Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Romi,oni jsou v podstatě nádherné všechny,je těžké vybrat co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejvíc líbí šaty v bílé barvě. Je to prostě ta nej barvička pro svatební šaty. Tak ty deváté jestli jsou v šampaň tak to nee a jsou teda i dosti drahé. Jsem zvědavá jak to u těch co se líbí mě bude ta mašle v tom salonu kam se chystám já. Zítra asi budu objednávat ty stužky, organzy a tyl. Užse těším. Jen čekám až písne kamarádka jestli chce něco objednat a vrhnu se na to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - máš pravdu, že je těžké vybrat.Ale pomalu se mi výběr zužuje a začínám mít jasno :-) Hlavně je těžké, když má člověk nějakou přestavu a pak uvidí i jné,co mu sluší, ale pořád to není ta představa, co měl. A teď je otázka - jít potom očem sníml?A nebo si vybrat i jiné, když jsou hezké,ale nejsou to ty jaké jsem si původně přála?Je to fakt těžké a teprvné až je člověk má na sobě,tak vidí. Už jsem se chtěla své představy vzdát,ale nakonec jsem je přece jen našla a teď po nich zase toužím :-) Luci taky si myslím,že bílá barva je prostě NEJ a k nevěstě patří a šaty by měly být bílé. S mašlí určitě nebude problém.Tam, kde jsem si je zkoušela taky říkaly,že ji budou přešívat. Kdy půjdeš na zkoušku šatiček Luci? Ať ti dopadne zítřejší objednávka dobře. Já teď čekám na špendlíčky a zlaté nalepovací srdíčka, které bych chtěla dát na jmenovky.Objednávala jsem si je přes kámošku. A možná se mi ještě rýsují košíčky pro dužičky jen za 100 Kč/kus ;-)
Odpovědět
Taky si myslím,že bílé jsou ty nej.Mě šampaň příjdou jako zaprané v porovnání s bílýma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bílá je prostě bílá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě i Peťa povídal,že nechce,abych měla ty zakouřené,ale pěkně bílé. Tak jsem se smála a říkala,že je to barva šampaň. Tak jsme se nasmáli. Romí nevím kdy půjdu vyzkoušet šaty. Musím to nějak naplánovat s kamarádkou a napsat si jak bude mít Peťa směnu,aby mohl jet snáma. Chci mu rovnou vybrat oblek. Ať je to z jedné vody na čisto. Ale asi někdy v září to bude. :-)
Odpovědět
Ahojky Rumi koukala jsem na ty tvoje saty nove, a me se libi 15 a 16.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jsem zvědavá, jak v těch tvých šatičkách s růžovou mašlí budeš vypadat :-) Mně moc neseděly, protože mi byly velké, ale tobě jistě budou slušet. Máš jinší postavou než já, trošku plnější, čímž se tě nechci nijak dotknout,ale určitě ti padnou. Já jsem ty šaty neměla čím vyplnit, a proto mi nesedly :-( Ale na tebe s v nich už těším. ;-) Hlavně nezapomeň foťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacku - ty 15. jsou sice hezké,ale byly to jedny z nejtěžších šatů, které měly v salónu a asi bych si v nich moc nezatančila. Půjčují prý k nim z toho důvodu i šaty na převlečení zdarma. A ty 16. jsou sice hezké, ale myslím, že nejsou můj typ a že by se více hodily na jiný typ holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já jsem taky na to zvědavá,ale našla jsem ještě jeden salon kde mají krásné šaty a teď nevím kam mám jít...asi vám sem dám odkazy a budete radit, kam byste zašli vy ;-) tady je jeden, ten kam jsem původně chtěla jít http://www.svatebnisalon-pavoucek.cz/... A tady je ten druhej http://www.svatebni-salon-vlasta.cz/ a nebo půjdeme do obou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, více mě zaujal ten odkaz druhý, dokonce bych řekla, že tam mají velmi podobné šaty a některé i stejné, které měly i v jednom salonu, který jsem navšítívila u nás - Salon Pavlína (zde jsem si vybrala ty svoje vysněné).Ale určitě zajdi do obou, ať si to pak nevyčítáš, že jsi tam nebyla. Navštívit 2 salony to není tak moc, já už jsem byla ve čtyřech :-D. A to chci navštívit ještě 2. Jedna paní ze salonu mi sice říkala, že nedělám dobře, když jich navštěvuji tolik, ale já vím, že bych si pak říkala - Prroč jsem třeba nenavštívila ještě jeden? Třeba by tam měla jinší šaty? Hezčí? atd. A tak budu vědět, že jsem si jich obhlédla,co nejvíce to šlo ;-) Na tom tvém 1. odkaze mě ty šatky moc nezaujaly,ale taky už teď vím,že to nemusí nic znamenat,protože některé sy salony ty fotky na webu moc neaktualizují a v salonu pak mohou mít úplně jiné a hezčí šaty. :-) Takže určitě do obou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, mě asi taky zaujalo víc šatů na tom druhým odkazu. Jen na tom prvním mají ty s tou stuhou. Ale v tom je taky můžou mít,ale nemusí je mít vyfocený. Já bych chtěla jít jen do jednoho a tam to vybrat. Čím víc bych toho obešla,tak tím víc bych měla pomotanou asi hlavu. V tom prvním odkaze půjčujou šaty do 8000,- a v tom druhým do 7000,- tak si myslím,že cenově je to oboje dobrý. No uvidíme co vyhraje. Nejdřív to ještě milionkrát zkouknu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jak tak na to teď koukám při objede, tak salon Vlasta vede. Je tam spousta šatů které bych chtěla zkusit a když bych si tam nevybrala,tak bych pak teprve jela do toho prvního. Vím jsem hrozná a proto se omlouvám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - taky jsem měla zpočátku pomotanou hlavu, když jsem navštívila první dva salony, protože jsem v nich našla šaty, které jsem původně vůbec nechtěla,ale líbily se mě,ale nebyly můj typ, ale váhala jsem. A postupem času když jsem se dívala téměr každý den na fotky ze zkoušek,tak se můj výběr šatů zužoval a zužoval. Na první pohled se ti jich možná bude líbit hodně a pak až doma zjistíš, když si budeš prohlížet fotky,že ty nejsou ono, ty taky ne atd. a zůstanou pak třeba jen jedny nebo dvoje :-) Ceny máš v obojích v pohodě a v tom druhém dokonce ještě levnější, jak říkáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou jsme se dívala na ten tvůj druhý odkaz a je tam vážně moc hezkých šatů. Určitě si vybereš! A nevím, proč by si měla být hrozná?Je tu úplně normální. A když jsi vzpomenu, jaké dilemata jsem měla já, když jsem navštěvovala ty salony......To k tomu prostě patří.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci mně se líbí z toho prnvího odkazu ty šaty s mašlí a potom ještě ty, které máš ve svém albu pod číslem 23. Tyhle oboje šaty měly i v tom salonu u nás, kde jsem byla, ale zkoušela jsem si jen z tou mašlí, ale jestli tam ještě půjdu, tak bych si možná chtěla zkusit i ty druhé. Ty jsou taky moc hezké a mají takovou bohatší sukni ;-) Zalíbily se mě hned, když jsem viděla na stránkách toho mého salónu, ale pak při zkoušení jsem na ně nějak zapomněla :-(, protože jsem si zkusila ty moje favoritní a byla jsem z nich úplně vedle :-D Měly je tam mám pocit vystavené na figuríně,ale nebyl jsem si jistá,zda jsou to ony. Ta fotka někdy vypada jinak než skutečnost ;-)
Odpovědět
Tak to já navšívím minimálně ještě 2 salony a pak mi půjde ještě víc hlva kolem u ebay :-D Ono má své výhody i nevýhody navšívit víc salonu. Jak píše Romčo,člověk si říká co kdyby tam byly ještě hezčí,ale zase jich tma bdue víc a pak člověk neví které.Ale většinou první volba bývá ta pravá
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to nebyla ta úplně první volba, ale jak říkáš Katy, čím větší je výběr, tím hůře se vybírá. Když jsem navštívila první 2 salony ve Zlíně, kde jsem si nějak nevybrala, chtěla jsem ještě určitě navštívit salóny v Uherském Hradišti. Tam jsem navštívila 2 a mám asi vybráno. Teď, když nad tím přemýšlím, tak už mě ani tak neláká navštívit další 2, které tam ještě jsou, ale asi mi to stejně nedá, co kdyby......náhodou....... :-D V Uherském Hradišti teď budu bývat každý den, protože už mi zkončí prázdniny a začnu chodit do práce, takže někdy cestou z práce je ještě navštívím a budu mít jistotu, že nikde už žádné lepší v mém okolí nejsou. Holky mám pro vás ještě jednu radu, co se týče salónu. Pokud budete chtít jít do salonu, tak nechoďte v pondělí, protože v pondělí se vrací šaty po sobotách a můžou tak mít menší výběr. To se např. stalo mě, když jsem byla ve Zlíně a paní nám řekla,že jím tam chybí 15 šatů, které jsou rozpůjčované :-(
Odpovědět
Jo já zase bylave čvrtek,dky ty šaty vydávali,tkaže nejselpší je středa nebo úterý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tohle to vůbec nenapadlo, až když nám to paní řekla tak to kamarádku "trko", co už se vdávala dříve, že to tak chodí a šaty se vrací v pondělí. A máš pravdu, že čtvrtek i pátek asi taky není vhodný den ;-) To si budu pamatovat. Takže zbývají jen 2 dny v týdnu, jak ty říkáš :-)
Odpovědět
Jo je hrozný,na co všechno člověk muí myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi povídala kamarádka,že je to taky nejlepší v to úterý a nebo středu,ale úplně jsem na to zapoměla. Tak děkuji za připomenutí. V tom salonu Vlasta se mi líbí spousta šatů, jen škoda, že se nedají kopírovat obrázky a nebo ještě zvětšovat. a Kačí tobě to taky nezávidím, rozhodovat se když na ebey mají tolik krásných šatů...že bych nevěděla taky který objednat.
Odpovědět
Tka sjem holky objednala organzu,stužku a drátek..tka mám radost..sice hafec penízek,ale tka organzu budu mít i na auto..mám radost x-) Hele holky,myslíte,že bdue vypadat blbě,když budu mít na autě dvě oragzny spletené do sebe(vínovou a bílou) a ta vínovou bdue jen 12 cma ta bílá 40 cm?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, já myslím,že to vůbec nebude vypadat blbě. Ta užší se v té širší bude možná trošinku ztrácet,ale určitě ne tak,že by nešla vidět. Spíš to bude dáno tou šírkou.Ale určitě to bude hezké. Gratuluju k úspěšné objednávce a pak šupky dupky dát fotky do albíčka :-D
Odpovědět
Tak až to donde,tak nahážu všchno do albníčka,vyfotím i to co už doma mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těšíme ;-)
Odpovědět
No ale bduete si muset počkat do příštího týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo si počká, ten se dočká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jsem doma auž jdu taky udělat objednávku :-) Kačko, taky si mylím,že to nebude vypadat špatně. Ta červená bude jen decentní a tak to bude bezva doplněk. Někde jsem to viděla i na netu a vypadalo to pěkně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak ať se objednávka zdaří a máš balíček brzy doma ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?