Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem Romčo koukala na všechny šaty v tom salonu a musím říct, že většina jich je fakt moc krásných, na těch modelkách teda jo :-) opravdu je z čeho vybírat! v pátek jsme byli v ikee, ale dokoupila jsem si jen malé ubrousky do košíčků na koláčky, nic víc..zase nechci aby to bylo přeplácané, kdybych tam mohla to celé zkusit nazdobit :-D abych věděla.. dnes jsem se byla podívat na vánočních trhách a koupila si adventní věnec, je to trochu brzo, ale lepší než jako minulý rok týden před vánocema :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Teda diskuze se rozjela, měla jsem co dělat abych ji dočetla. Teď si ani nevzpomínám k čemu všemu jsem se chtěla vyjádřit :-D . Plachacek - Šaty jsou moc pěkné. Líbily se mi nejvíc první a třetí. Tak třeba se v nich budeš cítit dobře, chce to asi víckrát zkusit. Ono je to asi pro každou nezvyk nosit takovou sukeň. Ale myslím, že ti moc sluší. Já jdu na šaty zítra poprvé. Hrozně se těším až budu mít nějaké na sobě. To snad ani dneska nebudu spát :-D. Jsem zvědavá které mi padnou. Nesmím zapomenout foťák. K bolerkům zatím nevím. Uvidím co mi řekne paní v salonu. Ale osobně jako Romča doufám, že v dubnu bude krásně a už teplíčko. Stačilo by aspoň tak jak bylo tento víkend ;-). A když nebude, určitě bych se nebála jít do toho kožíškového bolérka. Jsem asi dost naivní když si myslím, že šaty seženu do 5 000 co? Luci právě že jak jsem nejdřív myslela, že ženich bude mít červenou košili a světle červenou kravatu. Ale pak jak jsem koukala k tobě do albíčka, tak jsem viděla jak vypadá hezky ta kravata když je ještě s něčím. Takže určitě taky zvolíme nějaký proužek na kravatě. Na oblek je ještě čas, ale chci mít představu. Romí tak uvidíš jak tě nová kolekce osloví. Ale taky myslím že spíš zůstaneš u těch vybraných šatiček. A nebo taky ne ... Jsem na to zvědavá co nám pak napíšeš.
Odpovědět
Ahoj Zuzi. Do Ikei se chystáme taky teď začátkem prosince. Chci tam koupit průhledné stojánky na čajovky a dáme je na stoly s červenými čajovými svíčkami. A možná ještě nějaké kamínky. Musím si to promyslet. Máme Ikeu z ruky, takže se tam do svatby pak už asi nedostaneme :-). Já se chystám dělat adventní věneček příští sobotu. Vždycky to nějak ovážu větvema, napíchám svíčky a ozdoby. Čeká mě příští víkend mytí oken a pak už budeme péct cukroví. Teď mi sem vběhnul náš pejsek a čmuchá mi v kabelce. Dělá jak kdyby nás rok neviděl, nenechá mě ani psát. Musím mu jít umýt ťapinky :-).
Odpovědět
To je náš miláček. Teď tady rve příteli časopis z ruky a ten volá na mě ať toho nechá :-) . Tak jdu odpočívat, stejně mi nedají pokoj ani jeden :-). Dneska jsem hrabala dvě a půl hodiny na zahradě listí a začínají mě bolet pekelně ruce. Mějte pěkný večer
Odpovědět
Profilova fotka
náš pejsek, Jani, zase spokojeně leží na gauči, nějak se na procházce utahal :-) my jsme zase včera dělali na zahradě a já teď po té nemoci nejsem zvyklá vůbec nic dělat, asi bych ani ještě takhle neměla, ale bylo potřeba..no a prostě dnes si nemůžu ani sednout na záchod, jak příšerně mě bolí nohy :-D je to peklo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - myslím, že na adventní věneček vůbec není bzry, vždyť příští neděle je už 1. adventní. Já mám udělaný ještě od loňska, dělala jsem úmyslně bez jehličí, abych ho mohla použít ještě i letos a na příští rok si udělám zase nový. Není sice živý z jehličí, ale to pak máme živý stromek a dělávám pak ješt i svícen,takže o krásnou vůni jehličí nepříjdem. Jani - tak ať ti zítra zkouška vyjde a jsi z ní nadšená. Už se moc těším na fotečky a první dojmy. Myslím, že se dají sehnat šatky i do 5000 Kč, ale musí mít asi člověk štěstí. Jsou i za takovou cenu, ale jsou i samozřejmě dražší. Držím palečky :-) Holky, dnes konečně Pavlík zavolal tomu našemu kamarádovi, co nás má fotit a nezapomněl na nás, se vším počítá. Tak jsem ráda, ulevilo se mi. Poprvé jsme mu to říkali někdy v květnu a slíbili jsme mu, že se pak ještě připomenem na podzim a trošku jsem se bála, co kdyby náhodou na nás zapomněl :-(, protože nám tu nevycházelo (nebo spíš Pavlíkovi) mu zavolat. Ale nezapomněl, jupííí :-D Takže další věc můžem vypustit z hlavy. No a ještě jsme se byli dnes podívat na náš apartmánek, který jsme si vybrali na svatební noc. A vypadá nádherně x-) Bohužel vám se zatím nemůžu dát odkaz s fotkama, protože byl terpve nedávno dokončen a zatím ještě nemají fotečky na stránkách. Ale vypadá krásně. Ale můžu vám jsem dát odkaz na tu restauraci a penzion a můžete shlédnout ty další dva apartámány, mezi kterými jsme se taky rozhodovali, ale nakonec jsme se rouzhodli pro Apartman Ve věži. Ještě jsme si ho sice nezamluvili, ale hned zítra tam napíšu mail a zarezervuji. Chvilinku jsme totiž přemýšeli jestli zvolit apartmán Vizovice nebo Ve Věži. U Jelena jsem nechtěla, protože paroži fakt nemusím! Ale nakonec jsme si vybrali Ve věži, který je z vanou a nejkrásnější. A cena je taky výborná. To jsem se ale rozepsala, snad to nevadí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je ten slíbený odkaz a později přidám odkaz i na ten náš konkrétní apartmán..... http://www.bunc.cz/penzion-ubytovani.php Tak co tomu říkáte? :-)
Odpovědět
No apartmán vypadá kouzelně. :) My budeme svatební noc trávit na hradě, v jenom hezkým pokojíku, ale jako moc tam otoho asi nenaspíme, když budeme dole pařit. :-D Po svatbě ale jedeme na prodloužený víkend do apartmánu do Jeseníků. Taková malá svatební cesta - velkou nestíháme kvůli mým státnicím v květnu. :) To si necháme až na léto, to pojedeme na 3 dny na orienťák na Šumavu a vzápětí odfrčíme do nějakého hezkého penzionku na Šumavě....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevím, na co mám dřív reagovat. Trochu mě překvapila cena 8000 za půjčení šatů. U nás se dají sehnat zhruba za polovinu, já si je sice nechám šít, ale určitě mě to nebude stát takovou horentní sumu. Bolerko si asi taky nechám ušit, ikdyž souhlasím s názorem, že určitě bude krásné počasí:) Svatební noviny řešit nehodlám, to asi není úplně český původní zvyk, že:) K obleku bude bílá košile a snad i bordo vesta s regatou. Tu vestučku ještě musíme objednat, u nás v salonu mi nenabídla takovou, která by se mi líbila.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak holky, to mi to dalo,ale práce vás dočíst. Nejdřív asi k adventu...jsem stejného názoru jako Romča,že advent je příští víkend,tak jistě není brzy...včera jsem taky dělala věnce...loni i letos jsem si hrála s perníkovejma a i včera se mi krásně podařili. Romí mě se to poslední bolérko líbí asi nejvíc,že je krásně vykrojené a nezakreje právě moc šatů,ale ten rukáv bych chtěla asi 3/4 a klasicky rovný,aby to nehlušilo k šatům. Jinak se mi líbí šatičky i z nové kolekce,ale jsem na tebe zvědavá., Taky se moc těším na fotečky dnešní zkoušky šatiček...tuším že Janči...? No nic jdu pracovat a už teď se za váma zase těším. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že Janča se tu zatím dnes neobjevila, asi pořád ještě zkouší šatičky :-) Kdo ví jak pochodila? Už se moc těším na její dojmy a na fotečky, tak snad nás dlouho nenechá čekat ;-) Luci taky jsem sama na sebe nakonec zvědavá, jak to vlastně dopadne :-D Tak zatím papa a určitě v podvečer nakuknu. Teď jsem domluvená, že půjdu s mamkou do města, takže v práci dnes končím po dlouhé době brzy, jupííí :-D Už jsem mohla odejít i dříve,ale s mamkou jsem domluvená až na půl třetí,tak jsem ještě odskočila nakuknout za vámi :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak fotečky jsou v albíčku. Ale řeknu vám, že jsem zklamaná. Tak jako nedělala jsem si iluze okolo postavy, vím že něco vážím a přes boky to není sláva, ale že mi paní ukáže jen čtvery šaty do kterých bych se mohla eventuelně vejít, to jsem netušila. Nakonec dvoje tak nějak ušly (kdybych si teda měla vybrat tak ty na špagetová ramínka). Ale rozhodně to není to, co jsem si představovala :-( . No mám telefonní čísla na dva další salony tak tam ještě dneska zavolám a domluvím návštěvu. I když v tuhle chvíli se mi nechce nic .... ani vdávat ... Asi jsem do toho šla s příliš velkou nadějí, že si vyberu hned v prvním salonu. Jediný potěšující na tom bylo, že ty na špagetová ramínka by mě vyšly na 3900 kč. Jako v těch jsem se cítila dobře a jak kolem mě byla ta sukně tak jako princezna, ale hledala jsem něco jiného. Zkusím to jinde a pak se uvidí. No mrkněte samy ... pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, vůbec nezoufej. Ještě není všem dnům konec, byl to první salón a ještě jich můžeš navštívit spousty. Někdo prostě hned na poprvé má štěstí, jako např. Lucka a někdo ho má zase trošku méně. Ale nepochybuji o tom, že nakonec přece jen vybereš krásné šatičky podle svých představ. A teď už se jdu kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No náhodou Jani nevypadají zas až tak strašně, jak si to popisovala. Je fakt,že jsem viděla už i hezčí šatičky, ale vypadají celkem hezky. Ty první jsou trošku obyčejnější, takže ty druhé se mi libí možná více. Ale uvidíš, že najdeš jinší a hezčejší ;-)
Odpovědět
Jani, já myslím, že určitě ještě narazíš na šaty, které ti padnou jako ulité. já mám taky problém s velikostí. Na mě prostě šaty nejsou, leda družičkovské. Naštěstí jsem šla věděla o salonu, kde jsou velice ochotné paní. Slíbily mi, že mi celé přešijí, ale asi to tak není tak úplně běžná praxe. Drobné úpravy jo, ale předělávat celé šaty.......
Odpovědět
Ahoj Romí, já vím, že to není až zase tak katastrofický jak jsem to popsala, ale spíš to vyjadřuje můj pocit z toho ;-) . Ale už jsem v poho. Zavolala jsem si do dalších salonů a na středu mám objednanou návštěvu ve dvou a další tři mám ještě v záloze. Tak uvidíme. Je to asi tím, že jsem si fakt chtěla vybrat rychle, ale když jsem to dneska viděla, tak klidně projedu několik salonů a vyberu si až budu vědět, že nic lepšího nemůžu najít :-). Právě že v tomhle salonu měli jenom obyčejný šaty ... jako spíš prostě hladký, bez zdobení. A to já bych chtěla ozdobit. Jak si psala, prostě to chce princeznovskou sukni. No jen abych ještě nebyla ráda, že jsem našla aspoň tyhle ...
Odpovědět
Jo a dost mě překvapilo, že mi paní ani nenabízela žádné úpravy. Akorát na ramínkách. Ale nic o tom, že by se mohli o velikost zúžit nebo rozšířit ...
Odpovědět
Milmic, tak to jsi šla do dobrého salonu. Mě právě nic takové vůbec neříkala. Ale tak nebudu propadat panice a snad objevím to po čem toužím :-). No s těma velikostma to byla sranda. Jsem si bláhově myslela že se dostanu do 40 nebo 42 a ejhle pod 44 jsme nešli ... Kde že je tady ta dieta podle Havlíčka co držela Lucka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, Jani, nic si z toho nedělej, že to nebylo ono, koukala jsem na fotky a žádná hrůza to rozhodně není, chtělo by to něco víc šik, ale to přijde!! já jsem pořádný kousek a taky jsem našla, já měla fakt problém s prsama, dole jsem si zkoušla i 40-42, ale přes prsa to nešlo zapnout.. ale teď jsem spokojená.. musela jsem jich taky pár navštívit.. ale neboj, věřím, že to dobře dopadne, vím to!!!
Odpovědět
Janči, šla jsem do salonu, kde si půjčovala šaty moje sestra. Ona byla v 6.měsíci těhotenství a tak jí šatky upravovali podle bříška. A protože jsem tam se sestrou byla tenkrát, tak jsem šla fakt na jistotu, že v tomto saloně si chci vybrat šaty. Protože mi bylo jasné, že budu mít problém. No a když jsem tam přišla, tak mě paní změřila od hlavy až po paty a řekla...... no, ale ty velikosti nám trošku neodpovídají, že? :-D A vždycky když mě šněrovala, tak nestíhala a jenom koulela očima. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani samozřejmě, že ti rozumím a úplně tě chápu, že jsi byla zklamaná a první pocity tě zrovna nenadchly a to asi není příjemné, když se člověk tolik těší a tolik krásného od toho očekává. I já bych byla na tvém místě zklamaná. Ale o to více bude jistě příští návštěva lepší :-). Takže už se těším na středeční další fotečky. A těm jejich velikostem se nedá asi vůbec věřit. Taky s tím mám své zkušenosti. Jednou mi je nějaké číslo dobré, po druhé malé nebo naopak velké, čert aby se v tom jejich číslování vyznal :-D
Odpovědět
Holky děkuju, už je mi fakt líp a to hlavně díky vám, je příjmený takhle to s někým rozebrat ;-) . Jako ne že by mě doma neposlouchali, ale tak abych jim s tím za chvíli nelezla na nervy, přece jen nevěsta nevěstu lépe pochopí :-D . Už se těším na další návštěvu. Možná že bych tomu taky přišla na chuť a zkoušela a zkoušela ... To jejich číslování mi přijde dost podezřelé. Ono je podezřelé každé, mám taky věci z různých obchodů a jsou dost různých velikostí :-). Jeden svetr mám XXL a když ho porovnám s tričkem M tak jsou k sobě akorát :-D. To u mě taky vzdychala když se mě snažila zapnout na jedněch zip a když se ji to povedlo, tak jsem myslela, že mi vyleze žaludek pusou.
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu Jani, že je to moc fajn si tak pokecat a svěřit se nám tady z beremka. Taky veškeré věci více méně probírám tady s vámi a ještě z tou mou kámoškou = svědkýní a jen tak letmo se občas zmíním mamce, ale žádné dlouhé diskuze jako tady spolu na dané téma nevedem. Jen jí to spíš sdělím orientačně a informačně, ale spíš se radím s vámi (hlavně v určitých věcech - např. co se týče šatů, obleků, spodního prádala, bižu, botiček, dekorace atd.) Taky si vzpomínám, že se mě snažila paní v salonu návléct do jedněch šatů, což se jí podařilo, ale pak jsem se v nich vůbec nemohla nadechnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, když vidím, jak teď řešíte šaty, tak se asi budu muset připomenout mé švadleně. Já byla zkoušet ve dvou salónech, abych měla představu na typ šatů. Nemám sice problém s kilama, ale s délkou. V prním salónu se mi paní snažila vnutit šaty s řůžovou výšivkou, protože ty by nemusela zkracovat. Taky nebyla zrovna dvakrát ochotná, co se úpravy týče. V druhém salónu byla paní naprosto v pohodě, ale ze žádných šatů jsem si "nesedla na zadek". Takže Jani, nezoufej a hledej dál, určitě narazíš na ty, co ti učarují na první pohled.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to jste toho ale zase nepísali...tak jsem to dočetla a můžu vám taky napsat nějaké novinky. Janí ty druhé šaty jsou hezčí,ale jak psali holky, nezoufej a středa bude jistě lepší. Koukám,že jsem nevěsta široko daleko,která si vybrala hned v prvním salonu...ale jsem moc ráda. Dneska jsem si psala zase s paní ze salonu a zrušila jsem klobouček a pak si vyberu závoj. Přece jen jsem si ho vždy přála. Tak se sní musím jen domluvit, zda si ho mám dojít vybrat někdy po novém roce a nebo jestli stačí,když si půjdu vyzvednout šaty... Taky mi písnul konečně ten náš fotograf a je to v pohodě. Chce teda za ten celodenní balíček 10 000,- ale zařadil do toho fotoknihu která je na A3 a je z tvrdčího a takového toho lepšího papíru (osahuje cca 70 fotek) dál nám dá na DVD fotky upravené a nachystané na prezentaci a na dlším DVD všechny fotky co za celou dobu nafotil. Takže vlastě stejná cena jak předtím. Jen předtím tam byla o hodně menší ta fotokniha a tím pádem to za těch 8000,- takže vše v pohodě a zase se mu ozvu po novém roce na zálohu. Dneska jsem si holky koupila úžasné naušnice k té mé bižuterii. Jsou uplně úžasné a vše mi sedí dohromady,jak kdyby to ksobě patřilo. Mám to vyfocené a už i zmenčené,tak jak tohle dopíšu, dám to do albíčka. Holky nezdá se vám někdy,že na vás lidi musí skrz svatbu koukat jak na blázna? Třeba když jsem psala zase paní do salonu,tak jsem si říkala,že mě musí mít už plné zuby,ale paní je pořád ochotná...tak nevím. Taky to nejrači vše probírám tady s váma a nebo s mojí svědkyní a nebo něco i v práci,ale jinak moc ne. Někdy mi připadá,že i stím někoho otravuji,ale to se mi možná jen zdá... No nic taky jsem se tu pěkně rozkecala,tak jdu dát do albíčka ty fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotečka je přidaná. Jo a Janí tady máš odkaz na ten stravovací režim. Je to vše rozepsané hned na první stránce... http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak jsem Luci koukala na ty naušničky a opravdu super, sedí to k tomu jak se říká jako prdel na hrnci :-D ne, fakt to vypadá, že sis to koupila jako sadu a ne že sis to jen dokupovala! parádní kup!! jinak jak jsi psala o tom, že si o nás možná někteří myslí, že nežvaníme o ničem jiném, tak ten pocit mám stejnej, teď teda už míň, tak jakmile jsme stanovili datum svatby, tak jsem opravdu nemluvila o ničem jiným a hlavně mamina už ze mě asi rostla :-D ale teď vás holčičky a je to super ;-) včera jsem volala kosmetičce, tak příští týden tam jdu, ale bude mně čistit pleť, tak to mě asi nebude líčít, co? to budu vypadat :-D Jani, tak ty rozhodně xxl nejsi, to se neboj, je to tak jak píšeš, všude to mají ty velikosti jinak, vždyť jsem silnější než ty a zkoušela jsem si i menší velikost..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zdravím hned po ránu ;-) Zuzko, jsem moc ráda,že ty naušničky vypadají jak kdyby to k sobě patřilo. Aspoň mám zase o starost míň a můžu si bižu odvézt k našim,abych na ni potom nezapoměla.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jsou dobrý luci:-) jinak jsem dnes koupila tady přes bazar medvídky na dort, plyšáky na auto a přísavky :-) dnes jsem to zaplatila holčině na účet, tak se těším, až mně to přijde, hodím do alba fotky, co mně posílala.
Odpovědět
Ahoj holky. Je to fakt fajn si takhle psát. Jak říkáte, ne že by člověk nějak extra asi otravoval, ale chudáci všichni kolem mě, měli by ze mě hlavu jak balon :-D. Jako na fotky šatů se rádi podívají a rádi si poslechnou co máme dalšího zařízeného, ale tím to pro ně padne. A nedivím se. Já jsem stejně tak vždycky ráda vyslechla kamarádky co se vdávaly, ale jinak mi to bylo víceméně jedno. Luci tak ten fotograf nakonec půjde viď. Je to teda pálka, ale tak hlavně že to nezdražil ještě víc a vešli jste se do vašeho stropu. Naušničky jsou moc pěkný. A vypadá to jako by k tomu byly odjakživa :-). Vybrala si dobře, šikulka. Děkuji za odkaz na dietku. Zuzi tak už se chystáš ke kosmetičce. Tak to budeš příští týden vyprávět. Nakoupila jsi taky moc dobře. Já bych taky chtěla medvídky ... stačili by mi půjčit, ale to nevím jestli v nějakém salonu mají asi ne co. Mohla bych obléct nějaké svoje plyšáky z dětství ;-). Asi to fakt nebyl ten pravý salon. Uvidíme s čím přijdu zítra. Doufám, že to bude lepší :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?