Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jito, bylas nakonec na tom svatebnim veletrhu nebo jsi radsi nepokousela stesti?
Odpovědět
Profilova fotka
Jito, svou otazku beru zpet, nejak jsem ten tvuj prispevek preskocila.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, do alba jsem dodatecne vlozila tu fotku nehtiku pred plesem, jak jsi mi o ni psala. Fotka sice nic moc, ale pro predstavu to snad staci. Pak mi ale prosim napis, ze uz jsi to videla, at to muzu smazat.
Odpovědět
Ahoj holky. Všem vám děkuji za pochvalu prstýnků. Opravdu se mi to teď povedlo lépe vyfotit. Deni já si ho taky zkouším skoro denně ;-). Brzy se dočkáme :-) . Romí nesmutni. Vím jak ti je, taky tohle dobře znám. My holky asi opravdu tyhle věci vnímáme jinak a myslíme si, že to půjde rychle. Ale ona to taková sranda není. Já jsem to prožívala s koupelnou i kuchyní ... A i chápu to, že to Pavlovi nemůžeš říct - byl by z toho zklamaný, protože určitě s taťkou dělali co mohli. To je taková situace, že kdyby to člověk uměl a pustili by ho k tomu, tak by jim nejraději taky pomohl, ale nejde to. Neboj, je to sice po kouskách, ale určitě to přibývá. Zvládnete to. Když si to děláte sami takhle po odpolednách a víkendech to víš, že je to delší než když přijede firma a namontuje to, ale zase ušetříte penízky. Ale jsem stejná jako ty, taky chci mít všechno hned. A musím říct, že jsme kolem toho loni prodělali i dost hádek, díky mé netrpělivosti ... Deni tak to je šok. Jak píše Martina, fakt nechápu co v těch restauracích dělají, nejsi první co tady má tu zkušenost. Hlavně že to dobře dopadlo. A už máte vybrané i menu :-). S tím závojem - já jsem si původně taky chtěla zakrýt záda, protože jak mi paní stáhne korzet, tak mi přes něj visí špíček ... ale nebudu to řešit. Všichni vědí, že nejsem hubeňourek a když se mi prostě závoj k šatům nehodí, tak ho nebudu mít. Jíťo tak to jsi pěkně nakoupila. My se tam taky chystáme ale až po svatbě. Úplně to vidím, všichni říkají, že tam prostě jen přidáváš a přidáváš do košíku co tam mají pěkných věcí. Marti tak hlavně že jste si veletrh užily, pokoukaly se. Ty SPZ jsem ještě nikde neviděla, to může být pěkné.
Odpovědět
Deni ty nehty máš moc krásné. Možná se mi líbí daleko víc než ty gelové. To máš jen na svých francouzskou nebo máš nelepené umělé? A to ti dělá kdo? Někde v salonu? Chci totiž po svatbě s gelovými už skončit. Tak bych třeba mohla vyzkoušet tyhle. Jsou fakt krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes je zase krasne, tak po obede vyrazime ven. Jani, dekuju za pochvalu nehtu. To jsou moje vlastni, jen mi na nich nehtarka namalovala francouzskou. U stejne nehtarky si necham udelat gelove tesne pred svatbou. Teoreticky bych si jen mohla nechat nalakovat jen ty moje vlastni, ale prece jen ty gelove, pokud jsou pekne udelane, mi prijdou takove jeste vice elegantni. A navic nechci riskovat, ze se mi nejaky tesne pred svatbou zlomi a pak budu mit kazdy jinak dlouhy nebo bych musela mit vsechny kratoucke. Mne nehty rostou docela vpohode i do pozadovane delky, vetsinou se mi nelamou, ale zrovna na te fotce je mam trochu kratsi nez obvykle, protoze predtim se mi jeden zlomil, tak aby byly vsechny stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,musím říci, že dnes už mám náladu mnohem lepší, protože se tu hnulo kupředu a už to skoro vypadá i jako kuchyň, ale k tomu až později. Nejdříve se budu věnovat vám a vašim novinkám. Jity já už se taky moc těším, až pojedu do IKEI a nakupím si tam spoustu věcí do kuchyně i různých dekoračních blbostiček. Jen nevím, kdy to bude. Možná až po svatbě, ale to nevadí. Aspoň se budu mít po svatbě na co těšit. Deni ten šok z tou restaurací znám, protože jsem si prošla tím samých co teď ty, ale ty o tom možná nevíš, protože jsi tady možná ještě tenkrát nebyla, ale něco takového v "bleděmodrém" se stalo i mně a byla jsem tenkrát na nervy. A ani ty ani já nejsme jediné, ale mám pocit, že takovou špatnou zkušenost nás má víc a já teda nevím, jak si ty termíny značí. Ale podle mně poznačení datumu je to nejdůležitější, tak nevím, proč to berou tak na lehkou váhu. Vždyť tak můžou dostat své zákazníky do velkých problémů, ale oni to pravděpodobně vůbec neřeší. Představte si, že by byl někdo takový, kdo by si termíny tak nesichroval a nekontroloval jako my a spoléhal by, že si jednou poznačili, tak to mají a týden před by přišel domlouvat si menu a bylo by vše jinak. No raděj na to ani nepomyslet. Deni je fajn, že se taťínek zúčastí. Marti - závidím, že už máte téměř všechny hosty pozvané. Nás to teprve čeká a bude to trvat pár týdnů, než je všechny pozvem. Ale naštěstí se nám v jeden den podaří snad pozvat i více rodin, které pochází ze stejného místa bydliště a někdy i domu. :-)Tak snad to bude odsýpat. Důležité je začít a pak to už půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni už si ani nevzpomínám, že jsem tě o fotečku nehtíků prosila, ale je to dost možé :-D Děkuji, už jsem ji viděla můžeš ji smáznout - hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme ráda, že my ženy jsme na tom podobně a vnímáme to trošku jinak než muži :-) Ale musím říci, že dnes už to vypadá mnohem lépe než včera a mám zase radost. Horní skříňky už si všechny visí, na 2 sice ještě chybí dvířka (protože čekáme na panty z reklamace), ale už to vypadá téměř jako komplet. Spodní skříňky máme zatím poskládané jen na sucho. Musíme počkat na spotřebiče a koupit pracovní desku a dřez. Ale už teď to vypadá moc hezky. V týdnu musím zkontaktova kamaráda, co nám má dělat pracovní desku, aby se na to přišel podívat a snad už tento týden dojdou i spotřebiče. Všechno už je zase uklizeno a už to u nás opět vypadá jako u lidí :-) Hned mám lepší náladu :-) Jani - máš naprostou pravdu, protože oni se včera vážně za celý den nezastavili a dělali, co mohli až do večera, ale bohužel se nějak nedařilo. A já tem jen postávala a moc jsem neměla s čím pomoci. Ale teď je musím pochválit, protože jsou moc šikovní a možná ani profi stolář by se s tím tak nepáral a nedělal to tak poctivě jako oni. Jsou to moji šikulové!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti ty SPZ znám, pěkné.
Odpovědět
Romí no tak vidíš že to přece jen postupuje, jsou šikovní. Ono se to bude rýsovat. Aspoň se máš pořád na co těšit a jsi v takovém tom očekávání jaké to vlastně bude až to bude hotové.
Odpovědět
Kdepak vlastně máme Lucku tento víkend? Asi mi to nějak uteklo jestli to psala. Právě jsem si říkala, že bych mohla jít u saka povolit ty zašité kapsy a vzpomněla jsem si, že jsme si to měly s Luckou připomenout :-). Ale nějak extra se mi do toho nechce, tak to asi ještě odložím :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Holky zítra musím do města nakupovat ty ozdoby do vlasů, v úterý jdu na zkoušku. Tak jsem na to zvědavá. Když vidím jaké krásné dlouhé vlasy máte a jsou z toho krásné účesy, tak se mi nechce věřit, že z těch mých krátkých něco uděláme. No uvidím. Ale už se na to těším. A taky chci příští týden začít chodit do solárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - Lucka se zmiňovala, že tady přes víkend nebude, ale kde přímo je, tak to netuším? Možná u rodičů? S těmi kapsami si mně připomněla, že to musím taky udělat a ještě musíme zajít i trošičk zkrátit kalhoty. Já jdu do slolárka zítra, tak už se moc těším, ale taky musím i k zubaři a na to už se moc netěším :-( Kadeřnice umí vytvořit i z krátkých vlasů kouzelné účesy, takže žádné obavy. Taky budeš krásná. Už se těším na fotečky. Já už mám perličky do vlasů koupené, ale kadeřnice mi slíbila, že se mi pokusí sehnat nějaký tenký dráteček do těch perliček, tak uvidíme?Ještě nejsou komplet a připavené k použití. No a kytičku do vlasů už mi taky objednala, takže o účes už se více méně nějak starat nemusím, jen mi schází ty drátečky do perliček, což je teda vlastně taky dost důležité :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď se půjdu dívat ještě na poslední olympijský závod - Bauer má jet 50, tak jsem zvědavá. Prý ma šanci, tak uvidíme? Po tom možná ještě nakuknu. Ach jo, zítra zase pondělí a do práce :-( Ani jsem se nenadála a je po víkendu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A je po víkendu...To je hrůza.Dala jsem do albíčka tři fotečky (figurka na dort,SPZ na auto,nová bižu).
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé Marti omlouvám se, ale tu bižu jsem úplně přehlédla vedle té SPZ. Nebo spíš prohlídla jsem si ji, ale nevěděla jsem, že je taky nová, protože jsi mluvila pouze o té SPZ. Ale je moc pěkná. To máš teď z toho veletrhu?Je fakt hezká!
Odpovědět
Profilova fotka
To není z veletrhu,tu jsem si koupila ten minulý týden v tom mém svatebním salonu,jak jsem se byla dívat na tu novou kolekci.Romi v kolik jdeš zítra do solárka?já chci jít zítra taky,tak třeba se tam potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsme byli na spinningu (90 minut, takze jsme si pekne makli) a ja pak na solarku (poprve). Marti, figurka i bizu pekna. Proc sis vlastne kupovala novou? Mozna jsi to psala, ale ja si to nepamatuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Ta původní se k těm mým šatům nehodila,protože jsem zapomněla že na šatech mám jen průhledné kamínky + trochu toho štrasu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás konečne za celej víkend dočetla...no to byla teda fuška! Koukám,že už jste mě hledali a to mě potěšílo. Byli jsme totiž u Peťovejch rodičů a vůbec jsem se nestihla za váma ani podívat. Zuzko, učes je krásný a já bych tam nedávala zádný závoj. Je moc krsáný jak tam máš ty červené růžičky a ten závoj mi to tam nějak hluší. Jíti účes jsem bohužel nestihla,tak doufám,že mi tam fotečku ještě na chvilku dá. Marti, ty máš krásnou tu bižu, figurky a i SPZ. nevím zda jsem ještě na něco zapoměla snad že jsem ještě nestihla Dinis fotku nehtíků. V pátek mi volala mamina,že koupili pro taťku oblek a dneska jsme koupili pro tchána oblek a i boty,takže už zbývá oblíct jen tchýně a jsme všichni komplet. Dneska jsem i řekla Peťovi,aby se mi ukázal ještě v obleku, protože jsem se bála aby mu nebyl moc veliký, kalhoty mu jsou větší,ale ty stáhl páskem a sako mu je krásně. Jak posiluje,tak je to holt kus chlapa. Jinak já mám obrovký úlovek a to že jsme byli v sobotu nakupovat na pečení a udělali nákup za 1500,- a už mám všechno jen vlastně kakao, 10 pudinků a pak čerstvý tvaroh na koláčky. Tak jsem štěstná. Už jsme koupili i nějaké lahvinky na rozlejvání a zítra dokoupím už jen plastové panáčky. Jo a taky jsem sehnala uplně úžasnou stuhu na dortík co jsem scháněla,tak jsem mooooc ráda a můžu si ho udělat dle mých představ. Už se taky těším na další solárko,ale půjdu až v úterý. Celý týden má Peta odpolední,tak budu sama doma,ale mám dost práce,tak si to aspoň doma udělám a můžu chodit sem pěkně za váma. Trošku jsem se rozepsala,tak už končím a jdu po náročném,ale krásném víkendu na kutě. Malej synovec (jsou mu dva) nás trošku stahal...pořád chtěl hopsat a teto tam a teto to,tak jsem si ho krásně užila a Peťa taky ale dal nám záhul. Tak už fakt končím a zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Luci - tak to je fajn, že jste měli tak úspěšný víkend a že jste tak dobře pořídili. Hned je veselej, že? Marti - do solárka jsem dnes objednaná už na 13:45 a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No Luci já snad doufám,že Pavlík se do obleku vleze, i když je fakt,že od té doby si ho nezkoušel, tak ho taky asi někdy poprosím,ať si ho oblékne. Stejně budeme muset asi zkraocat ty kalhoty, tak si to bude muset zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Romí, je to fajn,že už máme další věc za sebou. jestli budete kalhoty zkracovat,tak to máte na čase ne? Nebo si to uděláte doma? Bych byla asi nervozní je nemít tip ťop. To jsem prostě já. vše musím mít hned a přesně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Strýc je krejčí, takže zajdem k němu. Je to už sice starší pán, ale na zkrácení kalhot snad není co pokazit. Jen je nesmí ustříhnout moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je teda v pohodě,že to nikam nemusíte dávat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě to bude, až to bude hotové :-) Bojím,bojím, jdu k zubaři :-( ,ale ještě před tím do solárka, tak na to se těším,ale raděj to mohlo být naopak. První to nepříjemné a pak to příjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem doma z práce a vidím, že vy všechny zatím ještě pylně pracujete, tak jen tak dál. Já už jsme sice doma, ale tak si musím ještě udělat něco do práce, protože dnes jsem utekla brzy, tak to musím dodělat doma :-( Tak později zase nakuknu, jinak u mě nic nového :-)Dnes jsem byla opět v solárku, už po druhé,ale efekt zatím ještě není znát - ještě je asi brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přišel nám domů katalog JISKU a všimla jsem si, že by tam zase měli mít ty levné deštníky, které už některé z vás máte a mezi nimi by měl být i bilý. To by stálo za to se tam možná stavit,že? Tak uvidím?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem konečně doma z práce,byla jsem taky v solárku:-)Ale řeknu vám,kvůli tomu aby jsme byli krásné,musíme podstoupit věcí a to je teda žrout času...Nezdá se to,ale to solárko hned zabere ze 25 min.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?