Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
1
73
74
Profilova fotka
@dominiqque Si piš, že to dopadne dobře !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak holčiny, přesně za týden je tu náš den D :-) Klídek nebo už stresujete? Já jsem ZATÍM v pohodě, ale čekám, kdy to přijde :-D
Odpovědět
Mám to za týden a tím, že mám volno až v úterý, jinak jedu v práci v kuse bez volna, tak nemám čas moc přemýšlet, ale rozhodla jsem se, že není proč být ve stresu.Je to můj den a nevidím důvod, proč být nervozní, já se na svatbu těším.Všechno je zařízené a nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám svatbu v pátek a jsem nervozní jak blázen...snad vše proběhne v pořádku. Na poslední chvíli mi odřekla jedna družička, tak jsme museli na rychlo sehnat jinou, jenže ta z těch šatů pro družičky vypadne, takže dneska přijde moje mamka něco s nima provést, tak snad to půjde....já prostě nemůžu mít nic v pohodě :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak to máme úspěšně za sebou :-).Bylo nás 14 dospělých a 3 děti, objednaly jsme svatební patrový dort a pak ještě srdce, minizákusky a čajové pečivo 3kg a 3kila svatebních koláčků .Na hostině jsme měli objednanou sangrii s ovocem a ledem , ta šla na odbyt nejvíc, panáky nikdo nedával bylo moc horko,pilo se pivčo a ledová káva a děcka culaly limču.Jídla i zákusku jsme myslim měli akorát. ;-) .Holky držim palce ať všechno dobře dopadne.
Odpovědět
Holky, my poslední týden skoro nic nestíhali. Práci jsem si tahala domů a den před svatbou strávila 3 hodiny na nehtech (nejak se nedařilo, to co se vždy před tím dařilo ;-) ) Takže jsme jeli až v jedenáct v noci pro kytky a nakonec jsme s nastávajícím spali v jedné posteli. Takže skoro všechno jinak. Já se ale rozhodla, že se ničím nenechám vyvést z míry (a že jsem normálně nějaký nervák). A vše bylo nakonec taková romantika!!!!! A i přes únavu, takže jsem toho moc nenatancovala, jsme vydrželi do dvou do rána. (A nakonec byla i svatební noc ;-) ). Držím všem co to mají ještě před sebou palce! Cíl je se hlavně hodit do pohody! (Taky jsem si pak říkala, co vše nevyšlo, ale to ví často jen snoubenci, důležité je užít si to vyslovení ANOOOOO)
Odpovědět
Souhlasim se zuuuuuuzou, my taky pár dní předtim nestíhali, pomalu jsme nejedeli ani nespali, furt někde lítali, a dneska si říkám - co jsme to blbli? Taky bylo nakonec pár věcí jinak, ale celkově to bylo úžasný a hned bysme si to oba zvopákli, tentokrát bez stresu a na pohodu a bez řešení zbytečností. Bylo to užasný a moc se to všechny v ten den užijte, utíká to strašně rychle! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vdáváte se některá na staroměstské radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo nám ještě zbývá? :-)
Odpovědět
@krejci1510 už mi zbývají jen 4 dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Novopočená paní Ondrová zdraví všechny červňačky... Holky doufám, že si to užijete, alespoň z poloviny jako já... byl to opravdu nejkrásnější den v mém životě...Neřešte maličkosti, jen si to užívejte, protože to strašně rychle uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe Souhlasím,utekl tak strašně rychle až nám to bylo líto,ale byl úžasnej od rána až do noci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, tak nám nejspíše dnešním dnem končí červnové svatby. Bylo to super. Jak tenhle portál, který mi dal tolik inspirace, tak vy lidičky. Děkuji a jen užívejte, mladé paní :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@lucasem my taky:))))))))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@mobca Ahoj. Můžu se jen zeptat, co bylo špatně v penzionu u Petra? Plánujeme tam svatbu, tak snad jen abych věděla, na co se připravit, popř. na co předem upozornit a předejít problémům. Moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
1
73
74
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?