerné, s růžovýma růžičkama, vůbec mi neseděly a já jsem z nich byla naprosto zoufalá :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jak pokračujete ? :) ty jo jak tak jukám na to odpočítávadlo, tak začínám mít husinu :D nějak rychle ten čas letí :) Dneska jsem byla s mamčou na trhách hnedka brzo ráno v Linzi a koupila jsem tam uplně úžasné nové zrcátko do ruky ve dřevě, zrcadlo je z obou stran a je uplně úžasné, vyfofím Vám ho a hodím ho sem, budu si ho brát ke kosmetičce, bude s ním hezká fotečka si myslím :D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik volat jí nebudu, necháme si normálně svoje písničky, co si vybereme, jen budu chtít aby si to poslechl v době kdy budeme se připravovat v tom předsálí a budu to vypalovat jenom jednou a pomalu a ještě to hodím na flešku, když by tam měl na ní výstup :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak v sobotu mám rozlučku se svobodou, tak se už moc těším :) všechno na ní už mám téměř nachystané, tak jsem zvědavá jaké to bude :D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a no bodet by ho neznal :-D chlapi ty svoje auta možná znaj i víc než svoje boty :-D mi někdy připadá ... @renfri posuvník jsem nakonec vygooglila :-) a i zvládla prakticky aplikovat, tak snad to dopadne dobře a vytáhnu si ten posuvník na zkoušce, jinak nevim nevim... pak tam po nás chce ještě umět používat powerpoint a to já umim tak uživatelsky... tak to jsem zvědavá jak mi ta zkouška dopadne.. Neboj, to je znamení, že to dopadne určitě dobře :-) jsem na ně ohromě zvědavá! kdy mají být hotové? My máme mít 15.6 hotové prstýnky :-) tak už se nemůžu dočkat. Doufám že se mi budou líbit. Protože jsme je nevybírali podle nějakýho vzoru - ten vzor se nám moc nelíbil ale tak jsme to splácali dohromady. Tak ted se jen modlim aby ty prsteny stály za to! Ono totíž po hodině dohadů ve zlatnictví pak muj drahý odkejval uplně všechno co mě napadlo a pak mi řekl, že vlastně neví co jsme objednali!
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak si to krásně užij! už to máš fakt za chviličku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Jejda, určitě, prosím, napiš, jestli tam mají výstup na flešku, to by bylo mnohem lepší než CD :o) @kristyn.g No vidíš, jsi šikulka :o) Vždycky říkám - dejte mi Google a dokážu všechno na světě :-D Šaty mají být hotové koncem června (z čehož mě fakt jímá hrůza, protože když budou hrozný, tak už se s tím nic moc nenadělá). Na vaše prstýnky jsem zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri s tim googlem si to řikam taky :-D Milan furt hledá na seznamu a to mi přijde fakt jako uplně na nic.. Na prstýnky jsem taky zvědavá :-D A na ty tvoje šaty uplně nejvíc x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem absolvovala v patek rozlucku se svobodou, prezila jsem a dokonce mi nebylo ani tak zle na to kolik jsem toho vypila :-D V sobotu jsem jeste navecer jela do svatebnich doplnku, tak jsem koupila cylind na auto a organzu a budu zkouset masle na auta a pak vsechno objenam pres net, maj to tam vsechno nafrcany, ze neni skoro nic videt a na netu si to vsechno hezky prohlednu v klidu. Pisnicky budeme mit nakonec 4, uvidime, jestli budou hrat vsechny. Nechame si s tomem stejnou na nastup a pak uz je nam to jedno, co tam bude hrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem se sem konečně dostala - minulý úterý jsem si byla vyzvednout šaty a jsou fakt božský.. Několikavrstvá sukně, vlečka, upravili mi je jak sem chtěla - výstřih jsem chtěla srdíčkovej, no jsem z nich prostě nadšená, na to že stály 6.500 a jsou moje a v pujčovně chtěli za hodně podobný 14.tisíc... Měla jsem trochu strach jak jsem jí tam dávala moje rozměry - naměřený za pomoci mojí mamky - že mi nebudou nějak sedět či tak a sedí úplně krásně, včera sem si je oblíkla u našich, a už se těšim až si je oblíknu naostro (jako v den D myslim :-) i mi říkala pani (nešila je ona, ona je jakoby zprostředkovatel, šaty se šijou jinak v Anglii) že když je budu chtít prodávat ať se jí ozvu, že mi je prodá, tak jsem ráda.. My budeme mít na nástup asi každej svojí a pak mi to už asi taky bude jedno jak bude hrát... @a.n.d.r.e.a já chci taky zaslat odkaz!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Nemáš obrázek těch šatů - tedy na sobě? :-) Písničky zatím neřešíme, nejni čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak koukám, že jste se do těch příprav opravdu také vrhli po hlavě :) @sajusinka - tak ty už máš rozlučku za sebou a já před sebou, budu jí mít tuhle sobotu, tak jsem na to docela zvědavá :D jak to přežiju :D @petulabrez - šup sem s fotečkou šatečků :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak už jdeš do finále :-) @petulabrez já bych taky chtěla vidět fotku :-) určitě budou pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam jednu fotku, ale zamažu si obličej protože se tam tvářim jak blbeček (ne že bych se styděla před vámi, ale fakt se tam ksichtim :-) a taky to berte hooodně s rezervou, já ty šaty na sobě mam jen tak natahlý a mamina mi je sešněrovala jen tak letmo aby držely, a ani ten korzet v prsou nemam pořádně jak má být, na tý fotce je hodně nízko, ale až se utáhnou pořádně tak bude výš, i v pase sem tam jak tlusťoch tak snad ta šněrovačka v pase mi to stahne pořádně, tak se nesmějte jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?