Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a za tu registraci se něco platí? Nebo nic?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, však víš jak já jsem kytičku dlouho vybírala a to jsem taky začínala u kal a zkončila jsem u růží :-) . A i tak vím,že kytička bude ve skutečnosti jiná. Jak říkáš nikdy nejde udělat 100% originál. Každá kytička je jinak rostlá a to pak ve finále dělá dost. Takže ať to bude 1,2 či 3, bude to super
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne,to je zdarma sama mě to nabídla.Teď jsem se dívala,kolik jsem vůbec platila,tak minuta stála 4,5Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Holky no tak to je neskutečná cena 4,5 za minutu... Já když mám 50% slevu tak mám minutu za 9,- ale je fakt,že se tam platí asi to luxusní solárko se sprchou...není to sice potřeba,ale vyjde mě to nastejno jako když bych jezdila někam do levnějšího studia.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se nechám Marti asi taky zaregistrovat a když mi to zítra vyjde brzy utéct z práce, což mám v plánu,tak tam vlítnu :-) Jsem ráda, že už je zítra pátek.I když je fakt, že mi tento týden opět hrozně utekl. Ještě týden a pak už se půjdu zeptat, zda už nejsou hotové prstýnky. A v sobotu se snad začne s montáží kuchyně,tak se taky těším. Ale já budu hlavně uklízet :-(a sem tam je kontrolovat, jestli to dělají správně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,ale třeba ty modernější vertikální nebo to turbo stojí taky kolem 9 Kč,ale toto bylo obyč.,ale ona říkala,že pro začátek to naprosto stačí a že pak můžu vyzkoušet i ostatní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,kdybys měla někam dojíždět,tak to k tomu musíš taky počítat,to je tak se vším.I třeba s těma nehtama,někde je to o 50-100 Kč levnější,ale kdybych tam měla jet autem,tak to zase projedu,tak to vyjde na stejno a je to i pohodlnější.
Odpovědět
Profilova fotka
jj to se k tomu musí připočítat a i musí vzít člověk v úvahu kolik času zabere to dojíždění.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se už asi rozloučím, tak snad toho už moc nenapovídate, ať nemusím hned ráno dočítat :-N Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem nakukla,ale vidím, že nic, tak snad tu toho do rána moc nepřibyde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak ja se chystam do solarka uz od stredy a zatim mi to nejak nevyslo...Chtela jsem jit teda zitra, ale to me kamoska premluvila, at jdeme zkusit zumbu, tak jsem na to moc zvedava, ale jeste i na solarko uz se mi chtit nebude, tak zacnu az v nedeli po spinningu. Mam jeste doplnujici dotaz k solarku: kdyz tam pujdu treba po tom spinningu, tak se nejdriv osprchuju, odlicim, ale vaham, jak to mam udelat s umytim vlasu. Asi neni moc vhodne lezt tam s mokrymi vlasy, ze? Nevite nektera z vas, co mate zkusenosti? Romi, ty Tvoje kyticky v albu jsou vsechny dost podobne a jak jsi sama psala, stejne to asi neuvazou stoprocentne podle originalu. Kazdopadne kaly jsou krasne, s tim urcite neprohloupis, at uz se rozhodnes pro kteroukoli variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti neporadím,ale já jsem se neodličovala.....Luci,ty se před tím odličuješ?Já si make-up nedávám a jen trochu pudru a to ráno,takže odpoledne už stejně na obličeji skoro nic nemám :-D Tak si myslím,že je to zbytečné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ja se pro jistotu odlicovat budu, aby to bylo rovnomerne, ale nevim, co s temi vlasy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem tu pěkně dlouho nebyla.. takže vás dočítat teď nemůžu. dnes mě čeká kadeřnice, tak jsem zvědavá, co mně tam vymyslí :-) odpoledne, nebo k večeru dám vědět ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jdu vás pozdravit, včera jsem zase neměla vůbec čas. A teď ráno bohužel ani nemůžu dočíst všechno co jste psaly, tak jsem to jen prolétla. S tím solárkem je to prima jak už začínáte chodit. Já se chystám teda příští týden. Ještě musím sehnat tu kosmetiku. Svědkovi nebudu dávat korsáž, mám pro něj takový větší vývazek, aby bylo vidět, že je to on. Korsáž chci aby měl jen Leoš :-). Myrty na auta dávat nebudeme, jen obyč bílé stuhy. Kytičky zatím domluvené nemám. Gratuluji všem, kterým se to už povedlo. Já doufám, že se vejdeme do 3000 kč. Chci kytičku pro sebe, svědkyni, dvě pro maminky, korsáž pro ženicha a jednu menší kopii své kytičky na házení (nakonec ji budu mít, bude tam dost nevdaných holek, tak aspoň bude nějaká sranda, ale ta bude opravdu jen malá taková symbolická). Včera jsem byla na kosmetice. Do svatby jdu už jen jednou 15.4. A domluvily jsem se i na zkoušce líčení - 16.3. Paní prý za zkoušku nic nechce, pak se to započítá do ceny až mě bude líčit na svatbu. Na ceníku má cenu 100-140 kč. Tak budu počítat tak 150 kč. No a v úterý jdu na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá. Ještě musím nakoupit nějaké ozdoby do vlasů. Měla jsem to v plánu tento týden, ale máme moc práce, tak to stíhám jen tak tak na autobus a nemám čas se zajít někam podívat. V pondělí prostě musím. Romí styl kytičky se mi líbí ten jak jsou tam červené kaly. To mi přijde moc pěkně uvázané. Mě se totiž líbí když ty kytky jsou ve stejné výšce a ne každá jinak. Luci super že kamarádka udělá ozdobičky. Ono se to opravdu blíží. A pečení bude víc než dost. Ale ty jsi šikulka a zvládneš to. A odměnou pak bude jak bude všem chutnat. Deni tak s mokrými vlasy ti neporadím, nikdy jsem s nimi do solárka nešla. Holky musím jít, mějte se pěkně a když to půjde tak večer nakouknu pa
Odpovědět
Zuzi v poho, já to taky nestíhám teď všechno přečíst i když bych chtěla ..... Tak ať zkouška proběhne dobře a povede se vybrat krásný účes. Dej vědět pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, těm co vác čeká kadeřnice držím palečky a těším se na fotečky. S tím solárkem bohužel taky neporadím, co s mokrými vlasy :-( Teď už musím jít pracovat, tak papa a přeji hezký pátek. A ještě děkuji Janči a Dendě za radu ke kytičkám ;-) Jo a já mám pro svědka taky větší vývazek než pro ostatní,ale ještě určitě pořídím i tu korsáž menší než ženichovu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Deni, zumba je prý pěkná,tak se máš na co těšit. Do solárka bych ale nedoporučovala jít po sprše a ani s mokrámi vlasy...Když jdeš do solárka,tak se předtím nemáš tak 1-2hodinky mejt,aby měla pockožka svojí ochranu a po solárku se nenáš mít tak 2-4hodinky. Záleží jak kde zase doporučujou. Takže být tebou,tak si na to udělám spešl návštěvu. Taky se moc těším na fotečky z vašich zkoušek. Já musím ještě měsíc vydržet. Dneska jdu taky do solárka,tak už se mooc těším až si to o pauze zarelaxuju.
Odpovědět
Dobré ráno holky hurááá pátek. Rumisek dívala jsem se na kytičky a jsou všechny pěkné ale mě osobně se úplně nejvíc líbí č.3 moc se mi líbí jak to má okolo ty korálky. Jinak k tomu líčení v solárku vím že by se člověk měl odlíčit ale já většinou chodila rovnou z práce takže jsem se neměla jak odlíčit ale nepoužívám make up pouze pudr a oči teda nalíčené mám jak stíny,řasy i tužku tak nevím a proč se vůbec nemá chodit nalíčená? Děkuji lupin za odpoved co se týče čištění pleti no uvidím jak se domluvím s kosmetičkou a to bude až začátkem dubna. Na solárko se chystám už od úterý, ale nějak mi to nevyšlo ted se chystám v sobotu tak uvidíme jak to vyjde. Dnes ráno jsem v půl 5 vylítla z postele ani nevím proč něco se mi zdálo o svatbě už není vteřina kdy bych na tu svatbu nemyslela hrůůza. Mějte hezký den papa všem
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky, tak že by to vyhrála kytička č. 3?I Mně se tam totiž taky hrozně líbí ty perličky, jak to mají řešené a o to více, když vím, že je budu mít i ve vlasech a v šatech i na krku. A kdyby mi tam daly zelenou stuhu, tak by to krásně ladilo k mé výzdobě a ty druhé jemné, téměř nepatrné kytičky by mohly být buď bílé a nebo jemňoučko zelené a bylo by to nádherné, že? Možná to teda vyhraje tahle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to, že víkend asi nebude moc hezký, protože tady u nás je zamračeno a sluníčko se ještě neukázalo :-( A jak je tam u vás holky?Ale zas tak mi to nevadí, když nebude hezky, protože stejně nemáme nic v plánu, co by souviselo s počasím. Budem zavření doma dělat kuchyň.
Odpovědět
Ahoj rumisku, kytice číslo 3 je jasná volba. je opravdu krásná!!!Ono se říká, že perličky by na svatbě být neměly, že jsou to slzy nevětsy...ale já je mám na šatech, krku, uších...;) Takže směle do toho:) A přeci jen...pověr je dosta dost a kdybychom se mli řídit podle nich, tak by to bylo na jednoho člověka až moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě jsem se vrátila od "moře" jééé to jsem se zase nahřála v solárku, to bylo fajn. Ani se mi teď nechce pracovat. ještě si musím nandat šperky a budu zase redy. To je jediná věc co mi vadí.Ale nechávat si je nechci. teď jsem si vzpoměla, že někdo chtěl vědět jakou voděodolnou řasenku používám (mám za to že lucie.rakos.) tak já mám od oriflame (nebo jak se to píše) a je taková modrá hranatá. Abych ti to řekla přesně,tak to bych musela vyčíst doma až bych jí měla u sebe. Jinak to odličování by se mělo dělat pro to,aby si byla stejnoměrně opálená, může to vyvolat alergické reakce...tak asi prot to. Já když jdu do solárka,tak si líčím jen oči a na ostatní prdím. Romí, koukám,že se nás spoustu schodlo na tý trojce. Je fakt pěkná. U nás je taky ošlivo. ráno pršelo a teď už zase taky. Chjo to je hnus. Přes víkend se tu asi neukážu,tak se budu modlit,abyste toho moc nenapovídali ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Marcich - o těch perličkách jsem něco slyšela, ale nebudou to právé perly, takže jsem z obliga :-D Jsou to spíš jen perleťové korálky :-) A této pověry se nebojím. Taky bych se chtěla jít dnes nahřá, ale uvidím,jak to budu stíhat. Nechtěla bych se příliš zdržovat ve městě a nechci, aby mě ujel k vůli solárku bus, tak uvidím v kolik vypadnu z práce a zda v solárku vůbec budou mít volno.
Odpovědět
lupin ano s tou rasenkou jsem to byla ja moc dekuju oriflame katalog nám koluje v práci tak se podívám a děkuju za odpověď co se týče solárka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no vy jste toho zas napovídali. Romi- souhlasím s kyticí č.3 mě se tam taky moc líbí ty korálky a nejraději bych je chtěla i do mé kytice uvidím jak to ještě s květinářkou doladíme. Já taky počítám, že to bude tak kolem 3tis. Jani- skvělé, že máš domluvené česání a líčení a cena je taky super. Já jsem dnes byla u té kadeřnice na zkoušku, tak máte v albíčku účes. je to přesně podle mých představ, ale na svatbu to budem mnohem dokonalejsí. Líčení mí taky zkoušela. Až na podruhé to bylo ono a nechám se teda namalovat on ní. Taky mi vytrhá a obarví obočí.Ten dlouhý závoj tam taky zabodla bez problému, takže super moc spokojená. Dnes večer fotečky smažu, tak snad je některá stihnete a řeknete mi zvůj názor. Schválně jsem se ptala na ten makeup(jak některou z vás zajímalo) jestli je voděodolný(budu bulet to je jasné). Tak make-up ne, ale řasenka už ano. Takže musím mít po ruce svědkyni a bude přepudrovávat :-S Ale jak psala Lucka, každá kosmetička to má individuální, takže zálezí na domluvě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem dala fotečky do alba.. fotky nic moc, v realu mně to přijde lepší.. jen nevím s tím závojem, to se musí nějak dořešit..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem to dnes cestou z práce stihla a zahájila jsem solární opalování. Dnes jsem byla poprvé a zpočátku to byl trošku nepříjemný pocit, být v tom zavřená. Nebo ani ne tak nepříjemný, ale zvláštní, než si na to zase zvyknu. Přece jen už je to dávno, co jsem kdysy byla v solárku, ale myslím, že si na to velice brzy zvyknu. To teplíčko a ta hudba byla moc příjemná. Takže už se těším na pondělí. Stejně jako Marťa jsem si koupila pernamentku a nechala jsem se zaregistrovat. Chodíme vlastně do stejného solárka. A teď se jdu hned mrknout na vaše nové fotečky účesu Jani a Zuzi. Jsem napjatá.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem to zase popletla, omlouvám se Jity :-( Takže Jity a Zuzi. Koukla jsem do albíčka Janči a tam nic, tak jsem hned věděla, že jsem to asi popletla se jmény :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - tvůj účes je moc krásný. Moc ti sluší to i ten závoj je k tomu moc hezký. Zuzi k tomu tvému účesu se mi ale ten závoj moc nelíbí :-( Určitě bych ho teda nedala dospodu,ale možná zvrchu by to šlo, tak nějak jak to má Jitka. Na te tvé fotce je to trošku špatně vidět, když ho máš nahoře :-( Ale jinak účes hezký. To máš svoje tak černé vlasy nebo si barvíš? Jsou jak uhel :-) A Jitka zase pravý opak krásná blondýna! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?