Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo jo Slunce, seno ..... :) taky mě to hned napadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....řekla bych to tak vůbec nestíhám....nějak nevím kam skočit.Mám výhodu, že se o výzdobu ,jídlo,pití nestarám....ale ten zbytek.....:( dort si dělám sama.....nemám boty,náušničky,oblek pro manžu,krabičky na výslužky,vývazky....máte to taky někdo já????
Odpovědět
Ahoj, tak to jsem na tom o dost hůř ;) Ale naopak mam pocit, že to stíhám, resp. budu muset... Jsem zvyklá dělat všechno na poslední chvíli, takže by bylo divný, kdybych už měla většinu věcí hotovou. Takže já mam zajištěný jídlo, pití, cukroví a dort. Výzdobu si budu dělat sama, vtipný bude, že z lučních kytek, takže den před svatbou asi strávíme s kamarádkama na louce :) Nemam krabičky, nemam boty, nemam šperky, nemam dokonce ani šaty (který si budu nechávat šít z látky, kterou ještě nemam :)) Přítel taky nemá oblek. Nemam ještě ani oznámení, nemam ještě ani vymyšlený dary, jaký budem chtít - ačkoliv už se nás všichni ptají :) Takže klid - ať to bude jak to bude, bude to náš den - a budem si brát toho, koho milujem, takže co se může pokazit? ;)) Takže pryč se stresama a užívejme si přípravy a posledních pár týdnů "svobody" ;)
Odpovědět
adelfina, to je mi sympatický, že je někdo pozadu za mnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andina4 hehe... já jsem byla teprve na třetí zkoušce šatů (nechávám si šít), takže doufám, že se to fakt stihne :-D Nemám šperky..ale asi si nechám od kamarádky vyrobit nějakou bižu- jen náušnice. Nemáme jestě zajištěné nic z občerstvení..jen to máme v hlavě :-D koláče a dorty se teprve budou objednávat...objednané jsou kytky a zamluvený areál. Nemáme vyrobenou slavobránu, nemáme oblek pro ženicha..zatím jen prstýnky...Tož svatba za měsíc. Takže keep it easy :-) Taky jsem nejproduktivnější pod stresem, takže to vidím na ten poslední týden před svatbou, kdy se z toho všeho asi poserinkáme :-D
Odpovědět
já nebyla ještě na žádný zkoušce šatů, mám představu, že ještě zhubnu :-D , asi pojedu ve středu do Polska :-) , šperky taky nemám, protože jsem nerozhodná, kytky zamluvené nemám, ale nervy už jo
Odpovědět
@teriip :D škoda, že to ten film takhle zazdil ten citát, no... Jinak by byl ideální :) A co si myslíte o tomhle? Čím více máme lásky, tím lehčeji projdeme světem. Immanuel Kant
Odpovědět
JInak tady je fotka, kterou tam chcem dát: http://www.beremese.cz/fotoblog/adelf... Je sice trochu divný, jak tam jdem zády, ale zas jdeme vstříc budoucnosti, to se nám líbí :) A tak nějak nás vystihuje...Nebo se vám to zdá uplně blbý? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelfina ale ten citát je hezkej, i když si ho asi kde kdo spojuje s tím filmem :) ta fotka je krásná, i když na svatební oznamko neobvyklá, ale pokud vás vystihuje, jakože asi jo, tak je dokonalá :) jinak já toho nemám, ale zatím taky tak nějak neřeším :) to teprve přijde :) jo jo, jak tady píšete, pod stresem se pracuje nejlíp :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankask84 ahoj, tak mame spolocny datum, aj my mame 16. 6 :)
Odpovědět
@adelfina Fotka zajímavá a moc hezká.Klidně ji použijte.Alespoň budete mít něco originálního.Ten V.Hugo by se mi kté fotce ani nelíbil.To spíš to druhé ;-)
Odpovědět
A nám už zase zbývá jen ženichova košile,vyzvednout prstýnky snad každým dnem budou :),domluvit kytky a upřesnit počet jídel a napéct a je to všechno :-) Já zas nerada něco dělám na poslední chíli.To by mě zabilo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@teriip Díky za odpověď. Rozhodli jsme se pro ten Kantův citát, takže zas jedna věc, kterou můžem odškrtnout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak nám už chybí jen oznámení jinak všechno je předem zajištěno už jen zaplatit zálohy a máme vše :) Budeme muset trochu s našim DJem doladit hudbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám že se stresuju zbytečně, když vidím co všechno ještě některé z vás nemáte =))) Já mám šaty zamluvené, jezdím teď každých 14 dnů na zkoušky, jelikož čekáme mimi, tak abych se do nich vešla =D oblek už máme, jídlo je domluvené, ještě doladit počty, cukroví pečeme samy, dorty jsou zamluvené, foto i kytky taky. Ve čt zabíjíme prase, jelikož bude garden party pro 70 lidí, tak abysme se z toho nezbláznili. A vše zařizuji sama =) Jediné co není je doladěná hudba, ale na té už taky pracuju =)
Odpovědět
Ahoj holky, mam šťastnej tejden, hodně jsem pohnula s přípravama. Mám oznámení, dneska jsem koupila látku na šaty a na přítelovo kravatu a dokonce jsme pro něj koupili i oblek. Takže tady pár tipů: látky jsem koupila v Žitný (Praha), hned naproti výlezu z Krakovský. Popravdě nemůžu soudit, jak drahý tam ty látky jsou (satén jsem koupila asi za 300 Kč/m, ale je to fakt pěknej a kvalitní, a šifón asi za 200 Kč/m - celkem mě všechny látky vyšly na 1400). Výběr tam m ají velký a dělá tam moc příjemná paní, která fakt umí poradit (jsem krejčovskej analfabet a jen jsem jí ukázala čmáranici vysněných šatů a hned mi dala přesně to, co jsem si představovala). Sako jsme koupili u Blažka na Václaváku. Neni to uplně nejlevnější podnik, ale měli jsme štěstí, že přítelovi padl skvěle oblek, který byl zlevněn asi z 9000 na necelých 5000...Třeba se vám některý budou tyhle informace hodit :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky tak my máme datum 16.6..:-))))))přidávám se k vám...:D tak nějak doufám, že máme snad vše, ale každým dnem příjdu na to co nám chybí...:D je to hrozné pořád jen penízky balíčky....kravinky kravinky a zase kravinky, ale co když se to bude potřebovat..:D ale tohle je super stránka...:D
Odpovědět
Taky se přidávám, 16.6., strašně to letí, zatím mi to ňák nedochází, ale je to fakt "za rohem". Máme naštěstí už tak nějak všechno kromě nějakých drobností, ty se doladí ještě během května a pak aby bylo na ten termín hlavně zdraví, vše ostatní se nějak sfoukne :-p
Odpovědět
Taky se přidávám k datu 16.6. Tak nějak posytupně vše dolaďujeme. Jen teď řešíme, že v období našeho obřadu (kromě našeho dne) budou na našem místě filmaři, tak se s nimi musíme zkoordinovat. Snad už nenastane jiná komplikace.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky 16.6.12 Chybí dovyrobit výzdobu na auta, pořád se k tomu nemůžu dokopat. Prstýnky se vyrábí, zbývá doladit jídlo na hostinu a domluvit podrobnosti ohledně hudby, jinak snad máme skoro vše. Jo, jen netuším, kdo mi udělá nehty, ale to snad někoho najdu i týden před svatbou a nemám koupeno nic na převlečení a na noc.
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidám, 30.6. Co máme zajištěno, obřad, restauraci, foto, video, šaty pro družičku (dceru) oblek pro ženicha, já si šaty nechávám šít, během 14 dnů by měly dorazit, tak jsem na ně zvědavá, ještě jsem si tady objednala vývazky, tak to by bylo. Kytka je zamluvená, ozdoby na auto také mám. Zákusky a koláčky necháváme na maminkách. Ještě oznámení, taky máme hotové, ale neuvedla jsem čas obřadu 12.00. Je pouze datum a místo. Úplně mně to uniklo. Myslíte,že je to velký průšvih? Každého budeme zvát osobně, tak jim čas řeknem, stejně budou všichni u nás dříve, tak se snad nebude nikdo zlobit. Ještě nemáme prstýnky, příští týden musíme objednat. Představu už mám, jen se vejít do ceny.
Odpovědět
Zdravím červnové něvěsty :-))) Tak už je to skoro za dveřmi 22.6. 12:30 Chodovská tvrz :-N Hostina zařízena,obřad zamluvem,hudba vybrána,oznámení rozvezeno,prstýnky už máme doma,Šaty jsou v úpravně na zmenšení..Povedlo se mi zhubnout o 12 cm přes prsa a o 10 pbřicho a boky...:-))) Stany na párty sehnané,stoly a židle taky.Kytku mi bude dělat budoucí tchán..Auta jsou vybrané a rozdělené sezení kdo kde a ským...Koláčky atd pečou maminky a babička..Dort vymyyšlenej a objednanej..Fialkovo bílí marcipán a kytičky malinkých pár a k tomu namísto figurek budeme mít dva fialkovo bílí motýlky :-)))))(NECHTĚLA SEM ALE PŘEMLUVILY MĚ) Ted už jen příteli košile a boty a je to vše.....:-)))) Tak jak se těšíte?Začínáte být nervozní??!?! :-D Fotky budeme mít od kamarádů a od mého tatíčka pár vystajlovaných ...:-) a obřad bude točit a hostinu a večerní párty náš kamarád..
Odpovědět
@adelfina Mi tam máme AT KAŽDÝ DEN STOJÍ ZA TO titanic :-)
Odpovědět
Ahojky holky, prosím, potřebovala bych poradit ohledně nápisů např. "Jsme manželé". Jak jednotlivá písmena nejlépe připevnit k provázku? Nebo máte jiný nápad, jak je navázat? Moc děkuji za radu.
Odpovědět
Ahoj holky je tady nějaká co má datum 15.6.2012 už se nám to blíží :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, my měli zase slavící víkend.Náš junior měl 5. narozeniny.Tak u té příležitosti mamča upekla zkušební várku koláčků.Byly teda úžasné. No a nakonec se začaly řešit výslužky.Komu co a kolik a kdo bude dělat tohle a kdo tamto a já byla jak hromosvod mezi mojí a přítelovo mámou.Přítel tam seděl a tlemil se se slovy "mě do toho netahejte,já se distancuju" a mě málem kleplo :-S Taky jsem mu řekla,že jestli si budu muset projít takovým peklem,než ta svatba skončí,tak mi toho bude hodně dlužit :-D Já jsem totiž chtěla původně jen tajnou svatbu se svědky a on chtěl klasiku s rodinou a teď se distancuje,aby měl klid.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mám termín 16. 6. nooo a jak to tady tak čtu, tak jsem asi strááášně pozadu. Máme teda zamluvený místo obřadu a oslavy (oběd nebude), máme objednaný prstýnk,y mě se šijou šaty (budou spíše letní, nic princeznovskýho), přítel zatím oblečení nemá, to mě štve, ale snad se pořeší (chce nějakou halenu a přírodní kalhoty), no výzdobu asi uděláme s kamarádkama v rámci mé rozlučky se svobodou. oznámení už naštěstí jsou v plné distribuci. Kamarádka mi prý upeče dva dorty a koláčky někde objednám. ufff začínám v noci nespat...
Odpovědět
ahoj, my máme svatbu 29. června...máme už snad úplně všechno zařízený, jen nás čeká ještě dolaďovací schůzka s designérkou svatby a koupě prstýnků...to jsme záměrně nechávali na poslední chvíli, aby se nám pak líbily...:-) stačilo, že jsem byla zase nervozni, jestli šaty jsou v pořádku, jestli jsem moc nestloustla apod. :-) svatba je fakt hroznej očistec..:-D ale jsem ráda, že si to pak užijemeeeeee...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip my výslužky neřešíme:) teda řešili jsme, ale nakonec babám oddávajícím a hrající na obřadu dáme v dárkový taštičce víno, do práce pošleme roládu a rodina se nadlábne ten ten a rozdělíme, co zbyde a bude to, žádná křeč :) @spiklenka hlavně v klidu a pohodě, nějak to dopadne :) ať nemáš kruhy pod očima z nevyspání :) mě včera zkusila holčina učesat a natočit a asi to nechám bez kudrdlin, nějak se v nich necítím :) no jukněte do albíka :)
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 8.6. míň než měsíc na přípravy a už jsem z toho celá hotová, jako by na mě všechno padalo. Máme prstýnky, domluvenou restauraci, šaty, oblek, obřad. Ještě musím ženichovi namalovat kravatu. Zítra snad doladím květiny a zkoušku účesu a líčení. Svatbu máme ve věži, takže spousta starostí s organizací - židle, hudba,... Najde se někdo, kdo už toho má taky až nad hlavu??? Já si pořád říkám, že jsme si měli vzít jen dva svědky a bylo by o tolik nervů méně...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?