Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, ty medvídci jsou správné :-) Jančo, jsme mooc rádi,že nám to s fotografem vychází. Cena je sice vysoká,ale holt nás uchvátil,tak si zaplatíme. A zase zvedl cenu vůči lepší fotoknize a o jednu službu víc,tak nás to trošku ochlácholuje. Janí zítra to bude jistě super, už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, jsem se dneska domluvila s paní,že místo kloboučku bude závoj...jen si ho tam musím dojet vybrat...tak se tam asi vydáme po novém roce a rovnou zkounu i šaty a ještě jednou si do nich hupsnu :-D . Chudák paní...ta má ale semnou trpělivost.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s.o.s. do albíčka jsem přidala fotku jednoho závoje který by se mi asi líbil...myslíte,že se hodí k těm mým šatům? Mě se líbí,že tam má trošku té krajky a ve skutečnosti byl jemňoučkej a decentní...co myslíte?
Odpovědět
Luci já myslím, že ten závoj je moc pěkný a hodí se. Taky se mi líbí, že tam má tu krajku. Koukala jsem ještě na tu starší fotku, jak máš ten bez krajky a to už není takové. Tenhle si myslím, že by byl hezčí.
Odpovědět
Jinak já jsem se dneska ještě po cestě z práce stavila v jednom salonu. Zkoušku mám objednanou na čtvrtek. Hned jsem se zeptala jestli mají velikost 44 a paní mi řekla, že jsou témeř všechny šaty na to šněrování vzadu, takže nemám mít strach, že bych se do nějakých pěkných nedostala. Popsala jsem ji totiž to zklamání včera a hned mi asi na pěti figurínách ukázala, do kterých bych se podle ní měla vejít. A řeknu vám to bylo jiné kafčo než ty včera, byly všechny nádherné :-). Dokonce mi ukázala i nějaké za krk, které jsem původně chtěla. A hlavně byl rozdíl i v tom přístupu. Byla hrozně příjemná. No nechci to zakřiknout, tak se raději nebudu moc těšit, abych pak nezjistila, že zase nic neobleču, ale mám radost ... Jo a dokonce jsem si všimla, že na poličce tam měli taky ty plyšové medvídky jak si koupila Zuzka. Takže aspoň vím, že je půjčují a když budeme chtít tak je budeme moct mít :-).
Odpovědět
Jo a ještě mi ta paní říkala, že cena šatů je od 4 do 6 tisíc za normální, 7 - 8 tisíc za šaty s vlečkou (já chci bez vlečky, takže bych se mohla do těch 5000 vejít). A v ceně je prý půjčení bot, závoje, bižuterie a rukavic. JCož je myslím paráda. Jak jsem včera byla v tom salonu tak sice ty šaty stály 3900, ale byly k tomu jenom ruikavice. Všechno ostatní se připlácelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že to tady zase pořádně ožilo a že je stále, co číst. Tak jsem měla, co dělat, abych to dočetla. Luci a Zuzi, souhlasím s holkami, že naušnice a medvídci jsou moc hezcí. Takže gratuluji k bezva koupi :-) Jani, vidím, že si objevila nový bezva salon, což je super. Tak doufám, že tvoje zkouška bude úspěšná, ale jak vidím, tak tomu vše nasvědčuje. Přístup a ochota je hodně důležitá. Holky, nápodobně se někdy obávám stejně jako vy, že některé lidi možná s povídáním o svatbě nudím, ale zatím mě to teda ještě nikdo neřekl. Občas se kolegyně i sami od sebe v práci zeptají, jak pokračují svatební přípravy a občas se pochlubím sama, jako např. teď naposledy s naši svatební nocí. Mimochodem dnes mi přišla potvrzena rezeravace naší svatební noci x-) A když teď tak mluvíme o tom svatebním povídání, tak jediné co mě trošku mrzí je, že se mě ještě na nic, co se týče svatebních příprav nezeptala nastávající tchýně :-(Jako by ji to ani vůbec nezajímalo. Např. třeba jestli už mám šaty a jaké, nebo jestli už máme prstýnky atd. A jsem si jistá, že o tom nemluví ani s Pavlíkem. Tak to mě trošku mrzí, ale zase než by mi do toho měla kecat, což je případ mé kolegyně, která se vdává v červnu a nastávající tchýně jí do všeho kecá a vše kritizuje, že je špatně, tak vlasantně bych asi měla být ráda,že? :-D Luci, ještě jsem ti zapomněla pochválit ten závojek - moc pěkný :-) Holky, teď se tady asi až do soboty neukážu, protože budu mít od středy do pátku až do večera kurz a když přijedu večer domů, tak asi sotva padnu do postele a nebudu ničeho schopná :-( Tak si teď zase na chviličku odpočiňtě od psaní :-D , ať toho nemusím tolik moc dočítat ;-)
Odpovědět
Ahoj Romí. Paráda s tou rezervací, že je to potvrzené. Ty apartmány jsou opravdu pěkný a ten váš bude určitě ještě hezčí než ty ostatní :-). Romí ono je přesně otázka zda je dobře, že se zajímá nebo ne. Já jsem u ní dneska byla a říkala mi, že se bavila se známou co nám bude dělat dorty, ale tak, že ona by chtěla takovej a takovej a ještě takovej ... Na dortech mi nesejde, je mi jedno jestli budou s červenou nebo modrou kytkou, ale přece jen bysme se měly o tomhle poradit a měla bych si vybrat já, si myslím ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, Jani- nějaké krásné šatičky určitě vybereš. Mě taky přijde,že zatím jsem na ty "ONY" ještě nanerazila. Mě už taky kolikrát připadá, že řečima osvatbě obtěžuji okolí, tak se snažím o tom nemluvit a když se mě někdo zeptá, tak je zle :-D Přítel se misměje, že se vždycky rozvykládám a nedám se zastavit. Šatičky probírám jen s kamaradkou(svědkyní) a občas s mamkou. I tam se musim krotit, protože je kamarádka po rozchodu a nechci ji způsobovat bolest příliš moc řečma o svatbě. Ale je báječná všechno semnou absolvuje a prožívá to semnou. Jinak tchýně je taky báječná. Vyptává se co a jak a do ničeho se nemíchá. V soloně, kde mám nechanou zálohu jsou šaty od -2tis-5000 a to i za nejnovejsi modely. Závoj budu mít od švagrové a bolérko k tomu bude zdarma a bižu tu si koupím. Jak už jsem psala ještě nemám vybrané šaty a nejraději bych ji tam v salónu všechno prohrabala a vyzkoušela, ale to nejde, už tak si připadám otravná, byla jsem tam už 3x. Paní je ovšem moc milá, ochotná a příjemná. Tento čtvrtek jedu zkusit nějaké šatičky do Hradiště, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem paní napsala,jestli by mi mohla tento závoj zamluvit k těm šatům,abych tam nemusela jezdit. Tak jsem zvědavá co napíše.jestli teda z fotky pozná o který se jedná,ale myslím,že je to tam pěkně vidět. A vám moc děkuji za názory a pochvalu! A tobě Romčo za pochvalu naušniček. Jutu, chápu tě jak si připadáš s tím salonem. Já to mám to samé,ale zase s e-mailama psala jsem paní před tím než jsem tam šla, pak jsem si vybrala a pak jsem jí zase psala,že si ke kloboučku půjčím na focení i závoj a teď jsem si zase říkala,že by to stejně dopadlo tak,že bych měla jen závoj,tak už jsme si zase vyměnili pár dopisů...chudák paní je ze mě asi šílená... Jinak u my se bavíme s našima i Peťovejma rodičema v pohodě...moji maminu musím krotit..vždy něco vymyslí,tak jí zarazím a Peťi mamina má zase takové dobré věci...něco nadhodí nejdřív povím,že ne a pak se mi to rozleží a dám ji za pravdu. A myslím,že je i ráda,že pak uznám,že to bylo dobré. A v práci...ty říkají,že se na svatbičku těší snad víc jak já,ale musí mít ze mě asi hlavu jako balon. Jančo a je moc dobře,že si našla takový salon. Jsem zvědavá jak na zítřek,ale po tvém vyprávění asi víc na ten čtvrtek....už aby si nám sem dala fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem teď sice na svatební téma dlouho neřečnila, protože u mě delší dobu nebylo nic nového, až teď ta svatební noc, ale když o něčem mluvím, co se týče svatby, tak je to pak s velkou chutí a nadšením. jutu07 - až teď jsem si všimla, že si možná od někud z mého bližšího okolí, protože jsem se zarazila, když jsem si četla, že si jdeš zkusit nějaké šatičky do Hradiště. Já jsem z jedné vesnice nedaleko od Hradiště a ty odkud?Ty jsi možná spíš někde od Zlína, že? A kde budete mít svatbičku? A ve kterém salonu máš zapalcenou zálohu? Takže už máš šatičky asi předběžně vybrané,že? A proč tedy ještě jedeš do UH na šatičky, když už máš v jiném salonu zaplacenou zálohu? Kdyby sis náhodou něco vybrla v UH, tak nebylo by škoda, že by ti propadla ta záloha v jiném salonu?
Odpovědět
Ahojte holky, já teda o svatbě s nikým moc nedebatím. Leda se mě někdo zeptá.... 8-) Já si v klidu a tichosti zamlouvám a zařizuju a vyrábím... Spíš naopak mám pocit, že všechny okolo ta naša svatba bere víc než mě. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milmic, tak to jsi tady asi vyjímka :-) to my ostatní máme pusu na špacír :-) ,ale zase nemámš aspoň pocit,že někoho povídáním o svatbě unavuješ.
Odpovědět
Profilova fotka
romi, jsem z Napajedel. Svatbičku máme 17.4.ve vizovicích na zámku. Ty myslím máš v buchlovicích, že? v práci mám kolegu který se žení 24.4.2010 v Buchlovicích, takže všechno o svatbě probíráme spolu :-D Zálohu mám v Otrokovicích v salóně Bonetka- má to paní v rodiném domě. Měla tam půjčené šaty i budoucí švagrová, tak jsem šla tam, protože mě nalákala i cena. Byla jsem už i ve Zlíně u Svozílků a ještě na jižních svazích,ale všude cena kolem 8tis a šaty jakš takš. Tady v bonetce jsem si vybrala hned poprvé, proto jsem tam nechala zálohu jenže jak jsem někde ve předu psala měla je nedávno známá které jsme byli na svatbě a jak švagrové, tak ženich je viděli a nevěsta byla podobný tip jako já, tak bych si připadala jako její kopie. Pro svého miláčka chci být ten den jedinečná a kouzelná a aby si vybavil tu naši známou(i když je velký předpoklad, že si ty šaty nebude pamatovat :-D )Ta záloha nešla zrušit i když je malá, tak jsem si říkala, že si tam už vyberu další, ale dlouho se nedařilo. Teď jsem tam byla sama jen tak na rychlo a zamluvila jsem si náhradnice, ale čím víc se sleduju na fotce tím míň se mi líbí a připadám si jak v noční kolšili než v šatech :-S už je mi blbé jet tam teď znovu a říct ji po tak krátké době, že je nechci, zajedu tam až po novém roce. To bude mít zase další typy :-D Nejsem náročná jen chci abych v nich vypadala krásně jak na živo, tak na fotkách, vždyť na ty se pak budu dívat do konce života :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám tam chybičku chtěla jsem napsat, že nechci aby si vybavil tu naši známou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, musím ti dát za pravdu, protože i moje kolegyně se už těší na naši svatbičku. Říkaly,že se pak určitě půjdou podívat na obřad a "zatahovat", ale ještě více se hlavně těší na svíci nebo-li rozlúčku se svobodou :-D Milmic - ono je možná lepší o tom někdy tolik nemluvit a být pěkně v tichosti, ale to já bohužel neumím :-( Mám ze všecho vždy takovou radost, že si to nechci nechat jen pro sebe, ale chci se pochlubit :-) Asi jsem jak malé chlubivé dítě,že? :-D Holky a myslím, že paní v salonech, jsou na takové maily a neustále dotazy zvyklé a jistě to chápou. Určitě se s nimi setkávají denně a je to pro ně práce jako každá jiná a hlavně kšeft. A jak se říká "náš zákazník, náš pán" a my jsme ti páni a měli bychom si umět říct, co máme na srdci.Takže jen do nich :-D Ale je fakt, že když pak člověk narazí na nějakou neochotnu "můru", tak je to zlé a hned má člověk po chuti ]-( Pro dnešek se loučím na pár dní, tak papa, mějte se
Odpovědět
No já bych o tom jako mluvila...... ale... já neívm. :-D Prostě na mě ještě nepřišlo takovýto ono.... jako těším se, to je jasný. Jen si říkám, když všem ukážu šaty, nikdo nebude překvapenej. Když všem vykecám, co bude k jídlu, tak nikdo nebude překvapenej. Asi tak. A taky nějak nestíhám myslet na tu svatbu celkově.... Mám hlavu plnou jiných starostí a v klidku a pohodě si zařizuju, co je potřeba, ale víc na to zatím nemyslím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom Romčo uplně stejně...když mám radost,tak je to semnou horší jak s malým dítětem... :-D A stím "náš zákazní náš pán" máš pravdu,ale prostě si připadám blbě...když si představím,že paní otravujou všichni tak jak já,tak musí mít chudák hlavu jak pátrací balon. My musíme na hostinu vymyslet ještě nějaké hry..aby tam byla sranda a pěkně jsme si to spestřili. Jutu, musím juknout do alba na ty tvoje šatičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo přesně s těma šatama to mám taky tak. Kolegyňky v práci pořád žadoní ať jim ukážu jak vypadám v šatech, ale krom mamky a svědkyně je nikomu neukážu. Máme zamluvenou fotografku, kameramana, termín(jen po novém roce zaplatit na matrice poplatek), restauraci, květiny udělá známá a prstýnky taky zlatník z rodiny, takže krom šatů to zatím neřeším a nestresuju. Horší to bude příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
LUci nemám je tam dám tam podobné co jsem vybrala na poprvé
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu,ty nemáš šatičky ze zkoušení v albíčku...to je škoda. Mě teď připadá,že budu mít skoro vše hotové,ale hned po novém roce se to rozjede. Jinak Romí a holky které mají termín 24.4. tak přesně za 5měsíců to budeme mít zasebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, přidala jsem do albíčka fotky šatů, které by byly ty pravé :-D jen je najít. Některé jsou ze salonu o kterém se tu zmínila Romča, možná tam nakonec taky zavítám :-) A s tím otravování já už jsem paní říkala, že jí donesu nějaké kafe nebo tak něco za to jak ju otravuju a prej v žádném případě. Je ráda, že tam někoho má a vždycky si tam něco koupím: punčochy, podvazek. mám tam odloženou korunku, cena je jen kolem 200,- a to mají ty hřebínky na zabonutí vzadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak všechny šatičky jsou moc pěkné. Jsem mooc zvědavá jaké vybereš. Ta cena za tu korunku je fakt super! Pani ze salonu je vždy taky hodná a milá,tak snad je to vpohodě. Pro dnešek mizím a zítra zase pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ze svatby taky nadšená, ráda bych si o tom s lidmi povídala, ale mám strach, že něco zakřiknu a budu je tím otravovat, tak se musím hodně krotit. Naštěstí mám pár lidí okolo sebe, kteří to se mnou vydrží. ;-) Hlavně mám tady vás, že. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mám zamluvený ten závoj :-) paní ví který to je a tak mi to tam přepsala. Je prostě úžasná. A já jsem mooc ráda :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Vy jste se večer rozpovídaly, chvilku vás tady člověk nechá samotné .. :-D. Luci to je dobře že už je závoj zamluvený. Je fajn, že s tebou paní komunikuje takhle po mailu. A určo ho paní poznala a zamluvila ten správný. Tak to já jsem zase pravý opak jutu. Ukuzuju všechno všem. Teda kromě šatů ženichovi. Ono je to stejně jedno, nebudou si to pamatovat a ten výsledný efekt ten den si myslím, že to nemůže zkazit, protože to bude teprve na ostro a tak krásné jak má být. Taky se snažím to pořád dokola neříkat, ale jak se mě někdo na něco zeptá, tak už se to ze mě valí :-D. Za hoďku odjíždím se svědkyní na další zkoušku. Máme před sebou dva salony, tak to snad zvládneme a přijedu s lepší náladou než minule. Svědkyně by si chtěla taky půjčit nějaké šatičky, tak ještě budeme koukat po jejích. Snad to vypadá na pěkné odpoledne. Když se sem večer dostanu tak písnu jak bylo. Zatím pa pěkné odpolko
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak koukám nikde nikdo.. já jsem se vrátila z města, byla jsem s mamkou nakupovat vánoční dárky.. tak jakpak asi dopadla Janča v salonech, určitě to bude ok! těším se na foto!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ten závoj je moc hezký, dobře sis vybrala!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak si Jani dopadla? Už jsem velice nedočkavá a těším se na zážitky a na fotečky. Zuzko, děkuji za pochvalu závoje. Já jsem taky za něj moc ráda a i za to,že paní je tak hodná a takhle mi to zamluvila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem dnes úplně vyřízená z práce, z pracovní porady i z kurzu, ale i přesto jsem nakukla,abych nemusela potom moc dočítat. Ale na psaní už mi moc síly nezbylo, tak jen ve stručnosti :-( Jutu07 - jsou to fotečky šatů ze Salonu Pavlína,že?Já mám šaty právě z tama. Moc fajn paní. Už se moc těším,až se tam půjdu mrknout na novou kolekci. Kdyby náhdou.....Pokud tam půjdeš dříve, než já, což asi ano, tak pak dej vědět, jaké to tam bylo?Jaké šatičky sis zkoušela a hlavně fotečky ;-)Kdy máš v plánu tam jít? Luci - gratuluji ke krásnému závoji.A na včerejší datmu jsem si vzpomněla,že to máme přesně za 5 :-D Toto letí A Jani na nové šatičky a fotečky se rovněž těším,ale nevím, kdy mi vyjde čas je shlédnout. Tak už mizím holky, protože už se mi zavírají roletky, jak říkává můj Pavlík :-) Snad mi to zítra aspoň na chviličku vyjde, ale nevím,nevím? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?