Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já jsem udělala doma všechny restíky a teď už budu mít volnějc. Strašilo mi tu jakou dobu prádlo na žehlení,tak jsem to konečně vše vyžehlila,poklidila, navařila a upekla a teď už mám padla. Kdybych měla jysk někte v okolí,tak bych si tam taky zaběhla pro deštník,ale není,tak mám smůlu,ale třeba někde narazím na nějaký jiný. Holky je to hrozný,ale o víkendu asi už začnu píct trvanlivé a suché věci...přeci jen to budou 4týdny do rozvážení Peťovejch výslužek,tak se to nezdá,ale bude to akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
My jdem v sobotu na první ponaučení, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. Pak vám to povyprávím :-)
Odpovědět
lupinpupin -můžu se zeptat co už budeš pect?ja mam obavy aby to vydrželo,skladuješ to potom v chladu nebo v mražaku.promiń za takove otazky ale sama bych už chtěla taky péct a nevím co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dala jsem si do albíčka naše svatební oznámení ve formátu JPG (jako fotka). Nechali jsme si to upravit a poslat z toho grafického studia, takže je to teď hezky čitelné. Tak která jste ho ještě neviděli, tak se můžete kuknout. Je to přece jen lepší, než jak jsem to fotila tím foťákem. Chtěli jsme oznámení rozesílat i mailem a jak si možná vzpomínáte,(zmiňovala jsem to tady a prosila o radu) tak v tom PDF to nešlo nijak otočit a zafixovat ve vodorovné poloze. Pavlík včera poslal mail do toho našeho graf.studiu a poprosili, jestli by nám to nemohli upravit a byli velmi ochotní a už to i máme. Tak jsem to hned přidala do albíčka a samozřejmě poslala všem svým známým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v techto dnech vubec nestiham, mam moc prace. Ted jsem to jen zbezne prolitla. Jeste jsem v praci, ale za chvilku uz pofrcim. Obavam se, ze ani v dalsich dnech to nebude o moc lepsi :-( Fotky do kvetinarstvi a cukrarce je rozhodne lepsi donest, at maji predstavu a vubec to neni blbe! Romi, jeste jednou jsem se podivala na vase oznamko a je fakt moc pekne! Jo a vcera si milacek koupil oblek, hura!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, je fakt krásné! Apetit, koukám,že ty už máš svatbu 3.4. tak to já bych pekla už dávno. Já začnu od takového toho suchého (linecké, třené, išlské,....) ale nebudu to slepovat, to až tak týden před roznášením poleju a slepím,aby se to pěkně prolnulo. Dál se to nějak postupně bude vyvrbovat třeba kokoskama, bílím cukrovím které nechám v lednici, pak nepečené a ve finále dortíky, rolády a věnečky....
Odpovědět
vidíš jaka jsem ostuda ja myslela že je ještě čas tak se do toho musím pustit taky. ;-) išlské to jsem ani neslyšela pokud budeš mit čas tak prosím pošleš mi recept?jaké bílé cukroví myslíš,
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou takové ty mušličky (marcipánové) slepované a uprostřed je růžička a nebo perlička.
Odpovědět
Profilova fotka
Apetit - takže ty už to máš od zítřka přesně za měsíc. Tý jó, tak to ti teda vůbec nezávidím. Teď to myslím samozřejmě ve srandě, protože ty si pak už budeš užívat manželství a my ostatní se ještě budem klepat strachy a ty už to budeš mít dávno za sebou a budeš nás jistě uklidňovat a utěšovat, jak to všechno bylo fajn a v klídečku. Už se těším, až nám to budeš vyprávět a popisovat. Deni a Luci, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Apetit, už to máš v IP. romí není za co děkovat ;-)
Odpovědět
jj holky přesně tak už jen měsíc můžu říct nervozita velká lupinpupin, děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
není za co ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pro dnešek se loučím a zítra se tady možná zase moc nebudu ukazovat já. Budu déle v práci, máme malou poradu, pak jdu do solárka, přijedu domů a pak budeme chodit zvát. Když mi to vyjde, tak nakuknu z práce. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, zítra teda dobře uspějte při zvaní. Jo a málem jsem ti zapoměla pogratulovat k těm spotřebičům. Už aby jste je měli doma a zabudované v kuchyni...ale už jen chviličku a bude i to ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Vůbec jsem se za vámi včera ani dneska přes den nedostala. Teď nemůžu nějak usnout, tak jsem zapla počítač a aspoň vás v klidu dočetla. Mě se úplně plány na tento týden změnily. V pondělí mi v práci začalo být špatně. V jednu hodinu jsem musela zavolat Leošovi aby pro mě dojel. Celé odpoledne jsem prospala. Asi nějaká viróza. Bolel mě žaludek a měla jsem teplotu. Dneska jsem teda do práce šla, ale když jsem odpo přijela, tak se to opakovalo. Spala jsem do teď jak zabitá. No a teď nemůžu usnout :-). Ale díky bohu už mi je lépe. No ale musela jsem zrušit všechny plány na tento týden. Takže zkouška účesu se odsouvá. Zatím nevím na kdy. Zítra kadeřnici zavolám a domluvím se s ní. Solárko tento týden taky nedopadne. Nechci to pokoušet když mi není dobře .... No jsem z toho taková smutná, že to takhle všechno musím posunout. Navíc v práci máme hroznou honičku, takže tam taky zůstávám déle co to jde a času není nazbyt. Tímhle stylem jak je teď frmol se ani nedivím že nám to do svatby tak letí. A abych vám řekla pravdu, tak z toho mám už taky nervy. Teď mi najednou přijde, že jsem neudělala ještě tolik věcí a už je to jen 54 dní nebo kolik psala Romča ... Doufám, že už mi bude lépe abych si zase mohla všechno rozplánovat. To se příští týden zblázním. Mám tam sraz s kámoškou, ve středu nehty, budu se tam snažit dostat tam tu zkoušku účesu a určitě chci začít chodit do solárka. Jako jsem z toho tenhle týden dost nervozní, ale tak snad to přejde a zase najdu jakžtakž klid :-).
Odpovědět
Určitě si myslím, že je dobré si s sebou vzít fotky kytičky a dortu. Já to tak taky udělám. Paní co nám bude dělat dort jsem fotku už poslala mailem. A do květinářství si fotku vemu určitě. Uvidím jestli třeba nebudou mít taky nějaký svůj katalog. Ale já jim tu svoji ukážu. To mě taky štve, v tom květinářství jsem se ještě nebyla ani zeptat. Teď je to naprd protože máme jedno auto a Leoš s ním jezdí do práce, takže když ho chci já, tak mu musím dát dopředu vědět, aby se podle toho zařídil a taky to nejde každý den. Takže vůbec nevím kdy se na ty kytky dostanu. Ale chtěla bych se na to aspoň zeptat.
Odpovědět
Do vlasů jsem taky žádné pořádné ozdoby nesehnala, tak nevím co tam dáme ....
Odpovědět
Romí oznámení je opravdu krásné. To budou mít radost ti co ho dostali do mailíku :-). Luci s tím pečením se ti vůbec nedivím že už budeš začínat. Však on už je čas. Apetit už určo by měla péct. Ty jo máte to od zítra za měsíc. No fakt síla. Možná by mohly být ještě jednou Vánoce, nevím jestli jsem už připravená :-D. Tak holky jdu zkusit spát, nevím kdy se sem zase dostanu, z práce určitě ne, ale budu se snažit každý večer aspoň na chvilku. Snad se tento týden dostanu z té nemoci a všechno to dohoním. Dobrou noc nebo spíš dobré ráno a pěknou středu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky,dobré ráno tak Jani dnes už je to asi jen 52 dnů, ale pořád je to fůra času. Jistě se brzy uzdravíš a všechno zase dohoníš a bude to OK. Taky jsem musela tenkrát odložit kadeřnici zase k vůli nemoci její dcery a vidíš, už mám i po zkoušce. Tak se to brzy zadaří i tobě, uvidíš ;-) Pár lidí mi už odepsalo na můj včerejší mail a moc se jim naše oznámení líbí,tak mám radost :-) Dneska dorazí spotřebiče a budem chodit zvát, tak už se těším....Zatím papa, musím běžet
Odpovědět
Ahoj holky všem moc děkuju za odpovědi obrázky mám vytisklé tak to jdem :-| e v sobotu zařídit tak jsem zvědavá jak pořídíme jestli budou ochotný nebo ne. Akorát mám obavu aby moje obrázky někam nezaložili a nakonec to neudělali podle svého :-S no snad to dopadne dobře a co myslíte s tou myrtou je to blbý jim donést vlastní myrtu a by nám z toho udělala vývazky? jaancaa brzy se uzdrav a neboj ještě je čas odpočin, naber síly uzdrav se a pak se zase můžeš zařizovat. Rumisek to je fajn že už máte spotřebiče to musí být supera at vám dobře dopadne zvaní a hezky si to užijte. Tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jani tak ať se nám brzy uzdravíš! neboj času je ještě dost,tak vše krásně stihneme. Lucie Rakos: a ty si neděláš sama vývazky? Já kdybych měla mirtu tak bych si ji sama nastříhala. Stejně děláš jen větvičky a ty připínáš tím vývazkem....Ale za zeptání jestli si ji můžeš donýst nic nedáš...buď řekne ano a nebo ne. Nic horšího není ;-) Dneska mi holky do práce donesla jedna holčina bolérko,tak už mám pro případ nouze bolérko :-) jupí a nemusím nic kupovat ani půjčovat :-). Je to jen takové to klasické,ale na to abych přeběhla cestu super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem dnes na pevno objednala koláčky a všechny dorty a zákusky.. no, bude toho hodně :-) dneska je u nás výprodej OP Prostějov, tak se tam schválně zajdu podívat, co by se tam dalo sehnat.. Luci, gratuluji k bolérku, taky si budu muset něco sehnat. Jani, brzy se uzdrav, neboj, vše stihneš ;-) Lucie.rakos, já si taky dělala vývazky sama, jen tu myrtu musím sehnat, ale taky si ji k tomu přišpendlím sama. a co se těch obrázků týče, tak já taky donesla obrázek dortu který chci a do květinářství to budu dělat taky tak.. :-) Romí, ještě jednou pochvala k oznamku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dlouho jsem se neukázala a to jsem měla zase dočítání. Romi oznamko opravdu moc krásné a gratuluji, že už máte spotřebiče. Lucie.rakos-já jsem taky poslala cukrářce fotku dortu jaký si představuju i když takový neměla ve svém fotoalbu.a nebyl problém ještě si akorát dáme schůzku ohledně detailů, jinak řekla, že není problém. Taky květinářce jsem donesla fotečky a nechala si je a k tomu si připsala na papírek detaily co jsme se domluvili se jménem a datumem svatby, takže u vás to určitě taky nebude problém. Máti má krušpánek na zahrádce, takže jak psala Lucka, taky si sami nastřiháme větvičky a přišpendlíme k vývazkům. Luci-super, že máš bolérko a člověk ještě ušetří. No tak jste mě rozvyklaly s těma deštníkama, že si ho jdu zítra do Jysku taky koupit. V letáku je myslím cena jen 40kč :-D Zítra si jdeme zkoušet prstýnky a pak už je jen dokončí a budou doma! hurá!! :-D Holky ještě jsem vám do albíčka na chvíli dala ten můj účes jak jste psali, že ho chcete vidět(myslím Lucka a ještě někdo)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jen na skok. Luci to bolérko je super. Mně asi dnes kolegyně možná koupí v Jysku ten deštník, tak jsem zvědavá. Snad ještě budou? Spotřebiče zatím ještě nepřivezli, ale čekáme je každou chvilkou. Z práce jsem nakonec utekla o trošku dříve a už jsem doma. Včera jsem si pochvalovala jak je to v práci teď OK a pohodička a dnes už se mi to nějak nakupilo, že si nesu práci i domů, ale nevím, kdy ji bude dělat :-( , když dnes budeme chodit zvát. Ale naštěstí ta práce tolik nespěchá, tak to počká ;-) Jinak ještě děkuju za pochvalu oznámek, zatím,co mi přichází odpovědi, tak mají velký úspěch. Luci na tu myrtu se určitě zeptej, ale taky bych si to udělala sama, jak říká Lucka. Vždyť na tom asi nic složitého není,ne?
Odpovědět
jutu07 tak jsem se dívala si opravdu pricezna opravdu krásný účes moc moc ti to sluší takovouhle představu mám i já tak uvidíme jak dopadne zkouška. Máš to opravdu moc hezký vůbec bych nic neměnila to budeš princezna a můžu se zeptat jak máš dlouhý vlasy? Já totiž pořád přemýšlím zda něco takového z mých vlasů půjde nevím jaká je potřeba délka.
Odpovědět
jutu a děkuji že si nám sem fotečku ještě dala. Rumísek a lupin máte pravdu nic na tom není akorát jak jsem psala snad na to bude čas připravit ty vývazky pro všechny
Odpovědět
Profilova fotka
Už to máme doma, jupíííí :-)
Odpovědět
tak to je skvělé rumisek
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo, mám velkou radost. Teď už můžem koupit pracovní desku (čekali jsme na spotřebiče) a začít pracovat na spodní části kuchyně a bude to hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
No, asi to zase tak rychlé, jak si představuji nebude :-D,ale hlavně, že už máme doma ty sptřebiče a koupení té desky snad už tolik času nezabere.Já vím, ještě to bude zase pár dnů trvat, ale už jsme zase o krůček blíž.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?