Menu Forum

Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

3. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 3 přátele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 3 přátele. Region Opava.
 @teriip taky máme svatbu den po Médardovi, takže pevně doufám, že bude hezky. Jinak na prstýnky se taky chytáme do konce týdne, no ale ještě ten dortík emoticon
11. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @kaidra No musí být hezky emoticon My ještě nejspíš příští týden,pojedeme zařizovat ženichův oblek.Začíná se to trochu hýbat emoticon On ten čas taky uteče emoticon
11. dub 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
Registrovala se 7. března 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 37 přátel. Most, Region Most.
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
Registrovala se 7. března 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 37 přátel. Most, Region Most.
 @teriip ten je nádherný! emoticon Jinak u nás se to začíná rýsovat emoticon
12. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
 Ahoj holky. Tak se musím taky pochlubit... Šaty+pompadůrka zamluveno, oblek zamluven, oběd v restauraci objednán, DJ zamluven, prstýnky už jsou doma, svatební oznámení+pozvánky ke stolu a jmenovky do restaurace, zasedací pořádek a fotky na svatební nástěnku hotovy. Šipky a motýlci vyrobeny. Balónky, vázy, prádlo, kravata s kapesníčkem, čelenka, náhrdelník a náušničky, podkolenky a veškerá "zelená" dekorace na stůl zakoupena. S kadeřnicí, vizážistkou a "nehtařkou" jsem domluvena. Prý nemusí být zkouška, ale já ji chci!!! emoticon Chybí převlečení, prádlo pro přítele, svatební kniha. Hudbu na obřad máme vybranou, ale musíme sehnat na cd. Musíme rozeslat oznámení, objednat kytky, koupit sudy s pivem a část dobrot na raut. No začíná se to rýsovat emoticon emoticon emoticon
12. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @utinkaaa děkuju emoticon No téda,vy už máte skoro zařízeno emoticon
12. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
 @teriip Ono se to zdá, ale je toho ještě dost emoticon
12. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @utinkaaa No já ani nemluvím emoticon
12. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
Registrovala se 28. června 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
Registrovala se 28. června 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 Mi kromě,košile a bot už také všechno máme..tento víken dbudeme rozvážet oznámení.... emoticon
12. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennifer_jv
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Poděbrady, Region Nymburk.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
jennifer_jv
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky...dlouho jsem tu u Vás nebyla a tak postupně dočítám co jste tu přidaly emoticon Jinak jsem za tu dobu zjistila, že na zámku v Libo bude hudba zajištěná, tže o další starost míň....včera jsem zamluvili prstýnky, mám sehnaný komplet oblek pro tátu, botky už jsou taky doma, šperk na krk taky, vymyšlený svatební menu a to všechno v jeden den...A další den jsem si už zajistila termín zkoušky s vizážistkou a měla info schůzku s fotografem emoticon mám radost, že se to takhle všechno povedlo...už nám zbývá pouze vybrat dort, zamluvit kytky, dodělat dekoraci na auta, připravit vývazky a sehnat music na party ;) A
13. dub 2012 v 09:32  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @jennifer_jv Takže tam tu hudbu zajišťují sami? Jinak vám to jde hezky od ruky emoticon
13. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennifer_jv
fotoportrét
fotoportrét
jennifer_jv
 @teriip jo jo...hudba zajištěná...takhle mi pan kastelán na dotaz odepsal: hudba při obředu je pochopitelně zajištěna. Dt. Pešek, kastelán
emoticon
13. dub 2012 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @jennifer_jv tak to je super.Tak to jsem na ně zvědavá emoticon
13. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
Registrovala se 20. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
Registrovala se 20. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
 @harleyd ahoj, tak jen to počasí ať nám vyjde, taky mám svatbu 2.6.ale ještě nám chybí prstýnky a oblek pro ženicha emoticon
13. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 Holky tak jsme vybrali prstýnky.Já mám takovou radost.A to zlato co jsme doma posbírali nám zaplatí skoro půlku ceny,tak mám ještě větší radost emoticon
13. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
Registrovala se 13. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 229 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
Registrovala se 13. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 229 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Chrudim.
 ahoj holky, tak já jsem nějak s přípravama nepokročila emoticon teĎ začalo slavení spousty narozenin v rodině, takže nějak nemám čas a popravdě ani sílu - malej mi už 3 týdny vstává v noci po hodině, takže si dovedete představit, jak vypadám emoticon ale co, nějak se to přežije emoticon tak užívejte přípravy a moc to nepřehánějte, ať se neuženete emoticon
15. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 16 přátel. Dobřichovice, Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 16 přátel. Dobřichovice, Region Praha - západ.
 @utinkaaa Na to, ze mame stejny termin jste o poradny kousek napred emoticon). Ja mam porad u ruky sesit a pisu si napady emoticon) ( ale to je tak jedine, co zatim mam). Ba ne, mam saty (musim jeste upravit), oblek pro prcka, zajistenou restauraci i s menu (o vyzdobu se mi tam postaraji, jen usiju bryndak a ozdobim sklenicky pro nas a udelam jmenovky). Oznameni by melo prijit dneska, tak ho v tydnu roznesu ( pri te prilezitosti zaridim dort s bratrovou tchyni). Kytky si chci domluvit se znamou, ze bych koupila solo kytky a ona by navazala ( nebo ja, jen musime vypocitat, kolik kyticek bude treba). Oblek muze i prstynky musi pockat, nebot ma muz ve 33letech nestovice emoticon ... No, tak uz jen doladit zabavu, raut na baru, noviny a uz chci 23.6. tak desatou vecerni emoticon
16. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
 Nám budou péct dorty, koláčky, cukroví, řezy a dělat malé pizza šneky a aspik přítelovo ségry. Budeme to od nich mít jako svatební dar emoticon Podle fotky usuzuju, že jsi asi taky na mateřské, takže chápeš, že to po všech stránkách pomůže emoticon Oznámení jsme roznesli v sobotu, včera rozeslali mailem a dnes pádím na poštu a budu ho posílat do světa. Polovina našich kamarádů žije v Anglii emoticon Tu známou, co ti bude vázat kytičku ti závidím, pač už teď se děsím, kolik budeme platit emoticon Noviny mít nebudeme, ale budeme mít svatební nástěnku emoticon
Mám z toho všeho strach, ale na druhou stranu se moc těším emoticon
16. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
 @hadruska ...
16. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martulka83
3
Registrovala se 20. března 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 6 přátel. Bučovice, Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
martulka83
3
Registrovala se 20. března 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 6 přátel. Bučovice, Region Vyškov.
 Ahoj, tak se mi zdá že jsem celkem pozadu zatim mám jen zamluvený šaty ,oznámení doma a nazkoušený účes emoticon to už bych asi měla pomalu začít něco dělat emoticon
16. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
 @utinkaaa Sikovne to sestry emoticon . Ja zjistila, ze je mozne, ze si v kvetinarstvi prirazi az 20% jen proto, ze by slo o svatebni kytky ( a ze budu mit pro sebe, 3 kyticky pro pribuzne a nak prakticky uvazanou pro svedkyni). Svatba bude fajn, spis me ted napada, jestli to je ten pravy a tak emoticon ( ale myslim, ze to je normalni, tyhle otazky a obavy k tomu asi patri emoticon )
16. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
fotoportrét
fotoportrét
utinkaaa
16
 @hadruska my budeme nechat dělat kytičku pro mě, 2 pro maminky, 1 pro novou ženu taťky, 1 pro svědkyni, 1 pro ženicha (zvažuju svědka), 6 do váziček, 30 větývek myrthy...to množství jue hrozné,fujtajbl emoticon
16. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
 @utinkaaa Tak to je dost, no emoticon
16. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @utinkaaa My budeme mít jen pro mě,pro ženicha a maminkám.Svědkyně žádnou nechce a přemýšlím,že místo nějaké květinové vazby na stůl nakoupím jen pár nějakých menších kytiček v květináči a jen se ozdobí ten květináč.
Dneska jsem si byla v tiskárně vyzvednout oznámení,které jsem sama tvořila a teď ho ještě budu vlepovat do barevných čtvrtek,zdobit a zdobit emoticon Snad se to povede emoticon
@hadruska
16. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 358 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 358 příspěvků. Má 14 přátel.
 @tlap.ka
@teriip Ahojda kočenky a také všechny ostatní baby moje.
Tak příští týden ještě křtiny a pak už jen rozvozit koláčky a svatebka a je to vše...Alelůjáaaa emoticon emoticon
A jak u Vás máte to dříve.tak jak to zvládat?.Já jsem už trochu asi více nervozní.Zdá se mi každý den o svatbě emoticon AAsi začíná hrabankovat,ale jsem happy ,že vše už je hotovo.Ted se tu moc neukazuju.Bylo toho více ,ale aspon pozdravit jsem Vás musela.
16. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @nwa No vidíš,jak ti to jde od ruky emoticon Já nakupuju ty nezbytné drobnosti emoticon Ve středu si jede ženich vyzkoušet oblek,tak ještě si koupí boty a jsme komplet oblečení emoticon
16. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
 @teriip To naštěstí vše už máme.Ted jsem ještě natrefila v obchůdku na placky na připnutí s nápisem nevěsta a ženich a u toho soukromý majetek od ženicha či nevěsty no za hubičku a další blbost doma.Ještě kdyby i v rodině to byla taková pohoda a byla bych ta nejštastnější na světě,ale zvykám si,že asi vítr emoticon emoticon
16. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
 @nwa A děti máš už pořešené?Co se týká oblečení?
16. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
 @nwa trubka posílám to sama sobě samo,že se ptám Terezko tebe... emoticon
16. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
fotoportrét
fotoportrét
nwa
4
 @teriip No jinak jsem úplně nejštastnější konečně jsem sehnala podprdu (stany )pod korzet a Marks & Spencer a za 150 a k tomu majtky za 50 nekupto. emoticon
16. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
fotoportrét
fotoportrét
hadruska
1
 @teriip Taky bude vecer lepit oznameni ( CP nezklamali a oznamka dorazila emoticon) .
Byla jsem hodit ocko do Kiku a jsem nadsena a mam spoustu nutnych svatebnich kycu ( nejlepsi je ulovek preslazeneho ruzoveho obrazu muffinku za 25,- a obr tac pod dort za 25,- emoticon )
16. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš