Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ktore vlastne nakoniec mas? ja som mala este jedny favoritky, asi tam dam tu fotku, krasne, len tazke, preto som si aj vybrala tie druhe a teraz tu pozeram tie fotky a porovnavam:D strasne s nami nerozhodnymi:D ale uz som zaplatila zalohu, tak asi mam smolu, aj keby som si to rozmyslela:D
Odpovědět
Dej sem fotku, jasný. :) Podíváme. Já mám šaty bílo červené. :)
Odpovědět
Ahoj holky. Hrůza jak ten den letí, zdá se mi že nic nestíhám. Šatky jsou teda zamluvený. Jenže jsem odtamtud přijela v 11 hödin a už se se mnou táhne skluz :-). Teď jsem domyla okna, jdu pověsit záclony a slíbila jsem Leošově mamce, že se tam přijedu podívat a ukázat fotečky. Pak chceme jet nakupovat. Mám nějaké nové fotky a fotky oznámení co se mi líbily, tak to sem pak dám a poradíte jak to vidíte ;-). Luci díky moc za radu, myslím, že na těch stránkách si vyberu, mají tam pěkných věcí. Asi zvolím ten vlizelín. Vítám novou nevěstu. Máš moc pěkné šaty, sluší ti. Musím letět mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky vítám novou nevěstinku. My taky budeme mít termín 17.4.2010. A kde to budete mít? Jinak šatičky jsi vybrala krásné. Já už jsem konečně vypátrala co jsou to za šaty co chci, takže teď už by s tím objednáváním něměl být problém. Na té figuríně nevypadají tak skvěle jako oblečené a jsou posázené kamínkama, tak se budu pěkně lesknout :-D Mám velkou radost, že jsem je našla a čím víc se na ně dívám tím víc je chci :-D Jak tu píšete s tou výzdobou, já si taky z té uvedené stránky budu objednávám kotel věcí jako cylindr, růže a na stůl a výzdobu auta chci organzu. Už to mám dokonce i někde nakreslené jak to asi bude vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem kocky za privitanie:) budeme mat malu svadbu, 20 ludi cca, obrad v Trnave v kostoliku, a hostinu v takom malom penzioniku, ktory patri firme, kde robi moja maminka. Je to v lese, kustik od Trnavy a budeme tam aj spat. Plus asi tyzden nato chceme spravit oslavu pre kamaratov, moj kamarat jeden je muzikant, da dokopy kapelu, prenajmeme nejaku krcmu a bude party, sa tesim, myslim, ze je to takto dobre vymyslene. milmic, a ktore cervene?:) mne sa v tvojom albumceku velmi pacia tie jasmine collection s cervenou maslou:) tie su uzasne, ale vsetky tam mas krasne, ktorekolvek by si si vybrala, su nadherne
Odpovědět
Profilova fotka
strapadielko- tak to máš opravdu velmí dobře vymyšlené. My taky nechceme žádnou velikou svatbu, ale i tak se nám dohromady sejde 40lidi. Ostatní věci se snažíme sehnat taky buď s pomocí známých, ať ta konečná částka není velká pálka. Máme však obrovskou výhodu, že hostinu nám budou platit rodiče na půl :-) za což jsme jim strašně vděční.
Odpovědět
Profilova fotka
jutu, to je velka pomoc, aj nam rodicia pomozu, za co sme im tiez velmi vdacni... ta hostina v tom penzione vyjde par korun, ci eur:D, lebo budeme mat ceny ako pre zamestnancov danej firmy, ktore su velmi nizke, tak sa z toho tesim, nechceme na svadbu minut majland, treba nam peniazky aj na ine veci - byvanie atd....
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně tak, jak píšeš. Máme známou květinářku- ta nám udělá kytice jaké chceme a za pár korun, pak máme v rodině zlatníka, takže prstýnky taky nebudou stát majlant :-D a jak se říká korunka ke korunce a je z toho ušetřený ranec :-D
Odpovědět
Strapadielko: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, koukám že jste se pěkně rozpovídaly :-) Jutu a Jančo, ty stránky doporučuji. Vše mi přišlo pěkně zabalené, jelikož jsem toho měla hodně,tak jsem neplatila poštovné a kvalita taky super. Tak určitě budete taky spokojený. Holky ty všechny šaty vypadají tak pěkně,že si říkám že bych je zkoušela a zkoušela pořád dokola. Jelikož jsem si vybrala hned v prvním salonu,tak jsem si to tolik na jednu stranu neužívala,ale zase jsem aspoň neměla v hlavě zmatek jaké byly které šaty. Ale už se moooc těším až si je zase obleču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, tie su krasne:) lupinpupin, asi si dobre urobila, lebo napriklad ja nerozhodna som mala velky problem sa rozhodnut:D
Odpovědět
Ahojky holky, pridala jsem si z dneska nejaky saty. Zitra projdu vasi diskuzi, stejne to vypada ze budu asi nemocna, tak budu mit cas :-) Kolik platite za obřad?? Me volala paní, že zámek bude o 1000 dražší příští rok, takže 7500 Kč. Tak nevím jestli to není už moc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
plachacek- a vybrala sis mezi nimi některé. Jsou všechny moc pěkné. My budeme mít obřad na zámku ve Vizovicích a tam chtějí za obřad 3570,-, ale třeba na zámku v Napajedlích chtějí kolem 5000, tak nevím
Odpovědět
Strap.... tak to jsi jedna z mála komu se líbí. 8-) těší mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
Plachaček,tak šaty jsou krásné! Mě zaujali ty ty pod číslem 6 pak 10 jsou moc zajímavé a 11 mají krásnou vlečku a celkově jsou pěkné zezadu. Jinak my máme za zámek a obřad celkem 3700,- a to máme dobrou cenu. Když jsme koukali,že bysme si svatbu udělali na Karlštejně,tak tam to bylo za 10 000,- a třeba na takovém Zbirohu to vychází tak na 15 000,-. Ono se to liší atraktivitou místa (bohužel). Člověk to nechce mít někde v nějaké díře,ale na krásném místě a oni toho takhle využívaji. A je to i u ostatních věcí. Sotva je tam slovo svatební,tak cena naběhne o 100% nahoru ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vítám novou dubnovou nevěstu :-) včera jsem se sem vůbec nedostala, tak jsem teda měla pěkné počteníčko :-D koukala jsem na fotky Lucčiných výtvorů, jsi fakt borec!!! Jutu, hezké šatky sis objednala, mohla by ses nám v nich ukázat :-) co se výzdoby týče, tak jsem dala na Lucčino doporučení a taky jsem objednávala z styl.inspirace, je to tam vážně docela levné.. my chceme mít obřad venku u nás se tomu říká na Gothardě..jsme Hořice, město kamenné krásy a na tom, u nás říkáme, Gotíku je mnoho zajímavých soch a hezký pohled na hořice, tak tam by to bylo hezké, ale musí být to počasí, no.. to by stálo 1000 Kč, jinak v obřadní síni na námku zadarmo, ale to se mně moc nechce, tak se budu modlit za počasí.. Placháčku, teď jsi sem dala spoustu krásných šatiček, sluší ti..vybrala sis nějaké? Milmic, mně se tvoje šatičky od začátku líbí, jsou kouzelné!
Odpovědět
No holky, my to máme na Svojanově... A ted nevím ty ceny. Máme tam obřad a následně i hostinu a to dohromady dělá 9000, což není tak zlé. Samotný obřad je myslím 5000. A potom tam máme ubytko hostů a za jednoho to je 250. Tak na to, že to je hrad a že to tam mají stylový..... :) Si myslím, že ty ceny jsou fakt pohodový.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem vůbec neměla čas za vámi nakuknout a dnes mě strašně bolí hlava :-( Tak jsem vás jen na rychlo dočetla a proletěla očima, ale diskutovat se mi dnes nějak nechce. Možná až večer? Ale aspoň a v rychlosti a stručnosti: Plachácku - mně se nejvíce na tobě líbí ty 6, ty ti krásně sedí a pak souhlasím s Luckou, že ty 11 mají krásnou vlečku a taky ti sluší, ale dle mého názoru ne tolik jako ty 6 :-) I ty 10 jsou zajímáve, jak říká Lucka,ale moc se mi nelíbí ten lesk. Holky, my máme obřad v kostele, ale vůbec netuším kolik budem platit?Na to jsme se nějak opomněli zeptat, ale po novém roce se máme příjít domluvit na ponaučení, tak se zeptáme, ať taky víme?Ale nějak předpokládám, že to snad taková pálka nebude? Holky, už mám udělané ty mašličky na auta, ale zatím je ještě nemám doma, ale nafocené je mám. Ta kamarádka,co mi je dělala, tak mi poslala fotečky v mailu. Tak vám je sem někdy dám na ukázku ;-) Tak zatím pa holky a když mi bude večer lépe, tak ještě nakuknu. Zítra se možná pojedu podívat na botičky. Kéž by se mi podařilo nějaké vybrat a koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, děkuji za pochvalu. Teď tam Peťa nahrvá i dortíky,tak můžete potom juknout i na dortíky... Dopoledne jsme byli bruslit,tak mě bolí nožičky a ani píct se mi už nechce. Tak jsem udělala jen kokosky (první dávku jsme snědli :-)) a teď začíná film,tak budu koukat. Romí už se moc těším na fotečky mašliček.
Odpovědět
Lu a kde ty tvoje krásné výtvory najdeme? To mi nějak uniklo...
Odpovědět
Profilova fotka
Mil, je to na http://sladkyraj.webnode.cz/ ,ale teď koukám,že jak si stím Peťa hraje tak perníčky smáznul a dal tam zatím nějaké dortíky...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je NÁDHERNÉ!!!! Všecno dortíky i ty perníčky, fakt krása. Jde vidět, že to máš v ruce :-) Holky jsem zvědavá zítra na ty botičky. Snad nějaké vyberu? Už se moc těším. A taky bych měla napsát té kámošce, co se mnou má jít do salonu. Předběžně jsme se domlouvali někdy na tento týden, tak jí písnu, jak to s ní vypadá.Ať vím na čem jsem a můžu se těšit :-) Kéž by nám to vyšlo?
Odpovědět
Tak tomu říkám umění.... ten šestihran nemá jedinou chybičku.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se k vám po dlouhé době zase připojuji,jestli můžu?Byla jsem tu nějak v září.....Konečně jsme doma zapojili internet,takže doufám,že si udělám co nejdřív svoje albíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my máme obřad na zámku v Buchlovicích a jelikož bydlíme na vesnici z jejich obvodu,tak platíme jen 1000Kč,což je naprosto za "hubičku"jak se říká:-)
Odpovědět
A tak to mají dobře udělané. To slyším poprvé,prováděla jsem na Bítově a na Kosti a tam se tohle nevedlo. Ani ted na Svojanově se nás neptali, odkud jsme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to mají takto zařízené strašně dlouho,už před 10 lety,když se vdávala moje sestra.Divím se,že to nezměnili ,protože v dnešní době na to nikdo nehledí,jen aby se vydělávalo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že když se někde oddává ve vesnici nebo městě svého bydliště, tak platí méně, než když se oddává v jiném místě, tak se pak platí více. Což je náš případ. My jsme oba z Kudlovic, ale oddávat se budem v kostele v Buchlovicích. Sama jsem zvědavá, kolik budeme platiti v těch Buchlovicích v kostele? Nevíš náhodou polas.... kolik se tam platí?
Odpovědět
Profilova fotka
Mašličky už jsem vám dala do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt nevím.....Ale zdá se mě,že když to bývá v kostele,tak se platí jen nějaký malý poplatek.......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?