Svatba 31.7.2010. Jak jste na tom s přípravami?

Ahoj .tak kdo jste se rozhodl právě pro toto datum??? Jak jste na tom s příporavami???
Odpovědět
1
2
6
Nikdo?????????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj zoula - já už mám sice po svatbě, ale 31.7. je naše datum 8-) - v roce 1999 jsme se seznámili - původně sme se chtěli brát 31.7.2009 (na 10.výročí), pak 31.7.2010 (na 11.) a nakonec se vzali 19.9.2009 :-D ale určitě najdeš holky, co maj stejnej termín jako Ty - jen ted´ je asi ještě moc brzo ;-)
Odpovědět
Ahoj hlásím se jako adeptka na 31.7.2010 Ale s přípravami na tom ještě nejsme nijak,jen zamluvený termín na radnici.Jinak se jen zatím inspiruji ;-)
Odpovědět
Ahoj. Tak v tom případě my jsme na tom ještě hůř...nemáme ještě ani zamluvený termín.... :-|
Odpovědět
Z toho si nic nedělej,já bych to taky ještě neřešila,ale trošku mě zarazilo kolik toho holky které se vdávají až v září mají,tak jsme si z drahým řekli,že aspoň ten datum,protože se nám moc líbí,tak aby nebylo pozdě.Vše ostatní začnu řešit až po novém roce :-) Hlavně v klidu
Odpovědět
Já to taky tak vidím, budou i nové kolekce šatů..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Přidávám se k vám....I my máme jen zamluvený termín na zámku....toť prozatím vše, protože si říkam, že je ještě času dost, jedině co chceme ještě v nejbližší době zařídit je místo hostiny a fotograf!!!!
Odpovědět
Tak tě vítám,se nám to tu pomaličku rozjíždí :-D A co,že jste si vybrali právě tenhle datum?
Odpovědět
30.7.mám narozeniny, tak to budumít jako dárek knarozkám, sice o den později ale přeci.... Chtěli jsme červenec a jak se říká, to nejlepší na konec....
Odpovědět
luciefer: kde máte zamluvené datum, na jekém zámku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! My jsme puvodne chteli 15.5. nebo jeste dva terminy zacatkem cervna, ale protoze chceme svatbu ve Slavkove v zamecke kapli, ktera bude opavena az od cervence, museli jsme nase datum tomu prizpusobit. Nakonec jsme se ale s pritelem stejne shodli, ze je to taky moooc pekne datum!!!! O ruku jsem byla pozadana pred 14 dny :-) a pristi patek se to chystame vybalit na nase!!!! Moc se tesime na jejich reakce, doufam, ze budou jen pozitivni. :-) Takze v patek k nasim a sestre, v sobotu k pritel. bratrovi a v nedeli jako posledni z nejblizsi rodiny :-D se to dozvi pritelovy rodice (kvuli nastavajici tchyni, ktera by to okamzite rozkecala po cele rodine, drive nez bychom je vsechny stacili objet!!!!!) :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo to znám,my to ale zatím chcem říct jen rodičům a ostatní překvapit až na poslední chvíli,nestojím totiž o otázky a jak se těšíš a co už máte zařízené a tam mají nejlepší to a tam zas ono :-S Hlavně nastavající švagrová je taková rádoby radič a my si to chcem zařídit po svém a né aby nám do toho každý kecal (stačí rodiče) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte:). My sme sa tiez rozhodli pre tento datum, pretoze sme sa spoznali 29.7.2003, a k tomuto datumu najblizia sobota v roku 2010 vyjde na 31.7:). A este aj kvoli tomu, lebo obidvaja budeme mat v maji statnice a potom este do jula budeme mat cas s pripravami:). Ale uz teraz sme si pre istotu rezervovali miestnost a starejsieho. Zajtra sa chystame ist este za knazom, aby sme si zarezervovali aj cas obradu. No a potom este rozmyslame, ze kameramana. Ostatne veci si nechame na novy rok. Tiez si myslim, ze zo satami treba pockat, lebo este dostanu vsade nove kolekcie:). Inac o ruku som bola poziadana v lete, ked sme boli na dovolenke v Rime:):):). Bolo to krasne :). Som rada, ze sa spolu budeme chystat na nas velky den 31.7.2010.
Odpovědět
Tak co dámy je tu nějak mrtvo :-| Jak jste pokročili?My teda zatím nijak,řešíme kde uděláme hostinu,což je velké dylema.Nic nám není dobré,je to těžké když chcem aby to bylo super.Asi budem tak dlouho vybírat až přeberem :-))
Odpovědět
Ahoj klingonek. Mas pravdu...ked chcete aby miesnost bola super, tak musite dlhsie hladat. Nie odfajknut prve co uvidite. My sme si pozreli 6 miestnosti a az potom sme sa rozhodli pre najlepsiu z nich. A je super, presne ako sme si to predstavovali. Drzim vam palce, aby ste aj vy nasli tu pravu:). Inac mi sme pokrocili tak, ze mame zarezervovany termin obradu:).
Odpovědět
Eri a to místo máte už i rezervované?Já mám vyhlídlé asi tři co by přicházeli v úvaze,ale chci tam osobně zajet a poptat se atd.. Chcem to buď v místě bydliště nebo co nejblíž,o to je to těžší :-(
Odpovědět
Hej, uz ju mame zarezervovanu. Boli sme sa tam spolu s nasimi rodicmi pozriet a poinformovat ohladom vybavenia kuchyne a tak a nechali sme tam uz aj prilohu. Posielam link, na ktorom si mozes pozriet nasu miestnost. Je tam vela miestnosti...nasa je Kultúrny dom, Malé Dvorníky, hladaj ju na tejto stranke: http://ceremony.sk/zlata_181.html Tato miestnost je 2 kilometre od nas, takze v pohode:).
Odpovědět
Eri,moc hezké bude to tam jistě fajn,u nás máme taky takový pěkný sál,ale bojím se trochu té líné obsluhy u nás :-S Včera jsem si zjišťovala kapelu co se nám líbí,ale 7000 za čtyři hodiny hraní se nám zdá moc,tak jsem s toho taková špatná.Můj navrhuje DJ ale živá hudba se mi zdá lepší,přece jen zábavu dělá muzika :-(
Odpovědět
My si tam mozeme zobrat vlastne kucharky aj obsluhu. To mas pravdu, tych 7000 na 4 hodiny je velmi vela. My s hudbou nebudeme mat problem, lebo buduci svokor je muzikant a ma vela znamosti, tak to sme nechali na neho. Skor ma teraz trapi kameraman, lebo toho koho sme chceli si pyta 24000, takze musime zhanat niekoho lacnejsieho. Ked budes mat nieco nove, tak sa ozvi:), budem rada.
Odpovědět
Ahojte, my sme si vybrali termin 31.07.2010, pretoze to budu 2 roky, co sa pozname :-) dnes som volala na matriku, ale povedali mi, ze mam zavolat v januari, lebo teraz este nemaju kalendare :-D ma to pobavilo... ;-) tak si vravim, ze este mame s pripravami dost casu. Zatial mam vytipovane 3 miesta, ktore musime zajst pozriet. No a fotit nas bude kamarat. Taktiez sme si uz robili zoznam hosti a moj drahy sa odhodlal urobit oznamka :-)
Odpovědět
Ahoj vmotovska:). Super, tesim sa, ze aj s tebou sa budeme spolu pripravovat na nas velky den:).
Odpovědět
Vítej nová nevěsto,taky si myslím že máme ještě dost času na zařizování.Na druhou stranu radši dřív než pozdě :-D .Já si zatím jen zjišťuji co a jak a kolik co stojí, ať nás to pak nepřekvapí,jelikož rekonstrujeme domek a na jaro nás čeká ještě fasáda tak budou velké výdaje :-p Nevím proč,ale vůbec se netěším na zkoušení šatů,jak jste na tom vy holky?
Odpovědět
Dakujem dievcata :-) jeeej, tak to ja sa naopak na skusanie siat velmi tesim :-)
Odpovědět
Aj ja sa velmi tesim na skusanie siat :-) , ale to az v novom roku po skuskach. Dovtedy si saty pozeram na internete a hladam, ze aky styl by sa ma pacil :-).
Odpovědět
jj,aj ja se dívám na internete a už asi mám představu,no uvidíme třeba mě to nakonec bude bavit :-)
Odpovědět
A ake saty sa vam pacia? Mne sa zatial najviac paci Blue by Enzoani Ankara a Pronovias Davis :-).
Odpovědět
mě se líbí nejvíc šatky které nevím jak se jmenují,mrkněte do mé složky ;-( ale i od st.Patrick model estampa,pluma,premier
Odpovědět
hmm, ten San Patrick ma velmi vela krasnych siat. mne sa paci model Parabola (obr.1) a model Paris (obr.2) v kolekcii 2009
Odpovědět
A už jste holky něco zkoušeli?Mě dotáhla kamarádka do salonu,že chce vidět na živo jak vypadají šaty co si vybrala,ale neměli její velikost,tak do toho nacpali mě aby viděla jak vypadají na těle ]-( a pak už paní ze salonu nosila jedny za druhýma,no děs běs :-D
Odpovědět
Tak mě napadá,že se nám nějak zatoulala zakladatelka Zoule ;-)
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?