Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@nwa Nějak ty naše tchánovce přežijeme :-) No jako já si kupovala prádlo v Lindexu a musím říct,že velikost košíčků D tam měli největší :-o Kdybych měla pořád Ečka jako před rokem,tak mám taky smůlu :-| @tlap.ka Tak super,že máš kluky oblečený.Budou to fešáci.My jsme dneska zamluvili Ondrovi oblek.Paní v půjčovně s nimi teprve začíná,takže je úplně nový a moooc hezký :-) Tak už jen boty a košili a mám ho taky komplet oblečeného :-) A se spolužákem dobrá náhoda.Já zase nedávno zjistila,že jsem měla na střední škole stejnou třídní učitelku jako moje tchyně,tak jsme zase měly o čem kecat :-D Dneska jsme byli vybírat malýmu ty brejličky.Zítra je bude mít hotové.No bude to fešák.Bude mít černé,to pak bude v obleku úplný elegán :-D
Odpovědět
@teriip No já mám ted podprdu E,ale musím říci,že e to největší D jaké jsem viděla normálně tak mám E,F A s tchánovcema to máš recht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme měli včera velmi plodný den - posláno oznámení lidem z daleka, koupeny boty pro mě, nějaké ubrousky, smetáček s lopatkou a hlavně - přišly nám prstýnky, jsou mooooc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
2měsíce do svatby: prstýnky jsou hotové. 16.4. jsme byli na MATRICE vyplnit formulář (včetně toho, jaké máme vzdělání-ať žije statistika:-). Pak jsme zařizovali SVATEBNÍ DORT - bude 3 patrový (každé patro jiný druh těsta a náplně a bude mít 10 kg). Pak jsme jeli zařídit KYTKU a vyplňovali jsme 3stránkový formulář včetně barvy očí. Už se moc těším na výsledná díla. Předsvatební zařizování jsme ukončili v penzionu,kde budeme baštit a spinkat. To byste neřekli, ale v Jizerkách dnes sněžilo a jsou tam zbytky sněhu. Doufám, že do června roztaje.
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Tak jsem od včerejška křtěná tak se kukněte na fotky:-)
Odpovědět
Tak a oznámení na 95% rozdané :-)
Odpovědět
@tlap.ka Tak mi máme... Předkrm:Bruscheta Polévka:Knedlíčková Hlav.chod:Kuřecí steak na špenátu,gorgonzolová omáčka,amer.brambory Desert:Dort :-D Večer budeme péct kýtu steaky atd,nějakej gulášek párky a něco sladkého ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem poslala paní, co nám bude "preludovat" na svatbě písničky, který tam chceme mít, tak se s tím snad nějak popere :) What a wonderful world Už nejsem volná The sound od silence Michelle Love story Love hurts Imagine Hey Jude :) svatební pochod vynecháváme, ono by to asi v tom třešňovém sadu tak nevyniklo :) @daniela711 teda takovej formulář kvůli kytce? tak to se těším, jaký bude výsledek :) @pavlinka21 tak to bude taky mňamka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda nevěsty,tak jsme dnes zařídili dortíka,kytky a výzdobu domluvili...teďkon to jen všechno poshánět na netu a objednat :-) nějak to letí :-(
Odpovědět
Ahoj holky, my uz take pomalu finisujeme, oznameni poslano, prstynky objednane a dnes jsme konecne vybrali i svatebni dosrt. Ted uz jenom svatebni kolacky a minizakusky... A vyber pisnicek ke svatebnimu obradu.
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Máme stejný termín :) Už finišujem, dnes zkouška účesu, zítra si jdu vyzvednout prstýnky :) Ještě nemáme zajištěné výslužky, dorty, kytky a DJ, jinak to je celkem všechno. Na místě zajišťuje vše koordinátorka, tak snad to vše klapne dle našich představ.
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Koupila jsem si střevíčky na svatbu, ale mají umělý podpatek. Dnes jsem zjistila, že strašně kloužou po parketách emoticon . Nemáte nějaký nápad, jak tento problém odstranit? Jestli jsou nějaké gumové návleky na podpadky či co? Moc děkuji za veškeré informace.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaidra AHOJ, GUMOVÉ NÁVLEKY NA PODPATKY JSOU URČITĚ, NA SOUTĚŽÍCH JSME JE POUŽÍVALI, ALE DNESKA UŽ NETUŠÍM,KDE JE SEHNAT
Odpovědět
@kaidra Ahoj, gumové návleky na podpatky se normálně prodávají v obchodech s tanečními potřebami. V Praze např. prodejna Heller. Další prodejny si můžeš vygooglovat, zadáš-li "chrániče na podpatky".
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, moje kamarádka kadeřnice má nějaké rodinné trable, takže zouška účesu se nekonala a kdo ví, jak to dopadne :( no nic, Michal prý si mě vezme, i když budu neučesaná :)
Odpovědět
@tlap.ka Mně se zase teď celkem daří.Ségra se rozhádala kvůli svému de..lnímu příteli s celou rodinou,takže na svatbu nejdou a tchán svoji novou ženu taky nevezme,protože jsme prý projevili málo zájmu a ještě to neřekli přítelově mámě.Já jsem Ondrovi jasně řekla,že mámě ať si to řekne sám,že do sporů mezi jeho rodiči se montovat nebudu.on se pořád zdráhal,až se táta s rodinou urazili a táta přijde sám.A mně je to všecko jedno,já jsem šťastná,že tam žádné spory nebudou,když nepůjdou ani lidi,kteří by je mohli vyvolat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně, aby vyšlo počasí, a hosté se bavili :-)
Odpovědět
@krejci1510 Já bych brala maximálně 25°C.Tyhle vedra nemám ráda :-) Si vymýšlím,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip taky bezva :) dneska jsem četla dvě předpovědi - v jedné má být na začátku června 25, ve druhé 15 :) super :)
Odpovědět
@tlap.ka no a vyber si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no přesně tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip mně je jedno, jak velké teplo bude, hlavně, že bude.....dovnitř se totiž nevejdeme :-|
Odpovědět
@krejci1510 To my budeme vevnitř,s možností,přesunout se na terasu,kdyby nepršelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 @teriip no tak jestli bude pršet, tak to bude hodně veselý, protože budeme u našich na zahradě a dovnitř teda nevím,jak bychom se vešli,ale tipuju, že chlapi by zůstali pod přístřeškem u pípy a my ženský s dětma byly v "herně" no to by byl rachot:)
Odpovědět
@tlap.ka Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme Matriku, dnes jde přítel zaplatit poplatek, snad nás nevyškrtli, já mam šaty, boty, objednaný oblek pro ženicha, rozdané oznámení, objednaný dort, kytky, zamluveno místo hostiny, domluven catering, takový ty blbůstky na výzdobu. Zbývájí jen jmenovky na stůl, obléknout tchýni a ono se určo ještě něco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska při kafíčku mi 16 letá holčina od kamarádky zkoušela něco s vlasama :) no byla jsem mile překvapená, jukněte do alba a schválně, jestli poznáte, který asi vyhraje? :) váhám teda mezi dvěmi účesy, tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde sehnat v Hradci Králové nějaké větší ubrousky než je rozměr 40x40???nebo si myslíte,že tento rozměr stačí???
Odpovědět
Holky, neznáte některá nějakej citát / báseň, kde by bylo manželství (popř.láska) přirovnávána k cestě? Chceme mít na oznámení fotku, na které jdeme ruku v ruce na takový prašný cestě v Pamíru a chtěli bychom to doplnit nějakym citátem/básní... Dík.
Odpovědět
@adelfina Jdi s tím,kdo tě má rád... :-D :-D Ne dělám si srandu,přítel mě do toho nutil,tak jsem si na to hned vzpomněla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?