Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@hadruska Takové úlovky miluju :-) @nwa Jo jo děti mám taky pořešené.Oblečení mají taky z půjčovny a před hostinou se pro jistotu převlečou.Emičce jsem v sobotu koupila supr sandálky (v albu) a Kryštůfkovi jsme koupili černé kožené kecky.Jsou na sucháč,ale takové decentní.Tak jsme si řekli,že by to k tomu obleku mohl mít.Než ještě kupovat nějaké společenské boty,které stejně pak už nevyužije.A na těch pár minut,to snad nikdo řešit nebude :-) Spodní prádlo jsem si taky koupila.A byl to boj.Sehnat podprsenku bez ramínek ve velikosti 80D byl nadlidský úkol.Ale zadařilo se a nakonec i za slušné peníze :-D Taky mám vyfoceno v albu :) No a vztahy v rodině ani nekomentuju.U nás je to jedno velké bojiště.Momentálně i na mé straně,ne jen u tchánovců :-|
Odpovědět
@teriip Tak s těma dětma je to super a myslím si,že jsi to pořešila naprosto dokonale.. Spodní prádlo jsi ještě žabař já hledala 85 i 90 E,F hihiih a našla ale dalo to zabrat. Jinak rodinku neřeš i já jsem to vzdala kdyby jsi viděla jak to u nás funguje no mazec s tchánovcama domluva žádná a každý měsíc změna už mě to nebaví ..opravdu kdybych to věděla co vše budu muset zkousnout tak udělám svatbu jen se svědkama..Ale i to by bylo pro ně také špatně..Tak jako asi vše.Neřeš nevyřešíš věř mi :-D
Odpovědět
@nwa No proti tobě jsem žabař.Já měla největší po porodu té druhé 80E a pořád se mi stýská po mých 75B,co jsem měla před dětmi :-( Já už neřeším.Příteli jsem řekla,ať si své rodiče vyřeší sám.Já už se v tom nehodlám angažovat.Pak bych mohla být za tu nejhorší.To jemu si nedovolí říct ani ťuk :-| Taky bych nejradši jen svatbu se svědkama.A přítel už to taky uznal,že by to bylo nejvhodnější řešení.Bohužel mu to došlo pozdě :-(
Odpovědět
Kočky nazdááárek a pozóóór u nás se poskočilo o "pořádnej" kus vpřed :-) Dnes sme byli s přítelem vybrat prstýnky a vybrali sme naprosto kouzelný :-) Ve středu jsou hotové, ale vyzvedneme si je až příští týden, protože přítel bude v Turecku :-( V týdnu sem se domluvila s majitelem restaurace, že naše menu může být takové jaké chceme...tedy...každý si vybere co bude chtít :-) K dispozici máme celé menu :-) JUPÍÍÍ :-D A jedeme dál :-) na netu už mám vybraných asi 10 šatiček, které ukážu "porotě", vybereme top 3, ty objednám a jedny musí vyhrát :-) Tak a ještě sem dokončila svatební oznámení, kontaktovala tiskárnu a cena bude cca 5,- bez DPH za kus :-) Takže se tam musim stavit, nechat udělat pár variant a opět zasedne "odborná porota" a vybereme vítěze :-D Mějte fajn den, fajn večer, fajn týden :-)
Odpovědět
Holky tak jsem vyrobila prototyp našeho oznámení :-D Můžete prosím juknout ke mě do alba a okomentovat mi,jestli to stojí za výrobu dalších nebo to nechat na někom odbornějším? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj..dnes jsem byla na první zkoušce šatů a vypadá to dobře :-) Mám vymyšlený speciální model, nakoupila jsem hedvábí jednu látku z kolekce Valentina...dohromady mě to i s ušitím bude stát maximálně 9000,-kč.. JInak koupené boty, zamluvený areál, objednané prstýnky, zhruba zamluvené kytky a vymyšlená výzdoba... Vzhledem k tomu, že budeme mít mega svatbu ve venkovském duchu, spoustu věcí mám vyřešeno přes kamarády :-) hudba, kosmetika, fotografové...atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mám termín 16. června a krom místa obřadu a veselice a fotografa nemám zatím nic. Nějak nestíhám, ale říkám si, proč se nervovat, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spiklenka ahoj mám stejný termín :-) a líbí se mi, jak to oproti většině zdejších nevěst bereš s nadhledem :-)
Odpovědět
Tak a mi už se doma hádáme...Budoucí manžel si přeje na obřadu svého alkoholického otce,že je to přece slušnost..no a tchýně ta zase pláče že pokud tam bude on tak ona nejde!!!!! :-S :-S 8-( ...Bože
Odpovědět
@nwa A kde jsi koupila prádýlko??j mám velkou velikost přes prsa...a nemůžu nic sehnat. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sháním kadeřnici a kosmetičku k nalíčení vcentru Olomouce,nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
to barucca - no ono nic jiného mi ani nezbývá, odmítám se ze svatby, tak důležitého životního kroku,, udělat nervovou záležitost. Jasné je, že se občas v noci vzbudím, nebo když nespím, a přemýšlím, že už je to vlastně za chvíli, že nic není zařízený a jak to udělám. Ale hned na začátku jsme si s přítelem řekli, že to děláme hlavně pro sebe a není účelem se nervovat. Ted v neděli jsem měla sraz s holčinou, co mi ušije šaty, nechci z půjčovny, chci něco, co mi zůstane, takže spíš něco na způsob lepších letních šatů. Holčina začne šít až v květnu, takže se to nějak dá. Ted musím dodělat spoustu pracovních věcí, dopsat nějaký články a pak se na to plánování vrhnu. Jediný, co mě trochu trápí je počasí, aby nepršelo - neb to máme venku - ale to opravdu neovlivním. Kupodivu jsme se shodli na prstýnkách, na tvaru, takže ted je ještě omrknout v reálu a objednat. Oběd dělat nebudeme, jen raut a prostě pařbu, svatba je odpoledne, takže i čas na nějaké to česáníčko bude ráno. Takže Barucco - pršet nebude viď:-) ?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, my bydlíme v Pardubicích a svatbu máme v Beskydech, odkud oba pocházíme. Takže už nám moc času nezbývá...domů vždycky tak jednou za tři týdny...navíc měl tatka nedávno těžký infart, což všechno zabrzdilo :-( ale už je snad v pořádku. Jedna z posledních velkých domlouvacích akcí bude na konci dubna. První červnový týden už budeme jen rozvážet koláče a asi z toho lehce vyšilovat :-) Termín 9.6. Tak se snad vše stihne
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca to barucca - no ono nic jiného mi ani nezbývá, odmítám se ze svatby, tak důležitého životního kroku,, udělat nervovou záležitost. Jasné je, že se občas v noci vzbudím, nebo když nespím, a přemýšlím, že už je to vlastně za chvíli, že nic není zařízený a jak to udělám. Ale hned na začátku jsme si s přítelem řekli, že to děláme hlavně pro sebe a není účelem se nervovat. Ted v neděli jsem měla sraz s holčinou, co mi ušije šaty, nechci z půjčovny, chci něco, co mi zůstane, takže spíš něco na způsob lepších letních šatů. Holčina začne šít až v květnu, takže se to nějak dá. Ted musím dodělat spoustu pracovních věcí, dopsat nějaký články a pak se na to plánování vrhnu. Jediný, co mě trochu trápí je počasí, aby nepršelo - neb to máme venku - ale to opravdu neovlivním. Kupodivu jsme se shodli na prstýnkách, na tvaru, takže ted je ještě omrknout v reálu a objednat. Oběd dělat nebudeme, jen raut a prostě pařbu, svatba je odpoledne, takže i čas na nějaké to česáníčko bude ráno. Takže Barucco - pršet nebude viď:-) ?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip já myslím, že je to naprosto v cajku. Milé, vkusné, výstižné a navíc vlastnoručně dělané - to je vždy lepší než nějaký prefabrikát
Odpovědět
@spiklenka Tak děkuju :-) Já jsem si nebyla jistá,aby se v rodině líbilo.Když jsem před budoucím tchánem nadhodila,že je chci sama vyrábět,tak mlel něco o tom,že to není tak slavnostní apod. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@spiklenka přesně já se taky nehodlám stresovat. Mám to ještě malinko komplikovanější v tom, že jsem se před necelým rokem přestěhovala za nastávajícím 150 km od původního bydliště, takže svatbu zařizuju v místě, které ještě tak moc dobře neznám a nemám tu v podstatě žádné kamarádky, takže si to vše řeším úplně sama a moc to ani nemám s kým konzultovat. Ale určitě je to lepší, než u jak to tady čtu u některých nevěst, jak se jim do všeho maminky, tchýně atd. montujou. Ha ale koukám, že trochu už blbnu, viděla jsem v Tvém příspěvku v datu svatby 1 a 6 a hned jsem Ti automaticky psala, že mám stejný termín a když jsem se podívala pozorněji, Ty to máš 16.6. a já 1.6. :-D Obřad máme taky venku, takže klid, prvního ani šestnáctého pršet rozhodně nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip ahoj, taky se mi Tvé oznámení líbí a přesně jak psala spiklenka, vlastnoručně z lásky vytvořené je cennější. Taky jsem si vymysleli vlastní oznámko a sklidili jen samou chválu. Suprový je pocit, že je jen vaše a stejné nemá iks dalších párů. Takže za mě jednoznačně ANO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip a to je přesně ono - Vždyť ta svatba je vaše, ne tchánova, děláte ji zejména pro sebe. Tchána odpálkuj, že si toho daleko víc vážíš, když jsi si to vyrobila sama, je do toho vložená tvoje energie a je to prostě originál.
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca ano, počínaje 1. červnem začne krásné, zhruba 28 denní období krásného počasí :-) jinak prvního se vdává moje kamarádka a já ji to budu svědčit, takže jasná věc - bude teplo a krásně!!!!
Odpovědět
@barucca @spiklenka Holky to jsem tchánovi taky řekla.Že já do toho vkládám svoji energii a své představy a pro něj je to stejně jen obyčejné oznámení,které uklidí někam do šuplíku a víckrát ho nevezme do ruky. Tak jsem moc ráda,že to není taková tragedie,jak jsem se bála :) Já mám ráda jednoduché věci a snažila jsem se,aby to nebylo moc přeplácané :-) A též doufám,že to krásné počasí vydrží od 1.6. přes 9.6. až dál.Kdyby to šlo ovlivnit,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spiklenka: toje super, svatbu máme 2.6. a venku na hradě...ale já celou dobu tvrdím, že bude moc hezky, prostě to vím:-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem taky pridala nase oznameni do alba a fotky nastrelu, jak vymyslim upravu raminek satu. A doufam, ze cerven bude cely nadherny, i my mame svatbu venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip @nwa teda tady se to rozjelo, že nestíhám dočítat :) tak kluci mají tmavé džíny a k tomu jim koupím bílý košile a asi vestičky a je to :) tak koukám, že se spodním prádlem jsem to vyhrála já :) koupím bílý spoďáry a podprdu neřeším :) skoro dokojeno, takže jsem na svým 0 a 3/4 prostě rozjezdová dráha :) @spiklenka moc hezky jste to pojali :)tak to má být, hlavně klídek a pohoda :) @pavlinka21 hm, tak to nezávidím rozhodování koho pozvatg a koho ne :( kamarádka kvůli tomu dělá svatbu tajnou a jen ve 4 @teriip oznámení je hezký :) a hlavní je, jeslti se líbí TObě :) naši taťkové se zase shodli, když jsme jim řekli, že máem ocelové prstýnky, že nám koupí zlaté :) nemohli pochopit, že nechceme zlato :) @barucca super, tak 1. a 2. června bude krásně, my to máme den po vás a taky venku - na louce v třešňovém sadu :) taky jsme si dělali oznamko, teda já, Michal bude mít za úkol to nechat vytisknout, tak snad to dopadne dobře, když je to z fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka2012 máme svatbu ve stejný den a taky nemám všechno hotovo, třeba ženich mi tvrdí, že má oblek ve skříni a košili taky, no ještě ho nepředvedl, tak jsem zvědavá, ale hrotit to nebudu :) když nepřijde v teplákách budu ráda :)
Odpovědět
@pavlinka21 Mark&Spencer a za 150 podprda a kalhotky za 50 .Byla jsem už zoufalá a tak jsem dobře našla nakonec jinak koupeno to bylo v Ostravě Shopinu :-D
Odpovědět
@teriip No mému to došlo také až ted jak to vše vidí...Také jsem nad tím už mávla rukou a nebudu to řešit .Příjde mi jako by to schválně vyvolávaly a abychom se snad ani netěšily a tu rados jim neudělám
Odpovědět
@tlap.ka Tak čti čti hihi...No budeš mít kluky fešáky si myslím,že je to dobré řešení.S těma prstýnkama myslím,že je to vaše věc já osobně nic proti chirurgické oceli nemám.Sama mám doma.Ikdyž snubáky jsou ze zlata já bílé a můj žluté,ale zásnubák jsem měla stříbrný a taky jsem neřešila :-D A spodní prádlo jsi mě pobavila.By jsi netušila kolik mě to stálo sil :-D :-D Všude kde jsem vlezla se na mě dívali jak bych chtěla nevím co a pak jsem si poslexhla paní jak mi s kamennou tváří řekla at si zajdu do nadměrného oblečení,že snad tam.No urazilo mě to co ti povím.Jako bych byla nějaká 200 kilová. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no ono se budeš divit, ale já když náhodou sháním podprdu, tak je to taky boj :) takže nosím takové ty "lambády" a pohoda :) ale ty taky nejdou pod všechno :) jinak včera jsem domluvila jídlo - takže knedlíčková polévka a knedlo vepřo zelo (2druhy knedlíků, 2 druhy masa a 2 druhy zelí) - pije se na to líp než na svíčkovou :) no a pak si dáme dortík a šup domů na zahradu :) mimichodem přijdu do tý restaurace a kdo tam vaří a chechtá se na mě? no můj spolužák ze základky ¨:) svět je malej :)
Odpovědět
@tlap.ka Tak to je šílené... Já mám menu kaprese či jak se to píše předkrm polévka klasika kuřecí plněné kapsy na přírodno se smetnovou omájdou a bramborové dukátky Dortík ku kávě A pak večeři formou rautu.Guláš ,obložené talíře,rarášky a řízečky,teplou šunku s křenem a oblohou,gril mix zeleniny sýrové talíře a ještě něco už ani nevím hihi S tím spolužákem je to gol.No svět je malý aspon si dá záležet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?