Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už nemám v plánu objednávat nic. Teď čekám jen na špendlíčky a na srdíčka na jmenovky, které mně objednávala jedna holka z Uherského Hradiště. Jak to přijde tak si to od ní vyzvednu.
Odpovědět
To mě chybí objednat kapky rosy,ta vínová organza,tyl no a ono tka yzáleží co seženu normoš v obchodech...pak mi chybí ještě sisal,vázičky a to je myslím z výzdoby vše
Odpovědět
Tak mi konečně odepsali z cukrárny aprý by mi ten mlj dort neudělali,že nemají stojan :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to mě mrzí :-( Ale i já jsem teď právě trošku smutná. Víte,co se holky přihodilo mně? Představte si,že jsem čirou náhodou,aniž bych potom pátrala narazila na beremku na bazaru na holku, která prodává moje vysněné šatičky, které jsem našla jako úplně první a zamilovala jsem se do nich. Ale nidke v salonech jsem je neviděla. V albu je mám pod fotkou č. 5. Přijde mi to jako šílenost a nereálné a moc komplikované a já nevím, co mám dělat. Ta holka je z Brna, což není zase až tak daleko z Uherskéh Hradiště, ale já nevím? Prodává je za 5000 Kč a velikost je 34. Teda ona tam píše 34 - 36, záleží jak se to vezme, vzadu je vazačka,takže jsou pohyblivé. Nevím,co mám dělat? Poraďte? Proč není z Uherského Hradiště nebo ze Zlína :-( Ach jo. Vůbec jsem neměla v plánu si šaty kupovat a ani nevím, kde bych si je pak nechala přichystát (oprát a ožehlit).Jak to vůbec chodí? Teď si připadám jak blázen, který blouzní. Kéž by mě to do rána přešlo a byla bych zase v reálu a nohama na zemi?
Odpovědět
ROmi normoš v čistírně nebo si ymslím,že by ti poradili i v salonu pokud jsou ochotné prodavačky!!A myslím,že do BRna to není tka daleko aby sis je jela vyzkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holky tohle je odkaz na tu holku v těch šatech a když jsem se na ty fotky podívala, tak jsem zase zas tak uchvácena nebyla :-( Na obrázku vypadají nádherně,ale ona měla nějakou divnou spodničku :-| Nezdá se Vám? Co říkáte?Pomaličky se dopadám nohama na zem a zjišťuji, že by to možná až tak úžasné nebylo. Vypadá to,že ona ty šaty má i zahnuté, kdežto ta modelka v mém albu na obrázku (č. 5) ne a vypadá to tak lépe,že? Je to šílené, že jo? Udělat něco takového? Z těch fotek mi ty šaty zas tak krásné nepřijdou, ale na modelce ano. Taky se vám to tak zdá?
Odpovědět
ROmi,na fotkách an modelce vždy vapdají líp.Ona měla blbou krukovou spodničku.Tu enchci,ta jde vždy vidět!Já chci celo tylovou,ta udělá nádhernou sukni a nide se nerýsuje kruh!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak ta holka je má doopravdy zahnuté a nevypadají tak pěkně...záleží jestli by to šlo povolit, jinak je to super cena a pak by si je mohla prodat dál a měla by si je skoro za darmo a s tou spodnicí, jak říká Kačka, kruhy jsou vždycky vidět, kdyby byla tylová spodnice,bylo by to jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky.Ale možná se raděj podívám ještě po salonech v okolí a upustím od svých vysněných šatiček :-( Věřím,že i tady najdu nějaké hezké. A když vidím, jak ve skutečnosti vypadaly na té holce, tak mě to trošku zrazuje a říkám si, proč si to k vůli tomu tak komplikoat? Pro někoh jsou tkaové věci možná naprosto v pohodě,ale já nejsem ten typ a spíš bych volila určitě "pohodlí" a jistotu, kteoru najdu v salonech ;-) Včera jsem proto byla nadchnutá, ale zároven i v rozpacích a dnes už pomalu střízlivým. Psala jsem včera te holce vzkaz do pošty, tak uvide,co mi odepíše. Ale máte pravdu, že ta kruhová spodnička je fakt blbá!Nevím, proč si ji tam dávala?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pak dej Romčo vědět co ti napíše. Mě se nelíbí jak je má zahrnuté. To je takové nedokončené a divné. Já jsem taky rači pro salon,kde si vyberu přesně ty které mi budou sedět nejlíp a ve kterých se budu cítit dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kačko, s tou cukrářkou mě to mrzí,ale myslím si,že to jde udělat i bez stojanu, udělat si z marcipánu kostičky(nechat je vytvrdit), na které postaví to další patro...a nebo se domluvit,že by to udělali bez těch malejch mezírek mezi patrama,ale zanechali to rozšiřování?Na to by stojan nepotřeovali.
Odpovědět
Profilova fotka
Z mé strany to bylo včera asi jen pomatení mysli a teď se pomaličky vracím do reality. Všimla jsem si, že na tom bazaru se hodně prodávají šaty, ale většinou se tam objevuje Praha a Brno atd. Samá vzdálená velká měst. Takže nic pro mě, bohužel :-( Ale kdybych byla asi někde poblíž, tak bych do toho šla. Ale takto, jak říkáš jistota v salonu je jistota ;-) A taky jsem dnes zase čirou náhodou zjistila,že ty tvoje šaty s růžovou mašlí jsou asi imitace šatů od návrhářky Maggie Sottero. Ty její šaty se mi moc líbí a mám je dokonce dvoje albíčku a všimla jsem si dnes opět na bazaru, že jedna holka ty šaty od Maggie Sottero prodáva a jsou téměř totžné s těmi tvými, jen mašle je bílá - takže téměř věrná kopie až na to,že ty tvé jsou určitě o polovinu levnější. Ona je sice prodává za 5000 kč, ale původní PC se pohybuje určitě úplně někde jinde. Slyšlea jsem kolem 15 až 20000 Kč. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Tady je ten odkaz z toho bazaru, kdyby ses chtěla mrknout. A trošku jsem se sekla, prodává je za 7500 ne za 5000 Kč :-D Za 5000 jsou ty moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě mi psala kamarádka, že v pátek mi asi dojdou ty špendlíčky a srdíčka na jmenovky a taky ještě budu mít zase od jiné holky 2 košíčky pro družičky za 100 Kč jeden. Jsem zvědavá. někdy příštít týden si dáme zcuka a bude to doma, jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem opět kukla na bazar a teď tam prodává holka šaty i z Uherského Hradiště, ale cena už je 7500 kč, PC byla 18000 Kč,ale ty šaty bohužel nejsou můj typ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Z těcho fotek ani moc nejde vidět, jaké přesně jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě se ty šaty s mašlí nějak přestávají líbit.... má je spousta nevěst. A na těch nových stránkách se mi šatičky moooc líbí. Romčo,tak nám to všechno potom pěkně nafoť a já vám to taky potom vše nafotím ;-)
Odpovědět
Jo an ty první šaty jsme taky koukala a vzpomněla si na Lucku ;-) Luci,asi do té cukrárny ještě písnu nebo zkuím napsat nějaké holce z těch stránek co jsi psala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo zkus to je několik řešení jak to vyřešit, jen aby v cukrárně chtěli....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo, pak to nafotím. Hlavně ty košíčky, ale i ty špendlíčky i ty zlaté srdíčka na jmenovky, ikdyž na těch moc asi neuvidíte. Ty košíčky budou určitě záživnější. Ale nafotím vše! Luci ty už si jmenovky dělala,že? Šup s nimi do albíčka, nebo už tam jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě tam nejsou a ani nejsou dodělané... máme je zatím v grafické podobě a pak je musíme nechat vytisknout, vystříhat, poskládat a dát na ně mašličky...ale zkusím vám sem dát aspoň náhled. Jen musím až doma, má je Peťa někde uložený. Hrál si snima on.. ;-)
Odpovědět
Luci určo s epochlun ;-) Večer obepíšu ty holčiny jestlůi by si an to troufly. Asi ještě pohledám na netu ;-)
Odpovědět
Luci tka už prodávají v bazaru ty tvoje s tou mašlí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom inzerátu ty šatičky vypadají nádherně.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vám tam dala tu jmenovku. Připadám si tam jak v pátým měsíci,ale Peťovi se ta fotka moc líbí... Jinak do toho pravého volného rohu příde červená mašlička, jako malej vývazek. Tak snad to bude vypadat dobře. Až si to prohlédnete, tak to smáznu, Peťa to chce pro ostatní jako překvápko,tak aby to neviděli,když jim tady něco ukazuju... ;-)
Odpovědět
Je to mco hezké...fakt pěkná fotka x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No spíš jsem zvědavá jak to bude vypadat doopravdy.... Jen jsem koukala,že neudělal ještě ženicha a nevěstu...to asi budeme sedět na zemi :-)
Odpovědět
Tak jsem kontaktovala jednu paní,tak uvidím,jestli si na to troufne
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem taky zvědavá co ti odpoví. Asi to budeš mít hodně těžký... :-|
Odpovědět
tak ono jde hlavně o ten tvar nic jiného by nemělo být problém ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?