Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Jíťo to máte moc pěkný vánoční dárek od rodičů. My jsme si jídelní stůl a židle koupili minulou sobotu. Je to poslední velká věc, kterou do bydleníčka potřebujeme. Byl to sice velký výdaj a zrovna před Vánoci, ale dřív jsme to nestihli a můj taťka se už těší až k nám nahoru půjdou na štědrovečerní večeři, tak abysme si taky měli k čemu a na co sednout :-). Od našich jsme letos dostali penízky a v týdnu jsme si koupili kávovar Cafissimo od Tchiba. Původně jsem chtěla Dolce Gusto, ale je dražší a hlavně jsou do něj drahé náplně. Tady to umí v podstatě to samé a je to levnější. Hlavně latt, to miluju ... co já budu dělat až budu těhotná a budu se muset omezit v kofeinu ;-).
Odpovědět
latté tam má být nějak se mi smazalo é :-)
Odpovědět
Vypadá to hned jinak když se to zastaví nábytkem viď Romí? A hlavně je to útulnější. Neumím si to představit takhle podle vyprávění, hlavně ten odstín červené, ale věřím že je to pěkné. Kdyby nebylo, tak byste to přemalovali i kdyby vás to mělo stát další dvoudenní námahu :-). Přítelovi se to bude určitě líbit. Já právě nemám na tyhle dodělávky moc cit, potřebovala bych aby mi sem někdo přišel a sladil všechny doplňky ... :-D
Odpovědět
Holky teď mě napadlo - plánujete některá po svatbě mimčo? Jako myslím tak nějak těsně po svatbě, jinak určo plánujeme každá časem :-). My jsme o tom s přítelem mluvili když jsme se v srpnu rozhodli pro datum svatby. Od října letos neberu prášky, ale pokoušet se budeme od dubna. Nemyslím si, že by to šlo tak rychle a kdyby ano, tak už by to ničemu nevadilo ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- jo jsem ráda, že mi je naši koupili a byla to spíš taková výměna. Máme jídelní stůl s židlema 3roky starý,ale do nynějšího interieru se nám moc nehodil, tak si ho mamka vezme do jejich bytu a nám právě pořídili tyhle moderní. Jinak jsme si s přítelem teď taky už nadělili jeden dárek- odešla baterka v autě, takže se musela pořídit nová- no jezdit se musí a hned nečekané výdaje jsou ty tu. Jak ses ptala na to mimčo, tak to taky budeme od dubna zkoušet. Můj by chtěl už dávno,ale já jsem se ještě nějak necítila. Teď ovšem už nadešel čas, kdy i moje hodiny tikají :-D a před svatbou nechci, když už je to tak blízko, tak si ten den chci opravdu vychutnat a chci abych aspoň ten den byla krásná princezna :-D (jsem jak malá, že?) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Jutu07 - ano, máš pravdu, když se tam dá nábytek tak je to hned jiné a krásnější. Já celkem na to dekorovoání a výzdobu jsem, tak už se těším, až nakoupíme obárzky atd. a budem to dozdobovat. Dnes mi Pavík přiveze stromeček, tak ho večer nazdobím a nechala jsem si koupit ještě bílé větvičky a zlaté jmelí, které dám do vázy k té červené stěně a bude to vypadat jistě hezky. Já bych vám to holky i nafotila, ale problém je v tom, že by mi to hned smázli :-( Jinak co se týče mimča, tak to mám podobně jak Jutu. V poslední době jsem začala pociťovat, že už brzy bude ten pravý čas a už se na to moc těším. Hlavně si chci trošku odpočinout i od práce, protože práce s postiženými dětmi je někdy moc náročná a už se na mateřskou moc těším. Vím, že to někdy taky nebude procházka růžovým sadem, ale těším se. Teď beru poslední plato prášků a nové už nemám. Ale svícu i svatbu si chci užít naplno, takže bych taky chtěla, aby to příšlo až po svatbě. Ale kdyby náhodou se to nějakým záhadným způsobem podařio do svatby, tak by se taky nic nedělo Jdu pracovat, pa....Ve svém pokoji mám pěkný binec a ještě musím uklidit místnost, kde bude snad za čas kuchyň :-D
Odpovědět
Janči, my jsme na tom s miminkem asi tak, že už jsme antikoncepci přestali řešit a čekáme co se stane. ;-) A žádnou HA už brát nechci, už asi nikdy. Nějak jsem na to změnila názor. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už mám chvilku vám sem písnout. Cukrovíčko je komplet hotové a nabalené do kraviček a už to jen rozdám. Dneska jsem dobalila poslední dárky a taky mi ježíšek koupil nové botky. Jedny jsem si koupila MUSTANGY s kožíškem a druhé kozačky,ale ty prý až pod stromečkem. A moc se na ně těším protože jsou moc užásný. a o ostatních dárkách netuším. Holky uplně vím jakou máte radost z nových věcí do bytečku. Když jsme zařizovali my,tak nám dělalo radost každá maličkost. Teď už máme vše zařízené,ale až se přestěhujeme do nového bytu,tak to bude na novo a vše uplně jiné než máme teď...hlavně to bude o hodně větší a nebudeme muset mít v jedné místnosti, obývák, ložnici a pokoj dohromady... Jinak s mimčem, my musíme ještě chvilku počkat. do svatby chci určitě brát prášky,aby mi pěkně vyšla menstruace a neměla ji ve svatební den. No ale po svatbě dojím balení a prdím na to. No a ten další rok budeme měnit byt,takže už na začátku roku 2011 můžeme zadělávat na miminko. My bysme chtěli oba miminko klidně hned. Je to prostě něco úžasného,ale do tohodle bytečku to prostě nejde. Zítra budu ještě uklízet a po víkendu už jen dolaďovat a těšit se na ježíška.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám velkou radost, protože se nám to podařilo :-) Teď nemyslím samořejmě miminko, protože o něm tu byla taky řeč, ale naš obývák - je hotov. Po pravdě řečeno jsem fakt nedoufala, že to zvládnem, protože začátkem týdne to tak vůbec nevypadalo, ale je to hotovo a moc hezké! A dnes to u nás vypadá po dlouhé době zase jako u lidí a všude už je pořádek a Ježíšek může přijít :-) Už nám tam chybí jen stromeček, který už jsem měla nutkání dnes nazdobit, ale pak jsem usoudila, že je ještě brzy. Nechci, aby nám pak hned opadal, takže ještě pár dni počkám. Dokonce jsem stihla dnes upéct i perníčky. My u nás doma už máme vše hotové, ale chudák Pavlík ten z prácí ještě nezkončil a opět pokračuje ještě doma :-( Chudáček můj maličky, je mi ho líto. Bohužel jeho mamka nebyla asi příliš soudná a vzala si velké sousto a teď neví z keré do keré, jak se říká. Ale snad už budou mít taky brzy hotovo. Asi toho chce využít, dokud má synáčka doma, protože brzy už tomu bude jinak :-D A Pavlík bude doma u nás. ;-) Luci - z tou menstruací máš pravdu. Taky bych ji nechtěla mít ve svatební den. Uvidím, jak mi to bude chodit po té co zkončím z praškáma. Obávám se,že to budu mít asi pěkně rozhašené. Asi bych se pak zašla domluvit za doktorem, buď aby mi to v dubnu nějakou injekcí trošku uspíšil anebo naopak oddálil. Uvidíme, jak to budu mít v březnu. Ale snad mi to nějak dobře vyjde :-( Musí!!! :-D Když už máme domluvený takový nádherný apartmán na svatební noc......
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je skvělé,že už máte hotovo! My jsme se dnes pustili do úklidu a máme taky hotovo...jen se nemůžu dohrabat k té kuchyni,ale teď jsem sama doma a tak se do toho pustím. Mám ještě zadělanou vánočku,tak ji upeču a vše vydrbu ať to mám už na 100% hotové. Dneska jsme si i ozdobyli stromeček,aby jsme si ho pěkně užili,když pak pojedeme k Peťovejm rodičům a pak zase k našim. Tak si ho aspoň tenhle týden užijeme. Je úplně krásnej...připadá mi,že rok od roku máme větší a větší :-) ale je to krása. S tou menses mi to teď právě vychází dobře,tak rači nebudu nic pokoušet a vysadím až po svatbě. Tak se mějte pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Luci mám z toho velikánskou radost, že jsme to zvládli, protože jsem fakt ani nějak nedoufala. Hadr s vodou už nechci pěkně dlouho vidět ]-( Už mám udělanou v obýváku i vánoční výzdobu a moc se mi to líbí. A nejen mě, ale i Pavlíkovi :-) Tak mě to moc těší. Už aby byla i ta kuchyň. Už se na to těším, ale to bude ještě tak za 2 měsíce trvat než to bude :-( Ale nebudu předbíhat a teď si budu užívat vánočních svátků. Já jsem dnes nazdobila perníčky, které jsem včera upekla a ještě chci dnes udělat tlapky. Vánočku mám v plánu péct ve středu.Tak to chápu, že jste si stromeček nazdobili už teď. Já jsem ho chtěla taky původně zdobit už včera, ale my mezi svátky nikam nejedem, takže si ho užijem a aspoň nám tak déle vydrží. Ale už se taky moc těším, jak ho budu zdobit
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak já mám padla...vánočka je hotová a kuchyň vydrbaná. Jupí. Teď už budu odpočívat a užívat si vánoce. Jen mě teď čeká ještě jeden dortík,ale to už bude celkem v poho. Udělala jsem si na něj ozdoby,tak to pak půjde rychle.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Musím vás aspoň pozdravit. V práci máme fofry, jsme tak skoro pořád i soboty a neděle, tak vůbec nestíhám. Jsem v jednom kole a mám pocit, že nemám nic hotové. Na mimču pracujeme už rok a pořád nic. Už jsem byla i u pana doktora, dal mi nějaké prášky na podporu. Tak uvidíme, co to se mnou příští měsíc udělá. Přeji všem krásné a pohodové vánoce. Ahoj Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavli, určitě se to podaří. Třeba právě teď o Vánocích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zítra se tu asi neukážu, jedině že bych měla chviličku v práci, tak bych mrkla. Po práci chci zajít ještě do města a na 18 hod máme předvánoční večírek ve sklípku. Tak jsem zvědavá na tu akcičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem jen nakoukla, ale vidím, že tu zatím nikod nebyl. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak když mám vše hotové,tak jsem se musla postarat taky o sebe. Depilovala jsem si nohy a vytrhala obočí. Už jsem to potřebovala jako sůl. Včera jsem si večer ještě udělala pedikůru,tak si je dneska dodělám. Romí pěkně si užívej večírek. To na nás se letos pro jistotu vyprdli.
Odpovědět
Profilova fotka
Abych řekla pravdu Luci taky večírek byl nic moc :-( Spoustu kolegyň tam nebylo, místo tradiční večeře byly jen nějaké chudobné obložené talíře, tak jsme se ani pořádně nenadlábly :-D Bývává to i lepší....Pěkný den holky, dnes poslední, jupííí :-D Už se mooooo těším na to volno. A dnes večer už nastojíme stomeček :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak už se nám to blíží. Luci závidím, že máš všechno hotovo a už si můžeš takhle užívat ;-). Ale teda klobouk dolů na to co jsi udělala práce - já nedělám ani polovinu z těch příprav co ty a ještě to nemám hotové. Jsi šikovná. Já ještě pořád lítám po obchodech, sháním a nakupuji. Stromeček přítel přivezl včera, tak budeme strojit až zítra. Zítra mě ještě čekají vosí hnízda udělat - oblíbená pochoutka přítele. Ještě jsme nebyli na předvánočním nákupu - s tím už si to začínám rozmýšlet, když vidím kolik je všude lidí. Myslím, že nám doma snad ani nic nechybí, tak akorát nakoupím ovoce. Romí ty se máš, že už zítra nejdeš do práce. Mě ještě zítra čeká vstávání. A to by se mi ten den volna mooooc hodil :-). S tím večírkem je to asi všude takové skromnější. Moc gratuluji k vymalovanému bytečku, to budete mít moc pěkné Vánoce. Jinak když se vrátím ještě k těm miminkám, tak jsem ráda, že jsme na tom vesměs podobně. My bysme chtěli aby to klaplo po svatbě. Jíťo to máme podobné - kdyby bylo po tom mém, tak už máme roční dítě :-). Ale jak jsem četla Pavlínku, tak taky nemám iluze, že bych hned první měsíc byla těhotná. Proto to asi začneme zkoušet už před svatbou a buď to bude nebo ne. Pavli určo se to podaří. Nám všem. Zatím se holky mějte pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ale holky vy mě tak chválíte,že se asi začnu červenat x-) . Nám letos prozměnu neudělali žádnej večírek...tak nevím co je lepší. Dneska ponesu domů běždy pro Peťu pod stromeček,tak je musím schovat na zahrádce,aby je nenašel a měl pak velké překvápko. to bude sranda v autobuse...bojím bojím. Taky si budu hrát s jedním dotíkem,ale jen si ho upeču a naplním a zítra si ho pěkně dodělám. Jančo určitě všechno taky pěkně zvládneš. My s Peťou nakupujeme dárečky rači hodně dopředu,abysme pak právě nemuseli běhat v tomhle frmolu. Takže nám zítra koupím jenom bagetky na chlebíčky a mám po starostech. Na štědrý den si uděláme ty chlebíčky a pak upěču ještě takové pizza šneky a nic víc. Bude ovoce a nějaké cukrovíčko a to stačí až kam.
Odpovědět
Hehe, koukám, že po svatbách bude velkej přesun na koníka. 8-) Jak to tak šlyším o těch prťatech... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se dnes nakonec na zdobení stromečku nedostalo. Dodělávala jsem ještě nějaké cukroví a Pavlíkovi se to více hodí až zítra a chci, abychom ho zdobili společně. Možná bych snad ještě dnes mohla zabalit dárky. Není jich hodně, tak by to měla být rychlovka, ale nějak se mi už zavírají očka, takže taky nevím, jestli to klapne :-D Jo je to super Jani, že zítra už nemusím vstávat, ale taky se už brzy dočkáš. Ale nijak moc taky vyspávat nebudu, protože ještě mě zítra čeká spoustu práce, tak musím začít brzy, ať to mám brzy hotové. A co se týče těch nákupů, tak máš pravdu. Dnes jsme jeli kolem dvou velkých obchodů a v jednom jsme se dokonce i stavili. Parkoviště totálně plné, ale v obchodě se to kupodivu dalo i u pokladen, ale ovoce bohužel mizerné a opět klasika před Vánoci hodně drahé :-(. Takže jsme téměř nic nekoupili, protože nebylo z čeho vybírat. Milmic - no uvidíme, kolika ti z nás se to podaří co nejdříve a která z nás bude nejpilnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už zítra máme Štědrý den. Jupí :-D . Dneska je teda venku ale ledovka...se jim to nějak vyplnilo. Moje cesta ráno vypadala teda brutálně...šourala jsem se a i tak jsem si párkrát málem rozbila hubu. Romí,tak to já se můžu hned přihlásit o poslední místo :-) . ale kdyby to chtělo podle toho jak bysme si miminko přáli,tak by nám asi už dělala Valerka nebo Peťa velkou radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.... Luci - máš pravdu počasí je venku dnes děsně. Ráno mě probudila ťukání deště o římsu a říkala jsem si, co to je?První jsem si říkala - déšť a v zimě?To přece nemůže být, ale pak jsem vzpomněla na předpověď a už mi to bylo jasné :-( Před chvílí jsem polévala marokánky čokoládou a za chvíli se pustím do vánočky...Tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za celý den jsem se nějak nezastavila, pořád ještě nějaké malé dodělávky, ale už to snad všechno je. Zítra už se budu jen dívat na pohádky a odpočívat a nic nedělat!!!A odpoledne jen pomůžu mamce s přípravou večere a pak zase jen pohádky a pohádky. Večer ještě nazdobíme ten stromeček s Pavlíkem a máme to. A ještě musím zabalit ty dárečky a to udělám asi za chviličku. Zítra nevím, jestli se tu objevím, tak vám všem přeji KRÁSNÉ VÁNOCE a bohatého Ježíška. Mějte se kouzelně x-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak já mám zase dortík hotovej a nachystané věci na zítra. Teď už si budu užívat pohodičku a zítra jako Romča všechny pohádky :-). Holky vše si pěkně užíte a mějte krásné svátky vánoční ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dlouho jsem se tady neukázala,v práci to bylo šílené a doma ty vánoční přípravy :-) Dneska jsem ale zvládla ještě udělat 20 vývazků.Přeji Vám krásně prožité vánoce a po Novém roce to tady určitě pořádně rozjedeme,to bude diskutování a diskutování :-) Vždyť my co máme svatbu 24.dubna,tak to bude zítra přesně za 4 měsíce,to tak strašně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, nemám teď vůbec čas, takže dočtu až jindy, jen bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce, do roku 2010 vše dobré a ještě lepší a ať vám to všem v dubnu vyjde podle vašich představ :-) paaa
Odpovědět
Profilova fotka
KRÁSNÉ VÁNOCE NEVĚSTINKY x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný Štědrý den přeji! Udělala sjem nám chlebíčky a nějaké dobroty a teď jsem si pohrála sama se sebou...zkusila jsem aspoň líčení na svatbu a myslím,že super. Když jsem vylezla z koupelny,tak Peťa koukal jak mi to sekne,tak myslím,že to bude to pravé a jsem moc ráda. Koukáme na pohádky a pěkně si to užíváme. Tak se mějte a zase někdy pa pa. nevím kdy se tu objevím....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?