Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem doma a koukám,že se tady toho moc přes víkend nenapísalo,ale to je dobře aspoň toho nemusím tolik dočítat ;-) Jinak jsem byla o víkendu i malinko naštvaná,že kdykoli jsem řekla něco o svatbě,tak všichni otočili téma někam jinam,když jsem chtěla ukázat třeba na netu prstýnky,tak mi tchýně řekla,že všechno vidět nemusí a že si to nechá jako překvápko na svatbu. Asi to myslela dobře,ale v tu chvíli mě to zamrzelo. Když jsem na něco řekla,že se to tak u nás dělá,tak mi řekli,že si to tak mám udělat,ale jejich strana to tak dělat nebude...byla jsem taková rozčarovaná,ale asi to chce rači jedním uchem dovnitř a jedním ven... Ale aspoň odsouhlasili hosty a tak nějak cukroví. Jen se netvářili na to,že asi nebudou koláčky...Ale co jestli je chtějí,tak ať si je udělají,ae já už na ně fakt čas mít nebudu. Připadá mi na nervy,že jedna strana říká,že má být to a druhá zase to....a my máme rozhodnout co vlastně bude. To mě z toho asi švihne. Jinak vítám novou nevěstu a přeji hodně štěstí v přípravách. ;-)
Odpovědět
Luci z toho si nic nedělej..uělejte si to podle sebe a na ostatní nehleťa..když s ejim to nelíbí jejich smůla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to Kačí asi jo, jen mě pak nebaví koukat na ty kyselé obličeje a poslouchat to mělo být tak a to tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem se taky vrátila z dovči a bylo to moc fajn,ale asi na mě začně doléhat za pár dní ta fyzická únava z kola. Jeseníky jsou nádherné!Vidím,že se tu nic moc nového nestalo,ale na druhou stranu jsem taky ráda, stejně jako Lucka,že toho nemusím tolik dočítat ;-) a rovněž zdravím nové nevěstinky a nemějte obavy, jistě všechno zvládnete včas. Přece jen je ještě hodně času. Luci, tak vy už máte i jmenovky i krabičku na přáníčka.Tak to jsem zase teď trošku pozadu,co?Ale já si říkám,že to nechám přes ten podzim nebo zimu.Já snad budu mít čas,protože si péct sama nebudu. A Pavlík říkal,že mi s tím taky pomůže,tak jsem zvědavá :-) Luci z té nastávající tchyně si nic nedělej,ale chápu,že tě to zamrzelo.I mě by to zamrzelo. Já třeba s mojí mamkou o svatbě mluvím hodně,ale p. Gajdošíková (Pavlíkova mamka) se mě taky ještě téměř na nic,co se týče svatby vůbec nezeptala.A kdyby se na něco zeptala,ráda bych jí to řekla,ale jak si zatím neprojevila zájem.Tak uvidíme?Asi to nechává spíš všechno na mě s Pavlíkem. Hostina a obřad ví, kde bude a o cukroví a kolačcích atd. s námi ještě nemluvila. Ale nato pak bývá prý nějaká společná schůzka rodičů,tak budeme muset svolat nějakou poradu :-D Katy - já jsem Pavlíkovi ukázala jen ty původní šaty,co jsem měla v albu jako inspiraci a tyhle,co jsem teď byla zkoušet v salonech už mu neukazuji,protože nechci aby mě v nějakých viděl, i když ještě nemám třeba žádné konkrétní.Ale doufám, že se mu budu líbit v jakýchkoliv,ale vím,že ten styl,co chci se mu líbí. Na fotky jsem holky nezapoměla,dodám později. Luci - doufám,že se nebudeš zlobit,ale zkoušela jsem si i ty tvoje s růžovou mašlí. Měly je v salonu a jsou vážně krásné!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, nevím proč bych se měla zlobit. Je dobře,že jsou krásné! Už se taky na ně těším ;-) Jsem zvědavá kdy půjdu zkoušet já. Já má tchýni suprovou, je hodná,ale tohle mě zamrzelo. Je fakt,že to chce asi nechat na nás,tak to takbudu brát a uvidíme jak to bude dál. Romí šup sem s fotkama ať se můžeme zase pokochat :-) Je dobře,že sis dovču užila.
Odpovědět
Romi,tka to ej supr,že sjte si to užili ;-) Já šaty Tomovi an sobě taky neukážu,ale tak nějak chci,aby se mu líbily stejně jako mě :-) To já svoji budoucí tchýni neviděla několik let stejně jako Tom,asi ani na svatbě nbeude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě Kačí mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
A se šatičkama budete mít aspoň překvápko oba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen Luci,aby sis nemyslela,že ti je chci "vyfouknout" víš? Když sis je vybrala první ty. Ale tak to vůbec není. Byla to prostě jen zvědavost,měli je tam,tak jsem si je zkusila, ale stejně se mě víc líbí jiné. Brzy uvidíte které ;-) Ty se blíží k mé představě ještě více,než ty tvoje a i mě lépe sedí. Sedí mě velikost 34 a ty tvoje byly 36 a už mi tak hezky nepřiléhají k tělu.
Odpovědět
Profilova fotka
Velikost 34??? tak to si pěknej hubeňour! I kdyby si se pro ně taky rozhodla,tak by to bylo přeci jedno. Každá máme jinde svatbu a jiného ženicha ;-)
Odpovědět
Luci mě to ani nemrzí..max za Toma,že má takovou matku,ale třeba ji nakonec pozvem ;-) Ježiš Romi,ty jsi huběňour..já mám 40 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko z toho si nic nedělej. Já mám taky 40 někdy 38, záleží na šití a na stiřhu.
Odpovědět
Článek se načítá
No já po porodu spíš 42,teda kalhoty..asi se mi rozjela pánev,protože váhu mám stejnou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já po porodu jednou budu mít tak velikost 60....už se vidím. Budu jedna valící se koule :-S
Odpovědět
Luci,ale prosímtě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám normálně taky velikost 38, takže nejsem zas takový hubeňour,ale ty šaty mají asi trošku jinší číslování a 34 jsou mi prostě dost a 36 trošku větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem tam přídala slíbenou novou zkoušku svatebních šatiček a některé šatky z první zkoušky už jsem smazala,ať se mi tam vejdou třeba ještě další :-D I když už jsem možná objevila ty pravé. Takhle nějak jsem si je představovala....
Odpovědět
Romi,tka ty tvoje vybrané ti opravdu moc sluší a fakt ti sedí nejvíc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda Katy, že se ti líbí.Ty šaty z první zkoušky si mi trošku zkritizovala, za což se vůbec nezlobím a jsem ráda,že jsi byla upřímná.I já z odstupem času, když jsem si ty fotky ze zkoušky prohlížela,tak jsem dospěla k názoru,že sposta z nich by nebyla vhodna. O to víc jsem teď ráda, že se ti tyhle líbí. I já mám pocit ,že mi nejvíce sedí a vážně jsem si takhle nějak svoje šatky představovala a shlédla jsem se v nich. Takže zatím vedou a už ani nějak moc netoužím navštívit další salóny,ale možná mi to přece jen ještě neda ;-) Ještě mi zbývají 2 :-D
Odpovědět
Romi,fakt jde vidět,že s ev nich cítíš dobře a taky ti padnou jak ulité ;-) JO a náš malý už chodí..sice se ještě bojí,ale když už překoná strach tak dje úplně suveréně..mám z něj radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to až pak budeš mít na svatbě sólo nejen se ženichem,ale i se synem :-) Musí to být moc fajn pozorovat ty každodenní pokroky na svých dětech. Už se taky nato těším.....Můj kamarád má teď malého chlapečka a tuhle ho přivezl na náš místní fotbal, aby se s ním pochlubil a všichni kolemjdoucí mu nahlíželi do kočárku a já jsem si jen tak řekla - už se taky moc těším,až nám tak lidé budou nahlížet do kočárku a obdivovat naše miminko :-)
Odpovědět
Jo je to skvělé,taj jsou ty děti chytřejší a chytřejší...ale děsně to letí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, pro dnešek se loučím.Dobrou......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak se mi po té dovolené doma nakupila práce,tak ani nestíhám jsem zajít,ale jak vidím,tak tu dnes ještě nikdo nebyl,takže mi nic neuteklo :-) Jdu pracovat a občas jsem za vámi vždycky nakuknu ;-) Přeji pěkný nový týden....
Odpovědět
Ahojky holky, ráno jsem byla s malým na rehabkách,ale už jsme tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně čeká ještě po dovolené vyžehlit hromadu prádla a pak už budu taky tady. Vůbec se mi do toho žehlení nechce v tom horku,ale jdu nato ať to mám za sebou. Budu si dělat malé přestávka a kuknu za vámi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuu,kde jste kdo? :-) Hloupá otázka,že? Většina asi v práci. Už mi to taky brzy nastane a nebudu tady vysedávat celé dny. Ještě týden volna a pak šupky dubky do práce, začíná přípravný týden :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak šaty jsou pěkné,ale mě se asi nejvíc zatím líbí ty co jsou teď jako deváte a po nich hned ty co se líbí tobě. Ale je fakt,že fotky jsou jiné a skutečnost taky. A hlavní je jak se vnich cítíš. A pokud ti padnou jako ulité,tak je to to nejlepší. ;-) Jinak já jsem v práci,ale celkem to jde. Zatím není tolik práce tak je to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci,i mně se taky líbí ty deváte (i mojí mamce),ale je fakt, že moje představa o šatech byla trošku jiná a chtěa bych se jí držet pokud to půjde, ale určitě ne za každou cenou. Kdybych nenašla šaty podle mých představ,což už se asi teď stalo, vybrala bych si asi tyhle z kolekce San Patrick. Taky mi bezvadně padly a jsou zase jinak krásné. Malou nevýhodičkou je cena, stojí mám pocit 8.600 + závoj a spodnička, boty a dostala bych se asi na cenu vyšší a jsou v barvě šampaň a tu jsem původně nechtěla,ale taky mi sluší. No a ty,co se líbí mně mají cenu 5500 Kč. A ty tvoje byly v tom salónu za 6500 Kč a říkaly mi,že tu růžovou mašli budou přešívat na bílou.Ale ty mi byly trošku větší a mám pocit,že v nich nemám tak hezkou postavu. Nejsou mi prostě ulité na míru, jako ty 9. a ty moje vysněné (tuším,že jsou poslední?)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?