Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Autobus zdobit nebudu. U nás se zdobí jen svatební auta,ale bus ne.To by bylo asi hodně náročné a na tu chviličku, kdy povoze svatebčany jen z Kudlovic na obřad to nemá cenu.
Odpovědět
A holky jak pak řešíte rozvoz svtaebčanů z hositny večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Autama. Některé auta, které tam budu mít od rána,tak zůstanou až do večera. A počítám,tam pro každou stranu tak 2 auta.Všichni stejně nebudou chtít jet v jeden okamžik a postupně se to rozveze. Takže celkem 4 auta asi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak to je skvělí,že už máš košilku doma. A už se těším i na ty fotečky.... Autobus měla jedna známá a bylo to fajn... Nás jelikož bude jen málo a jedna strana bude spát přímo na hotelu kde bude i hostina,tak to řešit moc nebudeme. Ty půjdou chrupkat hore a babička s dědou ty se odvezou(děda stejně nepije a druhou babičku odveze strejda,ten taky nepije) a zbejvají jen naši a pár lidiček a ty rozveze taxi...u nás je levnej ( 50,- po celém městě),tak to bude v klidu a nemusíme řešit žádnej rozvoz ;-)
Odpovědět
No my budem muset někoho na rozvod zajistit...sice část bude chrupkat na chalupě kosek od místa hostiny,ale část s ebude muset rozvest..tka nevím co z autíčkama :-| Budem to msuet ěnjak vymyslet...leda,že by i na hostinu je někdo dovezl
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen jsem tu vlezla, abych Vám řekla, že duben je na svatbu úplně nejlepší, my měli svatbu 25.4.09 a bylo to SUPER! Počasí úplně nejlepší, všechno vyšlo, byla to pohádka. Kdybyste chtěly s čímkoli poradit, tak prosím! Např. rozvoz jsme měli 3 auta v pohotovosti, a měli jsme kolem 65 hostů. Bylo to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už je to tam :-). Fotky jsou v albíčku. Dalo mi to sice trošku zabrat,protože jsem je musela pozmenšovat,ale je to tam - konečně :-) .Tak se kukněte - podalbum Romča + Pavlík :-) Holky musím se Vám pochválit i za moju mamču. Pořád je n píšu,co mám nového já,ale včera,když jsme byli na tom výletě,tak si naše máma koupila nádherné svatební šaty :-). Jsou moc krásné a moc jí sluší. Řekli jsme si,že jen náhodou vejdem do pár butiků a obchůdků a podařilo se. Tak z toho měla mamka velkou radost a taťka jí to samozřejmě schválil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko a co rozvoz i s autama? Říct nějakým kamarádům...jeden by vezl svatebčany a druhý by jel s normálním autem a tam by ho pak naložil a jeli by zpět....
Odpovědět
Romi,výzdoba super...taky bych měla vše anfotit :-N Luci,no asi to tka bduem muset řešit..ale vůbec mě nenapadá,kdo by to mohl být :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My už řidiče 2 tak na 90 % máme. Už se nám dokonce i nabízeli a tak trošku s tím počítají, protože taťka jim vozil taky 2 svatby,takže říkali, že to bude na oplátku :-) Je to částeně z rodiny,ale né úplně z té nejbližší. Jen jím při nějaké příležisoti budu muset říct termín,aby už konkrétně věděli. Ale ještě sháním řidiče pro sebe a toho ještě nemám :-( ,protože není autíčko, které by se mi líbilo.Ale možná už by někdo v záloze byl. No a Pavlíka nechám,ať se řidiče pro sebe sežene a jejich rodinu sežene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí myslím,že je to dobré řešení,aby mohli všichni pít... Romí, tak máš pěké věcičky... už se těším až si po dovče taky objednám. Asi by mi to nedalo a hned bych začala tvořit aspoň vývazky....jsem na to hrozná...baví mě pořád něco takového kutit..doma si pořád hraju s ubrouskovou technikou a nebo někde něco aranžuju...
Odpovědět
To mě bude řídit taťka,takže tak.Pak s emnou pojede asi ségra svědek..vzadu chci jet sama.když budu mít velké šaty,taky by se tma stejně nikdo nevešel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To já mám v plánu,že v první bude ženich s taťínkem a maminkou. Pak svatebčané. Já samo na konci jen já a povezeme jak má být taťínek a z obřadu si pak jen ženich přesedne ke mě a bude hotovo :-)
Odpovědět
No bude to ještě sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem na to zvědavá...naši bydlí na sídlišti...tak tam zaparkovat a pořádně seřadit auta...to bude prča :-N
Odpovědět
Jo Luci,taky tak.JEn nevím jetsli nám tu výzdobu někdo neukradne..hafo cigánůa děcek..no nějak se to bdue muset vyřešit
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já už bych asi ty vývazky taky zkusila,ale bohužel mi chybí špendlíčky s perleťovou hlavičkou :-( ,takže ještě nemůžu začít. Ale hned,jak je budu mít,tak to určitě zkusím :-). Já počítám,že v jednom autě pojedu asi já s taťkou, v druhém autě ženich s mamkou, ve třetím autě asi moje mamka a přítel Pavlíkovi mamky. No a v dalším autě by měl jet určitě fotograf,ať je všude co nejdřív a třeba by tam ještě mohli jet i svědci. Tzn.,že ráno asi 4 auta určitě.
Odpovědět
Asi budem muset udělat konečný seznam,abych věděla,kdo,jak a s kým
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to chtěla ještě takhle. Protože bydlíme v jedné vesnici a dřív se chodilo třeba tak,že ženich si šel pro nevěstu pěšky přes dědinu s jeho rodinou (tak to měli třeba moji rodiče a moc se mi to z fotek líbilo),tak tak bych to chtěla i já. Ale samozřejmě záleží na počasí. No a u nás by pak všichni nasedli do autobusu a jelo by se. No a po obřadě za mnou asi ženich do auta přesedat nebudu, protože obřad i hostinu máme v Buchlovicíh a je to jen kousek od sebe, takže z kostela bychom chtěli jít taky nějaký organizovaným průvodem všichni na hostinu :-) .Myslím,že by to mohlo vypadat hezky a bude to změna ;-) Co říkáte?Takový štrůdl lidí :-D
Odpovědět
Jo ROmi,to by mohlo být moc pěkné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přijde mi to takové romantické. Bude to příjemná změna a snad nám to počasí dovolí :-)
Odpovědět
Romi..taky bych to brala,ale měli bysme to pěkně daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady má nevěsta balerínky a šaty co se mi líbili jako první,ale jsou taky zmačkané...tak třeba to tak patří...nevím. Ale nevěstě to tam moc sluší.
Odpovědět
No vidíš.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už seznam máme a až to probereme s rodičema,tak si myslím,že se nezmění. Teda doufám. Romí když to máte vše kousek tak proč to neobejít. Pak by to vypadalo asi jako v slunce seno.... ty objeli náves :-D Jinak jsem si donesla punčochy a jsou super! Sice nemají silikonovej proužek,tak jsem se lekla,že nebudou držet...a tak mi to nedalo a šupla jsem do jedný a drží v pohodě. Jsou ze super materialu. Je strašně příjemnej. Takže usper kup. A k botám takže super kup :-)
Odpovědět
Tak vyfoť svou landou nožky Luci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musíte chvilku vydržet....
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - je jasné,že když je partner z jiné vesnice nebo dokonce města,tak že to nelze,aby přišel pěšky. To by mohl jít taky 2 dny a možná by ani nedošel,že? :-D A kdybych nevěděla,že to tak měli naši,tak by mě to ani nenapadlo. Sestřenka měla taky přítele z Kudlovic,ale ti pěšky nešli a dojeli autama. My bychom to,ale chtěli využít a jít pěšky. Teda vlastně jen Pavlík a svatebčané z jehé strany a já až pak z obřadu :-) Luci - ten silikonový proužek by mě možná zpočátku taky vylekal,protože bych se bála,že to nebude držet.Ale je fajn,že je to všechno v pořádku a sedí to.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak jsem se dívala na tu nevěstu v těch balerínkách a nevím, nevím,ale ty šaty vážně vypadají hodně zmačkané,až pokrčené. Tak teda nevím,ale jestli to tak opavdu mělo být,tak to vypadá dost divně a vůbec se mi to teda nelíbí. Vypadá to, jakdyby to zapoměli vyžehlit. :-S Ale kytičku z kalů měla moc hezkou, to se zase musí nechat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem to připíchla....není to jak na modelce,ale punčochy jsou krásné. Malinko se mi vzadu ta krajka roluje,ale hlavně,že to drží a nesjíždí.Ono se to pod zadkem asi rolovat bude jak se chodí a nemá to ten proužek. Na focení se to trošku kdyžtak poupraví a jinak to stejně vidět nebude ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?