Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy jo jo je to tak, psala jsem na matriku a řekli mi, že termíny budou na konci listopadu ale že se můžu předběžně přijít domluvit v říjnu...no nevím jestli měsíc v něčem pomůže. Shánět můžeš, ale nemůžeš mu říct přesný termín svatby, ale jen přibližný. Já teda doufám, že mi povolí termín, co chci já, jinak budu moc zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta @petzy mně jde hlavně o toho fotografa :-( Navíc budeme zvát dost lidí, tak chceme hostinu udělat sami a chceme si na to pronajmout na víkend takovou velkou chalupu, kde se přes léto dělají dětské tábory, takže jsme právě zase omezeni termínem, protože to nesmí být červenec a srpen....ještě jsem říkala popřípadě začátek září (tam zrovna vychází moje narozeniny na sobotu ;-) ), ale majitelka chalupy mi psala, že červen by byl leší tak uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 jo já tě chápu, jenže toto úřady nezajímá, proč by oni pospíchali, loni u nás v TP byly vypsány termíny 24. listopadu ]-( taky budeme mít dost lidí, jen rodina je 21 lidí + svědci s těmi půjdeme na oběd a potom budeme mít oslavu na zahradě u šváry, takže vím oč jde, mi budeme mít cca 50 lidí, což je taky dost a není lehké to dát dohromady. No přítel má narozeniny 24. 6. a svatbu chceme 23. 6. tak uvidíme, zda nám toto datum vyjde, protože tady na matrice je hrozně neochotná paní a až když jí řekneš, že si půjdeš stěžovat, tak pak teprve vše jde :-S ]-(
Odpovědět
Ahoj, připojuji se k vám. My budeme mít svatbu 22.6.2012. A zatim nic nepřipavuji, nechávám to na září:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana0103 Ahoj, my budeme mít svatbu 23.6.2012 :-) a nakupuji už teď :-D Kde budeme mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Ještě to není úplně jistý, ještě přemýšlíme, který měsíc se vezmeme, ale možná to bude červen. Teda pro upřesnění, přemýšlím spíš já, přítel se do nějakého bližšího plánování moc nehrne, prý je to daleko. Ale s rokem 2012 přišel on, nicméně na oficiální požádání ještě čekám. Vy už jste oficiálně zasnoubené, nebo jsem sama? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 já jsem ofiko zasnoubená asi měsíc, letí to. Termín by jsme chtěli ideálně prostředek června a určo pátak, takže to vychází buď 15, nebo 22. Termíny by měli být vypsané v září, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my zatím taky nic neplánujem a nehledáme, čekáme až bude termín, pak začneme zařizovat, i tak se mi to zdá hodně dopředu v září plánovat svatbu na červen, ale je fakt, že ono to pak uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy A proč určitě pátek? Není lepší sobota? V pátek si třeba nebude moct vzít každý dovolenou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dámy, my plánujem svatbu na 9. 6. 2012 v Brně, obřad pravděpodobně v kostele u Minoritů, hostinu Zvažuji Harmonii Zastávka u Brna, či Atlantis ( bohužel jsem tady nikde nenašla vůbec žádné reference, tak váhám ), zatím nic nemám nakoupeno, ještě nevím přesně do jaké barvy ladit, líbí se mi fuchsiová, malinová, či moka, zlatá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jako fotogtafa zvažuji Kalinu z Brna ale o tom jsem taky nic moc nenašla za reference
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 na svatbu máš nárok na volno ze zákona, nevím přesně kolik dní, myslím že dva. A pátek je lepší v tom, že máš pak dva dny na to dát vše do kupy, než se v neděli probereš, dořešíš atd... tak si stejně budeš muset vzít volno v pondělí :-) ale třeba ne, takhle si to myslím a je to ze zkušeností kamarádek co teď měli svatbu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petzy No já jo, ale co ostatní svatebčané? Ty jsem myslela, že si ne každý bude moct vzít volno... Určitě jsou lepší dna dny rekonvalescence, ale tohle mě vrtá hlavou... @suzief nad 9.6. taky přemýšlím, taky jsme z Brna. Ale o místě ještě přemýšlím, chtěla bych buď nějaký zámeček, nebo někde v přírodě, ještě netuším. Jinak mně se líbí fialová, černá, bílá, takže něco takového, popřípadě ještě béžová apod. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 já taky nejsem oficiálně požádaná prstenem. Prostě jsme se dohodli. Sice mě to mrzí, ale jsou důležitější věci než prsten. I když říkal, že prsten přijde, že se mám nechat překvapit. Tak to vidím tak měsíc před svatbou......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my plánujeme 16.6 - na výročí, termíny na zámku vypíšou někdy na podzim, tak doufám, že to vyjde. Zatím nic pořízeného nemáme, ale vybíráme co a jak, realizace asi začne až od toho podzimu. Zatím je největší oříšek vybrat restauraci na hostinu. A jsem zatím taky jen domluvený, prsten bude, ale nevím kdy, ale prý už vymýšlí, jak to udělá :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 ty máš nárok na jeden den placeného volna a jeden den neplaceného, z toho jeden den je na obřad. Myslím, že nejbližší příbuzní mají taky nárok na jeden den volno, ale kamarádi by si museli vzít dovču nebo dojet na obřad v odpoledních hodinách po práci.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No právě, a to je blbý, že někdo by si třeba volno vzít nemoh atd. atd., navíc obřad chceme dopoledne, chci být v šatech co nejdýl a co nejvíc si tak ten den užít... Jinak včera jsme byli s přítelem na grilováníprasátka na jednom menším sportovním letišti a už mám o svatebním dni lepší představu. Na obřad pozvu všechny z bližšího okolí, na svatební hostinu pak jen rodinu, svědky a možná pár jen těch nejbližších kamarádů, a někdy večer, třeba v 8 nebo tak nějak, bychom se už bez rodiny přesunuli na opékání prasátka a takovou tu trošku neformální oslavu s kamarády. Na tom letišti mají obrovský párty stan, s velkým promítacím plátnem a podiem, i venkovní posezení. Ten party stan je velký, dalo by se tam i sedět a zároveň tancovat apod. Páni. Hned se cítím líp, když se mi to aspoň trošku rýsuje. Zítra to navrhnu příteli. I co se týče peněz to bude lepší. Svatební hostina jen s rodinou bude stát nejvíc peněz (myslím kvůli jídlu, ale o to míň když tam kamarádi nebudou), kamarády "odbydu" prasátkem, pečivem, zeleninovýma salátama apod. (který můžu udělat sama), cukroví napeče babička, třeba bychom tam koupili bečku a víno, tvrdý by si mohli kupovat každý sám tam. Co myslíte? Jak to máte v plánu vy s rozplánováním dne? Plánujete dohromady oslavy s rodinou a přáteli nebo zvlášť?
Odpovědět
Tak já se asi přidám... předběžně sme domluveni na 23.6 v Lazaretní v židenicích, co nejpozdější čas půjde (takže ne že mi to některá vyfouknete :-D ) Zatím mám vybrané šaty a účes (ale nevím, jestli se mi budou líbit i za rok) v užším výběru mám asi 6 kapel, 5 míst na hostinu a raut a asi 3 fotografy.... barva bude fialová+ tyrkysová nebo zelená nebo citronově žlutá....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak my už máme taky konečný datum kterého se nehodlám vzdát ;-) máme to na 16.6. ;-) , my budeme mit vše dohromady jak obřad tak hostinu , plánujeme asi 40lidi . Obřad bude v chrámu sv.Mikuláše ve Znojmě a hostina v Zámeckém hotelu ve Vranově nad Dyji ;-) teď doděláváme domeček , takže spíž zařizujeme vnitřek a na podzim oznámíme našim rodičům nový datum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se přidávám, zatím to taky není oficiální, ale chtěli bysme 9. nebo 16. června v hotelu Na zámečku v Praze v Uhříněvsi, jinak největší oříšek je asi opravdu hostina, jinak o všem ostatním mám už jasnou představu, i když je to až za rok. :-D Prstýnek taky ještě nemám:-)
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Ahoj, my budeme mít svatbu v Lidicích v růžovém sadu. A zbytek opravdu nechávám na září. Jen teda chceme ještě zajistit hostinu a ubytování, ale tim si dávám oddech a budu koukat jen na inspirace :-)
Odpovědět
Jinak plánujeme hostinu pro rodinu a asi pár přátel a pak večerní grilování pro zbytek přátel. A hostinu asi pro 40lidí. Šaty mam vybrané jen na obrázku, ale nevim jak budou ve skutečnosti vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana0103 Ahoj, tak to já už i postupně nakupuji protože toho je hodně, co potřebuju a i s tím nejpotřebnějším se vyšplháme cca k 100 000 Kč což je asi na svatbu normální. Mi budeme mít na hostinu jen nejbližší příbuzenstvo a až odpoledne oslavu pro kamarády s prasátkem apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Ahoj no budeme to mít nějak podobně. s tím, že obřad chceme kolem 13 hod, aby se ráno nemuselo tolik plašit a byl na vše dostatečný čas a nebyl stres že se něco nestihne a nebudu muset stávat tak brzy :-) i když člověk toho asi moc nenaspí :-D S přítelem to chceme takto: oběd jen s nejbližší rodinou a svědci a odpoledne u šváry na zahradě (má jí fakt luxusní se zahradním domem, kde má i kuchyň WC, vodu...) bazén...:o) )bude hostina pro kamarády a vytrvalou rodinu s prasátkem, nějaké obložené mísy, 2 sudy piva a pár flašek paňáků a synovec bude míchat nápoje - mojito a cuba libre :-D a jelikož studuje hotelovku, tak přivede i 3 kamarády na obsluhu, aby jsme tam nemuseli kolem všeho běhat mi nebo kamarádi, půjčená budeme mít party stan 12x6 m a švára protože je bývalý DJ, tak budeme mít aparaturu, mikrofon, světla jako na diskotéce a plátno na prohlížení fotek. Prostě večer bude jedna velká diskotéka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkkka ahojm no tak ženicha popožeň s tím prstýnkem :-D Já už docela jasnou představu mám a pěkně nám to utíká, už jsme se byli i podívat se ženichem a mou svědkyní tam kde bude obřad a hostina teď se tam chystáme i s rodiči do té restaurace, aychom zjistili, jak tam vaří :-D
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Já chci začít nakupovat okolo toho září, teďka budou dovolený:) Já zase chci vše na jednom místě. Podle mne se pak rozsekává zábava, když se stěhuje z oběda nějak na párty. Ale je super, že máte takový možnosti, jak si psala o tý zahradě a tak, to závidim. A šaty máš už vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana0103 Jasný, ale nás bude hodně a nechci aby rodiče stála hostina tolik peněz :-) Jo je to tam fakt luxusní :-) ze svatebních šatů rovnou do bazénu když bude počasí :-) Šatičky už mám skoro vybrané teda alespoň styl a jakmile budu mít termín, tak jedu do půjčovny do MOstu
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Vy čekáte na vypsání termínu, to mi už máme jistý a zamluvený.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana0103 šatičky už máš zamluvené??
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Nemam, sice na obrázkách se mi jich pár líbí, ale přijde mi jít brzy do salonu, ale dost mě to láká se jít podívat a zkusit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?