Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Eeeh, asi za 6 týdnů, tj. asi tejden před svatbou :-S
Odpovědět
@renfri tak na to bych nervy teda neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek No, taky si říkám x-) Protože když budou hrozný, tak už se s tím nic moc udělat nebude dát ]-( Ale což... když jsou na míru, tak to snad bude OK
Odpovědět
@renfri no to by mělo :-) ale oni sou fakt šikovný přeci by si nedovolili tě vypéct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak tu košili zkus vyprat a vymáchat v aviváži, třeba to bude lepší. Jinak moc krásný manžetky a set :-) A jsem zvědavá jaký závoj sis pořídila, tak by to chtělo taky fotečku ;-) A kde si ty šaty necháš šít? Tak to budu fakt držet palce aby ti vyšly! Taky bych na to asi neměla nervy... No při nejhoršim když by dopadly fakt blbě tak mužeš zajet do Madory a tam ti udělají šaty do druhého dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tu košili určitě zkusím vyprat a vymáchat v aviváži, taky mě to včera večer napadlo :-D Závoj je fakt nádhernej, bezvadně drží v hlavě, hodím ho do alba, až z něj odmažu adresu e-shopu. Šaty už mám rozešité v salónu Mireli - stránky mají plesove-saty.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri hmm je hezkej :-)
Odpovědět
holky jak dlouho asi trvá focení? hodinu? potřebuju vymyslet nějakej ala harmonogram ...
Odpovědět
my měli hodinu a půl
Odpovědět
@twigik uf to je docela doba :-) a co dělají svatebčané mezitím? :-) to je skoro na ty svatební noviny :-D nebo mezitím stihnou prohlídnout zámek ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Nám Zuzana říkala tak hodinku - posíláme hosty do penzionů a pak se sejdeme na hostinu :)
Odpovědět
jo takže nejdřív svatební fotky společný a pak je odeslat se ubytovat :-) taky není blbej nápad ... ještě nějaké nápady? :-) švagrová říkala že počkaj, ale to asi neví že budem běhat po celým tom parku :-) pokud teda nebude chcát
Odpovědět
Článek se načítá
u nás to bylo taky tak, babičky jeli do penzionu a zbytek čekal, však oni se zabavili:-)
Odpovědět
asi to nebudu hrotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vy jste se teda zase rozjeli. :) Naši hosté také počkají tu hodinku a čtvrt, až se budeme fotit :) chci abychom do penzionu přijeli všichni společně, věřim, že oni se nějak zabaví :D :) Renfri: ten závoj je krásnej :) Jinak jsem o víkendu zkompletovala krabičky pro maminky, babičky, svědkyni a družičku a tatínkové a svědek dostanou láhev vína s etiketou naší svatby, kterou jsem navrhla, vytiskla a pak nalepila, dám to do dárkové takové té hněde tašky a dám na to fialkovou mašli nebo fialkový vývazek :) a ještě mám zkompletované kufříky jak můj tak přítelevo :) a co vy ostatní jak pokračujete ??? :) já pořád nevím ještě tak dvě písničky na obřad ... :(
Odpovědět
my nepokračujeme nijak:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@a.n.d.r.e.a :-D
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a Hezky napsané stránky :-) Ale vypadají perfektně!!! Hned to projedu - super nápad!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D A sou fuč :-D
Odpovědět
Naštěstí jsem je stihla uložit do oblíbených :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balet :-D Mě to nějak nenapadlo, tak jako chtěla sem vědět váš názor a né to tady publikovat jako reklamu :-D Tak zatím to je v začátku tak uvidim jak to půjde ;-) A co sem koukala tak ty oznamka co sem dělala v čr žádná firma nedělá, tak třeba se to bude líbit ;-) A děkuju ;-) A jak jdou přípravy? Jsem koukala, máte pěkný zapichovátko na dort! :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Zase jsem něco propásla :) U mě je to teď tak, že jsem zase ve fázi, kdy mě přípravy moc nebaví, tak čekám, až přijde ta vlna, kdy mě to zase bude bavit, a pak zase něco udělám :-D Nějaké nápady mám, jen se mi do toho strašně nechce.
Odpovědět
@a.n.d.r.e.a No my jsme to určitě všechny pochopily, ale admini ne... Jen se mi líbil ten tvar vévévé...:-D Jinak ty služby okolo, co nabízíte jsou fakt užitečné- pro mě byla fuška najít důvěryhodné, spolehlivé a zodpovědné lidi, kteří mi zajistí výzdobu a organizaci všeho, abych v den D nemusela dělat organizátora já a mohla si všechno v klidu užít... A design stránek je opravdu krásný, chytlavý a vypadá naprosto profesionálně! ;-) Jinak přípravy jdou tak zatím pomalinku, jen mamča už začíná plašit, že už se to blíží. Docela mě překvapuje, protože doteď to vypadalo, že to moc řešit nebude...:-) Teď mi začíná pomalu zkouškový, takže se musím chvíli věnovat škole a naplno to rozjedu měsíc před...a už se na to moc těším! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, tak ted si lámu hlavičku s písničkama, na příchod mám Beyonce - halo, proslov, prstýnky a polibek - Petra Janů - už nejsem volná - co myslíte je dobrá tahle písnička od Petry Janů na tuhle chvíli? :), gratulace tak na tu chce přítel asi tu od Duran Duran (nevím jestli jí dokonce neměla i Lucík, nějak si to nevybavuju z té Hluboké :) ) a odchod vůbec netušim, asi 4 mají být ne ? na proslov, prstýnky a polibek je jedna že ?
Odpovědět
Profilova fotka
co říkáte na písničku od Savage Garden - Truly madly deeply na odchod ? není to blbé ? :) prosím o radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo na odchod ještě : Michael Jackson - Billie Jean či Phil Collins - You´ll be in my heart
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a pošli mi odkaz do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka no tu Janů bych si asi ještě promyslela, ale jestli se vám to líbí proč ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Mě taky odkaz do PM prosím :) @andrej_ka Výběr písní je bohužel naprosto subjektivní věc :-/ Zrovna tu Petru Janů, jak píše Kristýn, bych si velmi rozmyslela, ale pokud se to líbí vám, tak není co řešit :o).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?