Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu...až se pomalu červenám :-) V Dačicích na zámku platí všichni stejně,ale na úřadě,je to zdarma a pokud nepocházíš z Dačic,tak platíš. No jo rejžujou na všem. Ještě,že to máme za dobrou cenu i tak. Romí, už se těším ja pořídíš botičky. Už se tam chystáš dlouho,tak snad to vyjde a vybereš. Teď jdu juknout na ty fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vypadají pěkně. To si holčina pěkně mákla. Kolik sis jich nedhávala dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky se k holkám připojím, jsi moc šikovná klobouk dolů Rumi- mašličky jsou moc pěkné a na autech budou ještě pěknějsí. Moc se mi v tvém albíčku líbí ty košíčky něco takového chci taky vyrábět. Dnes mi paní ze salonu psala, že jsem jak detektiv a děkuje, že jsem vypátrala ten model co chci a že v lednu mi je objedná :-D už teď se těším jak si je poskouším komplet i se závojem a s bolérkem a korunkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jito,tak to je super,že ti je pení tak pěkně objedná. Ale neboj do ledna to uteče a budeš je zkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak budu mít trošku času, tak do albíčka přidám nějaké fotky a dám tam teda i sebe v šatech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se moooc těším.
Odpovědět
Ahoj holky. Vůbec jsem neměla od soboty čas se sem podívat. Ani mi nepřišlo, že nějaký víkend byl, nestihla jsem si odpočinout, pořád něco bylo. Nejen teda práce, ale i příjemnější věci (kamarádka a synovec slavili svátek :-)). Plachacek - šatky na fotkách 5 a 11 se mi moc líbí a ta vlečka k těm posledním je nádherná. Ony ti sluší všechny :-). Je to prostě boj, to rozhodnout viď ;-). My budeme mít obřad normálně na radnici v Přelouči. Platit nevím kolik budeme, zatím jsem se neptala. Máme možnost vzít se u nás ve vesnici na zámku, ale to se nám nechce. Teda takhle - jak píše Martina tak to u nás bylo do letošního roku taky zadarmo pro ty co spadají do obce - stačilo když tam patřil jeden ze snoubenců. Jenže od tohodle roku chtějí za obřad na zámku 2000 a v obřadce 1000 i pro místní. Tak v tom případě mi je jedno jestli se vezmeme za ty peníze v místě bydliště nebo se 7 km projedeme autem někam jinam. Upřímně řečeno, je to sice zámek ale nic ve stylu těch zámků, na kterých se budete vdávat vy (není přístupný veřejnosti, je tam jenom muzeum a ostatní prostory má pronajmuty restaurace a diskotéka). Aspoň si užiju delší jízdu a ne jen jednu zatáčku a dolů z kopce :-D. Ale fotit se pojedeme k nám do zámeckého parku - máme to i po cestě k restauraci kde je svatební hostina, takže to nebude vypadat, že lítáme z místa na místo. Romí jsem zvědavá jestli vybereš botičky. Každopádně už se těším až budou v albíčku. Mašle na auta jsou krásný a souhlasím s Luckou - kamarádka si musela máknout, je šikovná. Jutu na šatičky se taky moc těším. Zatím se mějte
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, Romčo ty mašle jsou hezký, bude to vypadat dobře! Luci taky chválím, ty dorty jsou úžasný!!! dala jsem do alba nějakou bižu s korunkou..pořád hledám něco s červenou, tohle je docela dobré.. korunku nevím, jestli chci vůbec mít, ale byla by k tomu..
Odpovědět
Holky, no já zatím taky nevím, co s bižu. Ale požádala jsem kamarádku, aby se mnou někdy udělala nálet na nějaký obchody, ani nevím na jaký. =-) Zatím nevím, co by se k těm mým šatům hodilo. Naušnice asi trošku delší než jenom perličky, náhrdelník nějakej taky potřebuju, možná do červena.... Fakt nevím. A korunku nechci určitě, to vím. Nejdřív jsem myslela, že čelenku - ale úplně jednoduchou, pak jsem od toho upustila, že nosím brýle a to už bude moc, no ted mám v jednání čočky, tak uvidíme, jestli mi budou sedět. Zas to nechci přehánět a být nazdobená jak cukrblik, ono v jednoduchosti taky něco je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzko, tak ta bižuterie se mi moc líbí...jednoduché a krásné ;-) Mil, stebou plně souhlasím,že v jednoduchosti je krása. Je to staré a pravdivé pravidlo ;-)
Odpovědět
Když ono ty moje šaty jsou takový jiný, tak se budu muset hodně radit, co k tomu, aby to nepůsobilo nějak přeplácaně. 8-) Ale už se na ně skutečně těším. Je fakt, že bílý svatební šaty se mi děsně líbí, jak vidím ty vaše... Ale ty moje jsou tak krásně jiný....... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím,že v jednoduchosti je krása......Abych řekla pravdu,vůbec se mě nelíbí,když má nevěsta třeba korunku,závoj a ještě nějaké kytky ve vlasech,připadá mě to strašně přeplácané.Já sama budu mít jen rozpuštěné mírně navlněné vlasy a chci si tam dát jen asi nějakou jednu živou kytku.Jakou to ještě nevím,podle toho co zvolím za svatební kytici,ale buď růži nebo orchidej.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Vložila jsem nové fotky. Omlouvám se předem za kvalitu. Nafotit ta oznámení moc nešlo, ale tak pro představu dobrý. Jsou tam ještě fotky ze sobotní zkoušky - to víte, že když už jsem tam byla zaplatit tu zálohu, tak jsem si do šatů znovu musela vlézt :-). Tak mrkněte, pak to smáznu - ne že bych si myslela, že někteří z přítelových kamarádů chodějí na beremko, ale jistota je jistota :-D. Já budu mít závoj a asi nějaké ty skřipečky s růžičkami ve vlasech. Korunku taky nechci, i když jak jsem viděla korunky v tom salonu ve vitríně, tak to víte, že jsem slintala :-D. Čelenku mít nemůžu - do půl hodiny mě tlačí za ušima a do hodiny mě z toho bolí hlava. Musím počkat co vymyslíme s kadeřnicí. Zuzi bižuterie je moc krásná. Líbí se mi ta kombinace s červeným, má to nápad a upoutá to pozornost. Já snad taky budu mít nějakou bižuterii. Leoše mamka má doma nějakou shovanou. Včera mi ji ukazovala. Nikdo ji neměl nikdy na sobě. Vybrala jsem si tam určitě náramek. A i řetízek, ale to si musím vyzkoušet přímo k těm šatům - jak jsou za krk, tak možná ani na krk nebudu nic dávat, co myslíte? A naušničky k tomu budu muset sehnat. Je to něco podobného ve stylu jako má Lucka, sice úplně jiné :-D, ale takhle dělané s těmi kamínky, tak snad taky budu mít štěstí a podobné naušnice seženu. Nebo mě třeba osloví v krámě něco úplně jiného ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Polas - taky si myslím,že by to v tom kostele nemuselo býti zas až tak příliš drahé, ale kdo ví? No však se to brzy dozvíme. :-) Holky botičky MÁM. Takže se zadařilo a mám velkou radost. Líbilo se mi jich tam několik ale sedly mi jen tyhle, takže vybráno. Je zajímavé, že tyhle mi byly ve velikosti 39 dobré, spíš ještě trošičku větší, ža v nich mám takovou malou podložku a ty ostatní mi byly v 39 malé a 40 zas moc velké. Takže volba byla jednoducha a aspoň jsem se nemusela tak rozmýšlet. Ale i tak mi stejně padly do oka. Posuďte samy? http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/... Jsou to ty, co už jsem vám je kdysi ukazovala. Jinak mašliček je 25, jak jste se ptali. Jutu07 - košíčky jsem nevyráběla. Koupila jsem si je v bazaru a jsou už 1x použíté. Nebo respektivé 2x,ale na podruhé prý vůbec nebyly použity, protože na ně nevěsta zapomněla :-D A už se těším na tvoje fotečky v šatičkách :-) Zuzi i mně se bižu líbí. A já ještě vlastně nevím, co konrétně budu mít. Ale rozhodně bych chtěla něco na krk, samozřejmě náušnice a závoj taky. No a korunku jsem chtěla původně taky, ale když vás teď tak poslouchám, tak teda nevím?Ale kytičky do vlasů žádné nechci. Takže možná zvolím tu korunku nebo čelenku. Uvidím,co se mi podaří vybratk, jak teď půjdu snad v brzské době do salonu :-)No a korunka závisí asi ještě i na účesu. Na kruku bych chtěla jen nějaké drobné peličky na struně nebo tak něco. To jsem se ale rozepsala :-). Vzhledem k tomu, že mi není dobře a opět se o mě pokouší nějaký bacil, tak je to slušné. Ale to je tím,že mám dnes nové zážitky a chtěla jsem se pochlubit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, omlouvám se za překlepy a chybičky, ale to bylo tou rychlostí, kteoru jsem to psala. Ale když jsem si to teď po sobě znovu pročítala, tak jsem zjistila, že je tam mám :-(. Mám fakt radost z těch botiček a o to víc, že už si je můžu vzít teď na zkoušku nové kolekce :-) . Holky pro dnešek se loučím a půjdu asi brzy do postele, ať toho bacila ze se be dostanu.....pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla......Jani šatičky jsou samozřejmě nádherné a ani se ti nedívím, že si do nich poznov chtěla vklouznout :-)
Odpovědět
Romí botky jsou krásné, prohlédla jsem si je ze všech stran a jsou opravdu moc pěkné. Paráda, gratuluji ke skvělé koupi. :-). Nějak si mě navnadila, že se možná taky začnu koukat po obchodech ;-). Já jdu taky zalézt do peřiny. Od včera mě bolí v krku a dneska už nemůžu pořádně ani polknout. Doufám, že to zaženu, nechtěla bych zrovna teď být nemocná ... Pa a ještě jednou chválím, to bych si je hned doma navlékla a chodila jako princezna po kuchyni :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Jani. Taky už jdu zalehnout. Ještě si uvařím horký čajík, vykloktám štamprlku slivovice :-D a to by v tom byl čert, aby mi zítra nebylo lépe? :-(
Odpovědět
To vůbec není špatný nápad s tou slivovičkou ... asi prohrabu zásoby doma :-). Děkuji za pochvalu šatů, jsem teď přesvědčená, že prostě jiné to být nemohly než tyhle, tak mě to hřeje u srdíčka. Leošově mamce se včera taky moc líbily. Až bude líp Romí tak mrkni na ty oznánka. Vy už máte nějaké vybrané? Já když jsem prolistovala asi 4 alba tak jsem z toho byla paf :-). Jediné v čem mám jasno, že písmo bude červené :-). Pa pěkně se vylež
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem vás dočetla a snad nezapomenu na nic odpovědět. Romí botičky super! Mám za to,že jsme je tenkrát dali mezi favoritky ne? A jsou fakt pěkný a hlavně,že i pěkně sedí. Jani šatičky fakt super. A oznámení se mi líbí 1,5 a 6. Jinak já budu mít závoj a korunku. Závoj se stejně potom na hostině většinou sundavá,tak pak budu mít jen korunku. A myslím,že korunka se závojem se netlučou...když je tam pak i kytka, nějaké perličky ve vlasech a nebo sřipečky,tak je to horší,ale pouze jednoduchý učes, závoj a korunka...myslím,že bude dobrá volba. Stejně mám taky vybráno vlasy jen lehce stáhnout a natočit...jo holky je to boj co a jak zkombinovat. Dneska jsem psala sestřence ohledně kadeřnice v Dačicích a tak se mi dojde zeptat do kadeřnictví kam jsem chodívala a prá má pro mě jeden dobrej tip,tak jsem zvědavá co mi písne. Holky pěkně se vyležte ať jste zdravé jako řípy. Já jsem dneska zase pekla,tak už mám cca 14 druhů a další zadělané.Aspoň mi to pěkně přibejvá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský, jste se nějak rozepsaly. Kdo to má číst. ;-) Rozhodně nestíhám reagovat, takže jen k tomu obřadu. My ho budeme mít u nás na zámku, je tam obřadní místnost. Jelikož jsem občan města, tak prý bude obřad zdarma. Jinak nic nového, švadlena stále mlčí. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, přesně tak ani nestíhám číst. Snad na nic nezapomenu. Přidala jsem do albíčka moje botky a zkoušky šatů,ale ty tam nechám jen do zítřka a večer je vymažu, opravdu nechci znovu riskovat, že nějakým způsobem můj drahý šatičky uvidí. Jani mám to jako ty :-) Janča- šatičky opravdu padnou jak ulité a hlavně jsou krásně nazdobené a zajimavé. Oznámení co jsi vyfotila se mi moc líbí 1 a pak 5 fakt super. Zuzi- ta bižu kombinace těch kamínků s červeným je krásná a myslím si, že by ten celý komplet i s korunkou byl moc krásný, ale to záleží na tobě jakou máš představu a jak to všechno zkombinuješ. Romi- botičky jsi vybrala krásňučké a hlavně je pak můžeš nosit i normálně, takže je využiješ. Lupi- já to chci úplně přesně, jen korunku se závojem, který se pak stejně sundá. Kytičky v hlavě už by mi přišly moc přeplácané a hlavně by se to ani k sobě nehodilo. Jedné mé kamarádce připadá korunka kýčovitá, já ji to neberu. Já jsem si ji vždycky přála, tak ji budu mít. zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky nezlobte se uřízla jsem si na fotkách hlavu, fakt nechci aby mě někdo známý poznal, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Lupi- jsi výborná s tím pečením, já když uplácám 2 plechy, tak pak na další pečení se musím dlouho přemlouvat. Na tyto vánoce ani nepeču. Budu v práci skoro pořád i na štědrý den, takže tak :-( Já jsem u jedné kadeřnice už byla a jen tak na nečisto mi zkoušela účes a paráda, ale zdá se mi dost drahá. Zkoušení 300-500 a pak svatební účes 1000,-. Jesli máte nějaké zkušenosti tak pište. Nemám ji nijak pevně zamluvenou, tak už přemýšlím o jiné. Kamarádka mi dala kontakt na paní po mateřské, která dělá jak účesy, tak střihy. Sleduje nejnovější trendy a cenově moc dobrá, takže ju půjdu přístí rok prubnout na barvení a uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak jsem to tak rychle zkoukla. Botičky jsou zajímavé,ale né až tak dle mého gusta. Ale šatičky,tak to už je jiná! Vypadají všechny moc pěkně,ale ty vybrané se mi líbí asi nejvíc. A určitě víc jak ty co jsi měla zamluvené jako druhé. Tyhle jsou jak pro tebe dělané. Takže jistě super volba! ;-) Jinak k té kadeřnici...žádné skušenosti nemám,tak uvidím jak to dopadne semnou. Sestřenka mi dala tip na jejího manžala sestřenku,tak uvidím jak to klapne...a taky mi dnes pošle kontakt do toho jednoho kadeřnictví kam jsem chodila,tak tam cinknu. Tak se holky mějte a zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně toho účesu a zdobení....No jak se říká co člověk to jiný názor,takže ať si každý dá na hlavu co se mu líbí.Mě se třeba ta korunka osobně taky moc nelíbí (jen když je třeba taková menší),ale někomu třeba sluší,takže......Já jsem typ,kterému nesluší žádné drdoly apd. a i když jsem si zkoušela v salonu závoj,tak mě to vůbec nesedělo a i paní říkala,že to není ono..... Jinak ohledně toho svatebního účesu,si myslím že 1000 Kč je už hodně za svatební účes,samozřejmě záleží co ta kadeřnice dělá,ale myslím si,že snad tak do 500 Kč.Když jsem se byla učesat u mé kadeřnice letos na ples tak jsem platila myslím nějak do 300 Kč...... Jinak Romi botečky jsou moc hezké,podobné už mám taky koupené a jsou moc pohodlné,takže jsem nad míru spokojená,ani jsem nečekala,že nějaké takové koupím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja tiez nejak nestiham citat, ja momentalne vyberam fotografa, resp. sondujem, kto co a ako:) a aj za kolko:) nasla som nejake studio v Bratislave a tam mali, ze fotenie komplet svadby 1590 eur:D :D to ma pobavilo celkom a k tomu ucesu, kazdy ako sa citi, ja zavoj urcite chcem, ale potom uz len zavoj, tak viac vzadu a nic ine, vlasy sa mi same krutia, cize nejaky polovycesany polorozpusteny vlnkovy uces a bude to:)
Odpovědět
Ahojda není tady náhodou nějaká budoucí nevěsta,která je z Náchodska nebo Trutnovska a bere si svého vyvoleného v dubnu?? My konkrétně 24.4.2010. Kačka
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem na chvilku nakoukla. Je mi dneska hrozně, hůř než včera :-(. Vážně jsem uvažovala alespoň o půl dni dovolené, ale nakonec to tady snad nějak vydržím a pak si doma hned půjdu lehnout. A to máme v pátek vánoční večírek z práce .... musím to zahnat ;-). Díky za typy na to oznámení, 1, 5 i 6 se mi líbily hned protože nám jdou barevně ke svatbě :-). Mě se celkem líbí 3. Jednoduché a ani ne tak drahé, nechceme za to dávat moc peněz. A když by bylo s červeným písmem... Uvidím ještě to probereme doma :-). Jiťo botky jsou pěkné. Šatičky mě teda nadchly téměř všechny. Moc se mi líbíš v těch jak píšeš, že byly hezké, ale měly moc širokou sukeň. To je něco na mě široká sukeň, paráda :-). Ty poslední co sis vybrala se mi líbí více jak ty předposlední - jako noční košile rozhodně nevypadají, ale něco tam chybí. Ty poslední jsou parádní. S kadeřnicí vám holky moc neporadím. Já jsem si to zamluvila u té, ke které chodím běžně. Je to mladá paní, takže moderní střihy a tak na mě taky pořád zkouší. Teď jsme to nestříhaly už od srpna, co jsem ji řekla, že se budu vdávat - prý čekáme do jaké délky mi to doroste :-D. Jdu za 14 dní, tak to budeme barvit zpátky celé na hnědo, melír už mě omrzel a taky chci aby to na fotkách vypadalo pěkně. Zkoušet budeme až po novém roce. Doufám že to taky bude dělat za rozumnou cenu. Tak to je ostrý 1590 eur za nafocení svatby ... tak to aby tam šli všichni nahatí a hladový a jen se nechali vyfotit :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak ta slivovička bohužel nepomohla a dostala jsem v noci horečky a ráno jsem musela jít k doktorovi. Celý den jsem ležela a horečka mě stále ještě drží, ale chtěla jsem na chvíli za vámi, ať toho pak není příliš. Protože teď to tu opět ožilo!!! Vzala jsem si pár dni náhradního volna, tak snad mi bude brzy lépe :-( Na oznámka se mrknu,ale asi až zítra až mi bude lépe. Dnes e tu nechci moc zdržovat. Luci s tím pečením jsi fakt borec a máš pravdu byly to ty favoritní :-) Holky ve čtvrtek jsem domluvená s kámoškou, že bychom zašli dopoledne na ty šaty. Tak my už musí být líp, jinak bychom to museli přeložit a to pak nevím na kdy?Tak mi držte palečky, ať to vyjde. Ale budu se snažit pořád ležet, abych se do čtvrtku uzdravila. Mamka na mě volá, že mám připravenou večeri, tak jdu něco málo pojíst. Celý den jsem ni nejedla a pak ještě nakuknu a dopíšu další dotazy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?